Facebook

Kdo je kdo

Profil: AC Sparta Praha cycling 2019

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
PřezdívkaSPARTA
Narozen 11. 8. 1993 - St
Kde Praha
Bydliště Na Perštýně 350 /17, 110 00 Praha
Záliby Cycklistika
Foto Ve fotogalerii
Kontakt rubas@sparta-cycl...
http://sparta-cycling.cz
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.2. 04. 2019
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Norsko - GP ROGOLAND 1.2 UCI: M. Prázdnovský na 10. místě, LIDICE, 4. etapa: O. Zelinka druhý

Po - 2. Červen 2008, 09:02 - Jiří Sivák

Zatímco trojice sparťanů Krotký - Okrouhlický - Uher bojovala na Slovensku, Ondřej Zelinka staroval na etapovém závodě LIDICE 2008 a šestice Prázdnovský - Hebík - Kesl - Křížek - Soukup - Pávek odjela na závody do Norska. V neděli se zde jel závod GP ROGOLAND, ve středu se tato šestice závodníků postaví etapového závodu GP RINGERIKE.a

V poslední etapě Lidi odjeli z pelotonu Ondřej Zelinka spolu s Bláhou z Dukly Praha a svůj únik dotáhli do konce, kdy Bláha těsně Ondru porazil. ,,Vzal jsem Bláhu na dlouhého spurta a on mi to tam v posledních metrech vsadil", okomentoval Ondra závěr závodu.
Celkavým vítězem se stal René Andrle z PSK Whirpool.



V závodě GP ROG0LAND se podařilo Martinovi Hebíkovi odjet spolu s pěticí dalších závodníků v polovině závodu. Šestice závodníků vzorně spolupracovala a vytvořila si až tříminutový náskok.V závěrečných kilometrech však poloton výrazně zvýšil tempo a pouhé 3 kilometry před cílem uprchlíky dojel. Martin Prázdnovský pak ve spurtu vedoucí skupiny obsadil pěkné 10. místo.

Výsledky:

1 Michael Tronborg Kristensen (Den) Team Designa Køkken 4.42.25 (40.6 km/h)
2 Alexander Kristoff (Nor) Team Joker Bianchi 0.37
3 Alex Rasmussen (Den) Team Designa Køkken
4 Russ Downing (GBr) Pinarello RT
5 Malcolm Elliott (GBr) Pinarello RT
6 Daniel Holm Foder (Den) Team Løgstør Cycling For Health
7 Morten Hegreberg (Nor) Team Sparebanken Vest
8 Allan Johansen (Den) Team Designa Køkken
9 Jacob Moe (Den) Team GLS Pakke Shop
10 Martin Prázdnovský (Svk) AC Sparta Praha
11 Michael Berling (Den) Glud & Marstrand Horsens
12 Otto Eikeset (Nor) Fana IL Sykkel
13 Martin Pedersen (Den) Team GLS Pakke Shop
14 Michael Mørkøv (Den) Team GLS Pakke Shop
15 Casper Jørgensen (Den) Team GLS Pakke Shop
16 Lars Ulrich (Den) Team Odense Energi
17 Thomas Oredsson (Den) Team Designa Køkken
18 Simon Lerbech (Den) Team Løgstør Cycling For Health 0.44
19 Geir Inge Berg (Nor) Sandnes SK
20 Christer Rake (Nor) Team Sparebanken Vest
21 Roy Hegreberg (Nor) Team GLS Pakke Shop
22 Glenn Bak (Den) Team GLS Pakke Shop
23 Kasper Jebjerg (Den) Team Designa Køkken
24 Michael Reihs (Den) Team Designa Køkken
25 Stian Remme (Nor) Team Sparebanken Vest
26 Ondrej Pávek (Cze) AC Sparta Praha
27 Martin Hebík (Cze) AC Sparta Praha 0.53
28 Jacob Kollerup Jensen (Den) Team Løgstør Cycling For Health 1.03
29 Zdenek Krížek (Cze) AC Sparta Praha 1.17
30 Espen Skoglund (Nor) Nesset CK
31 Torgeir Folkestad (Nor) Fana IL Sykkel 1.35
32 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD Sport Donetsk
33 Even Sangnes (Nor) Team Trek Adecco 1.40
34 Peter Williams (GBr) Pinarello RT 1.43
35 Michael Bjørn Johansen (Den) Team Løgstør Cycling For Health 1.48
36 Kasper Jørgensen Linde (Den) Team Odense Energi
37 Josef Soukup (Cze) AC Sparta Praha 1.53
38 Oleksandr Sheydyk (Ukr) ISD Sport Donetsk 2.16
39 Jacob Nielsen (Den) Glud & Marstrand Horsens 3.02
40 Østen Bergum (Nor) SK Rye 3.23
41 Askild Vatnbakk Larsen (Nor) SK Rye 4.06
42 Anders Gode Fialla (Den) Team Odense Energi 4.25
43 Kristian Fløysvik (Nor) Sandnes SK
44 Sondre Gjerdevik Sørtveit (Nor) Team Sparebanken Vest 4.28
45 Ole Kristian Fagerli (Nor) RaumerRytter
46 Jørgen Eide (Nor) Fana IL Sykkel
47 Thomas Murray (GBr) Pinarello RT
48 Benjamin Justesen (Den) Team Løgstør Cycling For Health
49 Svein Erik Vold (Nor) Team Joker Bianchi
50 Martin Grashev (Bul) Cycling Team Nessebar
51 Lars Strand (Nor) Sandnes SK 5.04
52 Lukasz Galka (Pol) SK Rye 5.58
53 Niklas Åkvik (Nor) RaumerRytter 7.48
54 Frode Solberg (Nor) Sandnes SK 9.18
55 Tor Inge Espeland (Nor) Sandnes SK 10.15
56 Atle Ekenberg (Nor) Lillehammer CK
57 Kristian Engen Forbord (Nor) Nesset CK 10.43
58 Vegard Robinson Bugge (Nor) RaumerRytter 14.07
59 Magnus F. Bergseth (Nor) Sandnes SK 18.35
60 Espen Halvorsen Bjørgan (Nor) Trondhjems VK
61 Pål Bjørke (Nor) Team Skagerak
62 Ole Kristian Bøen (Nor) Bærum og Omegn Cykleklubb
63 Morten Christiansen (Den) Glud & Marstrand Horsens
64 Frode Dalen (Nor) SK Rye
65 Ola Inge Drøpping (Nor) Nesset CK
66 Edgar Eidsheim (Nor) Nesset CK
67 Kjetil Ertsås (Nor) Trondhjems VK
68 Tommy Frengen Evensen (Nor) Trondhjems VK
69 Jørn Fjeldavlie (Nor) Team Skagerak
70 Nils Einar Grutle (Nor) Fana IL Sykkel
71 Jon Anders Grøndahl (Nor) RaumerRytter
72 Joakim Gunnerrud (Nor) Team Trek Adecco
73 Christian Hansen (Den) Team Odense Energi
74 Joar Hansen (Nor) Lillehammer CK
75 Truls Erik Holm (Nor) SK Rye
76 Ole Haavardsholm (Nor) Team Joker Bianchi
77 Marius Ness Haave (Nor) Bærum og Omegn Cykleklubb
78 Freddy Johansson (Swe) Pinarello RT
79 Ivailo Kolev (Bul) Cycling Team Nessebar
80 John Erik Krangsås (Nor) Trondhjems VK
81 Michael Larsen (Den) Team Odense Energi
82 Tamas Lengyel (Hun) Team Sparebanken Vest
83 Sveinung Djukastein Mala (Nor) Team Skagerak
84 Tomas Moen (Nor) Lillehammer CK
85 Vegard Nyhus (Nor) Bærum og Omegn Cykleklubb
86 Kristian Platou (Nor) Lillehammer CK
87 Joakim Prestmo (Nor) Trondhjems VK
88 Bjarte Rød (Nor) Nesset CK
89 Håkon Frahm Stokka (Nor) Team Skagerak
90 Ingar Stokstad (Nor) Team Joker Bianchi
91 Anatoliy Yugov (Ukr) ISD Sport Donetsk
92 Stanislav Zaraliev (Bul) Cycling Team Nessebar
93 Yuriy Agarkov (Ukr) ISD Sport Donetsk
DNF Jan Almblad (Den) Team Løgstør Cycling For Health
DNF Jon Einar Bergsland (Nor) Team Skagerak
DNF Ole Eikeset (Nor) Fana IL Sykkel
DNF Arne Gunnar Ensrud (Nor) Lillehammer CK
DNF Knut Anders Fostervold (Nor) Nesset CK
DNF Øystein Fundingsrud (Nor) Team Trek Adecco
DNF Georgi Georgiev (Bul) Cycling Team Nessebar
DNF Spas Gyurov (Bul) Cycling Team Nessebar
DNF Martin Hansen (Den) Team Odense Energi
DNF Anders Iversby Hvideberg (Nor) Team Trek Adecco
DNF Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha
DNF Vitaly Kondrut (Ukr) ISD Sport Donetsk
DNF Anders Lund (Nor) Team Sparebanken Vest
DNF Jesper Odgaard Nielsen (Den) Glud & Marstrand Horsens
DNF Ole-Kristian Ringnes (Nor) Bærum og Omegn Cykleklubb
DNF Vobdymyr Rybin (Ukr) ISD Sport Donetsk
DNF Trond Kristian Schweder (Nor) Bærum og Omegn Cykleklubb
DNF Bogdan Stoychev (Bul) Cycling Team Nessebar
DNF Leif Jonny Stødle (Nor) SK Rye
DNF Lars-Ove Thoresen (Nor) Team Trek Adecco
DNS Joachim Bøhler (Nor) Team Joker Bianchi
DNS Morten Mørland (Nor) Fana IL Sykkel

 

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 137x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2008/Norsko-1-cast/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
norsko-1.jpg
norsko-2.jpg
norsko-3.jpg
norsko-4.jpg
norsko-5.jpg

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 2. 12. 2019
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

ACS juniorka - rozpis tréninků a informace
ACS juniorka - rozpis tréninků a informace21. 08. 2019
najdete na https://www.facebook.com/groups/vladkroc/
Akademie cyklistických sportů z.s. vedoucí trenér Vladimír Kroc ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Všechny zprávy

Cykloakademie

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic21st August 2019
startuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elitu, ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2018
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201819th December 2018
teamové foto 201á

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.2019
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.201919th December 2018
odstartuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru