Facebook

Kdo je kdo

Profil: Jan Stöhr

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 30. 11. -0001 - Po
Kde 
Bydliště 
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/2018
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/201823. 01. 2018
23.1. protaženo 4 km tratí nad Těškovem, nejlepší je okruh na louce před Penzionem 650 m.
18.1. strojová úprava ...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Pro Race Berlin 1.1 kat. - Tomas Holub 49. místo, vyhrál excelentní Andre Greipel

Pro Race Berlin 1.1 kat. - Tomas Holub 49. místo, vyhrál excelentní Andre Greipel

Po - 11. Červen 2012, 11:08 - Zdeněk Rubáš

UCI závod 1. kat na 190 km se rozhodl v hromadném dojezdu. Únik dvojice německých závodníků, ke kterým se v posledních městských okruzích připojilo ještě 6 závodníků trval 150 km a byl dojet v posledním 8km okruhu v centru Berlína. Team Lotto a Itera Katuscha rozjeli v posledních okruzích maximální tempo a roztrhali do té doby kompletní peloton na mnoho skupinek. Nejlepší z našich byl mladý Tomáš Holub na 49. místě. Jiří Nesveda měl 12 km před cílem defekt a uz nemohl zasáhnout do spurterského souboje. další - 65. Martin Hunal, 72. Radomír Šimůnek team.BKCP - Powerplus, 82. Ondrej Pávek, 87. Vaclav Viktorin, 91. Daniel Vejmelka ostatní AC SPARTA PRAHA - Závodu pro veřejnost Škoda Veloton se zúčastnilo 14 000 startujících...

1 André Greipel (Ger) Lotto Belisol Team 4:08:49
2 Rudiger Selig (Ger) Katusha Team
3 Raymond Kreder (Ned) Garmin - Barracuda
4 Tom Veelers (Ned) Argos-Shimano
5 André Schulze (Ger) Team Netapp
6 Marko Kump (Slo) Adria Mobil
7 Michael Schweizer (Ger) Nutrixxion Abus
8 Fabian Schnaidt (Ger) Team Specialized Conce
9 Björn Schröder (Ger) Raiko Stölting
10 Henning Bommel (Ger) LKT Team Brandenburg
11 Alexander Porsev (Rus) Katusha Team 0:00:01
12 Ralf Matzka (Ger) Thüringer Energie Tea
13 Reinis Andrijanovs (Lat) Alpha Baltic - Unityma
14 Tom Van Asbroeck (Bel) Topsport Vlaanderen -
15 Andreas Stauff (Ger) Team Eddy Merckx - Ind
16 Leonid Krasnov (Rus) Rusvelo
17 Greg Henderson (NZl) Lotto Belisol Team
18 Dieter Vanthourenhout (Bel) BKCP - Powerplus
19 Steffen Radochla (Ger) Team NSP - Ghost
20 Robby Hunter (RSA) Garmin - Barracuda
21 Michael Kurth (Ger) Team Eddy Merckx - Ind 0:00:02
22 Erki Putsep (Est) Alpha Baltic - Unityma
23 Peter Kusztor (Hun) Atlas Personal - Jakro
24 Laurens De Vreese (Bel) Topsport Vlaanderen -
25 Robert Bengsch (Ger) Deutsche Nationalmanns
26 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen -
27 Timon Seubert (Ger) Team Netapp
28 Marco Haller (Aut) Katusha Team
29 René Weissinger (Ger) Team Vorarlberg
30 Timo Thömel (Ger) Team NSP - Ghost 0:00:03
31 Michaël Baer (Swi) Atlas Personal - Jakro
32 Bert De Backer (Bel) Argos-Shimano
33 Christian Mager (Ger) Team Heizomat
34 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
35 Michael Schwarzmann (Ger) Team Netapp 0:00:04
36 Alexander Serov (Rus) Rusvelo
37 Gatis Smukulis (Lat) Katusha Team
38 Dominik Hrinkow (Aut) Team Vorarlberg
39 Alexander Gottfried (Ger) Nutrixxion Abus 0:00:05
40 Oleksandr Surutkovych (Aze) Team Specialized Conce
41 Jan Oelerich (Ger) Raiko Stölting
42 Dennis Wauch (Aut) Team Vorarlberg
43 Nico Hesslich (Ger) LKT Team Brandenburg
44 Nicolas Winter (Swi) Atlas Personal - Jakro 0:00:06
45 Blaz Jarc (Slo) Team Netapp
46 Kristofers Racenajs (Lat) Alpha Baltic - Unityma 0:00:07
47 Marcel Kalz (Ger) Deutsche Nationalmanns
48 Julian Hellmann (Ger) Team Eddy Merckx - Ind
49 Tomas Holub (Cze) AC Sparta Praha
50 Alexander Mironov (Rus) Rusvelo
51 Andreas Hartmann (Ger) Team Heizomat
52 Marcel Meisen (Ger) BKCP - Powerplus
52 Matej Mugerli (Slo) Adria Mobil
54 Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil 0:00:10
55 Lukas Liss (Ger) Deutsche Nationalmanns 0:00:11
56 Florian Bissinger (Ger) Team Vorarlberg
57 Tom Vermeer (Ned) Nutrixxion Abus 0:00:12
58 Mathias Belka (Ger) Raiko Stölting
59 Felix Donath (Ger) LKT Team Brandenburg
60 Stefan Schäfer (Ger) Team NSP - Ghost 0:00:13
61 Sebastian Körber (Ger) Nutrixxion Abus 0:00:14
62 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol Team 0:00:20
63 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil 0:00:22
64 Ramon Sinkeldam (Ned) Argos-Shimano 0:00:24
65 Martin Hunal (Cze) AC Sparta Praha 0:00:26
66 Christoph Springer (Ger) Team Specialized Conce
67 Florian Monreal (Ger) Team Eddy Merckx - Ind
68 Jonas Koch (Ger) Team Specialized Conce 0:00:27
69 Kersten Thiele (Ger) LKT Team Brandenburg
70 Evgeny Kovalev (Rus) Rusvelo 0:00:36
71 Kevin De Jonghe (Bel) Topsport Vlaanderen -
72 Radomir Simunek (Cze) BKCP - Powerplus
73 Kristijan Durasek (Cro) Adria Mobil 0:00:37
74 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen -
75 Sergej Fuchs (Ger) Team NSP - Ghost
76 Benjamin Dietrich (Ger) Thüringer Energie Tea 0:00:38
77 Tim Gebauer (Ger) Raiko Stölting 0:00:47
78 Marten Klöpping (Ger) Raiko Stölting
79 Marius Jessenberger (Ger) Team Heizomat 0:00:48
80 Ola Inge Dropping (Nor) Alpha Baltic - Unityma
81 Niels Albert (Bel) BKCP - Powerplus
82 Ondrej Pavek (Cze) AC Sparta Praha 0:00:49
83 Fabian Bruno (Ger) Team Heizomat
84 Robert Retschke (Ger) Team Eddy Merckx - Ind
85 Grischa Janorschke (Ger) Team Netapp
86 Manuel Straub (Ger) Team Heizomat
87 Vaclav Viktorin (Cze) AC Sparta Praha
88 Alexey Tsatevitch (Rus) Katusha Team
89 Christopher Muche (Ger) Team Heizomat
90 Holger Burkhardt (Ger) Nutrixxion Abus 0:00:50
91 Daniel Vejmelka (Cze) AC Sparta Praha
92 Guillaume Bourgeois (Swi) Team Vorarlberg
93 Maris Bogdanovics (Lat) Alpha Baltic - Unityma
94 Philipp Walsleben (Ger) BKCP - Powerplus 0:00:51
95 Elchin Asadov (Aze) Team Specialized Conce
96 Nathan Haas (Aus) Garmin - Barracuda
97 Andreas Klier (Ger) Garmin - Barracuda
98 Maxime Vantomme (Bel) Katusha Team 0:00:52
99 Christoph Schweizer (Ger) Nutrixxion Abus
100 Moritz Schaffner (Ger) Thüringer Energie Tea
101 Martijn Maaskant (Ned) Garmin - Barracuda
102 Jacob Rathe (USA) Garmin - Barracuda 0:00:53
103 David Rösch (Ger) Atlas Personal - Jakro
104 Fabio Nappa (Ger) Team Specialized Conce 0:00:54
105 Johannes Kahra (Ger) Thüringer Energie Tea 0:00:56
106 Patrick Gretsch (Ger) Argos-Shimano 0:01:11
107 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - 0:01:12
108 Björn Thurau (Ger) Deutsche Nationalmanns 0:01:46
109 Robert Wagner (Ger) Deutsche Nationalmanns
110 René Obst (Ger) Team NSP - Ghost 0:02:13
111 Lucas Schädlich (Ger) Team NSP - Ghost 0:02:47
112 Maximilian Borman (Ger) LKT Team Brandenburg
113 Marcel Barth (Ger) Thüringer Energie Tea 0:02:58
114 Dominic Klemme (Ger) Argos-Shimano
115 Maximilian Stier (Ger) LKT Team Brandenburg 0:03:05
116 Josef Benetseder (Aut) Team Vorarlberg
117 Markus Eichler (Ger) Team Netapp 0:04:09
118 Christoph Pfingsten (Ger) Deutsche Nationalmanns 0:04:10
119 Ronan Van Zandbeek (Ned) Argos-Shimano
120 Nils Plötner (Ger) Raiko Stölting 0:04:15
121 Joost Van Leijen (Ned) Lotto Belisol Team 0:06:59

Přidat do záložek:         pošli na vybrali.sme.sk        

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 30x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2012/prorace/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
1-DSC_1049.JPG
1-DSC_1088.JPG
DSC_1012.JPG
DSC_1014.JPG
DSC_1019.JPG

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Mistovství Saska v kriteriu 6. místo Matouš Rubáš a 6. místo v Meiningenu
17. 09. 2018
Spurt na kritériu v Meiningenu,kde Matouš Rubáš obsadil 6.misto a Vladimír Kroc dojel na 12. mistě. Na sobotním ...více

Matouš Rubáš třetí na IL Sano Cupu
Matouš Rubáš třetí na IL Sano Cupu3. 09. 2018
14.díl IL Sano Cupu vyhrál opět Richard Kobr.
První body v kategorii mladších žáků získali David Icha z ...více

ČP mládeže Vidnava- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo a 4 medaile z KP Plzně
ČP mládeže Vidnava- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo a 4 medaile z KP Plzně12. 06. 2018
výsledky ČP mládeže na silnici Vidnava / Jeseníky- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo AC SPARTA ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

Tour de Brdy 2018 mapa a propozice 6.10.2018
Tour de Brdy 2018 mapa a propozice 6.10.20183rd September 2018
12.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

startuje se v sobotu 6.října 2018 ve 13,00 hodin u ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2017
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201723rd August 2017
teamové foto 2017

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru