Facebook

Kdo je kdo

Profil: AC SPARTA PRAHA cycling 2012

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
PřezdívkaSPARTA 2012
Narozen 16. 11. 1893 - Čt
Kde Praha
Bydliště Nad Královskou oborou 51, 170 00 PRAHA
Záliby Cyklistika
Foto Ve fotogalerii
Kontakt sparta.praha@sezn...
http://sparta-cycling.cz
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/2018
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/201823. 01. 2018
23.1. protaženo 4 km tratí nad Těškovem, nejlepší je okruh na louce před Penzionem 650 m.
18.1. strojová úprava ...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Martin Prázdnovský po 3. etapě GP RINGERIKE ve žlutém dresu!

Martin Prázdnovský po 3. etapě GP RINGERIKE ve žlutém dresu!

So - 7. Červen 2008, 20:05 - Zdeněk Rubáš

Třetí jezdec Sparty se během jediného týdne oblékl v etapovém závodě do žlutého dresu vedoucího závodníka. Tomáše Okrouhlického a Rosťu Krotkého nyní v Norsku napodobil Martin Prázdnovský, který se po 3. etapě oblékl do žlutého dresu.

3. Etapa z Beitestolen do Vik na 225km se rozhodla 20 km před cílem, kdy
unikla 14členná skupina s Martinem Prázdnovským (AC Sparta Praha Cycling) a získala na hlavní peloton 1:10. Dojela až do cíle. Martin Prázdnovský spurtoval na 5. místě.

V hlavním pelotonu zůstal dosavadní nositel žlutého trikotu Rus Sergej Firsanov. Martin Prázdnovský se tím posunul na první místo, před Švéda Fredricka Ericsona. Tým AC SPARTA PRAHA již do 3 etapy nastoupil s červenými čísly vedoucího týmu, nyní čeká na tým i hájení žlutého trikotu.

Výsledky:

1 Joachim Bøhler (Nor) Joker - Bianchi 5.20.24 (42.17 km/h)
2 Bjorn Hoeben (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner
3 Johnny Hoogerland (Ned) Van Vliet - EBH Elshof
4 Morten Hegreberg (Nor) Team Sparebanken Vest
5 Martin Prazdnovsky (Svk) AC Sparta Praha /> 6 Aleksejs Saramtoins (Lat) Rietumu Bank-Riga
7 Kasper Jebjerg (Den) Team Designa Køkken
8 Lars Andersson (Swe) Team Trek - Adecco
9 Nicolaj Olesen (Den) Glud & Marstrand Horsens
10 Martin Pedersen (Den) Team GLS - Pakke Shop
11 Fredrik Ericsson (Swe) Cykelcity.se
12 Stian Remme (Nor) Team Sparebanken Vest
13 Daniel Foder (Den) Team Løgstør - Cycling for Health 1.03
14 Jonas Aaen Jørgensen (Den) Team GLS - Pakke Shop
15 Jon Einar Bergsland (Nor) Team Skagerak KF
16 Allan Johansen (Den) Team Designa Køkken
17 Roy Hegreberg (Nor) Team GLS - Pakke Shop
18 Jarno Gmelich Meijling (Ned) Van Vliet - EBH Elshof
19 Joakim Prestmo (Nor) Trondhjems Velocipedklub
20 Geir Inge Berg (Nor) Sandnes SK
21 Josef Soukup (Cze) AC Sparta Praha /> 22 Patrik Morén (Swe) Bergen CK MIX
23 Russel Downing (GBr) Pinarello Racing Team
24 Daniel Kreutzfeldt (Den) Team Odense Energi
25 Kasper Eibye (Den) Team Kvickly Odder
26 Lars Ulrich (Den) Team Odense Energi
27 Bogdan Stoytchev (Bul) Team Nessebar
28 Even Sangnes (Nor) Team Trek - Adecco
29 Zdenek Krizek (Cze) AC Sparta Praha /> 30 Michael Færk (Den) Glud & Marstrand Horsens
31 Peter Williams (GBr) Pinarello Racing Team
32 Michael Hoem Brunsvik (Nor) Nesset CK Elite
33 Frederik Krogh-Larsen (Nor) Nesset CK Elite
34 Malcolm Elliott (GBr) Pinarello Racing Team
35 Lars Werenberg (Den) Team Kvickly Odder
36 Michael Larsen (Den) Team Odense Energi
37 Østen Bergum (Nor) SK Rye
38 Kristian Fløysvik (Nor) Sandnes SK
39 Øystein Stake Laengen (Nor) Asker CK
40 Lars Ragnar Manengen (Nor) Lillehammer CK
41 Thomas Murray (GBr) Pinarello Racing Team
42 Christer Rake (Nor) Team Sparebanken Vest
43 Anders Iversby Hvideberg (Nor) Team Sparebanken Vest
44 Tomas Hurby (Cze) AC Sparta Praha /> 45 Martin Hebik (Cze) AC Sparta Praha /> 46 Ole Jørgen Braaten (Nor) SK Rye
47 Frederik Wilmann (Nor) Joker - Bianchi
48 Robert Österling (Swe) Cykelcity.se
49 Lars Ove Thoresen (Nor) Team Trek - Adecco
50 Torgeir Folkestad (Nor) Fana IL Sykke
51 Lars Petter Nordhaug (Nor) Joker - Bianchi
52 Sondre G. Sørtveit (Hun) Team Sparebanken Vest
53 Kristian Skou (Den) Team Kvickly Odder
54 Vegard Stake Laengen (Nor) Asker CK
55 Ondrej Pavek (Cze) AC Sparta Praha /> 56 Håvard Nybø (Nor) Team Sparebanken Vest
57 Fredrik Johansson (Swe) Pinarello Racing Team
58 Andreas Lindén (Swe) Bergen CK MIX
59 Magnus Espeland (Nor) Nesset CK Elite
60 Otto Eikeset (Nor) Fana IL Sykke
61 Michael Berling (Den) Glud & Marstrand Horsens
62 Andrew Roche (Irl) Pinarello Racing Team
63 Sergey Firsanov (Rus) Rietumu Bank-Riga
64 Sebastian Balck (Swe) Bergen CK MIX
65 Johnny Van Diermen (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner
66 Tamas Lengyel (Nor) Team Sparebanken Vest
67 Jørgen Eide (Nor) Fana IL Sykke
68 Thijs Van Amerongen (Ned) Van Vliet - EBH Elshof
69 Jan Gunnars (Swe) Cykelcity.se
70 Jonas Bjelkmark (Swe) Cykelcity.se
71 Jacob Kollerup (Den) Team Løgstør - Cycling for Health
72 Alexander Kristoff (Nor) Joker - Bianchi
73 Kjetil Erstås (Nor) Trondhjems Velocipedklub
74 Rasmus Fjordside (Den) Team Kvickly Odder
75 Even Hersleth (Nor) Fana IL Sykke
76 Michael Johansen (Den) Team Løgstør - Cycling for Health
77 Askild Vatnbakk Larsen (Nor) SK Rye
78 Jan Erik Kooiman (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner
79 Kalle Sandell (Swe) Cykelcity.se
80 Michael Mørkøv (Den) Team GLS - Pakke Shop
81 Svein Vold (Nor) Joker - Bianchi
82 Michael Tronborg (Den) Team Designa Køkken 1.37
83 Joost Van Leijen (Ned) Van Vliet - EBH Elshof 1.48
84 Martin Hansen (Den) Team Odense Energi 2.26
85 Brian Vandborg (Den) Team GLS - Pakke Shop
86 Simon Lerbech (Den) Team Løgstør - Cycling for Health
87 Thomas Oredsson (Den) Team Designa Køkken
88 Jacob Nielsen (Den) Glud & Marstrand Horsens
89 Tor Inge Espeland (Nor) Sandnes SK
90 Jahn Fredrik Nordaas (Nor) Team Skagerak KF 4.29
91 Ivor Bruin (Ned) Van Vliet - EBH Elshof
92 Marius Nyhammer (Nor) Bergen CK MIX
93 Stian Sommerseth (Nor) Joker - Bianchi
94 Øystein Fundingsrud (Nor) Team Trek - Adecco
95 Arne Gunnar Ensrud (Nor) Lillehammer CK
96 Jorn Henrik Thoresen (Nor) Team Trek - Adecco
97 Rudi Bredahl Nielsen (Den) Team Kvickly Odder
98 Ole Eikeseth (Nor) Fana IL Sykke
99 Jan Almblad (Den) Team Løgstør - Cycling for Health
100 Simon Borchmann (Den) Team Kvickly Odder
101 Michael Reihs (Den) Team Designa Køkken
102 Andreas Frisch (Den) Team Designa Køkken
103 Johan Landstrom (Swe) Van Hemert Groep – De Jonge Renner
104 Johan Lindgren (Swe) Cykelcity.se
105 Tommy Frengen Evensen (Nor) Trondhjems Velocipedklub
106 Espen Skoglund (Nor) Nesset CK Elite
107 Frode Solberg (Nor) Sandnes SK 7.08
108 Jaron Van Diermen (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner 7.16
109 Espen Halvorsen Bjørgan (Nor) Trondhjems Velocipedklub
110 Ola Inge Drøpping (Nor) Nesset CK Elite 10.05
111 Lars Strand (Nor) Sandnes SK
112 Kasper Linde (Den) Team Odense Energi
113 Spas Gyurov (Bul) Team Nessebar
114 Benjamin Justensen (Den) Team Løgstør - Cycling for Health
115 Atle Ekenberg (Nor) Lillehammer CK
116 Martin Lollesgaard (Den) Team Odense Energi
117 Knut Jørgen Hope (Nor) SK Rye
118 Kristopher Jordan (Nor) Asker CK
119 Magnus Darvell (Swe) Rietumu Bank-Riga
120 Georgi Georgiev (Bul) Team Nessebar
121 Kristofers Racenajs (Lat) Rietumu Bank-Riga
122 Stanislav Zaraliev (Bul) Team Nessebar
123 Ivan Seledkov (Rus) Rietumu Bank-Riga
124 Mattias Svensson (Swe) Asker CK
125 Mike Terpstra (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner
126 Joar Hansen (Nor) Lillehammer CK 12.26

Sprints

1
1 Svein Vold (Nor) Joker - Bianchi 4 pts
2 Roy Hegreberg (Nor) Team GLS - Pakke Shop 2
3 Bjorn Hoeben (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner 1

2
1 Brian Vandborg (Den) Team GLS - Pakke Shop 4 pts
2 Benjamin Justensen (Den) Team Løgstør - Cycling for Health 2
3 Thomas Oredsson (Den) Team Designa Køkken 1

3
1 Morten Hegreberg (Nor) Team Sparebanken Vest 4 pts
2 Bjorn Hoeben (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner 2
3 Christer Rake (Nor) Team Sparebanken Vest 1

Mountains

1
1 Benjamin Justensen (Den) Team Løgstør - Cycling for Health 4 pts
2 Brian Vandborg (Den) Team GLS - Pakke Shop 2
3 Thomas Oredsson (Den) Team Designa Køkken 1

2
1 Benjamin Justensen (Den) Team Løgstør - Cycling for Health 4 pts
2 Brian Vandborg (Den) Team GLS - Pakke Shop 2
3 Thomas Oredsson (Den) Team Designa Køkken 1

3
1 Daniel Kreutzfeldt (Den) Team Odense Energi 4 pts
2 Johan Lindgren (Swe) Cykelcity.se 2
3 Russel Downing (GBr) Pinarello Racing Team 1

U23 riders

1 Lars Andersson (Swe) Team Trek - Adecco 5.20.24
2 Nicolaj Olesen (Den) Glud & Marstrand Horsens
3 Jonas Aaen Jørgensen (Den) Team GLS - Pakke Shop 1.03
4 Jarno Gmelich Meijling (Ned) Van Vliet - EBH Elshof
5 Patrik Morén (Swe) Bergen CK MIX
6 Daniel Kreutzfeldt (Den) Team Odense Energi
7 Zdenek Krizek (Cze) AC Sparta Praha /> 8 Michael Færk (Den) Glud & Marstrand Horsens
9 Peter Williams (GBr) Pinarello Racing Team
10 Michael Hoem Brunsvik (Nor) Nesset CK Elite
11 Frederik Krogh-Larsen (Nor) Nesset CK Elite
12 Øystein Stake Laengen (Nor) Asker CK
13 Christer Rake (Nor) Team Sparebanken Vest
14 Sondre G. Sørtveit (Hun) Team Sparebanken Vest
15 Kristian Skou (Den) Team Kvickly Odder
16 Vegard Stake Laengen (Nor) Asker CK
17 Fredrik Johansson (Swe) Pinarello Racing Team
18 Andreas Lindén (Swe) Bergen CK MIX
19 Sebastian Balck (Swe) Bergen CK MIX
20 Johnny Van Diermen (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner
21 Jørgen Eide (Nor) Fana IL Sykke
22 Thijs Van Amerongen (Ned) Van Vliet - EBH Elshof
23 Jonas Bjelkmark (Swe) Cykelcity.se
24 Alexander Kristoff (Nor) Joker - Bianchi
25 Askild Vatnbakk Larsen (Nor) SK Rye
26 Jan Erik Kooiman (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner
27 Tor Inge Espeland (Nor) Sandnes SK 2.26
28 Jahn Fredrik Nordaas (Nor) Team Skagerak KF 4.29
29 Ivor Bruin (Ned) Van Vliet - EBH Elshof
30 Arne Gunnar Ensrud (Nor) Lillehammer CK
31 Ole Eikeseth (Nor) Fana IL Sykke
32 Andreas Frisch (Den) Team Designa Køkken
33 Johan Lindgren (Swe) Cykelcity.se
34 Tommy Frengen Evensen (Nor) Trondhjems Velocipedklub
35 Espen Skoglund (Nor) Nesset CK Elite
36 Frode Solberg (Nor) Sandnes SK 7.08
37 Jaron Van Diermen (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner 7.16
38 Espen Halvorsen Bjørgan (Nor) Trondhjems Velocipedklub
39 Ola Inge Drøpping (Nor) Nesset CK Elite 10.05
40 Spas Gyurov (Bul) Team Nessebar
41 Martin Lollesgaard (Den) Team Odense Energi
42 Kristopher Jordan (Nor) Asker CK
43 Stanislav Zaraliev (Bul) Team Nessebar
44 Mike Terpstra (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner

Teams

1 Team Sparebanken Vest 16.02.15
2 Team Trek-Adecco 1.03
3 Van Hemert Groep – De Jonge Renner
4 Van Vliet-EBH Elshof
5 Team Sparta Praha
6 Cykelcity.se
7 Team GLS - Pakke shop
8 Glud & Marstrand Horsens
9 Team Joker Bianchi
10 Team Designa Køkken 1.37
11 Team Kvickly Odder 2.06
12 Team Løgstør - Cycling for health
13 SK Rye
14 Team Odense Energi
15 Nesset CK Elite
16 Pinarello RT
17 Fana IL Sykke
18 Bergen CK MIX
19 Sandnes SK 3.29
20 Trondhjems Velocipedklub 5.32
21 Rietumu bank-Riga 10.05
22 Asker CK 11.08
23 Lillehammer CK 14.34
24 Team Nessebar 20.10

General classification after stage 3

1 Martin Prazdnovsky (Svk) AC Sparta Praha 12.46.57
2 Fredrik Ericsson (Swe) Cykelcity.se
3 Sergey Firsanov (Rus) Rietumu Bank-Riga 0.45
4 Johnny Hoogerland (Ned) Van Vliet - EBH Elshof 1.04
5 Stian Remme (Nor) Team Sparebanken Vest
6 Jonas Aaen Jørgensen (Den) Team GLS - Pakke Shop 2.06
7 Allan Johansen (Den) Team Designa Køkken 2.07
8 Daniel Foder (Den) Team Løgstør - Cycling for Health
9 Geir Inge Berg (Nor) Sandnes SK
10 Daniel Kreutzfeldt (Den) Team Odense Energi
11 Lars Petter Nordhaug (Nor) Joker - Bianchi
12 Frederik Wilmann (Nor) Joker - Bianchi
13 Andreas Lindén (Swe) Bergen CK MIX
14 Martin Pedersen (Den) Team GLS - Pakke Shop 2.15
15 Bjorn Hoeben (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner 2.45
16 Morten Hegreberg (Nor) Team Sparebanken Vest 2.52
17 Aleksejs Saramtoins (Lat) Rietumu Bank-Riga 2.55
18 Patrik Morén (Swe) Bergen CK MIX 3.20
19 Thomas Murray (GBr) Pinarello Racing Team
20 Jarno Gmelich Meijling (Ned) Van Vliet - EBH Elshof
21 Martin Hebik (Cze) AC Sparta Praha /> 22 Michael Berling (Den) Glud & Marstrand Horsens
23 Jacob Kollerup (Den) Team Løgstør - Cycling for Health
24 Russel Downing (GBr) Pinarello Racing Team 3.23
25 Kjetil Erstås (Nor) Trondhjems Velocipedklub
26 Lars Werenberg (Den) Team Kvickly Odder 3.33
27 Zdenek Krizek (Cze) AC Sparta Praha 3.40
28 Roy Hegreberg (Nor) Team GLS - Pakke Shop 3.49
29 Malcolm Elliott (GBr) Pinarello Racing Team
30 Even Sangnes (Nor) Team Trek - Adecco
31 Christer Rake (Nor) Team Sparebanken Vest
32 Ondrej Pavek (Cze) AC Sparta Praha /> 33 Tamas Lengyel (Nor) Team Sparebanken Vest
34 Michael Johansen (Den) Team Løgstør - Cycling for Health 3.55
35 Jan Erik Kooiman (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner
36 Michael Tronborg (Den) Team Designa Køkken 4.23
37 Thomas Oredsson (Den) Team Designa Køkken 4.43
38 Joachim Bøhler (Nor) Joker - Bianchi 4.49
39 Brian Vandborg (Den) Team GLS - Pakke Shop 5.18
40 Sondre G. Sørtveit (Hun) Team Sparebanken Vest 5.47
41 Torgeir Folkestad (Nor) Fana IL Sykke 5.52
42 Otto Eikeset (Nor) Fana IL Sykke
43 Andrew Roche (Irl) Pinarello Racing Team
44 Michael Larsen (Den) Team Odense Energi 5.58
45 Vegard Stake Laengen (Nor) Asker CK
46 Jonas Bjelkmark (Swe) Cykelcity.se
47 Jahn Fredrik Nordaas (Nor) Team Skagerak KF 6.23
48 Kristian Fløysvik (Nor) Sandnes SK 6.26
49 Bogdan Stoytchev (Bul) Team Nessebar
50 Michael Mørkøv (Den) Team GLS - Pakke Shop 6.32
51 Michael Reihs (Den) Team Designa Køkken 7.15
52 Frederik Krogh-Larsen (Nor) Nesset CK Elite 9.30
53 Fredrik Johansson (Swe) Pinarello Racing Team
54 Michael Færk (Den) Glud & Marstrand Horsens 11.05
55 Josef Soukup (Cze) AC Sparta Praha /> 56 Anders Iversby Hvideberg (Nor) Team Sparebanken Vest
57 Lars Ragnar Manengen (Nor) Lillehammer CK
58 Askild Vatnbakk Larsen (Nor) SK Rye
59 Stian Sommerseth (Nor) Joker - Bianchi 11.07
60 Simon Lerbech (Den) Team Løgstør - Cycling for Health 11.52
61 Benjamin Justensen (Den) Team Løgstør - Cycling for Health 12.15
62 Thijs Van Amerongen (Ned) Van Vliet - EBH Elshof 13.28
63 Marius Nyhammer (Nor) Bergen CK MIX 14.31
64 Ivan Seledkov (Rus) Rietumu Bank-Riga 14.54
65 Kasper Jebjerg (Den) Team Designa Køkken 15.16
66 Robert Österling (Swe) Cykelcity.se 16.19
67 Tor Inge Espeland (Nor) Sandnes SK 17.16
68 Johan Lindgren (Swe) Cykelcity.se 17.42
69 Peter Williams (GBr) Pinarello Racing Team 18.02
70 Arne Gunnar Ensrud (Nor) Lillehammer CK 19.45
71 Ivor Bruin (Ned) Van Vliet - EBH Elshof
72 Spas Gyurov (Bul) Team Nessebar 20.07
73 Simon Borchmann (Den) Team Kvickly Odder 20.39
74 Jan Almblad (Den) Team Løgstør - Cycling for Health 20.48
75 Jan Gunnars (Swe) Cykelcity.se 22.13
76 Nicolaj Olesen (Den) Glud & Marstrand Horsens 22.52
77 Jørgen Eide (Nor) Fana IL Sykke 23.41
78 Magnus Darvell (Swe) Rietumu Bank-Riga 23.52
79 Østen Bergum (Nor) SK Rye 23.55
80 Ole Jørgen Braaten (Nor) SK Rye
81 Jon Einar Bergsland (Nor) Team Skagerak KF
82 Magnus Espeland (Nor) Nesset CK Elite
83 Sebastian Balck (Swe) Bergen CK MIX
84 Rasmus Fjordside (Den) Team Kvickly Odder
85 Alexander Kristoff (Nor) Joker - Bianchi
86 Kalle Sandell (Swe) Cykelcity.se
87 Andreas Frisch (Den) Team Designa Køkken 24.29
88 Lars Andersson (Swe) Team Trek - Adecco 24.35
89 Johnny Van Diermen (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner 24.40
90 Martin Hansen (Den) Team Odense Energi 25.18
91 Jacob Nielsen (Den) Glud & Marstrand Horsens
92 Martin Lollesgaard (Den) Team Odense Energi 25.21
93 Lars Ulrich (Den) Team Odense Energi 25.38
94 Kasper Eibye (Den) Team Kvickly Odder
95 Øystein Stake Laengen (Nor) Asker CK
96 Michael Hoem Brunsvik (Nor) Nesset CK Elite
97 Joakim Prestmo (Nor) Trondhjems Velocipedklub
98 Kristian Skou (Den) Team Kvickly Odder
99 Tomas Hurby (Cze) AC Sparta Praha /> 100 Even Hersleth (Nor) Fana IL Sykke
101 Svein Vold (Nor) Joker - Bianchi
102 Johan Landstrom (Swe) Van Hemert Groep – De Jonge Renner 25.39
103 Lars Ove Thoresen (Nor) Team Trek - Adecco 26.57
104 Rudi Bredahl Nielsen (Den) Team Kvickly Odder 28.20
105 Jorn Henrik Thoresen (Nor) Team Trek - Adecco 29.04
106 Øystein Fundingsrud (Nor) Team Trek - Adecco
107 Tommy Frengen Evensen (Nor) Trondhjems Velocipedklub
108 Jaron Van Diermen (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner 30.08
109 Håvard Nybø (Nor) Team Sparebanken Vest 31.06
110 Frode Solberg (Nor) Sandnes SK 31.43
111 Espen Halvorsen Bjørgan (Nor) Trondhjems Velocipedklub 31.51
112 Ole Eikeseth (Nor) Fana IL Sykke 32.02
113 Georgi Georgiev (Bul) Team Nessebar 32.57
114 Kristofers Racenajs (Lat) Rietumu Bank-Riga
115 Kasper Linde (Den) Team Odense Energi
116 Mattias Svensson (Swe) Asker CK
117 Ola Inge Drøpping (Nor) Nesset CK Elite 34.40
118 Lars Strand (Nor) Sandnes SK
119 Stanislav Zaraliev (Bul) Team Nessebar
120 Kristopher Jordan (Nor) Asker CK 35.58
121 Joost Van Leijen (Ned) Van Vliet - EBH Elshof 36.31
122 Atle Ekenberg (Nor) Lillehammer CK 37.38
123 Knut Jørgen Hope (Nor) SK Rye 37.42
124 Espen Skoglund (Nor) Nesset CK Elite 38.13
125 Mike Terpstra (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner 40.08
126 Joar Hansen (Nor) Lillehammer CK 45.31

Sprint classification

1 Bjorn Hoeben (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner 11 pts
2 Morten Hegreberg (Nor) Team Sparebanken Vest 8
3 Benjamin Justensen (Den) Team Løgstør - Cycling for Health 6
4 Brian Vandborg (Den) Team GLS - Pakke Shop 4
5 Svein Vold (Nor) Joker - Bianchi 4
6 Peter Williams (GBr) Pinarello Racing Team 3
7 Aleksejs Saramtoins (Lat) Rietumu Bank-Riga 2
8 Roy Hegreberg (Nor) Team GLS - Pakke Shop 2
9 Kristofers Racenajs (Lat) Rietumu Bank-Riga 2
10 Christer Rake (Nor) Team Sparebanken Vest 1
11 Thomas Oredsson (Den) Team Designa Køkken 1
12 Josef Soukup (Cze) AC Sparta Praha 1

Mountains classification

1 Benjamin Justensen (Den) Team Løgstør - Cycling for Health 16 pts
2 Sergey Firsanov (Rus) Rietumu Bank-Riga 4
3 Daniel Kreutzfeldt (Den) Team Odense Energi 4
4 Peter Williams (GBr) Pinarello Racing Team 4
5 Bjorn Hoeben (Ned) Van Hemert Groep – De Jonge Renner 4
6 Brian Vandborg (Den) Team GLS - Pakke Shop 4
7 Fredrik Ericsson (Swe) Cykelcity.se 2
8 Aleksejs Saramtoins (Lat) Rietumu Bank-Riga 2
9 Johan Lindgren (Swe) Cykelcity.se 2
10 Thomas Oredsson (Den) Team Designa Køkken 2
11 Martin Prazdnovsky (Svk) AC Sparta Praha 1
12 Frederik Wilmann (Nor) Joker - Bianchi 1
13 Russel Downing (GBr) Pinarello Racing Team 1
14 Tomas Hurby (Cze) AC Sparta Praha 1

Teams classification

1 Team Sparta Praha 38.27.51
2 Team Sparebanken Vest 0.39
3 Team GLS - Pakke shop 1.10
4 Team Løgstør - Cycling for health 1.40
5 Team Designa Køkken 1.47
6 Team Joker Bianchi 2.03
7 Pinarello RT 3.32
8 Bergen CK MIX 9.32
9 Van Vliet-EBH Elshof 10.52
10 Rietumu bank-Riga 11.20
11 Cykelcity.se 13.14
12 Team Odense Energi 17.24
13 Sandnes SK 18.49
14 Van Hemert Groep – De Jonge Renner 21.53
15 Fana IL Sykke 28.25
16 Glud & Marstrand Horsens 30.17
17 Team Trek-Adecco 30.46
18 Team Kvickly Odder 34.55
19 Trondhjems Velocipedklub 51.05
20 SK Rye 51.55
21 Nesset CK Elite 52.03
22 Team Nessebar 52.30
23 Asker CK 57.33
24 Lillehammer CK 1.01.28


Přidat do záložek:         pošli na vybrali.sme.sk        

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Mistovství Saska v kriteriu 6. místo Matouš Rubáš a 6. místo v Meiningenu
17. 09. 2018
Spurt na kritériu v Meiningenu,kde Matouš Rubáš obsadil 6.misto a Vladimír Kroc dojel na 12. mistě. Na sobotním ...více

Matouš Rubáš třetí na IL Sano Cupu
Matouš Rubáš třetí na IL Sano Cupu3. 09. 2018
14.díl IL Sano Cupu vyhrál opět Richard Kobr.
První body v kategorii mladších žáků získali David Icha z ...více

ČP mládeže Vidnava- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo a 4 medaile z KP Plzně
ČP mládeže Vidnava- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo a 4 medaile z KP Plzně12. 06. 2018
výsledky ČP mládeže na silnici Vidnava / Jeseníky- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo AC SPARTA ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

Tour de Brdy 2018 mapa a propozice 6.10.2018
Tour de Brdy 2018 mapa a propozice 6.10.20183rd September 2018
12.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

startuje se v sobotu 6.října 2018 ve 13,00 hodin u ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2017
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201723rd August 2017
teamové foto 2017

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru