Facebook

Partner - sponzor

Kdo je kdo

Profil: AC SPARTA PRAHA cycling 2018

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
PřezdívkaSparta 2018
Narozen 30. 11. -0001 - Po
Kde Praha
Bydliště Praha
Záliby Cyklistika
Kontakt sparta.praha@sezn...
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.2. 04. 2019
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Tour de Brdy vyhrál Martin Stošek team Vitalo před obhájcem Tomášem Kalojírosem z AC SPARTA PRAHA

Tour de Brdy vyhrál Martin Stošek team Vitalo před obhájcem Tomášem Kalojírosem z AC SPARTA PRAHA

Po - 21. Říjen 2019, 12:23 - Zdeněk Rubáš

Silniční Tour de Brdy vyhrál Martin Stošek team Vitalo Future před Tomášem Kalojirosem AC Sparta Praha a Henri Uhligem z Německa. Závod se rozhodoval již v druhém stoupání ze Zaječova na 15 km, kdy zaútočíl Martin Stošek, pozdější vítěz závodu, spolu s Karlem Tyrpeklem SKC Tufo Prostějov a Františkem Honsou ze Sparty. Skupinu si dojel Tomáš Kalojíros s Němcem Uhligem a na vrcholu Toku už zůstala na čele jen tato dvojice se Stoškem. V nejtěžším stoupání k Borské hájovně tzn. 30 km před cílem zaútočil opět Stošek a sólově si dojel pro vítězství. Na horských kolech zvítězil Jiří Šorm Bitter Superior
video na https://www.youtube.com/watch?v=lUe_ui4W9_s Konání akce umožnil podnik Vojenské lesy a statky ČR s.p.

Silnice - 63km
1. 112 Stošek Martin muži A1 - 19 - 39 let 1994 Vitalo Future Cycling 1:53:21 -
2. 29 Kalojíros Tomáš muži A1 - 19 - 39 let 1994 AC Sparta Praha cycling 1:55:22 +2:01
3. 119 Uhlig Henri Junioři 15 - 18 let 2001 RSC Kelheim 1:56:05 +2:44
4. 66 Tyrpekl Karel muži A1 - 19 - 39 let 1999 TUFO Pardus Prostějov 2:00:30 +7:09
5. 88 Honsa František muži A1 - 19 - 39 let 2000 AC SPARTA PRAHA 2:00:33 +7:12
6. 117 Stohr Jan muži A1 - 19 - 39 let 1991 AC Sparta Praha 2:00:33 +7:12
7. 5 Davies Joshua muži A1 - 19 - 39 let 1997 CC London 2:03:04 +9:43
8. 55 Schuhler Tomas muži A1 - 19 - 39 let 1994 AC SPARTA PRAHA 2:04:12 +10:51
9. 67 Uličný Vladimír muži C1 - 40 - 49 let 1974 2:04:36 +11:15
10. 89 Horváth Miroslav muži C1 - 40 - 49 let 1976 AC Sparta Praha cycling 2:04:36 +11:15
11. 101 Plechata Radek muži C1 - 40 - 49 let 1977 Sezimovo Ústí 2:05:05 +11:44
12. 38 Malán Petr muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:07:31 +14:10
13. 94 Novák Vít muži A1 - 19 - 39 let 1989 CFC Kladno 2:07:32 +14:11
14. 57 Slaník Martin muži C1 - 40 - 49 let 1970 LAPIERRE 2:07:37 +14:16
15. 137 Štemberk Jáchym muži A1 - 19 - 39 let 2000 RBB Force 2:07:38 +14:17
16. 95 Kuchař Přemysl muži C1 - 40 - 49 let 1977 AC Sparta Praha 2:07:41 +14:20
17. 83 Černohorský David muži A1 - 19 - 39 let 1996 AC Sparta Praha cycling 2:07:45 +14:24
18. 107 Rugovac Denis muži A1 - 19 - 39 let 1993 Tufo Pardus Prostějov 2:07:53 +14:32
19. 73 Volf Michal muži A1 - 19 - 39 let 2000 AC SPARTA PRAHA 2:08:03 +14:42
20. 105 Rubáš Matouš Junioři 15 - 18 let 2004 AC SPARTA PRAHA 2:08:05 +14:44
21. 120 Uhlig Oscar muži A1 - 19 - 39 let 2000 RSC Kelheim 2:10:35 +17:14
22. 68 Viktora Jan muži C1 - 40 - 49 let 1978 SB Cyklo Olympia 2:10:41 +17:20
23. 144 Halík Jaroslav muži C1 - 40 - 49 let 1971 Veloservis team 2:10:46 +17:25
24. 84 Černý Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1988 Ac Sparta Praha Cycling 2:11:02 +17:41
25. 52 Průcha Bedřich muži C1 - 40 - 49 let 1973 SportRaces Isaac Team 2:11:26 +18:05
26. 97 Maroušek František muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:11:30 +18:09
27. 58 Stehlík Petr muži C1 - 40 - 49 let 1977 Rajec 100% Trek 2:11:31 +18:10
28. 130 Salaquarda František muži C1 - 40 - 49 let 1975 Bikestrike 2:11:37 +18:16
29. 131 Jiřička Miroslav muži C1 - 40 - 49 let 1972 Cyklo Jiřička 2:11:40 +18:19
30. 142 Halamka Jiří muži D1 - 50 a více let 1964 CK Kramolín 2:11:53 +18:32
31. 116 Stohr Pavel muži A1 - 19 - 39 let 1991 AC Sparta Praha 2:12:01 +18:40
32. 143 Horký David muži C1 - 40 - 49 let 1973 RCH Norimberg 2:15:05 +21:44
33. 79 Baier Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1984 AC Sparta Praha cycling 2:15:19 +21:58
34. 134 Strasser Michael muži A1 - 19 - 39 let 1983 Racing 4 charity 2:15:25 +22:04
35. 18 Holubec Jakub muži C1 - 40 - 49 let 1972 Mariánské Lázně 2:15:38 +22:17
36. 128 Markes Jirka muži A1 - 19 - 39 let 1987 Trimet Dobříš 2:15:42 +22:21
37. 51 Ploner Robert muži C1 - 40 - 49 let 1977 RPR Římov 2:15:46 +22:25
38. 27 Jiřinec Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1981 Bikeinvest Cycling Team 2:15:51 +22:30
39. 139 Hák Jakub Junioři 15 - 18 let 2004 Kulhavý team 2:15:55 +22:34
40. 30 Kejzlar Stanislav muži C1 - 40 - 49 let 1977 2:16:04 +22:43
41. 19 Hořejší Josef muži A1 - 19 - 39 let 1995 Rožmitál 2:17:17 +23:56
42. 138 Zháňal Pavel muži A1 - 19 - 39 let 1988 Bikeinvest Cycling Team 2:17:46 +24:25
43. 124 Mullen Michael muži D1 - 50 a více let 1966 2:17:49 +24:28
44. 93 Kalojíros Tondáno muži D1 - 50 a více let 1968 Be.maniax 2:17:52 +24:31
45. 118 Fiala Petr muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:20:02 +26:41
46. 109 Ryba Jan muži A1 - 19 - 39 let 1995 AC Sparta Praha 2:20:02 +26:41
47. 121 Pexa Tomas muži C1 - 40 - 49 let 1978 Plzeň 2:21:03 +27:42
48. 123 Kudweis Petr muži C1 - 40 - 49 let 1971 Písek 2:23:31 +30:10
49. 80 Běhounek Michal muži D1 - 50 a více let 1967 Veloservis team 2:23:33 +30:12
50. 133 Kulhánek Jan muži A1 - 19 - 39 let 1985 Kladruby 2:24:24 +31:03
Tour de Brdy - 05.10.2019
Výsledková listina
Pořadí Číslo Jméno kat. RN Klub Čas
www.4timing.cz 1
51. 12 Havlíček Václav muži A1 - 19 - 39 let 1984 Aglue systém s.r.o. 2:26:11 +32:50
52. 140 Komberec Aleš muži C1 - 40 - 49 let 1979 Hradecký Spinning Klub 2:26:23 +33:02
53. 71 Vlček Petr muži C1 - 40 - 49 let 1971 CK Vinohradské Šlapky 2:26:24 +33:03
54. 127 Doležalová Hana ženy Z1 - 15 a více let 1977 AC SPARTA PRAHA 2:26:51 +33:30
55. 45 Milec Jiřincová Jana ženy Z1 - 15 a více let 1986 Praha 4 - Modřany 2:26:54 +33:33
56. 136 Janas Adam Junioři 15 - 18 let 2003 TJ Sokol Holé vrchy 2:27:39 +34:18
57. 49 Pěnkava Milan muži C1 - 40 - 49 let 1973 Ski Nordic Mariánské Lázně 2:28:13 +34:52
58. 132 Valenta Michal muži A1 - 19 - 39 let 1987 Cyklo Jiřička 2:28:17 +34:56
59. 23 Jeníček Martin muži A1 - 19 - 39 let 1988 Žižkovský tygři 2:29:45 +36:24
60. 110 Rydval Michal muži C1 - 40 - 49 let 1974 AC Sparta academia 2:29:54 +36:33
61. 46 Okruhlica Petr muži D1 - 50 a více let 1969 Praha 10 2:30:17 +36:56
62. 31 Khek Roman muži D1 - 50 a více let 1967 Kraken team Dobříš 2:30:18 +36:57
63. 33 Král Josef muži D1 - 50 a více let 1954 Kbely cycling team 2:30:27 +37:06
64. 64 Tichy Jakub muži C1 - 40 - 49 let 1971 Černošice 2:30:28 +37:07
65. 32 Klabouch jan muži D1 - 50 a více let 1959 AC Sparta cycling akademie 2:30:32 +37:11
66. 62 Škola Pavel muži A1 - 19 - 39 let 1986 Plzeň 2:30:49 +37:28
67. 74 Vopat jun. Jan muži A1 - 19 - 39 let 1981 Diablo sport Český Krumlov 2:32:58 +39:37
68. 36 Laňka Karel muži D1 - 50 a více let 1968 Písek 2:33:32 +40:11
69. 2 Bílý Pavel muži C1 - 40 - 49 let 1972 2:34:00 +40:39
70. 96 Macháček Vítězslav muži A1 - 19 - 39 let 1981 Nutrend - EuroOil Ltm 2:35:41 +42:20
71. 125 Šindelár Ladislav muži C1 - 40 - 49 let 1976 Stark cycling team 2:38:17 +44:56
72. 135 Uhlig Steffen muži D1 - 50 a více let 1965 RSC Kelheim 2:39:57 +46:36
73. 35 Kyndl Lukáš muži A1 - 19 - 39 let 1993 BSK racing team 2:40:15 +46:54
74. 44 Melka Lukáš muži A1 - 19 - 39 let 1983 Mýto 2:41:04 +47:43
75. 129 Candra Václav muži A1 - 19 - 39 let 2000 Zbiroh 2:42:20 +48:59
76. 43 Matlášková Jana ženy Z1 - 15 a více let 1966 Cyklo Jiřička / České 2:42:46 +49:25
77. 48 Peltan Zdeněk muži D1 - 50 a více let 1959 Cyklo Jiřička / České 2:43:34 +50:13
78. 65 Tůma Tomáš muži C1 - 40 - 49 let 1977 Mýto 2:44:48 +51:27
79. 40 Margold Jan muži D1 - 50 a více let 1952 2:45:10 +51:49
80. 122 Procházka Radek muži A1 - 19 - 39 let 1982 Eleven Cube Riders 2:46:32 +53:11
81. 37 LOUDA Stanislav muži C1 - 40 - 49 let 1977 WWW.COREX.CZ 2:46:55 +53:34
82. 72 Vlk Karel muži A1 - 19 - 39 let 1980 CK Kramolín 2:47:53 +54:32
83. 4 Brož Ondřej muži A1 - 19 - 39 let 1992 Praha 2:47:56 +54:35
84. 126 Foltová Helena ženy Z1 - 15 a více let 1979 RPR Římov 2:48:04 +54:43
85. 34 Krotil Radek muži A1 - 19 - 39 let 1983 Aglue systém s.r.o. 2:49:16 +55:55
86. 10 Greguš Antonín muži D1 - 50 a více let 1955 Skinordic Mariánské Lázně 2:50:03 +56:42
87. 75 Vopat st. Jan muži D1 - 50 a více let 1954 Diablo sport Český Krumlov 2:50:26 +57:05
88. 63 Štěpánek Michal muži A1 - 19 - 39 let 1981 2:51:52 +58:31
89. 41 Mašín Karel muži D1 - 50 a více let 1953 Sobín 2:55:27 +62:06
90. 24 Jermolajev Igor muži D1 - 50 a více let 1962 CK Vinojradské Šlapky 2:56:02 +62:41
91. 42 Matějka Josef muži C1 - 40 - 49 let 1977 Sedlice 2:56:44 +63:23
92. 3 Blümel Tomáš muži A1 - 19 - 39 let 1991 Active tour team 2:57:46 +64:25
93. 114 Švejdar Marco Junioři 15 - 18 let 2004 TJ Plamen Chodov 2:58:27 +65:06
94. 22 Jeníček Robert muži C1 - 40 - 49 let 1974 Bob cyklo team 2:58:28 +65:07
95. 7 Feferle František muži D1 - 50 a více let 1961 Čistý sport 2:59:34 +66:13
96. 1 Adámková Dana ženy Z1 - 15 a více let 1980 Diablo sport Český Krumlov 3:00:25 +67:04
97. 28 Juráň Karel muži C1 - 40 - 49 let 1974 Diablo sport Český Krumlov 3:00:26 +67:05
98. 87 Hlaváček David muži A1 - 19 - 39 let 1987 Hrádek 3:00:54 +67:33
99. 102 Plesinec Roman Junioři 15 - 18 let 2002 SK Petřín Plzeň 3:02:36 +69:15
100. 16 Hnětkovský Jiří muži A1 - 19 - 39 let 1986 Dobřany 3:02:39 +69:18
101. 69 Vinšálková Tereza ženy Z1 - 15 a více let 1978 Hradecký Spinning Klub 3:04:40 +71:19
102. 141 Král Pavel muži D1 - 50 a více let 1968 Plzeň 3:05:28 +72:07
Tour de Brdy - 05.10.2019
Výsledková listina
Pořadí Číslo Jméno kat. RN Klub Čas
www.4timing.cz 2
103. 146 Tserendoru muži D1 - 50 a více let 1967 CK Vinohradské Šlapky 3:05:34 +72:13
104. 14 Helt Tomáš muži C1 - 40 - 49 let 1978 3:05:52 +72:31
105. 104 READE ADAM Junioři 15 - 18 let 2004 PENCO 3:06:53 +73:32
106. 145 Kryžková Jaroslava ženy Z1 - 15 a více let 1976 3:08:41 +75:20
107. 39 Marek David muži C1 - 40 - 49 let 1975 kutná hora 3:08:42 +75:21
108. 6 Dvořák Karel muži C1 - 40 - 49 let 1979 KOVO BELFÍN CYKLO 3:11:13 +77:52
109. 148 Janovská Linda ženy Z1 - 15 a více let 1979 3:13:58 +80:37
110. 15 Hnětkovský Zdeněk muži A1 - 19 - 39 let 1982 Dobřany 3:18:24 +85:03
111. 60 STRNADOVÁ ženy Z1 - 15 a více let 2001 CK Příbram - Fany GASTRO 3:18:59 +85:38
112. 59 Strieženec Martin muži A1 - 19 - 39 let 1985 Bike Terror Crew 3:18:59 +85:38
113. 76 Wimler David muži A1 - 19 - 39 let 1992 Zweirad Janger 3:30:32 +97:11
114. 50 Matějka Pepa muži A1 - 19 - 39 let 2000 Sedlice 3:41:20 +107:59
115. 25 Ježdík Jindřich muži C1 - 40 - 49 let 1975 4:21:00 +147:39
116. 26 Ježdíková Jana ženy Z1 - 15 a více let 1978 4:21:00 +147:39
MTB - 53km
1. 278 ŠORM Jiří muži A2 - 19 - 39 let 1997 BITTERS SUPERIOR 1:56:26 -
2. 300 Vopat Milan muži A2 - 19 - 39 let 1999 Ski a Bike Radotín 1:59:47 +3:21
3. 297 Morgenstein Libor muži A2 - 19 - 39 let 1983 Cyklotrenink.com 2:01:46 +5:20
4. 237 Pakandl Ladislav muži A2 - 19 - 39 let 1981 Kola Pakandl 2:01:55 +5:29
5. 210 Doležal Vladislav muži A2 - 19 - 39 let 1999 Maloja Rocky Mountain 2:03:28 +7:02
6. 218 Jasan Lukáš muži A2 - 19 - 39 let 1980 Velosport Domažlice 2:03:30 +7:04
7. 219 Hlůžek Radim muži A2 - 19 - 39 let 1992 Skibikecentrum.cz team 2:03:30 +7:04
8. 299 Istenčin Lukáš muži C2 - 40 - 49 let 1977 PEtr Čech MTB team 2:03:32 +7:06
9. 220 Jiránek Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1973 Lawi stars 2:03:37 +7:11
10. 279 Markvart Vladislav muži A2 - 19 - 39 let 1996 MS Bike Academy racing 2:03:39 +7:13
11. 293 Horak Dominik mládež M3- junioři 15 - 18 2001 Dolní roveň 2:05:45 +9:19
12. 284 Šneberger Jan muži A2 - 19 - 39 let 1985 TT Příbram 2:06:25 +9:59
13. 306 Kozák Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1971 CykloAton 2:06:39 +10:13
14. 295 Hochmut Milan muži A2 - 19 - 39 let 1987 Grill Míšov 2:06:42 +10:16
15. 318 Neubauer Radim muži C2 - 40 - 49 let 1977 Eleven mercedes mitas 2:06:44 +10:18
16. 274 Kobes Miroslav muži C2 - 40 - 49 let 1970 Velosport Domažlice 2:08:17 +11:51
17. 273 Kadleček František muži C2 - 40 - 49 let 1974 bajker.eu 2:10:02 +13:36
18. 289 Vlček Jiří muži A2 - 19 - 39 let 1991 Redfrog Bikeinvest 2:12:17 +15:51
19. 323 Zachata Vojtěch muži A2 - 19 - 39 let 1981 Messenger 2:12:24 +15:58
20. 317 Kovaříček Vojtěch mládež M3- junioři 15 - 18 2002 Kulhavý team 2:12:29 +16:03
21. 322 Vít Martin muži A2 - 19 - 39 let 1980 Radynebike,cz 2:13:21 +16:55
22. 213 Korabaš Milan muži C2 - 40 - 49 let 1974 MTB Šumava Riders 2:13:53 +17:27
23. 239 Pozler Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1976 EDPO 2:15:18 +18:52
24. 251 Šusta Jan muži A2 - 19 - 39 let 1985 Česká spořitelna 2:15:19 +18:53
25. 249 Šturm Rudolf muži C2 - 40 - 49 let 1978 Velosport Domažlice 2:15:23 +18:57
26. 301 Šesták Martin muži D2 - 50 více let 1969 Cyklotrenink.com 2:15:24 +18:58
27. 292 Holubová Adéla mládež Z3 - juniorky 15 - 2002 kola-bbm.cz 2:15:24 +18:58
28. 256 Vála Michal muži D2 - 50 více let 1968 Rožmitál B.H.A. 2:15:31 +19:05
29. 245 Sobotka Jiří muži C2 - 40 - 49 let 1979 Rožmitál pod Třemšínem 2:15:51 +19:25
30. 229 Ledvina Václav muži A2 - 19 - 39 let 1982 Velosport Domažlice 2:15:52 +19:26
31. 232 Maly Miroslav muži A2 - 19 - 39 let 1980 GHOST Team 2:19:22 +22:56
32. 324 Pfeffer Pavel muži C2 - 40 - 49 let 1978 Author Team Stupno 2:19:24 +22:58
33. 203 Barth Aleš muži C2 - 40 - 49 let 1972 MS BIKE ACADEMY 2:19:25 +22:59
34. 303 Ježek Kamil muži D2 - 50 více let 1968 CK Kramolín 2:19:27 +23:01
35. 307 Celerin Ivan muži D2 - 50 více let 1963 TML 2:19:29 +23:03
36. 313 Žídeková Jana ženy F2 - 40 a více let 1978 Cyklotrenink.com 2:19:29 +23:03
Tour de Brdy - 05.10.2019
Výsledková listina
Pořadí Číslo Jméno kat. RN Klub Čas
www.4timing.cz 3
37. 262 Bednařík Jan muži A2 - 19 - 39 let 1981 Kross Bikeranch Team 2:19:36 +23:10
38. 204 Batysta Marek muži A2 - 19 - 39 let 1983 Galaxy Cyklošvec Stevens 2:19:39 +23:13
39. 211 Doležal Václav muži A2 - 19 - 39 let 1996 Maloja - Rocky Mountain 2:21:39 +25:13
40. 248 Svoboda Josef muži A2 - 19 - 39 let 1981 WWW.COREX.CZ 2:22:05 +25:39
41. 233 Marek Libor muži C2 - 40 - 49 let 1975 MTB Šumava Riders 2:24:47 +28:21
42. 231 Mácha Jiří muži D2 - 50 více let 1969 GHOST team 2:24:47 +28:21
43. 216 Homolka Pavel muži D2 - 50 více let 1963 TO EUROPE PEK SPORT 2:25:48 +29:22
44. 305 Zámečník Štěpán muži D2 - 50 více let 1969 Brdská závislost Blovice 2:26:06 +29:40
45. 247 Svoboda Radek muži D2 - 50 více let 1969 Praha 2:26:39 +30:13
46. 222 Jung Patrik muži A2 - 19 - 39 let 1995 Jabkoty Kdyně 2:27:43 +31:17
47. 238 Pfeffer Miroslav muži C2 - 40 - 49 let 1976 Author team Stupno 2:28:23 +31:57
48. 315 Vacek Zdeněk muži A2 - 19 - 39 let 1988 Praha 2:29:29 +33:03
49. 290 LUKEŠ Jan mládež M3- junioři 15 - 18 2004 CARLA-KUPKOLO 2:29:35 +33:09
50. 304 Sedláček Jiří muži D2 - 50 více let 1968 Author Sedláček Pb 2:29:37 +33:11
51. 319 Cupl Tomáš muži A2 - 19 - 39 let 1983 Team max 2:31:32 +35:06
52. 320 Kraus Vladimír muži D2 - 50 více let 1960 Jasipbike 2:31:52 +35:26
53. 316 Zvolský Ladislav muži C2 - 40 - 49 let 1978 2:32:06 +35:40
54. 291 KRUPKA Štěpán mládež M3- junioři 15 - 18 2003 CARLA-KUPKOLO 2:34:03 +37:37
55. 275 Kratochvíl Martin muži A2 - 19 - 39 let 1983 Zaječov 2:35:09 +38:43
56. 250 Šůcha Jan muži A2 - 19 - 39 let 1981 SK 321start Plzeň 2:36:51 +40:25
57. 225 Kroupa Milan muži D2 - 50 více let 1967 Kross bikeranch team 2:39:00 +42:34
58. 265 Dufek David muži A2 - 19 - 39 let 1980 Rafael Warpeco 2:39:04 +42:38
59. 267 Furch Petr muži D2 - 50 více let 1968 Dolní Hbity 2:39:18 +42:52
60. 286 Švandrlík Jakub mládež M3- junioři 15 - 18 2004 alltraining.cz 2:40:37 +44:11
61. 201 Anděl Jiří muži C2 - 40 - 49 let 1974 Strašice 2:40:53 +44:27
62. 205 Bednář Tomáš muži C2 - 40 - 49 let 1970 Vrchotovy JANOVICE 2:40:56 +44:30
63. 285 Švandrlík Milan muži C2 - 40 - 49 let 1972 Zaječov 2:40:56 +44:30
64. 240 Procházka Milan muži A2 - 19 - 39 let 1985 Žebrák 2:42:00 +45:34
65. 271 Charvátová Kateřina ženy F2 - 40 a více let 1976 AC Sparta Praha B 2:43:57 +47:31
66. 312 Trojan Tomáš muži A2 - 19 - 39 let 1986 AC SPARTA PRAHA 2:45:31 +49:05
67. 212 Ferko Jozef muži D2 - 50 více let 1965 Podlesí 2:45:43 +49:17
68. 202 Anděl Martin muži A2 - 19 - 39 let 1982 Strašice 2:45:44 +49:18
69. 246 Sutr Václav muži A2 - 19 - 39 let 1981 Žebrák 2:45:48 +49:22
70. 321 Vostracký Karel muži D2 - 50 více let 1967 Věšín 2:45:49 +49:23
71. 244 Sobotka František muži C2 - 40 - 49 let 1978 Author Bike Sedláček 2:46:13 +49:47
72. 241 Roman Benedikt muži C2 - 40 - 49 let 1974 COPR TJ Přeštice 2:46:13 +49:47
73. 206 Čebiš Vladislav muži C2 - 40 - 49 let 1976 Pavlíkov 2:50:29 +54:03
74. 259 VEJVODA Josef muži D2 - 50 více let 1957 WWW.COREX.CZ 2:50:48 +54:22
75. 243 Sedlák Petr muži C2 - 40 - 49 let 1972 DATA 112 2:53:40 +57:14
76. 257 Valdmanová Lenka ženy F2 - 40 a více let 1978 Ski nordic Mariánské Lázně 2:56:51 +60:25
77. 298 Kresslová Štěpánka ženy F2 - 40 a více let 1978 Cykloklub Zálany 3:02:54 +66:28
78. 215 Furchová Lucie mládež Z3 - juniorky 15 - 2001 Furch racing 3:10:52 +74:26
79. 214 Furch Aleš muži C2 - 40 - 49 let 1971 Furch racing 3:10:52 +74:26
80. 227 Kříž Vladimír muži D2 - 50 více let 1958 Žižkovský tygři 3:11:10 +74:44
81. 228 Kybikás Zdeněk muži D2 - 50 více let 1960 Beroun 3:16:03 +79:37
82. 226 Kroupa Stanislav muži D2 - 50 více let 1959 České Budějovice 3:27:51 +91:25
83. 217 Charvátová Jana ženy Z2 - 19 - 39 let 1983 AGRO 21 3:31:53 +95:27
84. 260 Vnuková Jaroslava ženy F2 - 40 a více let 1951 BSK racing 3:33:32 +97:06
85. 234 Mojžíš Jaromír muži D2 - 50 více let 1954 SportRaces-ISAAC Team 3:37:21 +100:55
86. 235 Mojžíšová Jaroslava ženy F2 - 40 a více let 1955 SportRaces-ISAAC Team 3:39:12 +102:46
87. 320 Dvořák Petr muži D2 - 50 více let 1942 Ski Šumava Vimperk 3:39:37 +103:11
88. 255 Tůmová Katka ženy F2 - 40 a více let 1974 JSEM JEDNO UCHO 4:06:00 +129:34
Tour de Brdy - 05.10.2019
Výsledková listina
Pořadí Číslo Jméno kat. RN Klub Čas
www.4timing.cz 4
89. 236 Ondrušek Petr muži A2 - 19 - 39 let 1984 4:14:00 +137:34
90. 221 Jung Milan muži C2 - 40 - 49 let 1970 Loučim 4:20:00 +143:34
91. 208 Černoch Martin muži D2 - 50 více let 1967 4:22:00 +145:34
Žáci - 33 km
1. 403 Kudweis Vít Žáci 2005 CK Příbram Fany gastro 1:06:56 -
2. 421 Hladík Petr Žáci 2005 SK Petřín Plzeň 1:10:44 +3:48
3. 423 Pešek Adam Žáci 2006 SK Petřín Plzeň 1:10:45 +3:48
4. 406 Šafránek Ondřej Žáci 2006 AC Sparta Praha 1:10:45 +3:49
5. 409 Záhorec Matěj Žáci 2006 AC SPARTA PRAHA 1:14:03 +7:07
6. 401 Bořánková Lucie Žákyně 2007 AC Sparta Praha 1:14:05 +7:09
7. 402 Klepsa Lukáš Žáci 2006 AC Sparta Praha 1:14:11 +7:15
8. 405 Poláková Nela Žákyně 2008 AC SPARTA PRAHA 1:14:14 +7:18
9. 416 Kohout Milan Žáci 2006 Březová 1:16:55 +9:59
10. 418 Mencl Felix Žáci 2007 SK Petřín Plzeň 1:17:56 +11:00
11. 408 Záhorec Michal Žáci 2008 AC SPARTA PRAHA 1:19:43 +12:46
12. 404 Pfeffer Marek Žáci 2008 AC Sparta Praha 1:25:37 +18:41
13. 422 Marek Jiří Žáci 2007 KC Kutná hora 1:26:57 +20:01
U6W děvčata do 6 let - 2 okruhy
1. 435 Kejzlarová Pavlína Dívky do 6 let 2013 04:35 -
2. 428 Radová Eliška Dívky do 6 let 2013 Kunratice 04:43 +08
3. 432 Schusová Eliška Dívky do 6 let 2014 Řevnice 05:43 +1:08
4. 434 Poláková Julie Dívky do 6 let 2014 AC SPARTA PRAHA 06:40 +2:05
5. 431 Krotilová Rozálie Dívky do 6 let 2016 Aglue systém s.r.o. 06:05 -1 LAP
U6M chlapci do 6 let - 3 okruhy
1. 448 Szöllös Samuel Kluci do 6 let 2013 ADASTRA Cycling Team 08:22 -
2. 414 Šilhán Vlastimil Kluci do 6 let 2014 Strašice 09:33 +1:11
3. 447 Melka Tomáš Kluci do 6 let 2013 Mýto 09:36 +1:13
4. 424 Havel Eliáš Kluci do 6 let 2015 ADASTRA Cycling Team 11:08 +2:45
5. 426 Vyleta Jan Kluci do 6 let 2014 Author Team Stupno 12:30 +4:07
6. 440 Havlíček Matěj Kluci do 6 let 2015 Aglue systém s.r.o. 13:45 +5:23
7. 410 Král Adam Kluci do 6 let 2016 AC SPARTA PRAHA 06:14 -2 LAP
DNS 441 Havlíček Lukáš Kluci do 6 let 2017 Aglue systém s.r.o. 01:17 -3 LAP
U9W děvčata 7 - 9 let U9M 4
1. 411 Králová Eliška dívky 7-9 let 2010 AC SPARTA PRAHA 08:03 -
2. 412 Krocová Valerie dívky 7-9 let 2010 AC SPARTA PRAHA 08:38 +35
3. 429 Hornová Františka dívky 7-9 let 2012 AC SPARTA PRAHA 08:50 +47
4. 425 Havlová Eliška dívky 7-9 let 2010 ADASTRA Cycling Team 09:04 +1:01
5. 433 Schusová Marie dívky 7-9 let 2011 Řevnice 12:12 +4:09
6. 427 Vyletová Lucie dívky 7-9 let 2012 Author Team Stupno 08:21 -1 LAP
U9M chlapci 7 - 9 let M1 5 okruhů
1. 436 Rada Vojtěch Kluci 2010 Kunratice 09:04 -
2. 430 Horn Josef Kluci 2010 AC SPARTA PRAHA 09:09 +05
3. 450 Szolles Stefan Kluci 2010 09:11 +07
4. 449 Bednařík Vojtěch Kluci 2011 Kross Bikeranch Team Junior09:50 +46
5. 444 Polák Šimon Kluci 2011 AC SPARTA PRAHA 10:29 +1:25
6. 417 Vlk David Kluci 2010 kola-bbm.cz 10:43 +1:39
7. 446 Melka David Kluci 2010 Author Team Stupno 10:48 +1:44
8. 415 Přibáň Ondřej Kluci 2011 Strašice 10:23 -2 LAP
Tour de Brdy - 05.10.2019
Výsledková listina
Pořadí Číslo Jméno kat. RN Klub Čas
www.4timing.cz 5
Počet závodníků: 247
Tour de Brdy - 05.10.2019
Výsledková listina
Pořadí Číslo Jméno kat. RN Klub Čas
www.4timing.cz 6

 

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 22x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2019/Tour-de-Brdy/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
1-TDB-Karel-Tyrpekl.jpg
ACS-sparta-junior-zavod-deti.JPG
Fiala-defekt-popate-na-stejnem-miste.JPG
TDB--profi-sport-Cheb-kadet.jpg
TDB--Stosek--Malan--Honsa--uhlig-Stohr.JPG

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 2. 12. 2019
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

ACS juniorka - rozpis tréninků a informace
ACS juniorka - rozpis tréninků a informace21. 08. 2019
najdete na https://www.facebook.com/groups/vladkroc/
Akademie cyklistických sportů z.s. vedoucí trenér Vladimír Kroc ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Všechny zprávy

Cykloakademie

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic21st August 2019
startuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elitu, ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2018
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201819th December 2018
teamové foto 201á

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.2019
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.201919th December 2018
odstartuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru