Facebook

Kdo je kdo

Profil: Michal Volf

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 30. 11. -0001 - Po
Kde 
Bydliště 
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2019 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.2. 04. 2019
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Irsko: Martin Hunal celkově na 7. místě s titulem King of Mountains.

Irsko: Martin Hunal celkově na 7. místě s titulem King of Mountains.

Po - 27. Květen 2013, 06:32 - Jiří Sivák

Poslední etapa závodu An Post Rás nepřinesla na předních místech žádné změny, vítězem závodu se stal Polák Bialoblocky z týmu UK Youth Pro Cycling. Sparťan Martin Hunal obsadil celkově 7. místo a stal se suverenním vítězem vrchařské soutěže. Druhým míste ve vrchařské soutěži a vyhranou etapou potvrdill Tomáš Okrouhlický povedený týden sparťanských cyklistů na irském etapáku.

Kompletní výsledky po 8. etapě:
1 Marcin Bialoblocki (Pol) UK Youth Pro Cycling 27:06:35
2 Connor McConvey (Irl) Synergy Baku
3 Rasmus Guldhammer (Den) Blue Water Cycling
4 Richard Handley (GBr) Rapha Condor Jlt 0:00:24
5 Remi Pelletier-Roy (Can) Canada National Team 0:00:40
6 Daniel Foder (Den) Blue Water Cycling 0:00:46
7 Martin Hunal (Cze) Sparta Praha 0:00:48
8 Roger Aiken (Irl) Louth Prague Charter Team 0:00:51
9 Simon Yates (GBr) Great Britain National Team 0:00:52
10 Jasper De Buyst (Bel) Belgium National Team 0:01:39
11 Steve Lampier (GBr) NODE4 Giordana 0:01:45
12 Ben Greenwood (GBr) Scotland National Team 0:01:47
13 Owain Doull (GBr) Great Britain National Team 0:02:25
14 Bouke Kuiper (Ned) Koga Cycling Team 0:02:31
15 Joseph Perrett (GBr) IG - Sigma Sport 0:02:43
16 Alistair Slater (GBr) Great Britain National Team 0:02:46
17 Garrett McLeod (Can) Canada National Team 0:02:59
18 John Ebsen (Den) Synergy Baku
19 Nicholas Vereecken (Bel) An Post Chain Reaction 0:03:02
20 Ryan Sherlock (Irl) Polygon Sweet Nice 0:03:36
21 Kenny De Ketele (Bel) Belgium National Team 0:03:57
22 Jacob Rytlewski (USA) Astellas Oncology 0:04:39
23 Daniel Bichlmann (Ger) Bike Aid - Schwalbe 0:04:48
24 Damien Shaw (Irl) Cork Aquablue 0:04:51
25 Jakub Kratochvila (Cze) Arbo Gebrder 0:05:51
26 Evan Oliphant (GBr) Scotland National Team 0:05:52
27 Ronan McLaughlin (Irl) An Post Chain Reaction 0:05:57
28 Thomas Martin (Irl) West EuroCycles 0:06:03
29 Rob Partridge (GBr) UK Youth Pro Cycling 0:06:10
30 Alex Coutts (GBr) Scotland National Team 0:06:47
31 Sam Bennett (Irl) An Post Chain Reaction 0:07:02
32 Mark Dowling (Irl) Polygon Sweet Nice 0:07:58
33 Elliott Porter (GBr) Rapha Condor Jlt 0:08:13
34 Rodger Shern (NZl) NODE4 Giordana 0:08:20
35 Michael Northey (NZl) NODE4 Giordana 0:08:22
36 Dan Barry (NZl) NODE4 Giordana 0:09:33
37 Benjamin Edmuller (Ger) Arbo Gebrder 0:09:49
38 Coulton Hartrich (USA) Astellas Oncology
39 Shane Archbold (NZl) An Post Chain Reaction 0:11:14
40 Jacob Nielsen (Den) Blue Water Cycling 0:11:18
41 Robert Hassan (GBr) Scotland National Team 0:11:25
42 Rostislav Krotky (Cze) Sparta Praha 0:16:39
43 Sean Downey (Irl) An Post Chain Reaction 0:16:57
44 Adam Homolka (Cze) Arbo Gebrder 0:16:59
45 Michael Cuming (GBr) Rapha Condor Jlt 0:17:19
46 Aaron O'Donoghue (Irl) Dublin South 0:17:48
47 Moreno De Pauw (Bel) Belgium National Team 0:18:03
48 Ryan Aitcheson (Can) Astellas Oncology 0:18:08
49 Chris Reilly (Irl) Stamullen M.Donnelly 0:18:11
50 Conor Murphy (Irl) West EuroCycles 0:18:38
51 Tomas Okrouhlicky (Cze) Sparta Praha 0:19:41
52 Sean Lacey (Irl) Cork Aquablue 0:20:25
53 Andreas Mullar (Aut) Arbo Gebrder 0:21:24
54 Bryan McCrystal (Irl) Louth Prague Charter Team 0:22:26
55 Aime De Gendt (Bel) Belgium National Team 0:22:29
56 Joseph Fenlon (Irl) Cork Aquablue 0:22:53
57 Anthony Walsh (Irl) Astellas Oncology 0:24:09
58 Rico Rogers (Aus) Synergy Baku 0:24:33
59 Samuel Harrison (GBr) Great Britain National Team 0:26:22
60 Michael Nicolson (GBr) Scotland National Team 0:28:46
61 Edward Laverack (GBr) Rapha Condor Jlt 0:28:58
62 Keagan Atkinson (Aus) Subaru-Albion 0:29:51
63 Matt Slattery (Irl) Visit Nenagh.Ie 0:30:36
64 Con Collis (Irl) Central UCD 0:31:44
65 Cathal Moynihan (Irl) Waterford Comeragh
66 Joshua Hunt (GBr) UK Youth Pro Cycling 0:32:22
67 Stuart Wight (Can) Canada National Team 0:33:08
68 Andrew Meehan (Irl) Meath Dunboyne Did 0:33:16
69 Tomas Medek (Cze) Sparta Praha 0:33:52
70 Christoph Schweizer (Ger) Synergy Baku 0:38:24
71 Alex Cataford (Can) Canada National Team 0:38:28
72 Morten Oellegaard (Den) Blue Water Cycling 0:39:06
73 John Dempsey (Irl) Carrick Iverk Prod 0:39:54
74 Christian Varley (GBr) NODE4 Giordana 0:41:22
75 Nick Stopler (Ned) Koga Cycling Team 0:41:46
76 Ciaran Clarke (Irl) Mayo Castlebar Fedaia Bikes 0:44:00
77 Kristofer Dahl (Can) Canada National Team 0:44:54
78 Stephen Halpin (Irl) Polygon Sweet Nice 0:46:00
79 Karsten Keunecke (Ger) Bike Aid - Schwalbe
80 Richard Tanguy (GBr) UK Youth Pro Cycling 0:49:25
81 Alexander Schrangl (Aut) Arbo Gebrder 0:50:28
82 M Sehested Pedersen (Den) Blue Water Cycling 0:51:07
83 Tomas Holub (Cze) Sparta Praha 0:52:09
84 J Lowsley Williams (GBr) UK Youth Pro Cycling 0:52:54
85 Javan Nulty (Irl) Meath Dunboyne Did 0:53:50
86 James McMaster (Irl) West EuroCycles 0:54:27
87 Nigel Forde (Irl) Galway City Nigel's Cycles 0:57:25
88 Ultan Coyle (Irl) Louth Prague Charter Team 0:59:11
89 Tim O'Regan (Irl) Meath Dunboyne Did 1:00:30
90 Mehall Fitzgerald (Irl) Visit Nenagh.Ie 1:01:49
91 Fraser Duncan (Irl) West EuroCycles 1:01:55
92 John McCarthy (Irl) Galway City Nigel's Cycles 1:02:03
93 David Watson (Irl) Down Chain Reaction Cycles 1:03:23
94 Cam Harrison (Aus) Subaru-Albion 1:04:15
95 Adam Armstrong (Irl) West EuroCycles 1:04:44
96 Liam Frawley (Irl) Galway Bay 1:06:37
97 Mike Fitzgerald (Irl) Carrick Iverk Prod 1:06:47
98 Eric Downey (Irl) Dublin Dundrumtown Centre 1:07:08
99 Mark Quigley (Irl) Mayo Centra 1:08:18
100 Tim Barry (Irl) Cork Aquablue 1:09:33
101 John Lynch (Irl) Central UCD 1:11:28
102 Geoff Sheehan (Irl) Dublin South 1:11:49
103 Umberto Atzori (Ned) Koga Cycling Team 1:13:12
104 Anthony Murray (Irl) Subaru-Albion 1:14:43
105 James Davenport (Irl) Dublin South 1:16:01
106 Martin Mizgajski (Pol) Carrick Iverk Prod 1:17:02
107 Stuart Henry (Irl) Down Chain Reaction Cycles 1:23:06
108 Michael Storan (Irl) Mayo Castlebar Fedaia Bikes 1:23:26
109 Devon McIlwaine (Irl) Derry Duffin Transport 1:24:02
110 Gareth McCormack (Irl) Mayo Castlebar Fedaia Bikes 1:24:50
111 Art MacManusa (Irl) Dublin South 1:25:17
112 Stephen O'Sullivan (Irl) Meath Dunboyne Did 1:25:48
113 Aidan Crowley (Irl) Dublin Dundrumtown Centre 1:31:00
114 Eugene Moriarty (Irl) Meath Dunboyne Did 1:31:45
115 Diarmuid Collins (Irl) Dublin Dundrumtown Centre 1:35:06
116 Stuart Cox (Irl) Stamullen M.Donnelly 1:35:54
117 Frank O'Connor (Irl) Stamullen M.Donnelly 1:36:20
118 Matty Blayney (Irl) Down Chain Reaction Cycles 1:39:48
119 Owen Jeffries (Irl) Derry Duffin Transport 1:43:06
120 Marc Potts (Irl) Derry Duffin Transport 1:43:35
121 Charles Prendergast (Irl) Polygon Sweet Nice 1:43:39
122 Colin Robinson (Irl) Stamullen M.Donnelly 1:48:59
123 Conor Hanna (Irl) Down Chain Reaction Cycles 1:51:33
124 David Duke (Irl) North Garda Richies 1:52:38
125 Colm Quinn (Irl) Louth Prague Charter Team 1:52:51
126 Olan Barrett (Irl) Cork Aquablue 1:54:00
127 Simon Ryan (Irl) Visit Nenagh.Ie 1:58:05
128 Eoin Morton (Irl) Central UCD 2:03:11
129 David Early (Aus) Subaru-Albion 2:27:43
Irish Sports Council under 23 classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Simon Yates (GBr) Great Britain National Team 27:07:27
2 Jasper De Buyst (Bel) Belgium National Team 0:00:47
3 Owain Doull (GBr) Great Britain National Team 0:01:33
4 Joseph Perrett (GBr) IG - Sigma Sport 0:01:51
5 Alistair Slater (GBr) Great Britain National Team 0:01:54
6 Elliott Porter (GBr) Rapha Condor Jlt 0:07:21
7 Robert Hassan (GBr) Scotland National Team 0:10:33
8 Moreno De Pauw (Bel) Belgium National Team 0:17:11
9 Ryan Aitcheson (Can) Astellas Oncology 0:17:16
10 Aime De Gendt (Bel) Belgium National Team 0:21:37
11 Samuel Harrison (GBr) Great Britain National Team 0:25:30
12 Edward Laverack (GBr) Rapha Condor Jlt 0:28:06
13 Joshua Hunt (GBr) UK Youth Pro Cycling 0:31:30
14 Stuart Wight (Can) Canada National Team 0:32:16
15 Tomas Medek (Cze) Sparta Praha 0:33:00
16 Alex Cataford (Can) Canada National Team 0:37:36
17 Kristofer Dahl (Can) Canada National Team 0:44:02
18 M Sehested Pedersen (Den) Blue Water Cycling 0:50:15
19 J Lowsley Williams (GBr) UK Youth Pro Cycling 0:52:02
20 Javan Nulty (Irl) Meath Dunboyne Did 0:52:58
21 Stuart Henry (Irl) Down Chain Reaction Cycles 1:22:14
22 Marc Potts (Irl) Derry Duffin Transport 1:42:43
23 Charles Prendergast (Irl) Polygon Sweet Nice 1:42:47
24 Simon Ryan (Irl) Visit Nenagh.Ie 1:57:13
Massi Ireland County rider classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Roger Aiken (Irl) Louth Prague Charter Team 27:07:26
2 Damien Shaw (Irl) Cork Aquablue 0:04:00
3 Thomas Martin (Irl) West EuroCycles 0:05:12
4 Aaron O'Donoghue (Irl) Dublin South 0:16:57
5 Chris Reilly (Irl) Stamullen M.Donnelly 0:17:20
Post Office sprint classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Owain Doull (GBr) Great Britain National Team 70 pts
2 Marcin Bialoblocki (Pol) UK Youth Pro Cycling 69
3 Nicholas Vereecken (Bel) An Post Chain Reaction 64
4 Rasmus Guldhammer (Den) Blue Water Cycling 53
5 Rico Rogers (Aus) Synergy Baku 45
6 Sam Bennett (Irl) An Post Chain Reaction 44
7 Connor McConvey (Irl) Synergy Baku 44
8 Benjamin Edmuller (Ger) Arbo Gebrder 39
9 Jasper De Buyst (Bel) Belgium National Team 36
10 Morten Oellegaard (Den) Blue Water Cycling 36
11 Daniel Foder (Den) Blue Water Cycling 30
12 Shane Archbold (NZl) An Post Chain Reaction 29
13 Moreno De Pauw (Bel) Belgium National Team 29
14 Michael Northey (NZl) NODE4 Giordana 29
15 Dan Barry (NZl) NODE4 Giordana 25
16 Ben Greenwood (GBr) Scotland National Team 24
17 Roger Aiken (Irl) Louth Prague Charter Team 20
18 Jakub Kratochvila (Cze) Arbo Gebrder 18
19 Evan Oliphant (GBr) Scotland National Team 17
20 Simon Yates (GBr) Great Britain National Team 16
21 Samuel Harrison (GBr) Great Britain National Team 16
22 Joshua Hunt (GBr) UK Youth Pro Cycling 16
23 Tomas Okrouhlicky (Cze) Sparta Praha 15
24 Remi Pelletier-Roy (Can) Canada National Team 14
25 Martin Hunal (Cze) Sparta Praha 14
26 Richard Handley (GBr) Rapha Condor Jlt 12
27 Nick Stopler (Ned) Koga Cycling Team 12
28 Mehall Fitzgerald (Irl) Visit Nenagh.Ie 10
29 Kristofer Dahl (Can) Canada National Team 8
30 Steve Lampier (GBr) NODE4 Giordana 6
31 Kenny De Ketele (Bel) Belgium National Team 6
32 Ryan Aitcheson (Can) Astellas Oncology 6
33 Bouke Kuiper (Ned) Koga Cycling Team 5
34 Daniel Bichlmann (Ger) Bike Aid - Schwalbe 4
35 Tomas Holub (Cze) Sparta Praha 3
36 Elliott Porter (GBr) Rapha Condor Jlt 2
One4All Bikes4Work King of the Mountains classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Martin Hunal (Cze) Sparta Praha 87 pts
2 Tomas Okrouhlicky (Cze) Sparta Praha 68
3 Richard Handley (GBr) Rapha Condor Jlt 62
4 Michael Cuming (GBr) Rapha Condor Jlt 60
5 Kenny De Ketele (Bel) Belgium National Team 45
6 Jacob Rytlewski (USA) Astellas Oncology 43
7 Dan Barry (NZl) NODE4 Giordana 41
8 Michael Northey (NZl) NODE4 Giordana 36
9 Roger Aiken (Irl) Louth Prague Charter Team 32
10 John Ebsen (Den) Synergy Baku 30
11 Remi Pelletier-Roy (Can) Canada National Team 27
12 Ben Greenwood (GBr) Scotland National Team 25
13 Simon Yates (GBr) Great Britain National Team 22
14 Benjamin Edmuller (Ger) Arbo Gebrder 20
15 Kristofer Dahl (Can) Canada National Team 16
16 Jakub Kratochvila (Cze) Arbo Gebrder 14
17 Mark Dowling (Irl) Polygon Sweet Nice 14
18 Robert Hassan (GBr) Scotland National Team 12
19 Connor McConvey (Irl) Synergy Baku 12
20 Rasmus Guldhammer (Den) Blue Water Cycling 11
21 Rob Partridge (GBr) UK Youth Pro Cycling 11
22 Christoph Schweizer (Ger) Synergy Baku 10
23 Alexander Schrangl (Aut) Arbo Gebrder 8
24 Coulton Hartrich (USA) Astellas Oncology 8
25 Stuart Wight (Can) Canada National Team 7
26 Marcin Bialoblocki (Pol) UK Youth Pro Cycling 6
27 Elliott Porter (GBr) Rapha Condor Jlt 6
28 Sean Downey (Irl) An Post Chain Reaction 6
29 Morten Oellegaard (Den) Blue Water Cycling 6
30 Javan Nulty (Irl) Meath Dunboyne Did 6
31 Tomas Holub (Cze) Sparta Praha 5
32 Daniel Foder (Den) Blue Water Cycling 4
33 Evan Oliphant (GBr) Scotland National Team 4
34 Ronan McLaughlin (Irl) An Post Chain Reaction 4
35 Sam Bennett (Irl) An Post Chain Reaction 4
36 Shane Archbold (NZl) An Post Chain Reaction 4
37 M Sehested Pedersen (Den) Blue Water Cycling 4
38 Simon Ryan (Irl) Visit Nenagh.Ie 4
39 Steve Lampier (GBr) NODE4 Giordana 3
40 Edward Laverack (GBr) Rapha Condor Jlt 3
41 Christian Varley (GBr) NODE4 Giordana 3
42 Jasper De Buyst (Bel) Belgium National Team 2
43 Owain Doull (GBr) Great Britain National Team 2
44 Jacob Nielsen (Den) Blue Water Cycling 2
45 Rico Rogers (Aus) Synergy Baku 2
46 Joseph Perrett (GBr) IG - Sigma Sport 1
International team classification # Rider Name (Country) Team Result
1 Great Britain National Team 81:24:47
2 Scotland National Team 0:02:40
3 Azerbaijan Synergy Baku 0:02:58
4 Rapha Condor JLT 0:03:06
5 Blue Water Cycling 0:05:11
6 An Post Chain Reaction 0:07:39
7 NODE4 Giordana 0:08:23
8 Belgium National Team 0:15:02
9 Czech Republic Sparta Praha 0:18:38
10 Arbo Gebrder 0:20:45
11 Canada National Team 0:23:05
12 Astellas Oncology 0:27:34
13 UK Youth Pro Cycling 0:33:31
14 Polygon Sweet Nice 0:52:20
15 Koga Cycling Team 1:42:11
16 Subaru-Albion 2:24:06

 

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

ACS juniorka - rozpis tréninků a informace
ACS juniorka - rozpis tréninků a informace21. 08. 2019
najdete na https://www.facebook.com/groups/vladkroc/
Akademie cyklistických sportů z.s. vedoucí trenér Vladimír Kroc ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Kriterium Velká Bíteš, Vlada Kroc 2. místo, Matouš Rubáš 3. místo
Kriterium Velká Bíteš, Vlada Kroc 2. místo, Matouš Rubáš 3. místo11. 04. 2019
Juniorka startovala na kriteriu v rámci Škoda Cupu ve Velké Bíteši v žácím na stupně vítězů vystoupal Vladimír Kroc ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic21st August 2019
startuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elitu, ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2018
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201819th December 2018
teamové foto 201á

13.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.2019
13.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic 5.10.201919th December 2018
odstartuje se v sobotu 5.října 2019 ve 13,00 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru