Facebook

Kdo je kdo

Profil: Tomáš Hrubý

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
PřezdívkaHrubián
Narozen 7. 6. 1982 - Po
Kde Vrchlabí
Bydliště Tábor, nyní už Plzeň Bolevec
Záliby Dollar, labužnictví, Porsche a programování webů.
Foto Ve fotogalerii
Kontakt tomac1[zavináč]...
http://www.tomac1.net
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/2018
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/201823. 01. 2018
23.1. protaženo 4 km tratí nad Těškovem, nejlepší je okruh na louce před Penzionem 650 m.
18.1. strojová úprava ...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Martin Hunal v opět dresu nejlepšího vrchaře a celkově je na 7. místě

Martin Hunal v opět dresu nejlepšího vrchaře a celkově je na 7. místě

Pá - 24. Květen 2013, 22:39 - roadcycling.cz

6. etapa zavedla závodníky An post Ras – Okolo Irska z Mitchelstown do Carlow. 154 km dlouhá etapa s čtyřmi vrchařskými prémiemi vrátila Martina Hunala z týmu AC SPARTA PRAHA do celkového vedení vrchařské soutěže.
Martin Hunal vezl tento trikot první 3etapy, ale ve čtvrté etapě trikot ztratil díky úniku 4členné skupiny v které si Michael Cumming z anglického týmu Rapha Condor dostatečně nabodoval. V páté a šesté etapě Martin Hunal na většině horských prémiích boduje a nyní má už 9. bodový náskok. Celkově je Martin Hunal na 7. místě se ztrátou 46 sekund na polského Marcina Bieloblocki z týmuUKY Britain, který má zatím stejný čas jako druhý a třetí v celkovém pořadí.

An Post Rás UCI 2.2 kat.

6. etapa zavedla závodníky An post Ras – Okolo Irska z Mitchelstown do Carlow. 154 km dlouhá etapa s čtyřmi vrchařskými prémiemi vrátila Martina Hunala z týmu AC SPARTA PRAHA do celkového vedení vrchařské soutěže.
Martin Hunal vezl tento trikot první 3etapy, ale ve čtvrté etapě trikot ztratil díky úniku 4členné skupiny v které si Michael Cumming z anglického týmu Rapha Condor dostatečně nabodoval. V páté a šesté etapě Martin Hunal na většině horských prémiích boduje a nyní má už 9. bodový náskok. Celkově je Martin Hunal na 7. místě se ztrátou 46 sekund na polského Marcina Bieloblocki z týmuUKY Britain, který má zatím stejný čas jako druhý a třetí v celkovém pořadí.
7. etapa je považována za královskou etapu a měla by rozhodnout o celkovém pořadí.

Z Irska zdraví
Zdeněk Rubáš

An Post Rás 2013



Stage 6 Results - Mitchelstown - Carlow
24 May 2013
Organisation: Cumann Ras Tailteann Country: IRL
Class: na
Winner's Time: 3h43'55" Deadline: 4h28'42" (20%)
Race Dist: 154.60 kms / 96.14 Miles Speed: 41.43 kph / 25.76 mph
Total Dist: 894.30 kms / 556.12 miles Average: 43.80 kph / 27.24 mph
Number of Starters: 137 Number of Finishers: 133
Did Not Start: 4 Did Not Finish: 4
Issued: 24/05/2013 16:15
Promoted under UCI and Cycling Ireland rules
The Race receives financial support from the Irish Sports Council
Stage 6 Stage Result sponsored by LeasePlan
PL No. UCI Code Name TM Team Time @
1 42 AUS19780425 Rogers,Rico BCP AZERBAIJAN Synergy Baku 3h43'55"
2 25 GBR19930502 Doull,Owain Great Britain National Team 3h43'55"
3 86 POL19830902 Bialoblocki,Marcin UKY BRITAIN UK Youth Pro Cycling 3h43'55"
4 62 NED19901122 Stopler,Nick KOG HOLLAND Koga Cycling Team 3h43'55"
5 54 DEN19890309 Guldhammer,Rasmus BWC DENMARK Blue Water Cycling 3h43'55"
6 52 DEN19830407 Foder,Daniel BWC DENMARK Blue Water Cycling 3h43'55"
7 4 BEL19900221 Vereecken,Nicholas SKT Belg. An Post Chain Reaction 3h43'55"
8 36 GER19870808 Edmuller,Benjamin AUSTRIA Arbo Gebrder 3h43'55"
9 22 GBR19920624 Harrison,Samuel Great Britain National Team 3h43'55"
10 70 CAN19910401 Aitcheson,Ryan USA Astellas Oncology 3h43'55"
11 43 IRL19880720 McConvey,Connor BCP AZERBAIJAN Synergy Baku 3h43'55"
12 11 BEL19931124 De Buyst,Jasper BEL BELGIUM National Team 3h43'55"
13 26 GBR19820108 Oliphant,Evan SCO Scotland National Team 3h43'55"
14 75 GBR19911231 Porter,Elliott RCJ BRITAIN Rapha Condor JLT 3h43'55"
15 84 GBR19840302 Lampier,Steve NGR BRITAIN NODE4 Giordana 3h43'55"
16 65 NED19890925 Kuiper,Bouke KOG HOLLAND Koga Cycling Team 3h43'55"
17 30 GBR19911025 Hassan,Robert SCO Scotland National Team 3h43'55"
18 81 NZL19880129 Barry,Dan NGR BRITAIN NODE4 Giordana 3h43'55"
19 46 CZE19890908 Hunal,Martin ASP Czech Republic Sparta Praha 3h43'55"
20 73 GBR19901218 Cuming,Michael RCJ BRITAIN Rapha Condor JLT 3h43'55"
21 18 CAN19900704 Pelletier-Roy,Remi CAN CANADA National Team 3h43'55"
22 29 GBR19830925 Coutts,Alex SCO Scotland National Team 3h43'55"
23 14 BEL19940617 De Gendt,Aime BEL BELGIUM National Team 3h43'55"
24 72 GBR19900901 Handley,Richard RCJ BRITAIN Rapha Condor JLT 3h43'55"
25 140 IRL19810120 McCrystal,Bryan LOUTH Prague Charter Team 3h43'55"
26 1 IRL19901016 Bennett,Sam SKT Belg. An Post Chain Reaction 3h43'55"
27 23 GBR19920807 Yates,Simon Great Britain National Team 3h43'55"
28 57 GER19880818 Bichlmann,Daniel GERMANY Bike Aid - Schwalbe 3h43'55"
29 47 CZE19851104 Okrouhlicky,Tomas ASP Czech Republic Sparta Praha 3h43'55"
30 10 IRL19860718 Dowling,Mark PSN IRELAND Polygon Sweet Nice 3h43'55"
31 6 IRL19820120 Sherlock,Ryan PSN IRELAND Polygon Sweet Nice 3h43'55"
32 24 GBR19930211 Slater,Alistair Great Britain National Team 3h43'55"
33 12 BEL19850605 De Ketele,Kenny BEL BELGIUM National Team 3h43'55"
34 51 DEN19780112 Nielsen,Jacob BWC DENMARK Blue Water Cycling 3h43'55"
35 44 RUS19890120 Pozdnyakov,Kirill BCP AZERBAIJAN Synergy Baku 3h43'55"
36 17 CAN19890512 McLeod,Garrett CAN CANADA National Team 3h43'55"
37 41 DEN19881115 Ebsen,John BCP AZERBAIJAN Synergy Baku 3h43'55"
38 66 USA19821207 Rytlewski,Jacob USA Astellas Oncology 3h43'55"
39 107 IRL19890815 Martin,Thomas DUBLIN West Eurocycles 3h43'55"
40 85 NZL19881204 Shem,Rodger NGR BRITAIN NODE4 Giordana 3h43'55"
41 69 USA19830729 Hartrich,Coulton USA Astellas Oncology 3h43'55"
42 92 IRL19840710 Shaw,Damien CORK Aquablue 3h43'55"
43 28 GBR19840730 Greenwood,Ben SCO Scotland National Team 3h43'55"
44 45 GER19860304 Schweizer,Christoph BCP AZERBAIJAN Synergy Baku 3h43'55"
45 88 GBR19850911 Partridge,Rob UKY BRITAIN UK Youth Pro Cycling 3h43'55"
46 157 IRL19840913 Reilly,Chris MEATH Stamullen M.Donnelly 3h43'55"
47 80 GBR19910318 Perrett,Joseph IGS BRITAIN IG - Sigma Sport 3h43'55"
Stage 6 Results, Page: 2
Copied on a RisoGraph duplicator, supplied by Communication Technology
48 37 CZE19880826 Kratochvila,Jakub AUSTRIA Arbo Gebrder 3h43'55"
49 82 NZL19870324 Northey,Michael NGR BRITAIN NODE4 Giordana 3h44'09" @14"
50 136 IRL19810519 Aiken,Roger LOUTH Prague Charter Team 3h44'17" @22"
51 3 IRL19900710 Downey,Sean SKT Belg. An Post Chain Reaction 3h44'29" @34"
52 2 IRL19870311 McLaughlin,Ronan SKT Belg. An Post Chain Reaction 3h44'58" @01'03"
53 114 IRL19760904 Collis,Con DUBLIN Central UCD 3h47'22" @03'27"
54 175 IRL19810214 Moynihan,Cathal WATERFORD Comeragh 3h47'22" @ s/t
55 35 IRL19880102 Murray,Anthony AUSTRALIA Subaru-Albion 3h47'22" @ s/t
56 163 POL19810919 Mizgajski,Martin TIPPERARY Carrick Iverk Prod. 3h47'22" @ s/t
57 137 IRL19790628 Coyle,Ultan LOUTH Prague Charter Team 3h47'22" @ s/t
58 117 IRL19740829 O'Donohue,Aaron DUBLIN SOUTH 3h47'22" @ s/t
59 95 IRL19710328 Fenlon,Joseph CORK Aquablue 3h47'22" @ s/t
60 171 IRL19810111 Lavery,Thomas WATERFORD Comeragh 3h47'22" @ s/t
61 151 IRL19930323 Nulty,Javan MEATH Dunboyne DID 3h47'22" @ s/t
62 153 IRL19740129 Meehan,Andrew MEATH Dunboyne DID 3h47'22" @ s/t
63 48 CZE19761019 Krotky,Rostislav ASP Czech Republic Sparta Praha 3h47'22" @ s/t
64 185 IRL19780610 McCarthy,John GALWAY CITY Nigel's Cycles 3h47'22" @ s/t
65 155 IRL19871113 O'Regan,Tim MEATH Dunboyne DID 3h47'22" @ s/t
66 39 CZE19790212 Homolka,Adam AUSTRIA Arbo Gebrder 3h47'22" @ s/t
67 16 CAN19920415 Wight,Stuart CAN CANADA National Team 3h47'22" @ s/t
68 31 AUS19870512 Atkinson,Keagan AUSTRALIA Subaru-Albion 3h47'22" @ s/t
69 168 IRL19800314 Slattery,Matt TIPPERARY Visit Nenagh.ie 3h47'22" @ s/t
70 109 IRL19790717 McMaster,James DUBLIN West Eurocycles 3h47'22" @ s/t
71 91 IRL19820407 Lacey,Sean CORK Aquablue 3h47'22" @ s/t
72 181 IRL19750508 Forde,Nigel GALWAY CITY Nigel's Cycles 3h47'22" @ s/t
73 161 IRL19791108 Dempsey,John TIPPERARY Carrick Iverk Prod. 3h47'22" @ s/t
74 27 GBR19850810 Nicolson,Michael SCO Scotland National Team 3h47'22" @ s/t
75 49 CZE19930209 Medek,Tomas ASP Czech Republic Sparta Praha 3h47'22" @ s/t
76 38 AUT19791125 Mullar,Andreas AUSTRIA Arbo Gebrder 3h47'22" @ s/t
77 142 IRL19831003 Clarke,Ciaran MAYO Castlebar Fedaia Bikes 3h47'22" @ s/t
78 106 IRL19821207 Murphy,Conor DUBLIN West Eurocycles 3h47'22" @ s/t
79 79 NED19850220 Sybrandy,Wouter IGS BRITAIN IG - Sigma Sport 3h47'22" @ s/t
80 83 GBR19840621 Varley,Christian NGR BRITAIN NODE4 Giordana 3h47'22" @ s/t
81 68 IRL19830925 Walsh,Anthony USA Astellas Oncology 3h47'22" @ s/t
82 15 BEL19910812 De Pauw,Moreno BEL BELGIUM National Team 3h47'30" @03'35"
83 87 GBR19910403 Hunt,Joshua UKY BRITAIN UK Youth Pro Cycling 3h47'30" @ s/t
84 5 NZL19890202 Archbold,Shane SKT Belg. An Post Chain Reaction 3h48'03" @04'08"
85 97 IRL19870124 McIlwaine,Devon DERRY Duffin Transport 3h53'28" @09'33"
86 94 IRL19740615 Barry,Tim CORK Aquablue 3h53'28" @ s/t
87 144 IRL19790410 Storan,Michael MAYO Castlebar Fedaia Bikes 3h53'28" @ s/t
88 101 IRL19840219 Blayney,Matty DOWN Chain Reaction Cycles 3h53'28" @ s/t
89 20 CAN19930901 Cataford,Alex CAN CANADA National Team 3h53'28" @ s/t
90 19 CAN19920707 Dahl,Kristofer CAN CANADA National Team 3h53'28" @ s/t
91 34 AUS19861001 Harrison,Cam AUSTRALIA Subaru-Albion 3h53'28" @ s/t
92 89 GBR19861218 Tanguy,Richard UKY BRITAIN UK Youth Pro Cycling 3h53'28" @ s/t
93 40 AUT19850510 Schrangl,Alexander AUSTRIA Arbo Gebrder 3h53'28" @ s/t
94 53 DEN19880206 Oellegaard,Morten BWC DENMARK Blue Water Cycling 3h53'28" @ s/t
95 103 IRL19910207 Henry,Stuart DOWN Chain Reaction Cycles 3h53'28" @ s/t
96 100 IRL19811231 Jeffries,Owen DERRY Duffin Transport 3h53'28" @ s/t
97 99 IRL19911010 Potts,Marc DERRY Duffin Transport 3h53'28" @ s/t
98 167 IRL19740731 Fitzgerald,Mehall TIPPERARY Visit Nenagh.ie 3h53'28" @ s/t
99 7 IRL19880716 Halpin,Stephen PSN IRELAND Polygon Sweet Nice 3h53'28" @ s/t
100 133 IRL19780523 Frawley,Liam GALWAY BAY 3h53'28" @ s/t
101 125 IRL19781006 Duke,David DUBLIN North Garda Richies 3h53'28" @ s/t
102 59 GER19810422 Keunecke,Karsten GERMANY Bike Aid - Schwalbe 3h53'28" @ s/t
103 105 IRL19861030 Watson,David DOWN Chain Reaction Cycles 3h53'28" @ s/t
104 139 IRL19820424 Quinn,Colm LOUTH Prague Charter Team 3h53'28" @ s/t
105 108 IRL19850208 Duncan,Fraser DUBLIN West Eurocycles 3h53'28" @ s/t
106 90 GBR19920112 Lowsley Williams,J UKY BRITAIN UK Youth Pro Cycling 3h54'13" @10'18"
107 64 NED19880107 Atzori,Umberto KOG HOLLAND Koga Cycling Team 3h54'13" @ s/t
108 55 DEN19911106 Sehested Pedersen,M BWC DENMARK Blue Water Cycling 3h54'13" @ s/t
109 152 IRL19740718 Moriarty,Eugene MEATH Dunboyne DID 3h54'13" @ s/t
110 50 CZE19900925 Holub,Tomas ASP Czech Republic Sparta Praha 3h54'13" @ s/t
111 169 IRL19920418 Ryan,Simon TIPPERARY Visit Nenagh.ie 3h54'13" @ s/t
112 150 IRL19821126 Quigley,Mark MAYO Centra 3h54'13" @ s/t
113 110 IRL19870504 Armstrong,Adam DUBLIN West Eurocycles 3h54'13" @ s/t
114 154 IRL19741126 O'Sullivan,Stephen MEATH Dunboyne DID 3h54'13" @ s/t
Stage 6 Results, Page: 3
Copied on a RisoGraph duplicator, supplied by Communication Technology
115 111 IRL19800227 Lynch,John DUBLIN Central UCD 3h55'36" @11'41"
116 32 AUS19660420 Early,David AUSTRALIA Subaru-Albion 4h02'45" @18'50"
117 120 IRL19770219 Sheehan,Geoff DUBLIN SOUTH 4h02'45" @ s/t
118 129 IRL19860319 Downey,Eric DUBLIN DundrumTown Centre 4h02'45" @ s/t
119 158 IRL19810114 O'Connor,Frank MEATH Stamullen M.Donnelly 4h02'45" @ s/t
120 165 IRL19780417 Fitzgerald,Mike TIPPERARY Carrick Iverk Prod. 4h02'45" @ s/t
121 127 IRL19751123 Collins,Diarmuid DUBLIN DundrumTown Centre 4h02'45" @ s/t
122 130 IRL19741029 Crowley,Aidan DUBLIN DundrumTown Centre 4h02'45" @ s/t
123 102 IRL19900606 Hanna,Conor DOWN Chain Reaction Cycles 4h02'45" @ s/t
124 115 IRL19880913 Morton,Eoin DUBLIN Central UCD 4h02'45" @ s/t
125 145 IRL19730509 McCormack,Gareth MAYO Castlebar Fedaia Bikes 4h02'45" @ s/t
126 156 IRL19770506 Robinson,Colin MEATH Stamullen M.Donnelly 4h02'45" @ s/t
127 159 IRL19820503 Cox,Stuart MEATH Stamullen M.Donnelly 4h02'45" @ s/t
128 74 GBR19940727 Laverack,Edward RCJ BRITAIN Rapha Condor JLT 4h02'45" @ s/t
129 93 IRL19870511 Barrett,Olan CORK Aquablue 4h13'46" @29'51"
130 116 IRL19820326 MacManusa,Art DUBLIN SOUTH 4h14'31" @30'36"
131 118 IRL19890425 Davenport,James DUBLIN SOUTH 4h14'31" @ s/t
132 162 IRL19860328 Lucey,Michael TIPPERARY Carrick Iverk Prod. 4h14'31" @ s/t
133 9 IRL19910129 Prendergast,Charles PSN IRELAND Polygon Sweet Nice 4h14'36" @30'41"
One Direct and Cuchalainn County
Rider Stage
PL No. Name TM Time
1 140 McCrystal,B = 3h43'55"
2 107 Martin,T @
3 92 Shaw,D @
Non starters/finishers/eliminated Riders
Did Not Finish: 13-Mertens.T, 21-Kelly.J, 56-Schafer.T, 128-
Connors.O
Did Not Start: 58-Schnapka.M, 60-Becker.P, 61-Eefting.R, 164-
Dunne.C
Primes
Post Office Prime: Urlingford
PL No. Name Tm Pts Sec
1 93 Barrett,O
KOM Category 3: Byrnesgrove
PL No. Name Tm Pts Sec
1 81 Barry,D NGR 5pts
2 82 Northey,M NGR 4pts
3 66 Rytlewski,J 3pts
4 46 Hunal,M ASP 2pts
KOM Category 3: Castlecomer
PL No. Name Tm Pts Sec
1 66 Rytlewski,J 5pts
2 82 Northey,M NGR 4pts
3 81 Barry,D NGR 3pts
4 51 Nielsen,J BWC 2pts
KOM Category 1: Gorteen
PL No. Name Tm Pts Sec
1 66 Rytlewski,J 15pts
2 81 Barry,D NGR 12pts
3 82 Northey,M NGR 10pts
4 46 Hunal,M ASP 8pts
5 72 Handley,R RCJ 6pts
6 88 Partridge,R UKY 5pts
7 41 Ebsen,J BCP 3pts
KOM Category 2: Coan West
PL No. Name Tm Pts Sec
1 66 Rytlewski,J 10pts
2 81 Barry,D NGR 8pts
3 82 Northey,M NGR 6pts
4 72 Handley,R RCJ 4pts
5 2 McLaughlin,R SKT 3pts
6 80 Perrett,J IGS 1pt
KOM Category 2: Clogrennan
PL No. Name Tm Pts Sec
1 66 Rytlewski,J 10pts
2 82 Northey,M NGR 8pts
3 81 Barry,D NGR 6pts
4 46 Hunal,M ASP 4pts
5 72 Handley,R RCJ 3pts
6 23 Yates,S 1pt
International Team Stage
PL Name Time
1 Great Britain National Team 11h11'45"
2 DENMARK Blue Water Cycling 11h11'45"
3 AZERBAIJAN Synergy Baku 11h11'45"
4 Scotland National Team 11h11'45"
5 BRITAIN Rapha Condor JLT 11h11'45"
6 BELGIUM National Team 11h11'45"
7 BRITAIN NODE4 Giordana 11h11'45"
8 USA Astellas Oncology 11h11'45"
9 Belg. An Post Chain Reaction 11h12'19"
10 Czech Republic Sparta Praha 11h15'12"
11 AUSTRIA Arbo Gebrder 11h15'12"
12 CANADA National Team 11h15'12"
13 BRITAIN UK Youth Pro Cycling 11h15'20"
14 IRELAND Polygon Sweet Nice 11h21'18"
15 HOLLAND Koga Cycling Team 11h22'03"
16 AUSTRALIA Subaru-Albion 11h28'12"
Stage 6 Results, Page: 4
Copied on a RisoGraph duplicator, supplied by Communication Technology
County Team Stage
PL Name Time
1 LOUTH Prague Charter Team 11h15'34"
2 CORK Aquablue 11h18'39"
3 DUBLIN West Eurocycles 11h18'39"
4 MEATH Dunboyne DID 11h22'06"
5 TIPPERARY Visit Nenagh.ie 11h35'03"
6 TIPPERARY Carrick Iverk Prod. 11h37'29"
7 DERRY Duffin Transport 11h40'24"
8 DOWN Chain Reaction Cycles 11h40'24"
9 MAYO Castlebar Fedaia Bikes 11h43'35"
10 DUBLIN Central UCD 11h45'43"
11 MEATH Stamullen M.Donnelly 11h49'25"
12 DUBLIN SOUTH 12h04'38"
13 DUBLIN DundrumTown Centre 12h08'15"
Stage 6 Results, Page: 5
Copied on a RisoGraph duplicator, supplied by Communication Technology
General Classification
PL No. UCI Code Name TM Team GC Time @
1 86 POL19830902 Bialoblocki,Marcin UKY BRITAIN UK Youth Pro Cycling 20h25'50"
2 43 IRL19880720 McConvey,Connor BCP AZERBAIJAN Synergy Baku 20h25'50" = s/t
3 54 DEN19890309 Guldhammer,Rasmus BWC DENMARK Blue Water Cycling 20h25'50" = s/t
4 72 GBR19900901 Handley,Richard RCJ BRITAIN Rapha Condor JLT 20h26'14" @24"
5 18 CAN19900704 Pelletier-Roy,Remi CAN CANADA National Team 20h26'14" = s/t
6 52 DEN19830407 Foder,Daniel BWC DENMARK Blue Water Cycling 20h26'36" @46"
7 46 CZE19890908 Hunal,Martin ASP Czech Republic Sparta Praha 20h26'38" @48"
8 23 GBR19920807 Yates,Simon Great Britain National Team 20h26'42" @52"
9 136 IRL19810519 Aiken,Roger LOUTH Prague Charter Team 20h27'04" @01'14"
10 11 BEL19931124 De Buyst,Jasper BEL BELGIUM National Team 20h27'29" @01'39"
11 1 IRL19901016 Bennett,Sam SKT Belg. An Post Chain Reaction 20h27'33" @01'43"
12 84 GBR19840302 Lampier,Steve NGR BRITAIN NODE4 Giordana 20h27'35" @01'45"
13 28 GBR19840730 Greenwood,Ben SCO Scotland National Team 20h27'38" @01'48"
14 25 GBR19930502 Doull,Owain Great Britain National Team 20h28'15" @02'25"
15 65 NED19890925 Kuiper,Bouke KOG HOLLAND Koga Cycling Team 20h28'21" @02'31"
16 73 GBR19901218 Cuming,Michael RCJ BRITAIN Rapha Condor JLT 20h28'28" @02'38"
17 17 CAN19890512 McLeod,Garrett CAN CANADA National Team 20h28'33" @02'43"
18 41 DEN19881115 Ebsen,John BCP AZERBAIJAN Synergy Baku 20h28'33" = s/t
19 80 GBR19910318 Perrett,Joseph IGS BRITAIN IG - Sigma Sport 20h28'33" = s/t
20 85 NZL19881204 Shem,Rodger NGR BRITAIN NODE4 Giordana 20h28'33" = s/t
21 24 GBR19930211 Slater,Alistair Great Britain National Team 20h28'36" @02'46"
22 4 BEL19900221 Vereecken,Nicholas SKT Belg. An Post Chain Reaction 20h28'52" @03'02"
23 6 IRL19820120 Sherlock,Ryan PSN IRELAND Polygon Sweet Nice 20h29'10" @03'20"
24 22 GBR19920624 Harrison,Samuel Great Britain National Team 20h29'27" @03'37"
25 12 BEL19850605 De Ketele,Kenny BEL BELGIUM National Team 20h29'31" @03'41"
26 42 AUS19780425 Rogers,Rico BCP AZERBAIJAN Synergy Baku 20h30'07" @04'17"
27 36 GER19870808 Edmuller,Benjamin AUSTRIA Arbo Gebrder 20h30'07" = s/t
28 81 NZL19880129 Barry,Dan NGR BRITAIN NODE4 Giordana 20h30'07" = s/t
29 30 GBR19911025 Hassan,Robert SCO Scotland National Team 20h30'13" @04'23"
30 66 USA19821207 Rytlewski,Jacob USA Astellas Oncology 20h30'13" = s/t
31 69 USA19830729 Hartrich,Coulton USA Astellas Oncology 20h30'13" = s/t
32 57 GER19880818 Bichlmann,Daniel GERMANY Bike Aid - Schwalbe 20h30'22" @04'32"
33 92 IRL19840710 Shaw,Damien CORK Aquablue 20h30'25" @04'35"
34 2 IRL19870311 McLaughlin,Ronan SKT Belg. An Post Chain Reaction 20h31'16" @05'26"
35 51 DEN19780112 Nielsen,Jacob BWC DENMARK Blue Water Cycling 20h31'23" @05'33"
36 107 IRL19890815 Martin,Thomas DUBLIN West Eurocycles 20h31'37" @05'47"
37 26 GBR19820108 Oliphant,Evan SCO Scotland National Team 20h31'42" @05'52"
38 5 NZL19890202 Archbold,Shane SKT Belg. An Post Chain Reaction 20h31'43" @05'53"
39 88 GBR19850911 Partridge,Rob UKY BRITAIN UK Youth Pro Cycling 20h31'50" @06'00"
40 37 CZE19880826 Kratochvila,Jakub AUSTRIA Arbo Gebrder 20h32'04" @06'14"
41 29 GBR19830925 Coutts,Alex SCO Scotland National Team 20h32'21" @06'31"
42 75 GBR19911231 Porter,Elliott RCJ BRITAIN Rapha Condor JLT 20h33'36" @07'46"
43 38 AUT19791125 Mullar,Andreas AUSTRIA Arbo Gebrder 20h33'40" @07'50"
44 10 IRL19860718 Dowling,Mark PSN IRELAND Polygon Sweet Nice 20h33'48" @07'58"
45 87 GBR19910403 Hunt,Joshua UKY BRITAIN UK Youth Pro Cycling 20h34'00" @08'10"
46 82 NZL19870324 Northey,Michael NGR BRITAIN NODE4 Giordana 20h34'13" @08'23"
47 91 IRL19820407 Lacey,Sean CORK Aquablue 20h35'45" @09'55"
48 48 CZE19761019 Krotky,Rostislav ASP Czech Republic Sparta Praha 20h37'03" @11'13"
49 3 IRL19900710 Downey,Sean SKT Belg. An Post Chain Reaction 20h37'15" @11'25"
50 39 CZE19790212 Homolka,Adam AUSTRIA Arbo Gebrder 20h37'23" @11'33"
51 70 CAN19910401 Aitcheson,Ryan USA Astellas Oncology 20h38'26" @12'36"
52 15 BEL19910812 De Pauw,Moreno BEL BELGIUM National Team 20h38'32" @12'42"
53 157 IRL19840913 Reilly,Chris MEATH Stamullen M.Donnelly 20h38'35" @12'45"
54 117 IRL19740829 O'Donohue,Aaron DUBLIN SOUTH 20h38'43" @12'53"
55 27 GBR19850810 Nicolson,Michael SCO Scotland National Team 20h38'47" @12'57"
56 106 IRL19821207 Murphy,Conor DUBLIN West Eurocycles 20h38'56" @13'06"
57 140 IRL19810120 McCrystal,Bryan LOUTH Prague Charter Team 20h41'22" @15'32"
58 47 CZE19851104 Okrouhlicky,Tomas ASP Czech Republic Sparta Praha 20h41'39" @15'49"
59 79 NED19850220 Sybrandy,Wouter IGS BRITAIN IG - Sigma Sport 20h41'50" @16'00"
60 14 BEL19940617 De Gendt,Aime BEL BELGIUM National Team 20h42'31" @16'41"
61 114 IRL19760904 Collis,Con DUBLIN Central UCD 20h42'51" @17'01"
62 95 IRL19710328 Fenlon,Joseph CORK Aquablue 20h43'17" @17'27"
63 175 IRL19810214 Moynihan,Cathal WATERFORD Comeragh 20h43'21" @17'31"
Stage 6 Results, Page: 6
Copied on a RisoGraph duplicator, supplied by Communication Technology
64 68 IRL19830925 Walsh,Anthony USA Astellas Oncology 20h43'49" @17'59"
65 44 RUS19890120 Pozdnyakov,Kirill BCP AZERBAIJAN Synergy Baku 20h44'08" @18'18"
66 53 DEN19880206 Oellegaard,Morten BWC DENMARK Blue Water Cycling 20h44'56" @19'06"
67 31 AUS19870512 Atkinson,Keagan AUSTRALIA Subaru-Albion 20h45'13" @19'23"
68 83 GBR19840621 Varley,Christian NGR BRITAIN NODE4 Giordana 20h45'16" @19'26"
69 153 IRL19740129 Meehan,Andrew MEATH Dunboyne DID 20h45'16" = s/t
70 49 CZE19930209 Medek,Tomas ASP Czech Republic Sparta Praha 20h45'25" @19'35"
71 16 CAN19920415 Wight,Stuart CAN CANADA National Team 20h45'28" @19'38"
72 161 IRL19791108 Dempsey,John TIPPERARY Carrick Iverk Prod. 20h45'28" = s/t
73 19 CAN19920707 Dahl,Kristofer CAN CANADA National Team 20h47'59" @22'09"
74 89 GBR19861218 Tanguy,Richard UKY BRITAIN UK Youth Pro Cycling 20h51'03" @25'13"
75 7 IRL19880716 Halpin,Stephen PSN IRELAND Polygon Sweet Nice 20h51'34" @25'44"
76 59 GER19810422 Keunecke,Karsten GERMANY Bike Aid - Schwalbe 20h51'34" = s/t
77 55 DEN19911106 Sehested Pedersen,M BWC DENMARK Blue Water Cycling 20h51'48" @25'58"
78 50 CZE19900925 Holub,Tomas ASP Czech Republic Sparta Praha 20h53'44" @27'54"
79 74 GBR19940727 Laverack,Edward RCJ BRITAIN Rapha Condor JLT 20h54'02" @28'12"
80 45 GER19860304 Schweizer,Christoph BCP AZERBAIJAN Synergy Baku 20h54'05" @28'15"
81 62 NED19901122 Stopler,Nick KOG HOLLAND Koga Cycling Team 20h54'06" @28'16"
82 90 GBR19920112 Lowsley Williams,J UKY BRITAIN UK Youth Pro Cycling 20h54'32" @28'42"
83 20 CAN19930901 Cataford,Alex CAN CANADA National Team 20h55'53" @30'03"
84 168 IRL19800314 Slattery,Matt TIPPERARY Visit Nenagh.ie 20h56'10" @30'20"
85 151 IRL19930323 Nulty,Javan MEATH Dunboyne DID 20h57'56" @32'06"
86 142 IRL19831003 Clarke,Ciaran MAYO Castlebar Fedaia Bikes 20h59'20" @33'30"
87 109 IRL19790717 McMaster,James DUBLIN West Eurocycles 21h00'01" @34'11"
88 181 IRL19750508 Forde,Nigel GALWAY CITY Nigel's Cycles 21h01'27" @35'37"
89 171 IRL19810111 Lavery,Thomas WATERFORD Comeragh 21h03'13" @37'23"
90 137 IRL19790628 Coyle,Ultan LOUTH Prague Charter Team 21h03'17" @37'27"
91 108 IRL19850208 Duncan,Fraser DUBLIN West Eurocycles 21h04'00" @38'10"
92 167 IRL19740731 Fitzgerald,Mehall TIPPERARY Visit Nenagh.ie 21h05'55" @40'05"
93 155 IRL19871113 O'Regan,Tim MEATH Dunboyne DID 21h06'04" @40'14"
94 105 IRL19861030 Watson,David DOWN Chain Reaction Cycles 21h07'25" @41'35"
95 40 AUT19850510 Schrangl,Alexander AUSTRIA Arbo Gebrder 21h08'10" @42'20"
96 34 AUS19861001 Harrison,Cam AUSTRALIA Subaru-Albion 21h08'21" @42'31"
97 110 IRL19870504 Armstrong,Adam DUBLIN West Eurocycles 21h08'46" @42'56"
98 111 IRL19800227 Lynch,John DUBLIN Central UCD 21h09'44" @43'54"
99 150 IRL19821126 Quigley,Mark MAYO Centra 21h10'23" @44'33"
100 133 IRL19780523 Frawley,Liam GALWAY BAY 21h10'43" @44'53"
101 94 IRL19740615 Barry,Tim CORK Aquablue 21h13'35" @47'45"
102 35 IRL19880102 Murray,Anthony AUSTRALIA Subaru-Albion 21h14'53" @49'03"
103 120 IRL19770219 Sheehan,Geoff DUBLIN SOUTH 21h15'51" @50'01"
104 185 IRL19780610 McCarthy,John GALWAY CITY Nigel's Cycles 21h17'49" @51'59"
105 64 NED19880107 Atzori,Umberto KOG HOLLAND Koga Cycling Team 21h18'46" @52'56"
106 129 IRL19860319 Downey,Eric DUBLIN DundrumTown Centre 21h19'04" @53'14"
107 165 IRL19780417 Fitzgerald,Mike TIPPERARY Carrick Iverk Prod. 21h19'07" @53'17"
108 103 IRL19910207 Henry,Stuart DOWN Chain Reaction Cycles 21h24'01" @58'11"
109 97 IRL19870124 McIlwaine,Devon DERRY Duffin Transport 21h26'32" @1h00'42"
110 116 IRL19820326 MacManusa,Art DUBLIN SOUTH 21h27'27" @1h01'37"
111 144 IRL19790410 Storan,Michael MAYO Castlebar Fedaia Bikes 21h27'32" @1h01'42"
112 154 IRL19741126 O'Sullivan,Stephen MEATH Dunboyne DID 21h27'53" @1h02'03"
113 118 IRL19890425 Davenport,James DUBLIN SOUTH 21h29'53" @1h04'03"
114 163 POL19810919 Mizgajski,Martin TIPPERARY Carrick Iverk Prod. 21h32'48" @1h06'58"
115 130 IRL19741029 Crowley,Aidan DUBLIN DundrumTown Centre 21h33'05" @1h07'15"
116 127 IRL19751123 Collins,Diarmuid DUBLIN DundrumTown Centre 21h33'22" @1h07'32"
117 145 IRL19730509 McCormack,Gareth MAYO Castlebar Fedaia Bikes 21h35'31" @1h09'41"
118 159 IRL19820503 Cox,Stuart MEATH Stamullen M.Donnelly 21h36'49" @1h10'59"
119 158 IRL19810114 O'Connor,Frank MEATH Stamullen M.Donnelly 21h37'15" @1h11'25"
120 152 IRL19740718 Moriarty,Eugene MEATH Dunboyne DID 21h37'19" @1h11'29"
121 101 IRL19840219 Blayney,Matty DOWN Chain Reaction Cycles 21h43'54" @1h18'04"
122 100 IRL19811231 Jeffries,Owen DERRY Duffin Transport 21h45'16" @1h19'26"
123 99 IRL19911010 Potts,Marc DERRY Duffin Transport 21h47'37" @1h21'47"
124 9 IRL19910129 Prendergast,Charles PSN IRELAND Polygon Sweet Nice 21h47'41" @1h21'51"
125 102 IRL19900606 Hanna,Conor DOWN Chain Reaction Cycles 21h49'03" @1h23'13"
126 139 IRL19820424 Quinn,Colm LOUTH Prague Charter Team 21h51'07" @1h25'17"
127 156 IRL19770506 Robinson,Colin MEATH Stamullen M.Donnelly 21h54'33" @1h28'43"
128 93 IRL19870511 Barrett,Olan CORK Aquablue 21h54'52" @1h29'02"
129 125 IRL19781006 Duke,David DUBLIN North Garda Richies 21h55'05" @1h29'15"
130 169 IRL19920418 Ryan,Simon TIPPERARY Visit Nenagh.ie 21h55'15" @1h29'25"
Stage 6 Results, Page: 7
Copied on a RisoGraph duplicator, supplied by Communication Technology
131 162 IRL19860328 Lucey,Michael TIPPERARY Carrick Iverk Prod. 22h05'11" @1h39'21"
132 115 IRL19880913 Morton,Eoin DUBLIN Central UCD 22h06'27" @1h40'37"
133 32 AUS19660420 Early,David AUSTRALIA Subaru-Albion 22h24'53" @1h59'03"
Irish Sports Council Under 23 Overall
PL No. Name TM Time
1 23 Yates,S =20h26'42"
2 11 De Buyst,J BEL @ 47"
3 25 Doull,O @ 01'33"
4 80 Perrett,J IGS @ 01'51"
5 24 Slater,A @ 01'54"
6 22 Harrison,S @ 02'45"
7 30 Hassan,R SCO @ 03'31"
8 75 Porter,E RCJ @ 06'54"
9 87 Hunt,J UKY @ 07'18"
10 70 Aitcheson,R @ 11'44"
11 15 De Pauw,M BEL @ 11'50"
12 14 De Gendt,A BEL @ 15'49"
13 49 Medek,T ASP @ 18'43"
14 16 Wight,S CAN @ 18'46"
15 19 Dahl,K CAN @ 21'17"
16 55 Sehested Pedersen,M BWC @ 25'06"
17 74 Laverack,E RCJ @ 27'20"
18 90 Lowsley Williams,J UKY @ 27'50"
19 20 Cataford,A CAN @ 29'11"
20 151 Nulty,J @ 31'14"
21 103 Henry,S @ 57'19"
22 99 Potts,M @1h20'55"
23 9 Prendergast,C PSN @1h20'59"
24 169 Ryan,S @1h28'33"
Massi Ireland County Rider Overall
PL No. Name TM Time
1 136 Aiken,R =20h27'04"
2 92 Shaw,D @ 03'21"
3 107 Martin,T @ 04'33"
4 91 Lacey,S @ 08'41"
5 157 Reilly,C @ 11'31"
CI Category 2 Overall
PL No. Name TM Time
1 161 Dempsey,J =20h45'28"
2 142 Clarke,C @ 13'52"
3 181 Forde,N @ 15'59"
4 137 Coyle,U @ 17'49"
5 167 Fitzgerald,M @ 20'27"
6 105 Watson,D @ 21'57"
7 150 Quigley,M @ 24'55"
8 185 McCarthy,J @ 32'21"
9 118 Davenport,J @ 44'25"
10 127 Collins,D @ 47'54"
Post Office Sprints Classification
PL No. Name TM Pts
1 86 Bialoblocki,M UKY 52
2 25 Doull,O 52
3 42 Rogers,R BCP 45
4 54 Guldhammer,R BWC 44
5 4 Vereecken,N SKT 41
6 36 Edmuller,B 39
7 43 McConvey,C BCP 37
8 53 Oellegaard,M BWC 30
9 1 Bennett,S SKT 29
10 52 Foder,D BWC 24
11 11 De Buyst,J BEL 24
12 15 De Pauw,M BEL 18
13 5 Archbold,S SKT 16
14 22 Harrison,S 16
15 87 Hunt,J UKY 16
16 44 Pozdnyakov,K BCP 15
17 23 Yates,S 15
18 18 Pelletier-Roy,R CAN 14
19 46 Hunal,M ASP 14
20 82 Northey,M NGR 14
21 28 Greenwood,B SCO 13
22 81 Barry,D NGR 13
23 72 Handley,R RCJ 12
24 62 Stopler,N KOG 12
25 167 Fitzgerald,M 10
26 19 Dahl,K CAN 8
27 136 Aiken,R 6
28 12 De Ketele,K BEL 6
29 26 Oliphant,E SCO 6
30 70 Aitcheson,R 6
31 65 Kuiper,B KOG 4
32 84 Lampier,S NGR 3
33 50 Holub,T ASP 3
34 57 Bichlmann,D 2
35 75 Porter,E RCJ 2
Stage 6 Results, Page: 8
Copied on a RisoGraph duplicator, supplied by Communication Technology
One4All Bikes4Work King of the Mountains
PL No. Name TM Pts
1 46 Hunal,M ASP 69
2 73 Cuming,M RCJ 60
3 72 Handley,R RCJ 54
4 66 Rytlewski,J 43
5 81 Barry,D NGR 41
6 82 Northey,M NGR 36
7 41 Ebsen,J BCP 28
8 18 Pelletier-Roy,R CAN 23
9 28 Greenwood,B SCO 22
10 44 Pozdnyakov,K BCP 13
11 23 Yates,S 12
12 88 Partridge,R UKY 11
13 10 Dowling,M PSN 8
14 136 Aiken,R 7
15 43 McConvey,C BCP 6
16 54 Guldhammer,R BWC 6
17 12 De Ketele,K BEL 6
18 75 Porter,E RCJ 6
19 53 Oellegaard,M BWC 6
20 151 Nulty,J 6
21 50 Holub,T ASP 5
22 40 Schrangl,A 5
23 1 Bennett,S SKT 4
24 2 McLaughlin,R SKT 4
25 26 Oliphant,E SCO 4
26 5 Archbold,S SKT 4
27 3 Downey,S SKT 4
28 171 Lavery,T 4
29 84 Lampier,S NGR 3
30 83 Varley,C NGR 3
31 74 Laverack,E RCJ 3
32 11 De Buyst,J BEL 2
33 51 Nielsen,J BWC 2
34 80 Perrett,J IGS 1
Points & Bonuses
S/PtsP/PtsS/BonP/Bon No. Name
15 42 Rogers,R
14 25 Doull,O
13 86 Bialoblocki,M
12 62 Stopler,N
11 54 Guldhammer,R
10 52 Foder,D
9 4 Vereecken,N
8 36 Edmuller,B
7 22 Harrison,S
6 70 Aitcheson,R
5 43 McConvey,C
4 11 De Buyst,J
3 26 Oliphant,E
2 75 Porter,E
1 84 Lampier,S
International Team Overall
PL Name Time
1 AZERBAIJAN Synergy Baku = 61h20'19"
2 Great Britain National Team @ 02'13"
3 DENMARK Blue Water Cycling @ 02'14"
4 Belg. An Post Chain Reaction @ 04'15"
5 BRITAIN Rapha Condor JLT @ 04'36"
6 Scotland National Team @ 04'38"
7 BRITAIN NODE4 Giordana @ 05'21"
8 BRITAIN UK Youth Pro Cycling @ 11'22"
9 BELGIUM National Team @ 11'38"
10 AUSTRIA Arbo Gebrder @ 13'00"
11 Czech Republic Sparta Praha @ 15'32"
12 CANADA National Team @ 16'21"
13 USA Astellas Oncology @ 18'33"
14 IRELAND Polygon Sweet Nice @ 34'01"
15 HOLLAND Koga Cycling Team @ 1h10'38"
16 AUSTRALIA Subaru-Albion @ 1h31'06"
County Team Overall
PL Name Time
1 CORK Aquablue = 61h42'55"
2 LOUTH Prague Charter Team @ 10'54"
3 DUBLIN West Eurocycles @ 24'16"
4 TIPPERARY Carrick Iverk Prod. @ 36'48"
5 MEATH Dunboyne DID @ 45'37"
6 TIPPERARY Visit Nenagh.ie @ 1h25'13"
7 DUBLIN SOUTH @ 1h38'27"
8 DUBLIN Central UCD @ 1h44'34"
9 MEATH Stamullen M.Donnelly @ 2h07'13"
10 DOWN Chain Reaction Cycles @ 2h12'26"
11 MAYO Castlebar Fedaia Bikes @ 2h18'33"
12 DUBLIN DundrumTown Centre @ 2h32'48"
13 DERRY Duffin Transport @ 3h14'41"
Communique of the Commissaires
Panel - Penalties - Art 12.1.040 - UCI
4.2 - Number, epaulet, cycle plate or frameplate
changed or badly positioned
{Dossard, numéro d ’épaule plaque de
bicyclette ou plaque de cadre modifié ou placé
non réglementairement}
(numbers over lapping)
133: Frawley,Liam,GALWAY BAY: IRL19780523
FINE: 30 CHF
175: Moynihan,Cathal,WATERFORD Comeragh:
IRL19810214 FINE: 30 CHF
The College of Commissaires
Jersey holders/wearers
General Classification:86: M.Bialoblocki, UKY
Points Classification:86: M.Bialoblocki, UKY
- worn by: 25: O.Doull,
Mountains Classification:46: M.Hunal, ASP
Leading U23 Rider:23: S.Yates,

Přidat do záložek:         pošli na vybrali.sme.sk        

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

ČP mládeže Vidnava- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo a 4 medaile z KP Plzně
ČP mládeže Vidnava- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo a 4 medaile z KP Plzně12. 06. 2018
výsledky ČP mládeže na silnici Vidnava / Jeseníky- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo AC SPARTA ...více

Chemnitzer Radsportage: silniční závod v Grosswadershofu vyhrál Matouš Rubáš
Chemnitzer Radsportage: silniční závod v Grosswadershofu vyhrál  Matouš Rubáš28. 05. 2018
Chemnitzer Radsportage - 26.5. kritérium Chemnitz 5.místo Matouš Rubáš (9bodů) a 27.5.2018 druhá etapa - silniční ...více

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ AC SPARTA PRAHA CYCLING - JUNIOR
17. 05. 2018
TERMÍN :
OD 11 DO 18. 8 2018
MÍSTO :
Pension a Restaurace Radvanice
Radvanice 170
542 12 ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

Tour de Brdy 2018 mapa a propozice 6.10.2018
Tour de Brdy 2018 mapa a propozice 6.10.201817th July 2018
12.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

startuje se v sobotu 6.října 2018 ve 13,00 hodin u ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2017
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201723rd August 2017
teamové foto 2017

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru