Facebook

Kdo je kdo

Profil: Vojtěch Modlitba

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 30. 11. -0001 - Po
Kde 
Bydliště 
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 201715. 02. 2017
http://kamera.penzion-brdy.cz/foto_1.jpg
2017 - ,, lyžování nejlepší za posledních 5 let,,
15.2. sníh leží ...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Tour de Brdy opět vítězně pro Martina Hunala a Michala Bubílka

Tour de Brdy opět vítězně pro Martina Hunala a Michala Bubílka

So - 4. Říjen 2014, 21:42 - Zdeněk Rubáš

Přes 400 startujících ve všech věkových kategoriích se vydalo na trať 8. ročníku Tour de Brdy. Silničáři společně se závodníky na horských kolech poměřili síly na posledním závodě sezóny. Od startu odjel Jiří Nesveda z AC Sparta Praha a Romanem Furstem z Dukly Praha. Na 15 km se vytvořila na čele 20 členná skupina silničářů i se čtyřmi závodníky na horských kolech. O tempo se staral Milan Kadlec s Duklou a i ostatní útočili jak v dlouhých stoupáních, tak v úzkých sjezdech.
Pro sparťanská barvy vybojoval vítězství v kategorii SC fenomenální Stanislav Vohník.

...Po rozdělení trati na 46 km obočili závodníci na horských kolech na terénní úsek po hrázi horního Padrťského rybníka a silničáři pokračovali na hráz spodního Padrťského rybníka, kam přijel Milan Kadlec s 15sek. náskokem a vzdaloval se pronásledovatelům. Bohužel 12 km před cílem při průjezdu šotolinového úseku před Kolvínem jej postihl defekt zadního kola. Tento úsek byl rozhodujícím pro další vývoj závodu. Do Kolvína přijela už pouze čtveřice závodníků v čele s Martinem Hunalem, Martinem Hačeckým, Jindřichem Dlaskem a překvapením závodu Vojtěchem Jonášem.

Skupina dobře spolupracovala a rozhodlo poslední kilometrové stoupání po hrubých dlažebních koskách, kde zaútočil Martin Hunal a s přehledem vyhrál.

Závod na horských kolech ve spurtu tříčlenné skupiny vyhrál Michal Bubílek před Martinem Stoškem a Josef Kamlerem.



Trasa 62 km silnice

1 1093 Hunal Martin 1989 Bauknecht Author EL 1 67 km - road 1:37:06.907
2 1109 Hačecký Martin 1988 Dukla Praha EL 2 67 km - road 1:37:08.543 0:00:01.636
3 1092 Dlask Jindřich 1991 Experiment 23 EL 3 67 km - road 1:37:09.997 0:00:03.090
4 1124 Vojtěch Jonáš 1989 Hisport Team SA 1 67 km - road 1:37:11.450 0:00:04.543
5 1014 Boubal Martin 1984 Veloclub Ratisboma Regensburg EL 4 67 km - road 1:38:55.476 0:01:48.569
6 1034 Okrouhlický Tomáš 1985 AC Sparta Praha EL 5 67 km - road 1:39:36.628 0:02:29.721
7 1030 Viktorin Václav 1993 AC Sparta Praha EL 6 67 km - road 1:41:52.000 0:04:45.093
8 1111 Rugovac Denis 1993 Dukla Praha EL 7 67 km - road 1:41:53.922 0:04:47.015
9 1098 Jurečka Jiří 1996 Polabští cyklisté o.s. SJ 1 67 km - road 1:42:58.345 0:05:51.438
10 1101 Svoboda Vladimír 1987 CK Kramolín SA 2 67 km - road 1:42:59.750 0:05:52.843
11 1088 Vermach Petr 1987 CSC Kladno SA 3 67 km - road 1:44:28.813 0:07:21.906
12 1078 Somr Michael 1987 LAWI - Author Team SA 4 67 km - road 1:44:35.755 0:07:28.848
13 1005 Hořejší Josef 1969 Author team Stupno SA 5 67 km - road 1:44:45.198 0:07:38.291
14 1074 Herda Jan 1983 cykloserver.cz SB 1 67 km - road 1:44:46.108 0:07:39.201
15 1102 Chamrád Jiří 1981 SB 2 67 km - road 1:44:55.015 0:07:48.108
16 1043 Prager Karel 1963 CK Vinohradské šlapky SD 1 67 km - road 1:45:04.261 0:07:57.354
17 1110 Furst Roman 1991 Dukla Praha EL 8 67 km - road 1:46:30.211 0:09:23.304
18 1122 Hochmann Jiří 1986 Dukla Praha EL 9 67 km - road 1:46:31.766 0:09:24.859
19 1107 Kadlec Milan 1994 ASC Dukla Praha EL 10 67 km - road 1:46:31.818 0:09:24.911
20 1055 Zahrádka Petr 1975 LAWI - Author Team EL 11 67 km - road 1:47:26.923 0:10:20.016
21 1052 Novotný Oldřich 1991 CT Weber SA 6 67 km - road 1:47:30.416 0:10:23.509
22 1049 Procházka Radek 1982 ELEVEN SB 3 67 km - road 1:47:31.045 0:10:24.138
23 1032 LÖBL ml. Richard 1979 Nešlapka :o) / Axon S.T. / Stark C.T. SB 4 67 km - road 1:48:53.991 0:11:47.084
24 1095 Michal Petr 1964 CSK Markus SD 2 67 km - road 1:48:54.601 0:11:47.694
25 1104 Baier Jiří 1984 Velosport Domažlice SB 5 67 km - road 1:48:54.695 0:11:47.788
26 1007 ackermann kamil 1975 Axon sport team SB 6 67 km - road 1:48:54.987 0:11:48.080
27 1008 Vohník Stanislav 1966 AC Sparta Praha SC 1 67 km - road 1:48:55.666 0:11:48.759
28 1058 Schiffer Michael 1966 bike - horner.at SC 2 67 km - road 1:48:56.128 0:11:49.221
29 1113 Pietrula Nicolas 1995 Dukla Praha EL 12 67 km - road 1:50:09.126 0:13:02.219
30 1068 Kopáč Pavel 1967 Ck SportBlažek.cz SC 3 67 km - road 1:50:09.811 0:13:02.904
31 1002 Postler Jiří 1966 DEXTER CYCLING SC 4 67 km - road 1:50:09.996 0:13:03.089
32 1060 Malán Petr 1995 Experiment 23 SA 7 67 km - road 1:50:10.337 0:13:03.430
33 1070 Bouška Vladimír 1982 Ramala-Muška SB 7 67 km - road 1:50:11.949 0:13:05.042
34 1020 Pospíšil Petr 1968 Axon Sport Team SC 5 67 km - road 1:50:26.136 0:13:19.229
35 1112 Adámek Šimon 1995 Dukla Praha EL 13 67 km - road 1:50:27.168 0:13:20.261
36 1126 Candra Václav 1976 AC Sparta Praha SB 8 67 km - road 1:50:28.200 0:13:21.293
37 1073 Skála Radim 1976 Sokol Veltěž SB 9 67 km - road 1:50:29.714 0:13:22.807
38 1011 Fiala Jiří 1972 KÚC Bike Sport SC 6 67 km - road 1:50:45.762 0:13:38.855
39 1023 Ryba Jan 1995 AC Sparta Praha EL 14 67 km - road 1:50:45.847 0:13:38.940
40 1084 Zakuťanský Miroslav 1983 Bohemia Cycling Track Team EL 15 67 km - road 1:51:08.645 0:14:01.738
41 1114 Hačecký Vojtěch 1987 Dukla Praha EL 16 67 km - road 1:51:54.130 0:14:47.223
42 1106 Nesveda Jiří 1985 Ac Sparta Praha EL 17 67 km - road 1:51:54.654 0:14:47.747
43 1040 Bilek Miroslav 1963 CSK Markus SD 3 67 km - road 1:52:17.856 0:15:10.949
44 1096 Burgr Josef 1952 Markus SE 1 67 km - road 1:52:18.152 0:15:11.245
45 1072 rydval michal 1974 ck vinohradske slapky SC 7 67 km - road 1:52:58.364 0:15:51.457
46 1103 Rohlena Kamil 1995 Chomutov SA 8 67 km - road 1:52:59.106 0:15:52.199
47 1035 No name 1035 x 1980 xx SB 10 67 km - road 1:53:18.522 0:16:11.615
48 1089 Zavřel Petr 1980 AC Sparta Praha cycling SB 11 67 km - road 1:54:12.880 0:17:05.973
49 1013 Korous Tomas 1975 Axon sport team SB 12 67 km - road 1:55:19.611 0:18:12.704
50 1069 Klabouch Jan 1959 AC Sparta Praha cycling akademie SD 4 67 km - road 1:55:22.973 0:18:16.066
51 1065 Tácha Petr 1965 Dexter cycling SC 8 67 km - road 1:56:45.581 0:19:38.674
52 1077 Sedláček Patrik 1994 AC Sparta Praha EL 18 67 km - road 1:57:10.399 0:20:03.492
53 1128 Šťastný Petr 1979 Dexter Cycling SB 13 67 km - road 1:57:20.756 0:20:13.849
54 1012 Slaboch David 1988 CS Stodulky SA 9 67 km - road 1:57:20.921 0:20:14.014
55 1100 Švihálek Tomáš 1963 Cyklotrenink.com SD 5 67 km - road 1:57:21.622 0:20:14.715
56 1010 Janáček Zdeněk 1980 SB 14 67 km - road 1:58:13.776 0:21:06.869
57 1123 Lacina Jiří 1950 SE 2 67 km - road 1:58:27.589 0:21:20.682
58 1071 Švajcr Miroslav 1964 CK Kramolín - ŠUAC SD 6 67 km - road 1:58:28.018 0:21:21.111
59 1079 Okruhlica Petr 1969 CKKV Praha SC 9 67 km - road 1:58:34.730 0:21:27.823
60 1003 Stupka Jiří 1987 Těně SA 10 67 km - road 1:58:39.880 0:21:32.973
61 1044 Vlček Petr 1971 CK Vinohradské Šlapky SC 10 67 km - road 1:59:37.869 0:22:30.962
62 1075 Míka Oldřiich 1968 Galaxy-Švec SC 11 67 km - road 1:59:39.886 0:22:32.979
63 1127 Kubát Jan 1978 Dexter cycling SB 15 67 km - road 1:59:44.666 0:22:37.759
64 1025 Habětín Tomáš 1972 CSK Markus SC 12 67 km - road 2:00:05.927 0:22:59.020
65 1036 Bílý Pavel 1972 Čenkov SC 13 67 km - road 2:00:07.997 0:23:01.090
66 1081 Vostracký Karel 1967 Brdy Beerbears Věšín SC 14 67 km - road 2:00:12.609 0:23:05.702
67 1050 Tamchyna Jakub 1987 Stark Cycling Team SA 11 67 km - road 2:00:26.731 0:23:19.824
68 1028 Doležalová Hana 1977 Sokol Králův Dvůr SZ 1 67 km - road 2:00:36.854 0:23:29.947
69 1115 Bouda Pavel 1957 Ramala SD 7 67 km - road 2:01:26.813 0:24:19.906
70 1051 Bryxi Jan 1970 Stark cycling team SC 15 67 km - road 2:01:36.388 0:24:29.481
71 1099 Pexa Tomáš 1978 SB 16 67 km - road 2:01:47.228 0:24:40.321
72 1054 Dimmer Jan 1953 ŠILHAVÝ-RAMALA SE 3 67 km - road 2:02:02.138 0:24:55.231
73 1094 Medek Tomáš 1993 AC Sparta Praha EL 19 67 km - road 2:02:14.215 0:25:07.308
74 1064 Kubalík Ladislav 1959 SD 8 67 km - road 2:03:35.840 0:26:28.933
75 1062 Krajčík Josef 1950 DEXTER Cycling SE 4 67 km - road 2:03:35.860 0:26:28.953
76 1121 Brandejs Milan 1976 Varta - Sociol SB 17 67 km - road 2:03:37.111 0:26:30.204
77 1116 Lorenz Tomáš 1964 Sokol Králův Dvůr SD 9 67 km - road 2:03:52.550 0:26:45.643
78 1017 Machota Jaroslav 1961 Stark Cycling Team SD 10 67 km - road 2:05:59.758 0:28:52.851
79 1086 Rouča Karel 1951 Slávie Karlovy Vary SE 5 67 km - road 2:06:10.219 0:29:03.312
80 1083 Taitlová Nikola 1986 Bohemia Cycling Track Team SZ 2 67 km - road 2:06:42.899 0:29:35.992
81 1125 Candrová Hedvika 1975 AC Sparta cycling akademie SZ 3 67 km - road 2:06:48.498 0:29:41.591
82 1067 Hauser Dušan 1979 Stark Cycling Team SB 18 67 km - road 2:07:10.624 0:30:03.717
83 1004 Zelenka Václav 1950 SK Cyklosport Kern SE 6 67 km - road 2:08:07.552 0:31:00.645
84 1045 Vaněk Jiří 1966 CK Vinohradské Šlapky SC 16 67 km - road 2:08:35.567 0:31:28.660
85 144 Lukáč Martin 1984 SB 19 67 km - road 2:08:35.827 0:31:28.920
86 1042 Jermolajev Igor 1962 CK Vinohradské Šlapky SD 11 67 km - road 2:09:19.365 0:32:12.458
87 1085 Vlach Martin 1971 SC 17 67 km - road 2:09:23.577 0:32:16.670
88 1053 Fógel Kamil 1978 SB 20 67 km - road 2:09:34.360 0:32:27.453
89 1039 Příbrský Vladimír 1979 Zapabike SB 21 67 km - road 2:11:17.853 0:34:10.946
90 1026 Hnětkovský Jiří 1986 SA 12 67 km - road 2:11:52.223 0:34:45.316
91 1063 Neščák Ján 1967 AKŠ Team Klatovy SC 18 67 km - road 2:12:04.464 0:34:57.557
92 1056 Schiffer Andrea 1958 bike - horner.at SZ 4 67 km - road 2:12:37.294 0:35:30.387
93 1091 Svoboda Radek 1969 SC 19 67 km - road 2:13:56.177 0:36:49.270
94 1027 Hnětkovský Zdeněk 1982 SB 22 67 km - road 2:14:32.860 0:37:25.953
95 1038 Vencl Petr 1952 MKV Sport SE 7 67 km - road 2:14:53.171 0:37:46.264
96 1016 Pažout Milan 1950 TAMA Královice SE 8 67 km - road 2:16:03.956 0:38:57.049
97 1046 Houška Jan 1965 Humusoft SC 20 67 km - road 2:16:14.572 0:39:07.665
98 1061 Mikšovská Alena 1960 CSK Markus SZ 5 67 km - road 2:16:14.773 0:39:07.866
99 1105 Volf st. Jaromír 1965 AHanstav-bike team SC 21 67 km - road 2:16:37.339 0:39:30.432
100 1059 Holub Lukáš 1997 ZČE Plzeň SJ 2 67 km - road 2:17:27.459 0:40:20.552
101 1001 Krýda Viktor 1975 AC SPARTA PRAHA B SB 23 67 km - road 2:17:28.201 0:40:21.294
102 1048 Rakouský Vojtěch 1996 Peksport Specialized SJ 3 67 km - road 2:18:11.559 0:41:04.652
103 1119 Kalousek Josef 1956 Kola Šilhavý SD 12 67 km - road 2:18:41.549 0:41:34.642
104 1120 Hledík Jiří 1963 TV Tech CZ SD 13 67 km - road 2:18:42.705 0:41:35.798
105 1097 Smáha Karel 1967 Cykloservis Malát - KT SC 22 67 km - road 2:18:48.215 0:41:41.308
106 1018 Miller Milan 1982 Tama Královice SB 24 67 km - road 2:20:17.987 0:43:11.080
107 1082 Jirkovský Jaroslav 1981 Humusoft SB 25 67 km - road 2:20:38.378 0:43:31.471
108 1080 Daníček Martin 1956 MKV Sport SD 14 67 km - road 2:22:01.848 0:44:54.941
109 1076 Korčak David 1971 Galaxy Cyklošvec SC 23 67 km - road 2:22:35.673 0:45:28.766
110 1021 Horký Roman 1966 SPP Pičín SC 24 67 km - road 2:22:38.635 0:45:31.728
111 1009 Kohlbeck Petr 1988 AC Sparta Praha EL 20 67 km - road 2:23:31.275 0:46:24.368
112 1029 Holub Tomáš 1990 AC Sparta Praha EL 21 67 km - road 2:23:31.440 0:46:24.533
113 1066 Pacovský Tomáš 1972 Pijas SC 25 67 km - road 2:23:40.666 0:46:33.759
114 1033 Rendl Jaroslav 1973 Dexter Cycling SC 26 67 km - road 2:23:40.876 0:46:33.969
115 1031 Mazůrek Lukáš 1984 Stark cykling team SB 26 67 km - road 2:23:41.806 0:46:34.899
116 1037 Hála Lubomír 1962 CK Kramolín SD 15 67 km - road 2:26:55.233 0:49:48.326
117 1117 Lorenzová Markéta 1990 SZ 6 67 km - road 2:32:21.948 0:55:15.041
118 1022 Hejduk Marek 1988 FDJ SA 13 67 km - road 2:35:31.075 0:58:24.168
119 1090 Novák Michal 1962 CFC Kladno SD 16 67 km - road 2:56:35.863 1:19:28.956
120 1019 Firman Vlastimil 1968 Eleven Cube Riders SC 27 67 km - road 2:56:37.352 1:19:30.445
121 1047 Dyrczyk Jan 1989 CK Kramolín SA 14 67 km - road 3:05:11.421 1:28:04.514



Trasa MTB 60 km

1 1 Bubílek Michal 1986 Kellys Bikeranch A1 1 67 km - MTB 1:39:40.740
2 4 Stošek Martin 1994 Sram Rubena Trek A1 2 67 km - MTB 1:39:41.367 0:00:00.627
3 143 Kamler Josef 1988 A1 3 67 km - MTB 1:40:08.459 0:00:27.719
4 6 Svoboda Tomáš 1975 CK Kolokrám Svijany B1 1 67 km - MTB 1:42:10.016 0:02:29.276
5 46 Paur Ondřej 1991 Author team Stupno A1 4 67 km - MTB 1:45:05.672 0:05:24.932
6 7 Andrle David 1991 Velosport Valenta Scott team A1 5 67 km - MTB 1:45:05.694 0:05:24.954
7 9 Stohr Jan 1991 AC Sparta Praha A1 6 67 km - MTB 1:45:06.582 0:05:25.842
8 8 Tomeček Zdeněk 1979 GS cyklo team Jistebnice B1 2 67 km - MTB 1:45:14.138 0:05:33.398
9 56 Zárybnický Jiří 1976 Vinohradské Šlapky B1 3 67 km - MTB 1:46:35.125 0:06:54.385
10 16 Soukup Josef 1981 Cyklo Atom B1 4 67 km - MTB 1:48:54.639 0:09:13.899
11 5 Kavalír Jakub 1993 ELEVEN RUBENA TEST TEAM A1 7 67 km - MTB 1:48:54.820 0:09:14.080
12 79 Duchek Jan 1973 Kola Šilhavý C1 1 67 km - MTB 1:48:55.134 0:09:14.394
13 3 Stohr Pavel 1991 AC Sparta Praha A1 8 67 km - MTB 1:48:55.643 0:09:14.903
14 148 Stehlík Petr 1977 BI ESSE B1 5 67 km - MTB 1:49:01.316 0:09:20.576
15 29 Frýba Lukáš 1982 Cycling B1 6 67 km - MTB 1:49:02.608 0:09:21.868
16 10 Vít Martin 1980 RadyneBike.cz B1 7 67 km - MTB 1:49:02.873 0:09:22.133
17 107 Nový Jaroslav 1979 B1 8 67 km - MTB 1:49:03.660 0:09:22.920
18 106 Pakandl Ladislav 1981 Prodej kol Pakandl B1 9 67 km - MTB 1:49:33.540 0:09:52.800
19 154 Čížek Mertin 1985 DEXTER BSK RACING A1 9 67 km - MTB 1:51:47.854 0:12:07.114
20 104 Istenčin Lukáš 1977 B1 10 67 km - MTB 1:52:04.141 0:12:23.401
21 145 Neubauer Radim 1977 Hermann - Irsap B1 11 67 km - MTB 1:52:52.141 0:13:11.401
22 152 Švec Martin 1963 Blatná D1 1 67 km - MTB 1:53:17.289 0:13:36.549
23 24 Diviš Jiří 1975 CYKLO EXTRA CANNONDALE TEAM B1 12 67 km - MTB 1:54:30.489 0:14:49.749
24 153 Salaquarda František 1975 03 Pro Bike B1 13 67 km - MTB 1:54:30.638 0:14:49.898
25 11 Truksa Jakub 1987 ATOMBIKE TREK FORBIKES team A1 10 67 km - MTB 1:54:32.633 0:14:51.893
26 21 Cesnaková Milena 1985 UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT Z1 1 67 km - MTB 1:54:35.909 0:14:55.169
27 34 Müller Patrik 1973 BIG SHOCK TEAM C1 2 67 km - MTB 1:54:38.171 0:14:57.431
28 23 Tybitancl Lukáš 1982 BS JOMA Jindřichův Hradec B1 14 67 km - MTB 1:54:39.927 0:14:59.187
29 110 Voráček Miroslav 1977 B1 15 67 km - MTB 1:54:47.461 0:15:06.721
30 31 Bradáč Daniel 1973 ATOMBIKE TREK FORBIKES team C1 3 67 km - MTB 1:56:02.003 0:16:21.263
31 147 Kraus Miroslav 1966 Lázně Bělohrad C1 4 67 km - MTB 1:56:11.350 0:16:30.610
32 74 Šesták Martin 1969 cyklotrenink.com C1 5 67 km - MTB 1:56:12.838 0:16:32.098
33 33 Veselý Miloš 1973 C1 6 67 km - MTB 1:56:34.667 0:16:53.927
34 101 Dráždík Petr 1973 C1 7 67 km - MTB 1:59:04.077 0:19:23.337
35 81 Vála Michal 1968 Rožmitál B.H.A. C1 8 67 km - MTB 1:59:12.980 0:19:32.240
36 109 Štětina Michal 1983 Explosiw Bike Team B1 16 67 km - MTB 1:59:16.205 0:19:35.465
37 27 Kališ Petr 1984 B1 17 67 km - MTB 2:00:26.685 0:20:45.945
38 121 Guse Michal 1976 Factor Bike Team Teplice B1 18 67 km - MTB 2:00:26.941 0:20:46.201
39 96 Černý Václav 1960 D1 2 67 km - MTB 2:00:29.619 0:20:48.879
40 39 Březina Petr 1962 Inkospor D1 3 67 km - MTB 2:00:31.962 0:20:51.222
41 37 Gábriš Jan 1963 Oceloví letci D1 4 67 km - MTB 2:00:32.384 0:20:51.644
42 138 Dobiáš David 1977 Kelys Bikeranch B1 19 67 km - MTB 2:00:36.735 0:20:55.995
43 65 Khek Roman 1967 Kraken team Dobříš C1 9 67 km - MTB 2:00:41.850 0:21:01.110
44 124 Skalka Pavel 1970 C1 10 67 km - MTB 2:00:46.403 0:21:05.663
45 102 Vojta Radek 1970 Nilfisk ALTO pro cycling C1 11 67 km - MTB 2:00:49.745 0:21:09.005
46 36 KOPIC Petr 1965 Galaxy Cyklo Švec C1 12 67 km - MTB 2:00:52.559 0:21:11.819
47 53 Hájek Michal 1990 Hobík team Hájek PB A1 11 67 km - MTB 2:01:53.697 0:22:12.957
48 133 Nohejl Stanislav 1982 B1 20 67 km - MTB 2:01:55.607 0:22:14.867
49 151 Tuháček Vladimír 1963 SCV Blatna D1 5 67 km - MTB 2:04:52.217 0:25:11.477
50 132 Procházka Roman 1973 Čepečky Sportovní C1 13 67 km - MTB 2:04:52.758 0:25:12.018
51 103 Varvařovský Miroslav 1968 Alltraining.cz C1 14 67 km - MTB 2:04:57.953 0:25:17.213
52 66 Raba Tomáš 1965 BS JOMA Jindřichův Hradec C1 15 67 km - MTB 2:04:59.481 0:25:18.741
53 135 Trangoš Miroslav 1977 Příbram B1 21 67 km - MTB 2:05:01.152 0:25:20.412
54 150 Novák Richard 1978 Bikepart.cz B1 22 67 km - MTB 2:05:03.645 0:25:22.905
55 62 Brejla Pavel 1975 B1 23 67 km - MTB 2:05:28.293 0:25:47.553
56 49 Babidorič Vladimír 1964 Dům Barev Č.Krumlov D1 6 67 km - MTB 2:05:38.385 0:25:57.645
57 76 Laňka Karel 1968 Písek C1 16 67 km - MTB 2:07:20.260 0:27:39.520
58 134 Lacina Tomáš 1974 Aš C1 17 67 km - MTB 2:07:24.298 0:27:43.558
59 117 Markes Jiří 1987 Trimet Dobříš A1 12 67 km - MTB 2:07:30.336 0:27:49.596
60 83 Peltan Zdeněk 1959 Cyklo Lipí D1 7 67 km - MTB 2:07:33.460 0:27:52.720
61 122 Fic Martin 1974 Trimet Dobříš C1 18 67 km - MTB 2:07:36.655 0:27:55.915
62 129 Ježek Kamil 1968 Zbůch C1 19 67 km - MTB 2:07:43.037 0:28:02.297
63 41 Matlášková Jana 1966 Cyklo Jiřička H1 1 67 km - MTB 2:07:43.160 0:28:02.420
64 40 Novák Vladimír 1972 GS cyklo team Jistebnice C1 20 67 km - MTB 2:07:49.115 0:28:08.375
65 98 Burian Pavel 1974 C1 21 67 km - MTB 2:07:51.061 0:28:10.321
66 26 Eliášek Martin 1979 Galaxy bike Tálín B1 24 67 km - MTB 2:08:00.988 0:28:20.248
67 14 Zástava Pavel 1987 BIKE TEAM VODŇANY A1 13 67 km - MTB 2:09:20.403 0:29:39.663
68 142 Smetana Petr 1976 B1 25 67 km - MTB 2:10:55.790 0:31:15.050
69 13 Regula Jakub 1988 ATOMBIKE TREK FORBIKES team A1 14 67 km - MTB 2:10:57.224 0:31:16.484
70 15 Kudlák Tomáš 1993 Galaxy Cyklo Švec A1 15 67 km - MTB 2:11:12.564 0:31:31.824
71 67 Hlinka Petr 1966 Z bike team Třeboň C1 22 67 km - MTB 2:11:20.663 0:31:39.923
72 69 Lintner Pavel 1968 Švec cykloteam Soběslav C1 23 67 km - MTB 2:11:23.383 0:31:42.643
73 99 Pokorný Martin 1974 Vyzdob-si.cz C1 24 67 km - MTB 2:11:43.279 0:32:02.539
74 61 marek david 1975 agro kolín B1 26 67 km - MTB 2:12:53.693 0:33:12.953
75 54 Pour David 1987 MTB Hořice A1 16 67 km - MTB 2:13:16.687 0:33:35.947
76 19 Kordík Tomáš 1986 Explosiw Bike Team A1 17 67 km - MTB 2:13:24.669 0:33:43.929
77 339 Putschögl Jan 1976 Progress sportswear B1 27 67 km - MTB 2:14:24.336 0:34:43.596
78 38 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci D1 8 67 km - MTB 2:16:29.929 0:36:49.189
79 140 Wiesner Ferdinand 1980 Cyklofartínek B1 28 67 km - MTB 2:16:57.890 0:37:17.150
80 32 Vosáhlo Roman 1973 www.vikingfootwear.cz C1 25 67 km - MTB 2:17:12.629 0:37:31.889
81 20 Vaňková Tereza 1991 MKV sport Z1 2 67 km - MTB 2:17:15.925 0:37:35.185
82 86 Pavelka Jan 1952 D1 9 67 km - MTB 2:17:31.857 0:37:51.117
83 130 Dvořáková Marie 1985 Fitness Bikes Team Z1 3 67 km - MTB 2:17:40.393 0:37:59.653
84 42 Kornalíková Eva 1976 Galaxy CykloŠvec H1 2 67 km - MTB 2:17:47.776 0:38:07.036
85 141 Charvátová Kateřina 1976 AC Sparta Praha 3 H1 3 67 km - MTB 2:17:57.722 0:38:16.982
86 146 Švandrlík Milan 1972 Zaječov C1 26 67 km - MTB 2:17:57.855 0:38:17.115
87 58 Kolínský Petr 1982 Plzeň B1 29 67 km - MTB 2:18:02.948 0:38:22.208
88 12 Hakl Filip 1993 Vysočina Cycling A1 18 67 km - MTB 2:18:25.052 0:38:44.312
89 91 Laibl Vladimír 1961 Yaroo Sukorady D1 10 67 km - MTB 2:18:52.716 0:39:11.976
90 82 Janák Petr 1966 SAPAL C1 27 67 km - MTB 2:19:52.633 0:40:11.893
91 136 Hollmann Evžen 1963 Děčín D1 11 67 km - MTB 2:19:52.987 0:40:12.247
92 47 Hořejší Josef 1969 Author team Stupno C1 28 67 km - MTB 2:20:30.819 0:40:50.079
93 120 Král Zdeněk 1979 B1 30 67 km - MTB 2:20:58.656 0:41:17.916
94 111 Řezníček Rostislav 1980 Bohutín B1 31 67 km - MTB 2:21:00.319 0:41:19.579
95 95 Prskavcová Marcela 1965 SIX MONKEYS H1 4 67 km - MTB 2:21:13.320 0:41:32.580
96 60 Trejbal Zdeněk 1977 ARCADIS EC Harris B1 32 67 km - MTB 2:21:44.714 0:42:03.974
97 72 Urban David 1974 ARCADIS EC Harris C1 29 67 km - MTB 2:21:45.362 0:42:04.622
98 43 Hodáňová Jitka 1975 SK Prima Polička H1 5 67 km - MTB 2:21:45.447 0:42:04.707
99 22 Nováková Veronika 1994 Oceloví Letci ATOMBIKE Z1 4 67 km - MTB 2:21:50.316 0:42:09.576
100 127 Provazník Jan 1979 Bohutín B1 33 67 km - MTB 2:23:17.628 0:43:36.888
101 71 Hodáň Petr 1968 SK Prima Polička C1 30 67 km - MTB 2:24:00.816 0:44:20.076
102 64 Kubát Vlastimil 1978 Srub Hořovice B1 34 67 km - MTB 2:25:15.558 0:45:34.818
103 139 Příbrský Vladimír 1977 Zapabike B1 35 67 km - MTB 2:25:28.676 0:45:47.936
104 94 Konopová Jana 1966 Author Team Stupno H1 6 67 km - MTB 2:25:48.497 0:46:07.757
105 85 Skoták Miroslav 1960 CykloHobby Rynárec D1 12 67 km - MTB 2:26:32.394 0:46:51.654
106 123 Pavlíček Jan 1966 STS Chvojkovice-Brod"B" C1 31 67 km - MTB 2:27:44.770 0:48:04.030
107 90 Černý Jan 1956 D1 13 67 km - MTB 2:28:12.684 0:48:31.944
108 105 Chalupa Jan 1981 Fabiánův Prostředník B1 36 67 km - MTB 2:28:33.363 0:48:52.623
109 93 Válová Jitka 1972 Rožmitál B.H.A. H1 7 67 km - MTB 2:29:11.420 0:49:30.680
110 59 Sobotka František 1978 Author bike centrum Sedláček B1 37 67 km - MTB 2:33:40.061 0:53:59.321
111 97 Greguš Antonín 1955 CZ Bicycle Team Mariánské Lázně D1 14 67 km - MTB 2:33:45.965 0:54:05.225
112 349 Dušek Radek 1966 Galaxy CykloŠvec C1 32 67 km - MTB 2:34:06.424 0:54:25.684
113 63 Kubů Martin 1983 Srub Hořovice B1 38 67 km - MTB 2:35:15.996 0:55:35.256
114 131 Voráček Ladislav 1968 Klatovy C1 33 67 km - MTB 2:37:00.018 0:57:19.278
115 113 Michalko Ján 1988 A1 19 67 km - MTB 2:38:43.637 0:59:02.897
116 73 Bábek Jiří 1974 Bike Team Kozičín C1 34 67 km - MTB 2:40:53.113 1:01:12.373
117 125 Hájek Vladimír 1968 Hobík team Hájek PB C1 35 67 km - MTB 2:43:48.954 1:04:08.214
118 78 Knězů Marek 1971 GEPRO C1 36 67 km - MTB 2:43:53.032 1:04:12.292
119 87 Nerad Jaromír 1962 puta vida loca D1 15 67 km - MTB 2:46:43.317 1:07:02.577
120 89 Kubů Karel 1958 Srub Hořovice D1 16 67 km - MTB 2:52:04.140 1:12:23.400
121 137 Sládek Jan 1973 Strašice C1 37 67 km - MTB 2:58:48.176 1:19:07.436
122 126 Janů Zdeňka 1973 H1 8 67 km - MTB 3:02:21.332 1:22:40.592
123 88 Vrabec Martin 1961 puta vida loca D1 17 67 km - MTB 3:06:32.916 1:26:52.176



Trasa MTB 28 km:

1 322 Soukup Petr 1970 C2 1 28 km - MTB 0:55:02.764
2 321 Polák Martin 1972 GS cyklo team Jistebnice C2 2 28 km - MTB 0:55:03.744 0:00:00.980
3 414 Pech Martin 1997 Symbio+cannondale M3 1 28 km - MTB 0:55:04.055 0:00:01.291
4 309 Studenovský Radek 1997 GS Technik Cykloteam Jistebnice M3 2 28 km - MTB 0:55:04.500 0:00:01.736
5 399 Sedláček Vojtěch 1999 AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM M3 3 28 km - MTB 0:55:04.621 0:00:01.857
6 304 Blažek Lukáš 1998 VelosportHB Jihlava M3 4 28 km - MTB 0:56:44.029 0:01:41.265
7 386 Mičan František 1987 Dům Barev Č.Krumlov A2 1 28 km - MTB 0:57:50.356 0:02:47.592
8 302 Šitner Jaroslav 1999 GS cyklo team Jistebnice M3 5 28 km - MTB 0:57:50.361 0:02:47.597
9 416 Thomas Hartmann 1960 Team 3w.hardi.net D2 1 28 km - MTB 0:57:50.878 0:02:48.114
10 332 hyšpler Robin 1986 galaxy cyklo Švec A2 2 28 km - MTB 0:57:57.473 0:02:54.709
11 324 Navrkal Michal 1976 CKK ZNOJMO B2 1 28 km - MTB 0:58:06.389 0:03:03.625
12 407 Velíšek Petr 1999 UGO-Allivictus - čistý sport M3 6 28 km - MTB 0:58:33.359 0:03:30.595
13 317 Ošmera Jan 1954 E2 1 28 km - MTB 0:58:38.005 0:03:35.241
14 370 Karník Luboš 1978 PINKTEAM B2 2 28 km - MTB 0:59:18.100 0:04:15.336
15 354 Tuháček Milan 1964 Rotorbike D2 2 28 km - MTB 0:59:45.907 0:04:43.143
16 305 Blažek Jakub 1998 VelosportHB Jihlava M3 7 28 km - MTB 0:59:47.211 0:04:44.447
17 306 Vačlena Ondřej 1999 GS cyklo team Jistebnice M3 8 28 km - MTB 0:59:47.819 0:04:45.055
18 350 Schmied Bedřich 1967 C2 3 28 km - MTB 0:59:48.106 0:04:45.342
19 427 Kotlaba Radim 1975 Czech Outdoor Club B2 3 28 km - MTB 0:59:48.251 0:04:45.487
20 345 Kolda Michal 1966 uLiMAni C2 4 28 km - MTB 0:59:48.921 0:04:46.157
21 415 Jürgen Langhans 1970 RSC Neukirchen C2 5 28 km - MTB 0:59:49.151 0:04:46.387
22 379 Nehéz Radek 1969 Nilfisk ALTO C2 6 28 km - MTB 0:59:55.448 0:04:52.684
23 301 Truhlář Josef 1996 CKK Znojmo M3 9 28 km - MTB 1:00:23.512 0:05:20.748
24 355 Homolka pavel 1963 D2 3 28 km - MTB 1:01:42.400 0:06:39.636
25 328 Ryjáček, Hořejší Filip, Jiří 1975 www.apex-bike.cz TD 1 28 km - MTB 1:01:45.584 0:06:42.820
26 384 Beran Marcel 1973 CK Sport Beran Chrást C2 7 28 km - MTB 1:04:25.577 0:09:22.813
27 383 Kubík Lukáš 1978 CK Sport Beran Chrást B2 4 28 km - MTB 1:04:27.038 0:09:24.274
28 333 Capouch David 1995 GS cyklo team Jistebnice A2 3 28 km - MTB 1:04:29.017 0:09:26.253
29 357 Jícha Roman 1956 BBC Zaječov D2 4 28 km - MTB 1:05:51.286 0:10:48.522
30 316 Svoboda Jiří 1954 Ugo Allivictus Čistý sport E2 2 28 km - MTB 1:06:58.743 0:11:55.979
31 307 Pikl Vladan 1999 Z Bike Team Třeboň M3 10 28 km - MTB 1:07:06.835 0:12:04.071
32 396 Polanský Ondřej 1997 Galaxy Bike Tálín M3 11 28 km - MTB 1:07:12.158 0:12:09.394
33 368 Peták Jakub 1994 Bike team Vodňany A2 4 28 km - MTB 1:07:12.300 0:12:09.536
34 426 Janíček Lukáš 1976 Czech Outdoor Club B2 5 28 km - MTB 1:07:12.500 0:12:09.736
35 398 Soukup Jan 1976 AC Sparta Praha B2 6 28 km - MTB 1:07:12.774 0:12:10.010
36 358 Pritzl Vladimír 1964 D2 5 28 km - MTB 1:07:15.989 0:12:13.225
37 395 Trčková Daniela 1998 Česká Spořitelna Bike Team Z3 1 28 km - MTB 1:07:17.672 0:12:14.908
38 330 Bušek Lukáš 1989 Galaxy CykloŠvec A2 5 28 km - MTB 1:08:30.645 0:13:27.881
39 308 Pikl Martin 1999 Z Bike Team Třeboň M3 12 28 km - MTB 1:08:49.643 0:13:46.879
40 409 Probst Jirka 1958 Bike Aus Sure Team D2 6 28 km - MTB 1:08:53.888 0:13:51.124
41 344 Zástava Karel 1969 Aisin Písek C2 8 28 km - MTB 1:09:06.054 0:14:03.290
42 335 Trnka Filip 1995 Z Bike Team Třeboň A2 6 28 km - MTB 1:10:01.501 0:14:58.737
43 397 Skácel Pavel 1966 MTB Zaječov C2 9 28 km - MTB 1:10:58.568 0:15:55.804
44 402 Kopecký Václav 1967 Libenice C2 10 28 km - MTB 1:11:15.976 0:16:13.212
45 373 Vojtěch Pavel Jan Šuk 1964 ELCO Nymburk TD 2 28 km - MTB 1:12:09.328 0:17:06.564
46 423 Lojín František 1986 Rosovice A2 7 28 km - MTB 1:12:24.229 0:17:21.465
47 331 Kutina Josef 1986 Ckk znojmo A2 8 28 km - MTB 1:12:24.986 0:17:22.222
48 382 Cinkanič Martin 1995 A2 9 28 km - MTB 1:12:27.230 0:17:24.466
49 390 Orlowski Petr 1978 Pepet B2 7 28 km - MTB 1:12:51.472 0:17:48.708
50 412 Duchoň Jiří 1982 Rokycany B2 8 28 km - MTB 1:12:51.766 0:17:49.002
51 351 Šulc Petr 1968 Galaxy Bike Tálín C2 11 28 km - MTB 1:12:55.408 0:17:52.644
52 342 Dostál Ivo 1977 M2C B2 9 28 km - MTB 1:14:09.681 0:19:06.917
53 401 Michálek Pavel 1968 CVC Volduchy C2 12 28 km - MTB 1:14:20.844 0:19:18.080
54 369 Karník Luboš 1955 PINKTEAM D2 7 28 km - MTB 1:14:36.380 0:19:33.616
55 348 Pikl Vladan 1972 Z Bike Team Třeboň C2 13 28 km - MTB 1:15:04.037 0:20:01.273
56 411 Mada Bogdan 1991 K12 A2 10 28 km - MTB 1:16:16.385 0:21:13.621
57 311 Nováková Kristýna 1998 GS cyklo team Jistebnice Z3 2 28 km - MTB 1:16:56.875 0:21:54.111
58 385 Velíšek Václav 1957 Dům Barev Č.Krumlov D2 8 28 km - MTB 1:17:07.662 0:22:04.898
59 326 Kozáková Lucie 1989 GALAXY CykloŠvec Z2 1 28 km - MTB 1:17:07.941 0:22:05.177
60 413 Hrubá Hana 1973 KRAKEN TEAM DOBŘÍŠ F2 1 28 km - MTB 1:17:28.527 0:22:25.763
61 361 Otepka Filip 1999 Z BIKE TEAM TŘEBOŇ M3 13 28 km - MTB 1:17:41.033 0:22:38.269
62 347 Kříž Milan 1973 MotoŠikule CITIZEN C2 14 28 km - MTB 1:17:55.675 0:22:52.911
63 418 Kerl Iva 1977 Author Team Stupno H2 1 28 km - MTB 1:18:04.934 0:23:02.170
64 381 Klimeš Miloš 1955 KC Brno D2 9 28 km - MTB 1:18:25.228 0:23:22.464
65 424 Veselá Kateřina 1977 H2 2 28 km - MTB 1:18:56.111 0:23:53.347
66 312 Nováková Nikola 1998 GS cyklo team Jistebnice Z3 3 28 km - MTB 1:19:15.993 0:24:13.229
67 314 Petáková Veronika 1999 Bike team Vodňany Z3 4 28 km - MTB 1:19:16.875 0:24:14.111
68 374 Ševčík Marek 1974 C2 15 28 km - MTB 1:19:26.153 0:24:23.389
69 320 Hořejší Jana 1974 GS cyklo team Jistebnice F2 2 28 km - MTB 1:20:02.027 0:24:59.263
70 372 Kolář Antonín 1949 Author bike centrum Sedláček - Příbram E2 3 28 km - MTB 1:21:01.914 0:25:59.150
71 380 Ptáček David 1987 A2 11 28 km - MTB 1:21:10.523 0:26:07.759
72 353 Rozhoň Luděk 1972 kolo komárov C2 16 28 km - MTB 1:21:11.280 0:26:08.516
73 417 Járníková Jitka 1968 M2C F2 3 28 km - MTB 1:21:35.066 0:26:32.302
74 375 Redlich Petr 1979 B2 10 28 km - MTB 1:21:48.057 0:26:45.293
75 422 Štěpánek Martin 1979 B2 11 28 km - MTB 1:21:57.150 0:26:54.386
76 387 Slabý Tomáš 1977 B2 12 28 km - MTB 1:22:20.700 0:27:17.936
77 366 Mrštíková Zuzana 1989 More Than Bikers Z2 2 28 km - MTB 1:22:34.636 0:27:31.872
78 315 Kubů Pavlína 1999 GS cyklo team Jistebnice Z3 5 28 km - MTB 1:22:36.556 0:27:33.792
79 393 Novák Tomáš 1973 Gylaxy-servis.cz C2 17 28 km - MTB 1:24:04.035 0:29:01.271
80 343 Záhorec Pavel 1976 B2 13 28 km - MTB 1:24:13.116 0:29:10.352
81 360 Váchalová Marie 1953 Radyně Bike Team F2 4 28 km - MTB 1:24:44.709 0:29:41.945
82 364 Hrdinka Jakub 1996 M3 14 28 km - MTB 1:24:50.421 0:29:47.657
83 419 Turňa Michal 1971 C2 18 28 km - MTB 1:24:51.592 0:29:48.828
84 44 Bacílková Lenka 1973 Oceloví letci F2 5 28 km - MTB 1:25:03.974 0:30:01.210
85 394 Weber Libor 1954 E2 4 28 km - MTB 1:25:46.405 0:30:43.641
86 421 Paliculin Michal 1979 B2 14 28 km - MTB 1:26:07.144 0:31:04.380
87 420 Mašlaňová Martina 1982 Praha H2 3 28 km - MTB 1:26:08.362 0:31:05.598
88 404 Hronek, Belák Jaroslav, Jan 1980 Galaxy Bike Tálín TD 3 28 km - MTB 1:29:23.424 0:34:20.660
89 352 Peták Martin 1974 BIKE TEAM VODŇANY C2 19 28 km - MTB 1:29:25.297 0:34:22.533
90 376 Scheithauer Jaroslav 1977 M2C B2 15 28 km - MTB 1:29:31.838 0:34:29.074
91 405 Farář Jiří 1954 Nýřany E2 5 28 km - MTB 1:33:08.630 0:38:05.866
92 371 Peták Libor 1972 BIKE TEAM VODŇANY C2 20 28 km - MTB 1:34:13.657 0:39:10.893
93 359 Vnuková Jaroslava 1951 Dexter BSK racing F2 6 28 km - MTB 1:34:24.745 0:39:21.981
94 408 Brožíková Eva 1984 H2 4 28 km - MTB 1:36:01.161 0:40:58.397
95 378 petrovský jindrich 1971 C2 21 28 km - MTB 1:47:11.136 0:52:08.372
96 425 Vejvoda František 1944 Galaxy Bike Tálín E2 6 28 km - MTB 1:59:23.458 1:04:20.694
97 400 Kepková Monika 1986 Z2 3 28 km - MTB 2:26:21.655 1:31:18.891
98 337 Hofman Václav 1985 Rondo bike team A2 12 28 km - MTB 2:26:22.728 1:31:19.964
99 410 Capouchová Lucie 1995 GS cyklo team Jistebnice Z2 4 28 km - MTB 2:51:50.411 1:56:47.647


Závody dětí:

1 694 Šuta Jan 2008 Dům Barev Český Krumlov U6M 1 Trať 1 0:01:28.527
2 682 Záhorec Michal 2008 Author Team Stupno U6M 2 Trať 1 0:01:29.100 0:00:00.573
3 692 Kelner Lukáš 2008 Dům Barev Český Krumlov U6M 3 Trať 1 0:01:38.073 0:00:09.546
4 685 Křivanec Šimon 2008 P.R.D.I. Plzeň U6M 4 Trať 1 0:01:50.750 0:00:22.223
5 686 Křivanec Štěpán 2008 P.R.D.I. Plzeň U6M 5 Trať 1 0:01:54.582 0:00:26.055
6 689 Marek Václac 2010 Koník U6M 6 Trať 1 0:01:56.530 0:00:28.003
7 698 Grohová Lucie 2008 Author Team Stupno U6W 1 Trať 1 0:02:14.449 0:00:45.922
8 691 Bartošová Kateřina 2008 Galaxy Bike Tálín U6W 2 Trať 1 0:02:17.186 0:00:48.659
9 696 Jarošová Emílie 2009 Galaxy Bike Tálín U6W 3 Trať 1 0:02:19.913 0:00:51.386
10 687 Klacková Kamila 2008 Lykoklub Prachatice U6W 4 Trať 1 0:02:20.096 0:00:51.569
11 684 Půhoná Anna 2008 U6W 5 Trať 1 0:02:35.453 0:01:06.926
12 695 Křešnička Michal 2010 Dům Barev Český Krumlov U6M 7 Trať 1 0:02:38.427 0:01:09.900
13 677 Truhlařová Natálie 2009 CKK Znojmo U6W 6 Trať 1 0:02:50.321 0:01:21.794
14 690 Cnocová Vanesa 2008 U6W 7 Trať 1 0:02:53.282 0:01:24.755
15 699 Cibulková Agáta 2010 Atombike Trek For Bikes U6W 8 Trať 1 0:02:57.243 0:01:28.716
16 650 Půhoný Martin 2010 U6M 8 Trať 1 0:03:01.905 0:01:33.378
17 693 Váchová Kristýna 2010 Dům Barev Český Krumlov U6W 9 Trať 1 0:03:08.367 0:01:39.840
18 651 Vrátný Tomáš 2011 Rokycany U6M 9 Trať 1 0:03:23.641 0:01:55.114
19 683 Salaquardová Sofie 2009 OB Pro Bike Dobříš U6W 10 Trať 1 0:03:31.984 0:02:03.457
20 680 Hronková Tereza 2011 Galaxy Bike Tálín U6W 11 Trať 1 0:05:17.810 0:03:49.283

Děti 2:
1 642 Kroc Vladimír 2005 Author Team Stupno U9M 1 Trať 2 0:04:20.401
2 645 Grch Daniel 2005 Author Team Stupno U9M 2 Trať 2 0:04:22.211 0:00:01.810
3 644 Štrobl Vojta 2005 Dům Barev Český Krumlov U9M 3 Trať 2 0:05:05.677 0:00:45.276
4 639 Beran Lukáš 2005 CK Sport Beran Chrást U9M 4 Trať 2 0:05:07.841 0:00:47.440
5 643 Radová Daniela 2005 Benešov U9W 1 Trať 2 0:05:11.124 0:00:50.723
6 678 Navrkalová Nikola 2005 CKK Znojmo U9W 2 Trať 2 0:05:29.955 0:01:09.554
7 697 Jaroš Nikola 2007 Galaxy Bike Tálín U9M 5 Trať 2 0:05:49.965 0:01:29.564
8 679 Hronek Jaroslav 2007 Galaxy Bike Tálín U9M 6 Trať 2 0:05:55.588 0:01:35.187
9 681 Záhorec Matěj 2006 Author Team Stupno U9M 7 Trať 2 0:06:00.408 0:01:40.007
10 676 Divišová Klára 2005 Cyklo Extra Cannondale Team České Budějovice U9W 3 Trať 2 0:06:33.433 0:02:13.032
11 647 Cibulková Tereza 2006 Atombike Trek For Bikes U9W 4 Trať 2 0:07:06.458 0:02:46.057
12 688 Marek Jirka 2007 Koník U9M 8 Trať 2 0:07:14.281 0:02:53.880
13 648 Váchová Daniela 2007 U9W 5 Trať 2 0:07:30.607 0:03:10.206
14 675 Divišová Kristýna 2007 Cyklo Extra Cannondale Team České Budějovice U9W 6 Trať 2 0:08:21.925 0:04:01.524
15 629 Kubíková Nikola 2005 U9W 7 Trať 2 0:08:54.045 0:04:33.644

Děti 3:
1 635 Štěpán Jiří 2002 www.vikingfootwear.cz MZ1 1 Trať 3 0:06:40.496
2 641 Žipek Radek 2002 Strakonice MZ1 2 Trať 3 0:06:41.585 0:00:01.089
3 638 Beran Tomáš 2003 CK Sport Beran Chrást MZ1 3 Trať 3 0:07:08.921 0:00:28.425
4 646 Pánková Viktorie 2002 CK Sport Beran Chrást ZZ1 1 Trať 3 0:07:52.069 0:01:11.573
5 428 Rubáš Kryštof 2004 MZ1 4 Trať 3 0:08:09.730 0:01:29.234
6 630 Minaříková - Hronková Klára 2003 Galaxy Bike Tálín ZZ1 2 Trať 3 0:08:27.390 0:01:46.894
7 628 Drbohlavová Eliška 2003 Dobřichovice ZZ1 3 Trať 3 0:09:20.626 0:02:40.130
8 649 Váchová Natálie 2003 ZZ1 4 Trať 3 0:10:24.632 0:03:44.136
Děti 4:
1 636 Soukup Vojtěch 2000 Z Bike Team Třeboň MZ2 1 Trať 4 0:08:32.840
2 633 Říha Kryštof 2000 Z - Bike Team Třeboň MZ2 2 Trať 4 0:08:37.773 0:00:04.933
3 632 Řimnáč Martin 2000 Z Bike Team Třeboň MZ2 3 Trať 4 0:08:37.906 0:00:05.066
4 637 Bajer Tomáš 2001 Z Bike Team Třeboň MZ2 4 Trať 4 0:08:39.317 0:00:06.477
5 631 Bacílek Jakub 2001 SK Velo Praha MZ2 5 Trať 4 0:08:40.880 0:00:08.040
6 634 Jáchim Jan 2000 Z Bike Team Třeboň MZ2 6 Trať 4 0:09:34.834 0:01:01.994
7 627 Chrz Petr 2001 Author Team Stupno MZ2 7 Trať 4 0:10:13.411 0:01:40.571
8 640 Šitnerová Dana 2001 GS Cyklo Team Jistebnice ZZ2 1 Trať 4 0:10:42.736 0:02:09.896




Přidat do záložek:         pošli na vybrali.sme.sk        

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 116x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2014/TourdeBrdy/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
1-Tour-de-Brdy-Sparta-(22).jpg
1-Tour-de-Brdy-Sparta-(58).jpg
Tour-de-Brdy-Sparta-(1).JPG
Tour-de-Brdy-Sparta-(3).jpg
Tour-de-Brdy-Sparta-(4).jpg

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Honza: Standa
Po - 6. Říjen 2014, 14:29
Ať žije Standa Vohník!
škoda že přímo v článku není (na sparťanském webu) fotka vítězného sparťana na pódiu.
(dtto Hedvika)
Email: prague77Antispamová ochrana: Zavináč byl nahrazen obrázkem.gmailAntispamová ochrana: Tečka byla nahrazena obrázkem.com
Toto je příspěvek č. 900 - Reagovat
Standa
Út - 7. Říjen 2014, 21:01
Standa je borec, vyhrál i přes krkolomný pád!
Toto je příspěvek č. 901 - Reagovat
Jiří Blažek
Pá - 10. Říjen 2014, 09:50
Závod Tour de Brdy opravdu moc zajímavý a dobře organizovaný. Myslím, že nikde jinde se komunita silničářů a bikerů nemá šanci porovnat tak jako zde.Překvapilo mě, jak málo někteří silničáři věnují přípravě - správná volba obutí. Třebaže kvalita povrchu byla dlouho dopředu známá a avizovaná, mnoho lidí vyjelo na top karbonových zapletených kolech nebo nevhodných a ojetých pláštích.Já jsem nasadil pláště http://www.conti-online.com/www/fahrrad_de_de/themen/rennrad/supersport_plus_de.html a absolutně bezproblémů.
Email: infoAntispamová ochrana: Zavináč byl nahrazen obrázkem.sportblazekAntispamová ochrana: Tečka byla nahrazena obrázkem.cz
Toto je příspěvek č. 902 - Reagovat
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Týmový kemp sparta - junior
Týmový kemp sparta - junior14. 08. 2017
soustředění probíhá od 13.8 - 20.8. Žihle ,,RS Sklárna,,

TRÉNINKY v týdnu 28/2017
3. 07. 2017
pondělí 17.30 Stupno hřiště

TRÉNINKY v týdnu 26/2017
TRÉNINKY  v týdnu 26/201729. 06. 2017
Pondělí 26.6.2017 od 17:30 hodin. - MTB Újezd U Svatého Kříže
Středa 28.6.2017 - Silniční závody Hervis liga , ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

AC SPARTA PRAHA cykloakademie
AC SPARTA PRAHA cykloakademie19th May 2016
Team cykloakademie AC Sparta Praha se zaměřuje na závody amatérské ligy a závody horských kol a pořádání závodů. ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru