Facebook

Kdo je kdo

Profil: František Honsa

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
PřezdívkaFerenc
Narozen 30. 11. -0001 - Po
Kde 
Bydliště 
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.2. 04. 2019
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Ladislav Fabišovský vyhrál mistrovství světa cyklistů v běhu na lyžích

Ladislav Fabišovský vyhrál mistrovství světa cyklistů v běhu na lyžích

St - 10. Únor 2010, 10:05 - Zdeněk Rubáš

Absolutním vítězem nedělního závodu 7.2.2010 na 15 km volným způsobem na Dlouhé Louce se stal Ladislav Fabišovský (AC Sparta Praha), druhý v cíli byl Tomáš Charvát (TJ Kajak Děčín) a třetí místo vybojoval Honza Franc ml. (LK Slovan Karlovy Vary). Z dalších cyklistů byl na 2. místě /4.m. abs.pořadí/Tomáš Trunschka. info z http://www.klmost.cz/

Ladislav Fabišovský si poradil i se specialisty v běhu na lyžích. V cíli nám popsal závod:
,,Trať byla viceméně polovina z kopce a polovina do kopce. Po startu jsem byl asi na desaté pozici a po prvnim kratsim vyjezdu a sjezdu jsem se posunul na třeti.
Utvořili jsme čtyřčlenou skupinu. Která spolupracovala a postupne si tvořila náskok. Ze skupiny jsem měl soupere z rad cyklistu Tomase Trunschku.
po polovine uz byla trat jen do kopce, drzel jsem se na druhe pozici. Pomalu zacal ztracet Trunschka a po něm Franc z LK slovanu. Na horizontu stoupáni, asi 500m do cile, jsem zkusil najet do vedlejsi měkci stopy, kde mi jeli výborně lyze, a nastoupit souperi po rovine, kde jsem si udělal asi 30 metrový náskok, který jsem udržel až do cile.
Cas 41:37m Prumerna TF 178, max 200. Závod byl pro mě idealni interval na casovku.,,

1 96 Fabišovský Ladislav ml. AC Sparta Praha 1 M19-29 1 M19-29C 0:41:37,0
2 12 Charvát Tomáš TJ Kajak Děčín 1 M30-39 0:41:49,0
3 4 Franc ml. Jan LK Slovan Karlovy Vary 2 M19-29 0:42:13,2
4 5 Trunschka Tomáš Caffe Nannini-cenytisku 2 M30-39 1 M30-39C 0:42:51,6
5 25 ŠMÍD Petr LOUČNÁ 956 1 M40-49 0:43:43,5
6 68 Karlík František SKP MOST 2 M40-49 0:44:24,8
7 78 Balatka Jaroslav SKP Jablonec nad Nisou 1 M50-59 0:44:44,1
8 114 Matějů Jan SCOTT TEAM Kolín 3 M19-29 2 M19-29C 0:45:03,0
9 61 Kotyza Michael uskcs plzeň 3 M30-39 0:45:24,3
10 14 Jiskra Jakub Kolová 3 M40-49 1 M40-49C 0:45:30,7
11 33 Ontko Petr Team Bike Březová 4 M40-49 2 M40-49C 0:46:08,3
12 88 Míka Vladimír Moldava 5 M40-49 3 M40-49C 0:46:24,5
13 45 Tesař Daniel TJ DNT SD 4 M19-29 3 M19-29C 0:46:36,5
14 94 Oslík Milan Kanoistika Chomutov 4 M30-39 0:46:51,9
15 17 Immer Tomáš K3 atlon team Litvínov 5 M30-39 0:47:01,0
16 59 Král David KL sport Most 6 M40-49 4 M40-49C 0:47:06,6
17 118 Endršt Pavel REGALBIKE 6 M30-39 2 M30-39C 0:47:10,8
18 31 Landiga Michal TJ SLAVIA Karlovy Vary 2 M50-59 0:47:11,2
19 125 Hofman Petr CYKLOMAX Ústí 7 M40-49 5 M40-49C 0:47:53,0
20 65 Krátký Luboš KL sport MOST 7 M30-39 3 M30-39C 0:48:31,0
21 24 Vacek Petr KL sport Most 8 M40-49 6 M40-49C 0:48:45,3
22 89 Kocian Václav VOLVO AUTO HASE 3 M50-59 1 M50-59C 0:49:04,5
23 11 Veselý Petr Glassman TT Teplice 5 M19-29 0:49:14,5
24 98 Hink Jakub KC Kooperativa SG Jabl.n.N. 1 J 1 JC 0:49:19,5
25 73 Prokeš Dušan TJ DNT SD 9 M40-49 7 M40-49C 0:49:23,0
26 27 Dufková Alena TJ Ski Rudník 1 Ž 0:49:33,2
27 16 Černý Vít KPO 8 M30-39 4 M30-39C 0:49:50,6
28 52 Zvolský Roman FACTOR BIKE TEAM 10 M40-49 8 M40-49C 0:49:50,9
29 122 Urban Vladimír K.C.R. Roudnice n.L 9 M30-39 5 M30-39C 0:50:08,0
30 36 Prokeš Petr EXEJEANS Chomutov 11 M40-49 9 M40-49C 0:50:13,7
31 38 Toms Jiří Team Bike Březová 4 M50-59 2 M50-59C 0:50:37,7
32 1 Hrubý Jaroslav KL sport Most 5 M50-59 3 M50-59C 0:50:39,2
33 87 Varchola Milan Cuprum Povrly 6 M50-59 0:50:50,1
34 85 Čapek Lubomír KÚC Bike sport Ústí n.L 10 M30-39 6 M30-39C 0:50:54,7
35 120 Macík Václav VELOSPORT Bílina 12 M40-49 10 M40-49C 0:50:58,5
36 83 Bartoš Ladislav Factor Bike Team 11 M30-39 7 M30-39C 0:51:10,1
37 57 Kottová Petra Volvo Auto Hase 2 Ž 1 ŽC 0:51:12,9
38 95 Fabišovský Ladislav CK Koruna Pralines 7 M50-59 4 M50-59C 0:51:34,3
39 23 Fišer Roman Krušnohoský klub Osek 13 M40-49 0:51:49,9
40 7 BĚLKA Jan Dukla MP Banská Bystrica 14 M40-49 0:52:17,1
41 93 Tarkulič Branko Kanoistika Chomutov 12 M30-39 0:52:18,4
42 91 Hrbek Luděk Kanoistika Chomutov 15 M40-49 0:52:20,4
43 44 Gombita Josef Loučná 956 8 M50-59 0:52:32,4
44 13 Hrochová Lenka TJ Kajak Děčín 3 Ž 0:52:59,6
45 10 Zelenák Dušan Glassman 1 M60+ 1 M60+C 0:53:04,5
46 82 Krause David Cykloservis Petr 6 M19-29 4 M19-29C 0:53:24,7
47 46 Šupol Michal EXEJEANS Chomutov 13 M30-39 8 M30-39C 0:53:46,0
48 129 Zahálka Matěj CK SLAVOJ Terezín 2 J 2 JC 0:53:50,2
49 119 Doležal Petr Kanoistika Chomutov 14 M30-39 0:53:59,6
50 113 Kafka Jan TEAM - BIKE Perštejn 2 M60+ 2 M60+C 0:54:18,6
51 47 Matoušek Michal Factor Bike Team 15 M30-39 9 M30-39C 0:54:34,2
52 80 Jeřábek David EXEJEANS ELTECH 16 M30-39 10 M30-39C 0:54:49,5
53 15 Němec Tomáš TJ Kajak Děčín 7 M19-29 0:55:47,9
54 116 Nosál Petr Nanosonic Team Pyšná 16 M40-49 0:56:05,8
55 115 Jerie Miroslav SABOTAGE Litvínov 17 M30-39 11 M30-39C 0:56:21,8
56 53 Kubáč Petr SKAJP Lom 17 M40-49 0:56:24,0
57 70 Dietrich Daniel Litvínov 18 M40-49 0:56:40,1
58 124 Rubeš Pavel K.C.R. Roudnice n.L 19 M40-49 11 M40-49C 0:56:58,1
59 48 Hendrych Vlasta Team Bike Perštejn 18 M30-39 12 M30-39C 0:57:13,4
60 26 Kubín Igor CSK MARKUS 9 M50-59 5 M50-59C 0:57:20,7
61 123 Krob Zdeněk K.C.R. Roudnice n.L 20 M40-49 12 M40-49C 0:57:30,0
62 34 Šnejdar Dušan SKH ÚK MOST 21 M40-49 0:58:44,5
63 99 Štěrba Roman AC Lovosice 22 M40-49 13 M40-49C 0:58:58,9
64 132 Zíka Jiří Litvínov 23 M40-49 0:59:14,6
65 97 Somol Miroslav HCK Praha 10 M50-59 6 M50-59C 0:59:23,5
66 35 Kučera Jan Most 3 M60+ 0:59:28,7
67 50 Blažej David KL Sport Most 3 J 3 JC 0:59:54,4
68 60 Hulhova Jindra Factor Bike Team Teplice 4 Ž 2 ŽC 1:00:08,2
69 112 Příhoda Marcel MMB Třebenice 19 M30-39 13 M30-39C 1:00:34,7
70 130 Havlátko Jan SPONA Teplice 4 M60+ 1:00:37,3
71 28 Špalek Miroslav KEBEK Chomutov 24 M40-49 14 M40-49C 1:00:39,6
72 126 Tyszová Natália TRISPORT 8 M19-29 5 M19-29C 1:01:44,8
73 54 Kresila Miroslav EXEJEANS Chomutov 20 M30-39 14 M30-39C 1:01:54,5
74 81 Novák Jindřich Most 11 M50-59 1:02:06,8
75 66 Pichert Martin HUDYsport MOST 25 M40-49 1:02:57,3
76 18 Šafařovský Martin Rock Machine Cyklomax 26 M40-49 15 M40-49C 1:03:00,3
77 77 Moule Karel TJ Stadion Louny 4 J 4 JC 1:03:30,5
78 76 Mikulášková Martina TJ Stadion Louny 5 Ž 3 ŽC 1:03:32,7
79 111 Klitsch Michal Lovosice 21 M30-39 1:03:37,1
80 75 Šulkovská Marie SKP Most 6 Ž 1:03:40,5
81 37 Martykán Jiří TJ DNT Kadaň 5 M60+ 3 M60+C 1:04:03,3
82 58 Sýkorová Lenka Volvo Auto Hase 7 Ž 4 ŽC 1:04:21,9
83 74 Ježek Antonín KC NOVÉ STRAŠECÍ 6 M60+ 4 M60+C 1:04:38,0
84 21 Švec Petr KPO 12 M50-59 7 M50-59C 1:04:40,8
85 110 Krátký Jan MMB Třebenice 22 M30-39 15 M30-39C 1:05:11,3
86 40 Kahoun Robert CK Lovosice 13 M50-59 8 M50-59C 1:05:24,0
87 90 Brusch Lubomír EXE JEANS Chomutov 14 M50-59 9 M50-59C 1:05:40,6
88 22 Viktorin Václav Team Bike Březova 5 J 5 JC 1:05:48,5
89 71 Chabr Jan EXEJEANS Chomutov 9 M19-29 6 M19-29C 1:06:11,8
90 117 Nosál Luboš Nanosonic Team Pyšná 15 M50-59 1:06:28,0
91 51 Henych Jaroslav KL sport Most 16 M50-59 10 M50-59C 1:06:52,0
92 92 Chrobák Jan TJ Stadion Louny 23 M30-39 16 M30-39C 1:07:34,9
93 6 Růžička Pavel VARIS Pro team Ústí n.L. 27 M40-49 1:07:57,5
94 128 Eichler Ladislav TRISPORT 28 M40-49 16 M40-49C 1:09:14,9
95 69 Wimmer Pavel SKP Most 29 M40-49 17 M40-49C 1:09:39,4
96 67 Král Josef Most 17 M50-59 1:10:05,5
97 131 Dolanský Pavel Most 30 M40-49 1:11:13,3
98 19 Honig Tomáš Teplice 6 J 1:11:55,0
99 63 Svoboda Tomáš Velosport Favorit Bílina 24 M30-39 17 M30-39C 1:14:45,5
100 127 Adámek Roman TRISPORT 18 M50-59 11 M50-59C 1:15:55,2
101 43 Kalita Lukáš KL sport Most 7 J 6 JC 1:16:58,1
102 49 Jandura František KL sport Most 8 J 7 JC 1:17:21,7
103 56 Chrobák Milan TJ Stadion Louny 19 M50-59 12 M50-59C 1:18:17,5
104 79 Šidlo Zdeněk SKP Most 31 M40-49 18 M40-49C 1:22:40,5
105 62 Töpfer Jan Velosport Favorit Bílina 25 M30-39 18 M30-39C 1:23:36,4
106 64 Kadlec Rostislav Velosport Favorit Bílina 26 M30-39 19 M30-39C 1:26:11,5
107 121 Kronich Josef VELOSPORT Favorit Bílina 20 M50-59 13 M50-59C 1:29:21,1

 

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 2. 12. 2019
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

ACS juniorka - rozpis tréninků a informace
ACS juniorka - rozpis tréninků a informace21. 08. 2019
najdete na https://www.facebook.com/groups/vladkroc/
Akademie cyklistických sportů z.s. vedoucí trenér Vladimír Kroc ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Všechny zprávy

Cykloakademie

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic21st August 2019
startuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elitu, ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2018
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201819th December 2018
teamové foto 201á

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.2019
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.201919th December 2018
odstartuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru