Facebook

Kdo je kdo

Profil: 2015 Team AC SPARTA PRAHA cycling

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 15. 2. 2015 - Ne
Kde 
Bydliště 
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

Tour de Brdy 2017 mapa a propozice
Tour de Brdy 2017 mapa a propozice23. 08. 2017
11.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

Datum závodu 7.10.2017 ve 13.hodin
Přihláška a ...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 201715. 02. 2017
http://kamera.penzion-brdy.cz/foto_1.jpg
2017 - ,, lyžování nejlepší za posledních 5 let,,
15.2. sníh leží ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Pavel Stöhr obsadil 3.místo ve čtvrté etapě Vysočina tour

Pavel Stöhr obsadil 3.místo ve čtvrté etapě Vysočina tour

Po - 10. Srpen 2015, 10:13 - Zdeněk Rubáš

a posunul na 8. místo celkového hodnocení. V poslední vrchařské etapě na 82 km nejdříve odjel Jan Stöhr v 6tičlenné skupině, která získala minutový náskok na hlavní pole. Na pěti okruzích s 4 km stoupáním zůstala na čele pelotonu dvacítka závodníků. Nejprve zaútočil Petr Fiala ve dvojici s Holanďanem Jongem a poté Tomáš Kalojíros s Pavel Stöhrem a pozdějším celkovým vítězem Michaelem Gaubitzrem. Trojice si získala rozhodující náskok a rozdělila si etapové vítězství. Celkově tým AC SPARTA Praha obsadil 3. místo v týmové soutěži. Bohužel zaváhání v první etapě stálo Spartu mnohem lepší celkový výsledek.

Roadcycling píše:Rakušan Michael Gaubitzer z výběru ARBÖ zvrátil vývoj závodu v závěrečné etapě Vysočiny a raduje se z celkového triumfu. Gaubitzer dokázal ujet společně s dalšími dvěma závodníky a oblékl se do žlutého trikotu. Na dosavadního lídra Jonathana Dinklera zbylo druhé místo, třetí příčku získal český cyklista Martin Boubal.
Závěrečná krátká etapa v Bystřici nad Perštejnem se jela pouze na 82,6 kilometru, přesto byla nakonec nejdůležitější z celého závodu. Náročný okruh vybízel k útokům. Nejdříve odjela šestice cyklistů, k nimž se přidali další tři a vytvořili tak devítičlennou skupinu na čele závodu. Byli však dostiženi.

Ve čtvrtém okruhu, dvě kola před cílem, odjela dvojice Martijn De Jong (Restore Cycling) a Petr Fiala (Sparta Praha). Holanďan de Jong byl z hlediska celkového pořadí velmi nebezpečným závodníkem, protože na žlutého Dinklera ztrácel jen pár vteřin.


Ani těmto dvěma však únik nevyšel až do závěru a byli dojeti v posledním šestém okruhu. To byla příležitost pro další úniky a útoky. Žlutý Dinkler měl velmi těžkou pozici, protože se bránil útokům sám, tým mu už nepomohl. Na čele zbylo dvacet závodníků, mezi kterými se mělo rozhodnout nejen o etapě, ale i o celkovém vítězství.

Po předposlední vrchařské prémii odjeli tři závodníci, kteří měli velký zájem spolupracovat. Michaela Gaubitzera doplnili v úniku Tomáš Kalojíros (Whirlpool-Author) a Pavel Stöhr (Sparta Praha). Gaubitzer byl velkým ohrožením pro Dinklera, ale německý cyklista těžko mohl sám s vývojem závodu cokoliv udělat. Gaubitzer před etapou ztrácel 20 vteřin a držel osmou pozici, ale využil svých dvanáct let zkušeností navíc oproti Dinklerovi a podařilo se mu uniknout.


V závěru se bojovalo i o etapové vítězství, které nakonec získal Tomáš Kalojíros, když dojel s náskokem 2 vteřin před Gaubitzerem a 5 vteřin před Stöhrem. bylo to velmi zasloužené vítězství, vždyť Kalojíros útočil v každé etapě a přitom neměl žádnou týmovou podporu. Kromě etapového vítězství si z Vysočiny odváží i neoficiální titul nejagresivnějšího závodníka.

Šestnáctičlenná skupina s Dinklerem a dalšími závodníky ztratila 27 vteřin na vítěze a 25 vteřin na Gaubitzera. To Rakušanovi společně s bonifikačními vteřinami stačilo na celkové vítězství s náskokem pouhých 11 vteřin před Jonathanem Dinklerem a 15 vteřin před Martinem Boubalem.

V bodovací soutěži uhájil vedení Lucas Carstensen (KED Stevens Berlin) před Dinklerem a Boubalem. Nejlepším vrchařem se stal Petr Hampl, který aktivně bránil zelený trikot i ve čtvrté etapě, vyhrál jednu prémii a porazil Kalojírose a Gaubitzera. Ocenění pro nejlepším tým putuje do brněnského Favoritu.

VYSOČINA 2015
Délka etapy / Distance : Rychlost vítěze / Average speed 82,6 km of the winner : 36,998 km/h
.ETAPA / STAGE
Bystřice nad Pernštejnem - okruhy
VÝSLEDKOVÁ LISTINA ETAPY / INDIVIDUAL CLASSIFICATION
Pořadatel / Organisor : TJ Slovan a firma Plocek Žďár nad Sázavou Datum / Date : 9.8.2015
Poř St.čís. Kod UCI Příjmení / jmén Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl Bo/Pe
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place No. UCI Code Surname / Nam Team Code / Team
Time: Gap Bo/Pe
sec
IRM
IRM
1.. 92 . CZE19940803 KALOJÍROS Tomáš . . . . MX1 Whirlpool-Author . . . . . . . 2: 13 : 57 + 00 : 00 10
2.. 37 . AUT19831002 GAUBITZER Michael . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . 2: 13 : 59 + 00 : 02 6
3.. 76 . CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . 2: 14 : 02 + 00 : 05 4
4.. 43 . CZE19770912 BLÁHA Martin . . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
5.. 109 . CZE19941004 MINKA Jakub . . . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
6.. 15 . GER19940616 CARSTENSEN Lucas . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
7.. 33 . NED19950524 DE JONG Martijn . . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
8.. 53 . GER19950508 DINKLER Jonathan . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
9.. 106 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
10.. 79 . CZE19951023 NEUMAN Dominik . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
11.. 30 . GER19880920 WEBER Marcel . . . . . . . . VCR VC Ratisbona Regensburg 2: 14 : 24 + 00 : 27
12.. 75 . CZE19910405 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
13.. 1 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTR 2: 14 : 24 + 00 : 27
14.. 71 . CZE19830913 ČERVENKA Martin . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
15.. 16 . GER19950513 NIEDERLAG Luca . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
16.. 17 . GER19920129 WOTSCHKE Sebastian . . KED KED Stevens Berlin . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
17.. 78 . CZE19950713 SEKANINA Adam . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
18.. 72 . CZE19950830 FIALA Petr . . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
19.. 77 . CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
20.. 82 . CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 18 : 17 + 04 : 20
21.. 63 . GER19960220 FRANZ Marcel . . . . . . . . . GER German National Team . . 2: 19 : 21 + 05 : 24
22.. 97 . CZE19960618 PETRUŠ Jiří . . . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . 2: 19 : 21 + 05 : 24
23.. 88 . CZE19870725 BAMBULA Ondřej . . . . . MX1 ČEZ CT Tábor . . . . . . . . . 2: 19 : 21 + 05 : 24
24.. 84 . SVK19930601 VIŠŇOVSKÝ Tomáš . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . 2: 19 : 21 + 05 : 24
25.. 101 . GER19931127 SCHULZ Julian . . . . . . . . MX2 Berlín U23 . . . . . . . . . . . . 2: 19 : 21 + 05 : 24
26.. 110 . CZE19910726 ANDRLE David . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . 2: 19 : 21 + 05 : 24
27.. 2 . CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTR 2: 19 : 21 + 05 : 24
28.. 64 . GER19951206 STRITZINGER Joshua . . . GER German National Team . . 2: 19 : 21 + 05 : 24
29.. 9 . AUT19870320 ETZLSTORFER Stefan . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . 2: 19 : 37 + 05 : 40
30.. 105 . CZE19941115 KOPECKÝ Pavel . . . . . . MX3 Loko Beroun . . . . . . . . . . . 2: 19 : 42 + 05 : 45
31.. 8 . AUT19841127 DÜRAGER Alexander . . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . 2: 19 : 42 + 05 : 45
32.. 35 . NED19920409 DEELEN Diederik . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . 2: 19 : 45 + 05 : 48
33.. 95 . CZE19830928 RADOLF Tomáš . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . 2: 19 : 45 + 05 : 48
34.. 73 . CZE19891023 VOJTĚCH Jonáš . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . 2: 19 : 45 + 05 : 48
35.. 21 . NED19910105 BOS Henk . . . . . . . . . . . . WVO WV Wardo Otto Ebbens . . 2: 19 : 50 + 05 : 53
36.. 25 . GER19910312 JESSENBERGER Marius VCR VC Ratisbona Regensburg 2: 22 : 12 + 08 : 15
37.. 113 . CZE19810729 PELÁNEK Luboš . . . . . . MX3 Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . 2: 22 : 57 + 09 : 00
38.. 39 . AUT19871222 OCHSENHOFER Peter . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . 2: 22 : 57 + 09 : 00
39.. 90 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . MX1 NejlevnějšíPNEU Cycling 2: 22 : 57 + 09 : 00
40.. 40 . AUT19870616 DÜNSER Lukas . . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . 2: 23 : 16 + 09 : 19
41.. 47 . CZE19930123 KRAUS Jan . . . . . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . 2: 23 : 16 + 09 : 19
42.. 107 . CZE19901010 SLÁMA Jaroslav . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . 2: 23 : 16 + 09 : 19
43.. 29 . GER19961112 VON COELLN Lukas . . . VCR VC Ratisbona Regensburg 2: 24 : 23 + 10 : 26
44.. 10 . AUT19931010 KONCZER Michael . . . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . 2: 24 : 23 + 10 : 26
45.. 104 . CZE19900611 KRUPIČKA Vlastimil . . . MX3 Loko Nymburk . . . . . . . . . 2: 24 : 23 + 10 : 26
46.. 108 . CZE19950209 VLČEK Pavel . . . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . 2: 24 : 30 + 10 : 33
47.. 34 . NED19961030 MARTENS Thom . . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . 2: 24 : 40 + 10 : 43
48.. 81 . CZE19960516 SCHMIDT Vít . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 25 : 48 + 11 : 51
49.. 14 . GER19941228 KRETSCHY Florian . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . 2: 26 : 26 + 12 : 29
50.. 83 . SVK19850812 KARAS Juraj . . . . . . . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . 2: 26 : 26 + 12 : 29
51.. 13 . GER19960212 SCHUBERT Erik . . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . 2: 26 : 26 + 12 : 29
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 1 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 9.8.2015 - 13:12:11
.. STEIDTEN Lukas 52 58 . GER19951211 . . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . 2: 26 : 26 + 12 : 29
53.. 18 . GER19890808 CORINTH Yannic . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . 2: 26 : 26 + 12 : 29
54.. 57 . GER19960922 STEHLIN Yannick . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . 2: 26 : 26 + 12 : 29
55.. 87 . SVK19920310 HOJDÍK Vladimír . . . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . 2: 26 : 32 + 12 : 35
56.. 45 . CZE19870329 HAČECKÝ Vojtěch . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
57.. 100 . GER19950614 EHLERS Christopher . . . MX2 Berlín U23 . . . . . . . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
58.. 112 . CZE19961003 HONZÍK Jakub . . . . . . . . MX3 AC Sparta Praha . . . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
59.. 70 . SVK19941227 KRAJÍČEK Matej . . . . . . . SVU Slovensko U23 . . . . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
60.. 80 . CZE19960424 GRUBER Pavel . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
61.. 89 . CZE19931215 SKÁLA Jakub . . . . . . . . . MX1 ČEZ CT Tábor . . . . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
62.. 42 . AUT19860728 PÖLL Stefan . . . . . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
63.. 27 . GER19920228 MUCHE Christopher . . . VCR VC Ratisbona Regensburg 2: 26 : 43 + 12 : 46
64.. 94 . CZE19930209 MEDEK Tomáš . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
65.. 46 . CZE19861001 HOCHMANN Jiří . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
66.. 61 . GER19940315 SCHOMBER Nils . . . . . . GER German National Team . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
67.. 19 . NED19850727 WEENING Andries . . . . WVO WV Wardo Otto Ebbens . . 2: 27 : 50 + 13 : 53
68.. 24 . NED19861008 DE BRUIN Marc . . . . . . . WVO WV Wardo Otto Ebbens . . 2: 27 : 50 + 13 : 53
69.. 67 . SVK19960612 BAŠKA Denis . . . . . . . . . SVU Slovensko U23 . . . . . . . . . 2: 27 : 50 + 13 : 53
70.. 7 . CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . 2: 27 : 50 + 13 : 53
71.. 85 . SVK19960307 SKLENÁRIK Filip . . . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . 2: 28 : 44 + 14 : 47
72.. 91 . CZE19921229 DOLEŽAL Jiří . . . . . . . . MX1 NejlevnějšíPNEU Cycling 2: 28 : 44 + 14 : 47
73.. 49 . CZE19951016 ADÁMEK Šimon . . . . . . TDU Team Dukla Praha U23 . . 2: 28 : 44 + 14 : 47
74.. 68 . SVK19961114 BABIČ Adrián . . . . . . . . SVU Slovensko U23 . . . . . . . . . 2: 28 : 44 + 14 : 47
75.. 3 . SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTR 2: 28 : 44 + 14 : 47
76.. 5 . CZE19920202 SMOLA Lukáš . . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTR 2: 28 : 49 + 14 : 52
77.. 32 . NED19950920 ROLING Jerry . . . . . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . 2: 29 : 48 + 15 : 51
78.. 50 . CZE19960118 KOHOUT Michal . . . . . . . TDU Team Dukla Praha U23 . . 2: 29 : 48 + 15 : 51
79.. 11 . AUT19871121 HÖDLMOSER Rupert . . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . 2: 29 : 48 + 15 : 51
80.. 98 . CZE19920120 SVORADA Jan . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . 2: 33 : 24 + 19 : 27
81.. 99 . CZE19920508 MITAS Lukáš . . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . 2: 33 : 24 + 19 : 27
82.. 38 . AUT19920827 LANG Philipp . . . . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . 2: 33 : 28 + 19 : 31
AB .. 20 . NED19961218 VISSER Eit . . . . . . . . . . . WVO WV Wardo Otto Ebbens . .
AB .. 41 . AUT19890515 KLANER Christoph . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . .
AB .. 44 . CZE19910505 FÜRST Roman . . . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . .
AB .. 54 . GER19951225 GEßNER Konrad . . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . .
AB .. 55 . GER19960418 JÄGELER Robert . . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . .
AB .. 56 . GER19950507 STEGER Lukas . . . . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . .
Uvedené časy jsou bez bonifikací a penalizací. / All times are without bonifications and penalties.
Nombre de partans/Number of startes/Počet startujících : 88
Coureurs hors délai/Riders finishing out of time limit/Počet závodníků po limitu : 0
AB=Abandon/Did not Finish/Vzdal DNS=Non partant/ Did not Start/Nenastoupil na start
DQ=Disqualifié/Disqualified/Diskvalifikace DOP=Dopage/Doping/Doping
OTL=Hors délai/Outside Time Limit/Po časovém limitu
Coureurs ayant abandonné/Riders abandoning the Race /Počet vzdalých závodníků : 6
ODV=Odvolán
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BODOVACÍ SOUTĚŽ v etapě / INDIVIDUAL POINTS COMPETITION in stage:
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
Place No. Surname / Name Points Place No. Surname / Name Points
1 9.2 KALOJÍROS Tomáš . . . . . . . . . 25 9 10.6 KROTKÝ Rostislav . . . . . . . . . 7
2 3.7 GAUBITZER Michael . . . . . . . 20 10 7.9 NEUMAN Dominik . . . . . . . . . 6
3 7.6 STÖHR Pavel . . . . . . . . . . . . . . 16 11 3.0 WEBER Marcel . . . . . . . . . . . . . 5
4 4.3 BLÁHA Martin . . . . . . . . . . . . . 14 12 7.5 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . . . . . . 4
5 10.9 MINKA Jakub . . . . . . . . . . . . . 12 13 .1 BOUBAL Martin . . . . . . . . . . . 3
6 1.5 CARSTENSEN Lucas . . . . . . . . 10 14 7.1 ČERVENKA Martin . . . . . . . . . 2
7 3.3 DE JONG Martijn . . . . . . . . . . . . 9 15 1.6 NIEDERLAG Luca . . . . . . . . . . 1
8 5.3 DINKLER Jonathan . . . . . . . . . 8 .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 2 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 9.8.2015 - 13:12:11
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
DRUŽSTVA v / TEAMS CLASSIFICATION in : 4 . ETAPA / STAGE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team Code / Team
Time: Gap
Place Team Code / Team
Time: Gap
1.ACS AC Sparta Praha . . . . . . 6: 42 : 50 + 00 : 00 | 10. ADC Arbö Denzel Cliff Wien . 7: 03 : 42 + 20 : 52
2.KED KED Stevens Berlin . . . 6: 43 : 12 + 00 : 22 | 11. TDP Team Dukla Praha . . . . . 7: 04 : 23 + 21 : 33
3.FAV Favorit Brno . . . . . . . . . 6: 43 : 12 + 00 : 22 | 12. GER German National Team . 7: 05 : 25 + 22 : 35
4.REV Region Vysočina . . . . . . 6: 48 : 09 + 05 : 19 | 13. PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . 7: 05 : 49 + 22 : 59
5.MX1 MIX1 . . . . . . . . . . . . . . 6: 56 : 15 + 13 : 25 | 14. MX3 MIX3 . . . . . . . . . . . . . . . 7: 07 : 02 + 24 : 12
6.RES Restore Cycling . . . . . . . 6: 58 : 49 + 15 : 59 | 15. PTT P&S Team Thüringen . . . 7: 07 : 16 + 24 : 26
7.ARB ARBÖ SKR Bundesteam 7: 00 : 12 + 17 : 22 | 16. PRE PROefekt Team . . . . . . . . 7: 12 : 19 + 29 : 29
8.VCR VC Ratisbona Regensbur 7: 00 : 59 + 18 : 09 | 17. WVO WV Wardo Otto Ebbens 7: 15 : 30 + 32 : 40
9.CKP CK Příbram-Fany GAST 7: 02 : 29 + 19 : 39 | 18. SVU Slovensko U23 . . . . . . . . 7: 23 : 17 + 40 : 27
VRCHAŘSKÉ PRÉMIE v / MOUNTAIN PRIME in : 4 . ETAPA / STAGE
Čtyři Dvory 31km Čtyři Dvory 51km
1 .. 82 HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAV Favorit Brno 4 b | 1 .. 82 . HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAV Favorit Brno . 4 b
2 .. 37 GAUBITZER Michael . . . ARB ARBÖ SKR 2 b | 2 .. 37 . GAUBITZER Michael . . . ARB ARBÖ SKR B 2 b
3 .. 92 KALOJÍROS Tomáš . . . . . MX1 Whirlpool-A 1 b | 3 .. 92 . KALOJÍROS Tomáš . . . . . MX1 MIX1 . . . . . . 1 b
Čtyři Dvory 71km Lesoňovice 79km
1 .. 37 GAUBITZER Michael . . . ARB ARBÖ SKR 4 b | 1 .. 92 . KALOJÍROS Tomáš . . . . . MX1 MIX1 . . . . . . 4 b
2 .. 92 KALOJÍROS Tomáš . . . . . MX1 Whirlpool-A 2 b | 2 .. 76 . STÖHR Pavel . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Pra 2 b
3 .. 82 HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAV Favorit Brno 1 b | 3 .. 37 . GAUBITZER Michael . . . ARB ARBÖ SKR B 1 b
CELKOVÉ VÝSLEDKY po / GENERAL CLASSIFICATION 4 . ETAPĚ / STAGE
Celková délka / Distance : 465,4 km Rychlost vítěze / Average speed of winner : 37,765 km/h
Poř St.čís. Kod UCI Příjmení / Jméno Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Place No. UCI Code Surname / Nam Team Code / Team
Time: Gap
C E L K O V É V Ý S L E D K Y Z Á V O D U
FINAL :
1 . 37 . AUT19831002 GAUBITZER Michael . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . . 12: 19 : 19 + 00:00
2 . 53 . GER19950508 DINKLER Jonathan . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . . . . 12: 19 : 30 + 00:11
3 . 1 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTRO . . 12: 19 : 34 + 00:15
4 . 79 . CZE19951023 NEUMAN Dominik . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 12: 19 : 42 + 00:23
5 . 33 . NED19950524 DE JONG Martijn . . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . . . . 12: 19 : 42 + 00:23
6 . 17 . GER19920129 WOTSCHKE Sebastian . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . 12: 19 : 42 + 00:23
7 . 78 . CZE19950713 SEKANINA Adam . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 12: 19 : 50 + 00:31
8 . 76 . CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 12: 22 : 15 + 02:56
9 . 15 . GER19940616 CARSTENSEN Lucas . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . 12: 22 : 25 + 03:06
10 . 106 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . . . . 12: 22 : 41 + 03:22
11 . 16 . GER19950513 NIEDERLAG Luca . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . 12: 22 : 41 + 03:22
12 . 71 . CZE19830913 ČERVENKA Martin . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 12: 22 : 41 + 03:22
13 . 109 . CZE19941004 MINKA Jakub . . . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . . . . 12: 22 : 41 + 03:22
14 . 72 . CZE19950830 FIALA Petr . . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 12: 22 : 41 + 03:22
15 . 77 . CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 12: 22 : 41 + 03:22
16 . 63 . GER19960220 FRANZ Marcel . . . . . . . . . GER German National Team . . . . . 12: 27 : 32 + 08:13
17 . 88 . CZE19870725 BAMBULA Ondřej . . . . . MX1 ČEZ CT Tábor . . . . . . . . . . . . 12: 27 : 38 + 08:19
18 . 92 . CZE19940803 KALOJÍROS Tomáš . . . . MX1 Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 12: 27 : 48 + 08:29
19 . 9 . AUT19870320 ETZLSTORFER Stefan . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . . . . 12: 27 : 54 + 08:35
20 . 35 . NED19920409 DEELEN Diederik . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . . . . 12: 28 : 02 + 08:43
21 . 43 . CZE19770912 BLÁHA Martin . . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . . . . 12: 28 : 25 + 09:06
22 . 30 . GER19880920 WEBER Marcel . . . . . . . . . VCR VC Ratisbona Regensburg . . . 12: 28 : 25 + 09:06
23 . 75 . CZE19910405 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 12: 28 : 25 + 09:06
24 . 90 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . MX1 NejlevnějšíPNEU Cycling . . . 12: 31 : 14 + 11:55
25 . 25 . GER19910312 JESSENBERGER Marius VCR VC Ratisbona Regensburg . . . 12: 31 : 50 + 12:31
26 . 42 . AUT19860728 PÖLL Stefan . . . . . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . . 12: 32 : 01 + 12:42
27 . 105 . CZE19941115 KOPECKÝ Pavel . . . . . . MX3 Loko Beroun . . . . . . . . . . . . . . 12: 32 : 16 + 12:57
28 . 21 . NED19910105 BOS Henk . . . . . . . . . . . . WVO WV Wardo Otto Ebbens . . . . . 12: 32 : 37 + 13:18
29 . 97 . CZE19960618 PETRUŠ Jiří . . . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . 12: 33 : 22 + 14:03
30 . 73 . CZE19891023 VOJTĚCH Jonáš . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 12: 33 : 46 + 14:27
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 3 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 9.8.2015 - 13:12:11
. ANDRLE David . 31 110 . CZE19910726 . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . . . . 12: 34 : 43 + 15:24
32 . 8 . AUT19841127 DÜRAGER Alexander . . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . . . . 12: 36 : 06 + 16:47
33 . 82 . CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 12: 36 : 40 + 17:21
34 . 113 . CZE19810729 PELÁNEK Luboš . . . . . . MX3 Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . 12: 37 : 17 + 17:58
35 . 2 . CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTRO . . 12: 41 : 44 + 22:25
36 . 29 . GER19961112 VON COELLN Lukas . . . VCR VC Ratisbona Regensburg . . . 12: 42 : 29 + 23:10
37 . 39 . AUT19871222 OCHSENHOFER Peter . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . . 12: 42 : 41 + 23:22
38 . 58 . GER19951211 STEIDTEN Lukas . . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . . . . 12: 44 : 49 + 25:30
39 . 27 . GER19920228 MUCHE Christopher . . . . VCR VC Ratisbona Regensburg . . . 12: 45 : 09 + 25:50
40 . 57 . GER19960922 STEHLIN Yannick . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . . . . 12: 46 : 21 + 27:02
41 . 40 . AUT19870616 DÜNSER Lukas . . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . 12: 46 : 53 + 27:34
42 . 64 . GER19951206 STRITZINGER Joshua . . . GER German National Team . . . . . 12: 47 : 16 + 27:57
43 . 10 . AUT19931010 KONCZER Michael . . . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . . . . 12: 47 : 57 + 28:38
44 . 18 . GER19890808 CORINTH Yannic . . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . 12: 47 : 59 + 28:40
45 . 101 . GER19931127 SCHULZ Julian . . . . . . . . MX2 Berlín U23 . . . . . . . . . . . . . . . 12: 52 : 58 + 33:39
46 . 95 . CZE19830928 RADOLF Tomáš . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . 12: 53 : 22 + 34:03
47 . 107 . CZE19901010 SLÁMA Jaroslav . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . . . . 12: 53 : 28 + 34:09
48 . 7 . CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . . . . 12: 53 : 37 + 34:18
49 . 84 . SVK19930601 VIŠŇOVSKÝ Tomáš . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . . . . 12: 53 : 48 + 34:29
50 . 45 . CZE19870329 HAČECKÝ Vojtěch . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . . . . 12: 57 : 09 + 37:50
51 . 61 . GER19940315 SCHOMBER Nils . . . . . . . GER German National Team . . . . . 13: 00 : 20 + 41:01
52 . 47 . CZE19930123 KRAUS Jan . . . . . . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . . . . 13: 01 : 32 + 42:13
53 . 34 . NED19961030 MARTENS Thom . . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . . . . 13: 01 : 35 + 42:16
54 . 83 . SVK19850812 KARAS Juraj . . . . . . . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . . . . 13: 04 : 25 + 45:06
55 . 94 . CZE19930209 MEDEK Tomáš . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . 13: 05 : 17 + 45:58
56 . 11 . AUT19871121 HÖDLMOSER Rupert . . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . . . . 13: 05 : 19 + 46:00
57 . 24 . NED19861008 DE BRUIN Marc . . . . . . . WVO WV Wardo Otto Ebbens . . . . . 13: 06 : 06 + 46:47
58 . 91 . CZE19921229 DOLEŽAL Jiří . . . . . . . . MX1 NejlevnějšíPNEU Cycling . . . 13: 06 : 43 + 47:24
59 . 104 . CZE19900611 KRUPIČKA Vlastimil . . . MX3 Loko Nymburk . . . . . . . . . . . . 13: 08 : 13 + 48:54
60 . 98 . CZE19920120 SVORADA Jan . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . 13: 09 : 32 + 50:13
61 . 14 . GER19941228 KRETSCHY Florian . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . 13: 09 : 36 + 50:17
62 . 89 . CZE19931215 SKÁLA Jakub . . . . . . . . . MX1 ČEZ CT Tábor . . . . . . . . . . . . 13: 09 : 53 + 50:34
63 . 70 . SVK19941227 KRAJÍČEK Matej . . . . . . . SVU Slovensko U23 . . . . . . . . . . . . 13: 09 : 53 + 50:34
64 . 68 . SVK19961114 BABIČ Adrián . . . . . . . . SVU Slovensko U23 . . . . . . . . . . . . 13: 12 : 11 + 52:52
65 . 49 . CZE19951016 ADÁMEK Šimon . . . . . . TDU Team Dukla Praha U23 . . . . . 13: 12 : 11 + 52:52
66 . 32 . NED19950920 ROLING Jerry . . . . . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . . . . 13: 12 : 58 + 53:39
67 . 13 . GER19960212 SCHUBERT Erik . . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . 13: 15 : 57 + 56:38
68 . 100 . GER19950614 EHLERS Christopher . . . MX2 Berlín U23 . . . . . . . . . . . . . . . 13: 16 : 02 + 56:43
69 . 108 . CZE19950209 VLČEK Pavel . . . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . . . . 13: 16 : 07 + 56:48
70 . 5 . CZE19920202 SMOLA Lukáš . . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTRO . . 13: 18 : 23 + 59:04
71 . 50 . CZE19960118 KOHOUT Michal . . . . . . . TDU Team Dukla Praha U23 . . . . . 13: 20 : 28 +1: 01:09
72 . 19 . NED19850727 WEENING Andries . . . . . WVO WV Wardo Otto Ebbens . . . . . 13: 23 : 27 +1: 04:08
73 . 81 . CZE19960516 SCHMIDT Vít . . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 13: 23 : 28 +1: 04:09
74 . 80 . CZE19960424 GRUBER Pavel . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 13: 24 : 06 +1: 04:47
75 . 99 . CZE19920508 MITAS Lukáš . . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . 13: 24 : 09 +1: 04:50
76 . 3 . SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTRO . . 13: 26 : 07 +1: 06:48
77 . 87 . SVK19920310 HOJDÍK Vladimír . . . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . . . . 13: 26 : 56 +1: 07:37
78 . 67 . SVK19960612 BAŠKA Denis . . . . . . . . . SVU Slovensko U23 . . . . . . . . . . . . 13: 31 : 31 +1: 12:12
79 . 112 . CZE19961003 HONZÍK Jakub . . . . . . . . MX3 AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 13: 33 : 27 +1: 14:08
80 . 46 . CZE19861001 HOCHMANN Jiří . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . . . . 13: 35 : 51 +1: 16:32
81 . 38 . AUT19920827 LANG Philipp . . . . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . . 13: 37 : 20 +1: 18:01
82 . 85 . SVK19960307 SKLENÁRIK Filip . . . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . . . . 13: 38 : 45 +1: 19:26
DRUŽSTVA po / TEAMS CLASSIFICATION after : 4 . ETAPĚ / STAGE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team Code / Team
Time: Gap
Place Team Code / Team
Time: Gap
1. FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . 37: 02: 13 + 00 : 00 | 10 . RES Restore Cycling . . . . . . . . 37: 49 : 19 + 47: 06
2. KED KED Stevens Berlin . . . . 37: 05: 04 + 02 : 51 | 11 . CKP CK Příbram-Fany GAST 37: 53 : 44 + 51: 31
3. ACS AC Sparta Praha . . . . . . . 37: 07: 41 + 05 : 28 | 12 . TDP Team Dukla Praha . . . . . 38: 03 : 01 + 1: 00: 48
4. REV Region Vysočina . . . . . . . 37: 20: 05 + 17 : 52 | 13 . GER German National Team . 38: 15 : 14 + 1: 13: 01
5. MX1 MIX1 . . . . . . . . . . . . . . . 37: 23: 59 + 21 : 46 | 14 . MX3 MIX3 . . . . . . . . . . . . . . . 38: 17 : 46 + 1: 15: 33
6. ARB ARBÖ SKR Bundesteam . 37: 28: 50 + 26 : 37 | 15 . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . 38: 18 : 01 + 1: 15: 48
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 4 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 9.8.2015 - 13:12:11
Ředitel závodu / Rice Director Sbor rozhodčích / President of the Commissaires Panel
Milan Plocek Pavel Raus
ROZDĚLENÍ TRIKOTŮ po / PRESENTATION JERSEY after :
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4 . ETAPĚ / STAGE
Žlutý trikot/Maillot jaune . . . . . .
Fialový trikot/Maillot violet . . . .
Zelený trikot/Maillot vert . . . . .
37
15
82
AUT19831002 .
.
.
GER19940616 .
CZE19930209 .
GAUBITZER Michael . . .
CARSTENSEN Lucas . . .
HAMPL Petr . . . . . . . .
ARB ARBÖ SKR Bundesteam
KED KED Stevens Berlin
FAV Favorit Brno
:
:
:
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bodovací soutěž/ Points competition . . . . . Fialový trikot/Maillot violet (Prvních 10 závodníků.)
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 15 GER19940616 CARSTENSEN Lucas . . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . . 58
2 . 53 GER19950508 DINKLER Jonathan . . . . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . . . . . 42
3 . 1 CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTRO . . . 42
4 . 45 CZE19870329 HAČECKÝ Vojtěch . . . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . . . . . 36
5 . 79 CZE19951023 NEUMAN Dominik . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 32
6 . 63 GER19960220 FRANZ Marcel . . . . . . . . . . . . GER German National Team . . . . . . 28
7 . 37 AUT19831002 GAUBITZER Michael . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . . . 27
8 . 92 CZE19940803 KALOJÍROS Tomáš . . . . . . . MX1 Whirlpool-Author . . . . . . . . . . . 25
9 . 94 CZE19930209 MEDEK Tomáš . . . . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . . 25
10 . 76 CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 25
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vrchařská soutěž/Mountains classification . . . Zelený trikot/Maillot vert
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 82 CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 28
2 . 92 CZE19940803 KALOJÍROS Tomáš . . . . . . . MX1 Whirlpool-Author . . . . . . . . . . . 20
3 . 37 AUT19831002 GAUBITZER Michael . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . . . 19
4 . 113 CZE19810729 PELÁNEK Luboš . . . . . . . . . MX3 Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . 8
5 . 33 NED19950524 DE JONG Martijn . . . . . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . . . . 6
6 . 42 AUT19860728 PÖLL Stefan . . . . . . . . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . . . 6
7 . 7 CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš . . . . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . . . . . 5
8 . 30 GER19880920 WEBER Marcel . . . . . . . . . . . . VCR VC Ratisbona Regensburg . . . . 4
9 . 77 CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 4
10 . 78 CZE19950713 SEKANINA Adam . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 3
11 . 76 CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 2
12 . 106 CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . . . . 2
13 . 53 GER19950508 DINKLER Jonathan . . . . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . . . . . 1
14 . 109 CZE19941004 MINKA Jakub . . . . . . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . . . . 1
15 . 43 CZE19770912 BLÁHA Martin . . . . . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . . . . . 1
16 . 75 CZE19910405 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 1
17 . 14 GER19941228 KRETSCHY Florian . . . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . . 1
7. PTT P&S Team Thüringen . . . 37: 41: 49 + 39 : 36 | 16 . WVO WV Wardo Otto Ebbens 38: 35 : 49 + 1: 33: 36
8. VCR VC Ratisbona Regensburg 37: 42: 44 + 40 : 31 | 17 . PRE PROefekt Team . . . . . . . . 39: 25 : 09 + 2: 22: 56
9. ADC Arbö Denzel Cliff Wien . 37: 46: 57 + 44 : 44 | 18 . SVU Slovensko U23 . . . . . . . . 39: 47 : 14 + 2: 45: 01
Zelenka -

Přidat do záložek:         pošli na vybrali.sme.sk        

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

IL Sano cup pokračuje ve středu 24.8.2017
IL Sano cup pokračuje ve středu 24.8.201723. 08. 2017
Propozice: silniční cyklistické závody pro mladší a starší žáky/žákyně
„ IL Sano Cup “ – O ...více

Týmový kemp sparta - junior
Týmový kemp sparta - junior14. 08. 2017
soustředění probíhá od 13.8 - 20.8. Žihle ,,RS Sklárna,,

TRÉNINKY v týdnu 28/2017
3. 07. 2017
pondělí 17.30 Stupno hřiště

Všechny zprávy

Cykloakademie

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2017
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201723rd August 2017
teamové foto 2017

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

AC SPARTA PRAHA cykloakademie
AC SPARTA PRAHA cykloakademie19th May 2016
Team cykloakademie AC Sparta Praha se zaměřuje na závody amatérské ligy a závody horských kol a pořádání závodů. ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru