Facebook

Partner - sponzor

Kdo je kdo

Profil: Jiří Nesveda

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
PřezdívkaMazlik, Oschwald, Nesveďák
Narozen 14. 5. 1985 - Út
Kde Klatovy
Bydliště Klatovy
Záliby Jídlo a humor
Foto Ve fotogalerii
Kontakt nestopa[zavináč...
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/2018
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/201823. 01. 2018
23.1. protaženo 4 km tratí nad Těškovem, nejlepší je okruh na louce před Penzionem 650 m.
18.1. strojová úprava ...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Martin Hebík: 5. místo ve 2. etapě

Martin Hebík: 5. místo ve 2. etapě

Pá - 21. Březen 2008, 19:17 - Zdeněk Rubáš

2.etapa Herceg Novi - Ulcinj. Celkem 134 km.


Michal Kesl nasbíral několik vrchařských i sprintérských bodů ve 120 km dlouhém v úniku.
Martin Hebik obsdadil 5.místo a M. Prázdnovský 8.misto.

Vítězem etapy se stal Mahoric Mitja (Slovinsko) 3.30´24
2. místo Rizza Emanuele (Italie)
3. místo Daniel Petrov (Bulharsko)
4. místo Janyazcik Blazej (Polsko)
5. místo Hebik Martin AC SPARTA PRAHA
8. místo Prazdnovsky Martin AC SPARTA PRAHA
32.místo Krotky Rostislav AC SPARTA PRAHA
43.místo Soukup Josef AC SPARTA PRAHA
92.místo Kesl Michal - 3.07



Po startu 2. etapy odjíždí z pelotonu Michal Kesl AC SPARTA PRAHA společně s chorvatem Radoticem a Zdeňkem Machačem z CK Příbram.
Únik narostl na 7. minut.
60 km před cílem se zformovaly na špici 2 slovinské týmy - Perutnina Ptuj a Sava Kranj a 5 km před cílem dojíždí skupinku uprchlíků. Ve spurtu hlavního pole se neztratili Martin Hebík a Martin Prázdnovský, když dospurtovali na pěkném 5. resp. 8. místě.

Celkově je po 2 etapě Martin Hebík na 13. místě, Martin Prázdnovský na 26. místě, Rosťa Krotký na 30. místě, Pepa Soukup na 40. místě a 92. je smutný hrdina dne Michal Kesl.
V týmech se Sparta posunula ny výborné 5. místo.

Kompletní výsledky:

1 Mitja Mahoric (Slo) KK Perutnina Ptuj 3.20.24 (38.212 km/h)
2 Emanuele Rizza (Ita) P-Nivo Betonexpressz
3 Daniel Petrov (Bul) CC Bourgas
4 Blazej Janiaczyk (Pol) MROZ-Action-Uniqa
5 Martin Hebik (Cze) AC Sparta Praha
6 Hrvoje Miholevic (Cro) Loborika
7 Petar Panayotov (Bul) CC Bourgas
8 Martin Prazdnovsky (Svk) AC Sparta Praha
9 Matej Stare (Slo) KK Perutnina Ptuj
10 Gabor Arany (Hun) P-Nivo Betonexpressz
11 Predrag Prokic (Ser) Serbia
12 Dejan Vracic (Slo) Loborika
13 Nikola Aistrup (Den) Team GLS - PAKKE SHOP
14 Robin Chaigneau (Ned) Asito Cycling Team
15 Pavel Shumanov (Bul) Hemus - 1896
16 Evgeni Gerganov (Bul) CC Bourgas
17 Igor Kranjec (Slo) Loborika
18 Gergely Ivanics (Hun) P-Nivo Betonexpressz
19 Besmir Banushi (Alb) Albania
20 Philipp Zacher (Ger) Bianchi Store Munchen
21 Michael Gaubitzer (Aut) Monteinfo.com
22 Attila Arvai (Hun) P-Nivo Betonexpressz
23 Emanuel Kiserlovski (Cro) Loborika
24 Mantas Bliakevicius (Ltu) LTU Lithuania
25 Palion Zarka (Alb) Albania
26 Bartosz Huzarski (Pol) MROZ-Action-Uniqa
27 Meder Zulkuarov (Bul) Hemus - 1896
28 Jakub Kratochvila (Cze) C.K. Windoors Pribram
29 Frantisek Padour (Cze) C.K. Windoors Pribram
30 Aldo Ino Ilesic (Slo) Team SAVA
31 Luka Grubic (Cro) Puris Kamen
32 Rostislav Krotky (Cze) AC Sparta Praha
33 Jakub Placzki (Pol) Imagis-MapaMap
34 Sander Oostlander (Ned) Asito Cycling Team
35 Marek Rutkiewicz (Pol) MROZ-Action-Uniqa
36 Vladimir Kerkez (Slo) Team SAVA
37 Brian Vandborg (Den) Team GLS - PAKKE SHOP
38 Zvonimir Pokupec (Cro) Loborika
39 Romas Sinicinac (Ltu) LTU Lithuania
40 Radoslav Rogina (Cro) KK Perutnina Ptuj
41 Tomas Mice (Ltu) LTU Lithuania
42 Werner Falthainer (Aut) Team SAVA
43 Josef Soukup (Cze) AC Sparta Praha
44 Rusen Rusev (Bul) CC Bourgas
45 Christian Zacher (Ger) Bianchi Store Munchen
46 Thorben Nilewski (Ger) Bianchi Store Munchen
47 Jiri Brazdil (Cze) C.K. Windoors Pribram
48 Peter Kusztor (Hun) P-Nivo Betonexpressz
49 Florian Fromm (Ger) Bianchi Store Munchen
50 Behcet Usta (Tur) Turkey
51 Glenn Bak (Den) Team GLS - PAKKE SHOP
52 Edgaras Kovaliovas (Ltu) LTU Lithuania
53 Ivailo Gabrovski (Bul) Hemus - 1896
54 Andrej Omulec (Slo) KK Perutnina Ptuj
55 Mariusz Witecki (Pol) MROZ-Action-Uniqa
56 Thomas Selleberg (Den) Team GLS - PAKKE SHOP
57 Slobodan Pajic (Ser) CZP Team Partizan
58 Kristjan Fajt (Slo) KK Perutnina Ptuj
59 Marko Hlebanja (Slo) Team SAVA
60 Tomasz Kuras (Pol) Imagis-MapaMap
61 Dejan Vidakovic (Ser) Serbia
62 Ferdinand Bruckner (Aut) Monteinfo.com
63 Gediminas Kaupas (Ltu) LTU Lithuania 0.20
64 Jonid Toska (Alb) Albania
65 Milos Velickovic (Ser) CZP Team Partizan 0.25
66 Orhan Sahin (Tur) Turkey 0.29
67 Bernard Wohrer (Aut) Monteinfo.com
68 Petar Evstatiev (Bul) CC Bourgas
69 Robert Gassmayr (Aut) Austria 0.38
70 Sufaj Altin (Alb) Albania
71 Karsten Keunecke (Ger) Profiline
72 Arkadiusz Kogut (Pol) Imagis-MapaMap 1.09
73 Aleksandar Milivojevic (Ser) Serbia 1.19
74 Mark Olieman (Ned) Asito Cycling Team 1.25
75 Nazim Bakirci (Tur) Turkey
76 Julian Van Dijk (Ned) Asito Cycling Team
77 Marius Catrinu-Cojocaru (Rou) Olimpic team Autoconstruct
78 Gabor Kasa (Ser) Serbia
79 Bernhard Redl (Aut) Monteinfo.com
80 Romano Vicic (Cro) Puris Kamen
81 Josip Dulic (Ser) CZP Team Partizan
82 Markus Gollman (Aut) Austria
83 Jakub Novak (Svk) C.K. Windoors Pribram
84 Elmar Hantsche (Ger) Profiline
85 Uros Silar (Slo) Team SAVA
86 Julian Steinmeyer (Ger) Bianchi Store Munchen
87 Carol Novak (Rou) Tusnad
88 Cornelius Van Ooijen (Ned) Asito Cycling Team
89 Serge Herz (Ger) Profiline 1.36
90 Srdan Omakovic (Ser) CZP Team Partizan 2.08
91 Florian Brugger (Aut) Austria 2.57
92 Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha 3.07
93 Marko Ivancic (Cro) Puris Kamen 4.02
94 Bruno Radotic (Cro) Puris Kamen
95 Ugur Marmara (Tur) Turkey
96 Zdenek Machac (Cze) C.K. Windoors Pribram
97 Pavlin Balinski (Bul) Hemus - 1896 8.59
98 Eduard Fuchs (Aut) Austria 16.04
99 Rafal Janik (Pol) Imagis-MapaMap
100 Sergei Galabov (Bul) Hemus - 1896

Sprints

Kotor km. 41
1 Bruno Radotic (Cro) Puris Kamen 5 pts
2 Zdenek Machac (Cze) C.K. Windoors Pribram 3
3 Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha 1

Budva km. 67.8
1 Zdenek Machac (Cze) C.K. Windoors Pribram 5 pts
2 Bruno Radotic (Cro) Puris Kamen 3
3 Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha 1

Bar km. 104.6
1 Zdenek Machac (Cze) C.K. Windoors Pribram 5 pts
2 Gabor Kasa (Ser) Serbia 3
3 Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha 1

Mountains

Troica, km. 47.3 (cat. 3)
1 Zdenek Machac (Cze) C.K. Windoors Pribram 3 pts
2 Bruno Radotic (Cro) Puris Kamen 2
3 Rafal Janik (Pol) Imagis-MapaMap 1

Bilizikuce, km. 77.7 (cat. 3)
1 Bruno Radotic (Cro) Puris Kamen 3 pts
2 Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha 2
3 Zdenek Machac (Cze) C.K. Windoors Pribram 1

Bar (tabla), km. 92.1 (cat. 3)
1 Zdenek Machac (Cze) C.K. Windoors Pribram 3 pts
2 Bruno Radotic (Cro) Puris Kamen 2
3 Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha 1

km. 118.1 (cat. 3)
1 Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha 3 pts
2 Gabor Kasa (Ser) Serbia 2
3 Bruno Radotic (Cro) Puris Kamen 1

km. 126.6 (cat. 3)
1 Kristjan Fajt (Slo) KK Perutnina Ptuj 3 pts
2 Predrag Prokic (Ser) Serbia 2
3 Radoslav Rogina (Cro) KK Perutnina Ptuj 1

Teams

1 CC Bourgas 10.31.12
2 P-Nivo Betonexpressz
3 Loborika
4 AC Sparta Praha
5 KK Perutnina Ptuj
6 MROZ-Action-Uniqa
7 Hemus - 1896
8 Team GLS - PAKKE SHOP
9 C.K. Windoors Pribram
10 Lithuania
11 Team SAVA
12 Bianchi Store Munchen
13 Albania 0.20
14 Monteinfo.com 0.29
15 Imagis-MapaMap 1.09
16 Serbia 1.19
17 Asito Cycling Team 1.25
18 Team Partizan 1.50
19 Turkey 1.54
20 Profiline 3.39
21 Austria 5.00
22 Puris Kamen 5.27

General classification after stage 2

1 Mitja Mahoric (Slo) KK Perutnina Ptuj 7.34.46
2 Emanuele Rizza (Ita) P-Nivo Betonexpressz 0.14
3 Robin Chaigneau (Ned) Asito Cycling Team
4 Daniel Petrov (Bul) CC Bourgas 0.16
5 Nikola Aistrup (Den) Team GLS - PAKKE SHOP
6 Peter Kusztor (Hun) P-Nivo Betonexpressz 0.17
7 Werner Falthainer (Aut) Team SAVA
8 Andrej Omulec (Slo) KK Perutnina Ptuj
9 Dejan Vracic (Slo) Loborika 0.18
10 Romas Sinicinac (Ltu) LTU Lithuania 0.19
11 Matej Stare (Slo) KK Perutnina Ptuj 0.20
12 Blazej Janiaczyk (Pol) MROZ-Action-Uniqa
13 Martin Hebik (Cze) AC Sparta Praha
14 Pavel Shumanov (Bul) Hemus - 1896
15 Hrvoje Miholevic (Cro) Loborika
16 Petar Panayotov (Bul) CC Bourgas
17 Gergely Ivanics (Hun) P-Nivo Betonexpressz
18 Predrag Prokic (Ser) Serbia
19 Gabor Arany (Hun) P-Nivo Betonexpressz
20 Igor Kranjec (Slo) Loborika
21 Emanuel Kiserlovski (Cro) Loborika
22 Attila Arvai (Hun) P-Nivo Betonexpressz
23 Vladimir Kerkez (Slo) Team SAVA
24 Palion Zarka (Alb) Albania
25 Philipp Zacher (Ger) Bianchi Store Munchen
26 Martin Prazdnovsky (Svk) AC Sparta Praha
27 Michael Gaubitzer (Aut) Monteinfo.com
28 Tomas Mice (Ltu) LTU Lithuania
29 Mantas Bliakevicius (Ltu) LTU Lithuania
30 Rostislav Krotky (Cze) AC Sparta Praha
31 Bartosz Huzarski (Pol) MROZ-Action-Uniqa
32 Meder Zulkuarov (Bul) Hemus - 1896
33 Luka Grubic (Cro) Puris Kamen
34 Marek Rutkiewicz (Pol) MROZ-Action-Uniqa
35 Edgaras Kovaliovas (Ltu) LTU Lithuania
36 Sander Oostlander (Ned) Asito Cycling Team
37 Frantisek Padour (Cze) C.K. Windoors Pribram
38 Evgeni Gerganov (Bul) CC Bourgas
39 Brian Vandborg (Den) Team GLS - PAKKE SHOP
40 Christian Zacher (Ger) Bianchi Store Munchen
41 Josef Soukup (Cze) AC Sparta Praha
42 Thorben Nilewski (Ger) Bianchi Store Munchen
43 Zvonimir Pokupec (Cro) Loborika
44 Kristjan Fajt (Slo) KK Perutnina Ptuj
45 Rusen Rusev (Bul) CC Bourgas
46 Radoslav Rogina (Cro) KK Perutnina Ptuj
47 Aldo Ino Ilesic (Slo) Team SAVA
48 Florian Fromm (Ger) Bianchi Store Munchen
49 Mariusz Witecki (Pol) MROZ-Action-Uniqa
50 Tomasz Kuras (Pol) Imagis-MapaMap
51 Thomas Selleberg (Den) Team GLS - PAKKE SHOP
52 Ivailo Gabrovski (Bul) Hemus - 1896
53 Marko Hlebanja (Slo) Team SAVA
54 Dejan Vidakovic (Ser) Serbia
55 Ferdinand Bruckner (Aut) Monteinfo.com
56 Milos Velickovic (Ser) CZP Team Partizan 0.45
57 Besmir Banushi (Alb) Albania 0.46
58 Orhan Sahin (Tur) Turkey 0.49
59 Robert Gassmayr (Aut) Austria 0.58
60 Aleksandar Milivojevic (Ser) Serbia 1.39
61 Cornelius Van Ooijen (Ned) Asito Cycling Team 1.45
62 Mark Olieman (Ned) Asito Cycling Team
63 Jakub Novak (Svk) C.K. Windoors Pribram
64 Elmar Hantsche (Ger) Profiline
65 Uros Silar (Slo) Team SAVA
66 Karsten Keunecke (Ger) Profiline 2.16
67 Glenn Bak (Den) Team GLS - PAKKE SHOP 12.05
68 Slobodan Pajic (Ser) CZP Team Partizan
69 Gediminas Kaupas (Ltu) LTU Lithuania 12.25
70 Jonid Toska (Alb) Albania
71 Nazim Bakirci (Tur) Turkey 13.30
72 Julian Van Dijk (Ned) Asito Cycling Team
73 Josip Dulic (Ser) CZP Team Partizan
74 Markus Gollman (Aut) Austria 17.23
75 Julian Steinmeyer (Ger) Bianchi Store Munchen
76 Jakub Placzki (Pol) Imagis-MapaMap 20.30
77 Jakub Kratochvila (Cze) C.K. Windoors Pribram
78 Behcet Usta (Tur) Turkey
79 Jiri Brazdil (Cze) C.K. Windoors Pribram
80 Bernard Wohrer (Aut) Monteinfo.com 20.59
81 Petar Evstatiev (Bul) CC Bourgas
82 Sufaj Altin (Alb) Albania 21.08
83 Arkadiusz Kogut (Pol) Imagis-MapaMap 21.39
84 Gabor Kasa (Ser) Serbia 21.53
85 Marius Catrinu-Cojocaru (Rou) Olimpic team Autoconstruct 21.55
86 Bernhard Redl (Aut) Monteinfo.com
87 Carol Novak (Rou) Tusnad
88 Romano Vicic (Cro) Puris Kamen
89 Serge Herz (Ger) Profiline 22.06
90 Srdan Omakovic (Ser) CZP Team Partizan 22.38
91 Florian Brugger (Aut) Austria 23.27
92 Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha 23.34
93 Zdenek Machac (Cze) C.K. Windoors Pribram 24.24
94 Marko Ivancic (Cro) Puris Kamen 24.32
95 Ugur Marmara (Tur) Turkey
96 Bruno Radotic (Cro) Puris Kamen 27.53
97 Pavlin Balinski (Bul) Hemus - 1896 29.29
98 Rafal Janik (Pol) Imagis-MapaMap 33.12
99 Eduard Fuchs (Aut) Austria 36.34

Points classification

1 Mitja Mahoric (Slo) KK Perutnina Ptuj 50 pts
2 Emanuele Rizza (Ita) P-Nivo Betonexpressz 29
3 Daniel Petrov (Bul) CC Bourgas 24
4 Robin Chaigneau (Ned) Asito Cycling Team 22
5 Blazej Janiaczyk (Pol) MROZ-Action-Uniqa 20
6 Matej Stare (Slo) KK Perutnina Ptuj 19
7 Nikola Aistrup (Den) Team GLS - PAKKE SHOP 19
8 Martin Hebik (Cze) AC Sparta Praha 15
9 Pavel Shumanov (Bul) Hemus - 1896 15
10 Zdenek Machac (Cze) C.K. Windoors Pribram 13
11 Dejan Vracic (Slo) Loborika 12
12 Hrvoje Miholevic (Cro) Loborika 10
13 Petar Panayotov (Bul) CC Bourgas 10
14 Vladimir Kerkez (Slo) Team SAVA 10
15 Martin Prazdnovsky (Svk) AC Sparta Praha 8
16 Bruno Radotic (Cro) Puris Kamen 8
17 Gergely Ivanics (Hun) P-Nivo Betonexpressz 7
18 Gabor Arany (Hun) P-Nivo Betonexpressz 6
19 Andrej Omulec (Slo) KK Perutnina Ptuj 5
20 Peter Kusztor (Hun) P-Nivo Betonexpressz 5
21 Predrag Prokic (Ser) Serbia 5
22 Werner Falthainer (Aut) Team SAVA 4
23 Tomas Mice (Ltu) LTU Lithuania 4
24 Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha 3
25 Gabor Kasa (Ser) Serbia 3
26 Edgaras Kovaliovas (Ltu) LTU Lithuania 2
27 Romas Sinicinac (Ltu) LTU Lithuania 1

Mountains classification

1 Romas Sinicinac (Ltu) LTU Lithuania 13 pts
2 Bruno Radotic (Cro) Puris Kamen 8
3 Tomas Mice (Ltu) LTU Lithuania 8
4 Zdenek Machac (Cze) C.K. Windoors Pribram 7
5 Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha 6
6 Mitja Mahoric (Slo) KK Perutnina Ptuj 6
7 Petar Panayotov (Bul) CC Bourgas 5
8 Emanuel Kiserlovski (Cro) Loborika 4
9 Kristjan Fajt (Slo) KK Perutnina Ptuj 3
10 Cornelius Van Ooijen (Ned) Asito Cycling Team 3
11 Marko Hlebanja (Slo) Team SAVA 3
12 Werner Falthainer (Aut) Team SAVA 2
13 Gabor Kasa (Ser) Serbia 2
14 Predrag Prokic (Ser) Serbia 2
15 Edgaras Kovaliovas (Ltu) LTU Lithuania 2
16 Radoslav Rogina (Cro) KK Perutnina Ptuj 1
17 Andrej Omulec (Slo) KK Perutnina Ptuj 1
18 Rafal Janik (Pol) Imagis-MapaMap 1
19 Mariusz Witecki (Pol) MROZ-Action-Uniqa 1

Teams classification

1 P-Nivo Betonexpressz 22.45.18
2 Loborika
3 KK Perutnina Ptuj
4 CC Bourgas
5 AC Sparta Praha
6 MROZ-Action-Uniqa
7 Lithuania
8 Hemus - 1896
9 Team GLS - PAKKE SHOP
10 Bianchi Store Munchen
11 Team SAVA
12 Serbia 1.19
13 Asito Cycling Team 1.25
14 Albania 12.31
15 C.K. Windoors Pribram 20.10
16 Monteinfo.com 20.39
17 Profiline 25.07
18 Team Partizan 25.20
19 Turkey 33.49
20 Imagis-MapaMap 38.07
21 Austria 40.48
22 Puris Kamen 45.47


Přidat do záložek:         pošli na vybrali.sme.sk        

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 16x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2008/Cerna-Hora-King-Nicola/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
DSC06284.JPG
Montenegro_001.jpg
Montenegro_003.jpg
Montenegro_026.jpg
Montenegro_028.jpg

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     
Tento článek má adresu
http://www.sparta-cycling.cz/clanek/147/martin-hebik:-5-misto-ve-2-etape

Zpět na úvodní stranu: HOME, nebo do Archívu

Sparta Junior

Mistovství Saska v kriteriu 6. místo Matouš Rubáš a 6. místo v Meiningenu
17. 09. 2018
Spurt na kritériu v Meiningenu,kde Matouš Rubáš obsadil 6.misto a Vladimír Kroc dojel na 12. mistě. Na sobotním ...více

Matouš Rubáš třetí na IL Sano Cupu
Matouš Rubáš třetí na IL Sano Cupu3. 09. 2018
14.díl IL Sano Cupu vyhrál opět Richard Kobr.
První body v kategorii mladších žáků získali David Icha z ...více

ČP mládeže Vidnava- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo a 4 medaile z KP Plzně
ČP mládeže Vidnava- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo a 4 medaile z KP Plzně12. 06. 2018
výsledky ČP mládeže na silnici Vidnava / Jeseníky- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo AC SPARTA ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

Tour de Brdy 2018 mapa a propozice 6.10.2018
Tour de Brdy 2018 mapa a propozice 6.10.20183rd September 2018
12.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

startuje se v sobotu 6.října 2018 ve 13,00 hodin u ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2017
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201723rd August 2017
teamové foto 2017

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru