Facebook

Partner - sponzor

Kdo je kdo

Profil: 2015 Team AC SPARTA PRAHA cycling

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 15. 2. 2015 - Ne
Kde 
Bydliště 
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/2018
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/201823. 01. 2018
23.1. protaženo 4 km tratí nad Těškovem, nejlepší je okruh na louce před Penzionem 650 m.
18.1. strojová úprava ...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Sparťané Tomáš Kalojíros, Denis Rugovac a Václav Viktorin ovládli Tour de Brdy

Sparťané Tomáš Kalojíros, Denis Rugovac a Václav Viktorin ovládli Tour de Brdy

So - 1. Říjen 2016, 23:53 - Zdeněk Rubáš

10. ročník Tour de Brdy - Velká cena obce Strašice se jel za rekordní účasti 441 závodníků. Na trati 67 km odjel z pelotonu nejdříve sparťan Petr Malán a Vojtěch Sedláček z CK Příbram, které po dostihnutí nahradil další závodník Sparty Vojtěch Jonáš. Ve stoupání z Obecnice na 25 km byl Vojtěch dostihnut a na vrcholu stoupání se podařilo odjet dvojici Denis Rugovac a Tomáš Kalojíros. Dvojice získala náskok okolo 1 minuty na stíhající sedmičku závodníků. Okolo Padrťských rybníků zaútočil z pelotonu Tomáš Kohout z Dukly Praha, ale měl v následujícím šotolinovém úseku okolo Kolvína defekt. Čelní dvojice měla již náskok okolo 2 minut, když 10 km před cílem měl defekt i Denis Rugovac. Denis na píchlém kole jel 4 km než se mu podařilo najít přihlížejícího diváka u trati, který mu půjčil svoje zadní kolo. Malý náskok před pronásledovateli se mu podařilo uhájit až do cíle a obsadil celkově 2. místo za Tomášem Kalojírosem. Spurt o 3. místo vyhrál Václav Viktorin před Ladislavem Fabišovským. Na krátké trati 30 km zvítězil junior Lukáš Blažek z týmu Nilfisk v čase 57:57min. Doprovod čela pelotonu na krátké trati zajišťoval jezdec na elektrokole značky AGOGS zapůjčené firmou Ekolo.cz .

kategorii žen na 67 km vyhrála Hana Doležalová AC SPARTA PRAHA 2:01. 34 h
kategorii žen na 30 km vyhrála Eva Kornalíková Galaxy -Cyklošvec 1:12:07 h
kategorii mladších žáků na 30 km vyhrál Matouš Rubáš AC SPARTA Praha 1:16.30 h
kategorii starších žáků na 30 km vyhrál Jan Vondráček CK Příbram 1:08.34

VÝSLEDKY najdete na

http://sport-base.cz/vysledky/2016/z-galaxy-brdy-16?flt[trat]=K

foto na https://www.facebook.com/spartaprahacycling/?fref=ts

Tour de Brdy 2016 67 km výsledky absolutně
1
Kalojíros Tomáš
1994
AC SPARTA PRAHA cycling
A1
1
67 km - MTB/silnice
1:43:58

2
9
Rugovac Denis
1993
AC Sparta Praha /> A1
2
67 km - MTB/silnice
1:45:24
0:01:26
3
4
Viktorin Vaclav
1993
AC Sparta Praha /> A1
3
67 km - MTB/silnice
1:46:34
0:02:35
4
649
Fabišovský Ladislav
1981
Sweep cycling
B1
1
67 km - MTB/silnice
1:46:35
0:02:37
5
25
Hořejší Josef
1995
Author Team Stupno
A1
4
67 km - MTB/silnice
1:46:36
0:02:38
6
29
Sedláček Vojtěch
1997
CK Příbram
A1
5
67 km - MTB/silnice
1:46:40
0:02:41
7
94
Svoboda Vladimír
1987
CK - Kramolín
A1
6
67 km - MTB/silnice
1:46:42
0:02:43
8
644
Bouška Vladimír
1982
Ramala - Muška
B1
2
67 km - MTB/silnice
1:46:47
0:02:49
9
8
Malán Petr
1995
AC Sparta Praha /> A1
7
67 km - MTB/silnice
1:47:48
0:03:50
10
20
Smola Lukáš
1992
Galaxy Cyklošvec
A1
8
67 km - MTB/silnice
1:47:51
0:03:53
11
68
Zárybnický Jiří
1976
CK Vinohradské Šlapky
C1
1
67 km - MTB/silnice
1:48:10
0:04:12
12
7
Holub Tomáš
1990
AC Sparta Praha /> A1
9
67 km - MTB/silnice
1:48:36
0:04:38
13
615
Čapek Tomáš
1997
Team Dukla Praha
A1
10
67 km - MTB/silnice
1:48:37
0:04:38
14
619
Strupek Matyáš
1997
Team Dukla Praha
A1
11
67 km - MTB/silnice
1:48:37
0:04:39
15
620
Kubicek Michal
1984
CK Vinohradské Šlapky
B1
3
67 km - MTB/silnice
1:48:42
0:04:43
16
617
Kohout Michal
1996
Team Dukla Praha
A1
12
67 km - MTB/silnice
1:50:30
0:06:32
17
609
Pechoš Miroslav
1966
SB cyklo Olympia
D1
1
67 km - MTB/silnice
1:51:51
0:07:53
18
139
Kozák Tomáš
1971
Focus Rapido racing
C1
2
67 km - MTB/silnice
1:51:52
0:07:54
19
610
Jiřička Miroslav
1972
Cyklo Jiřička České Budějovice
C1
3
67 km - MTB/silnice
1:51:54
0:07:56
20
142
Kopáč Pavel
1967
Sportcycling Mariánské lázně
C1
4
67 km - MTB/silnice
1:51:54
0:07:56
21
143
Chamrád Jiří
1981
Svidnov
B1
4
67 km - MTB/silnice
1:52:15
0:08:17
22
654
Kobík Petr
1967
ELEVEN CUBE RIDERS
C1
5
67 km - MTB/silnice
1:52:24
0:08:26
23
31
Kovářík Tomáš
1982
www.vikingfootwear.cz
B1
5
67 km - MTB/silnice
1:52:28
0:08:30
24
621
Juráň Karel
1974
DIABLO SPORT Č. Krumlov
C1
6
67 km - MTB/silnice
1:52:35
0:08:37
25
148
Ackermann Kamil
1975
AXON SPORT TEAM
C1
7
67 km - MTB/silnice
1:52:35
0:08:37
26
636
Gramblička Matouš
1994
CT WEBER
A1
13
67 km - MTB/silnice
1:55:11
0:11:13
27
55
Temniak Jiří
1974
SKH - Racing
C1
8
67 km - MTB/silnice
1:55:38
0:11:40
28
145
Černý Václav
1960
Šťáhlavice
D1
2
67 km - MTB/silnice
1:55:43
0:11:44
29
632
Franc Lubomír
1978
CK Petřvald
B1
6
67 km - MTB/silnice
1:55:50
0:11:52
30
113
Kejzlar Stanislav
1977
www.vikingfootwear.cz
B1
7
67 km - MTB/silnice
1:55:50
0:11:52
31
101
Šír Daniel
1976
Kola Šír Bělohrad
C1
9
67 km - MTB/silnice
1:55:54
0:11:56
32
616
Adámek Šimon
1995
Team Dukla Praha
A1
14
67 km - MTB/silnice
1:56:00
0:12:02
33
2
Vojtěch Jonáš
1989
AC Sparta Praha cycling
A1
15
67 km - MTB/silnice
1:56:01
0:12:03
34
11
Červenka Martin
1983
AC SPARTA PRAHA /> B1
8
67 km - MTB/silnice
1:56:01
0:12:03
35
98
Čechura Petr
1982
Axon Sport Team
B1
9
67 km - MTB/silnice
1:56:02
0:12:04
36
624
Míka Oldřich
1968
Galaxy Cyklošvec
C1
10
67 km - MTB/silnice
1:56:02
0:12:04
37
75
Vála Michal
1968
Rožmitál B.H.A.
C1
11
67 km - MTB/silnice
1:56:05
0:12:07
38
629
Kalojíros Tondáno
1968
Bemaniax-Madbike
C1
12
67 km - MTB/silnice
1:56:07
0:12:08
39
639
Tomášek Jaroslav
1972
Cyklotrénink.com
C1
13
67 km - MTB/silnice
1:56:15
0:12:17
40
618
Vendolský Ondřej
1991
Team Dukla Praha
A1
16
67 km - MTB/silnice
1:56:17
0:12:19
41
3
Fiala Petr
1995
AC Sparta Praha /> A1
17
67 km - MTB/silnice
1:57:00
0:13:01
42
146
Janko Emil
1960
ČS team, Favorit Rokycany
D1
3
67 km - MTB/silnice
1:57:38
0:13:39
43
601
Pexa Tomáš
1978

B1
10
67 km - MTB/silnice
1:57:38
0:13:40
44
630
Beneš Jan
1982
Kola Šír Bělohrad
B1
11
67 km - MTB/silnice
1:58:22
0:14:24
45
141
Procházka Radek
1982
ELEVEN CUBE RIDERS
B1
12
67 km - MTB/silnice
1:59:07
0:15:09
46
21
Kyndl Lukáš
1993
BSK racing
A1
18
67 km - MTB/silnice
1:59:26
0:15:28
47
140
Löbl ml. Richard
1979
Axon Sport Team
B1
13
67 km - MTB/silnice
1:59:26
0:15:28
48
13
Souček Jiří
1970
Cyklo Atom cycling team
C1
14
67 km - MTB/silnice
1:59:27
0:15:28
49
106
Vít Martin
1980
RadyneBike.cz
B1
14
67 km - MTB/silnice
1:59:34
0:15:35
50
645
Šňupáček Václav
1995
Superior Cyklofit Cycling Team
A1
19
67 km - MTB/silnice
1:59:35
0:15:37
51
631
Pfeifer Jiří
1974
AC SPARTA PRAHA /> C1
15
67 km - MTB/silnice
1:59:42
0:15:44
52
102
Kudlák Tomáš
1993
BIKE TEAM VODŇANY
A1
20
67 km - MTB/silnice
1:59:45
0:15:47
53
651
Holubec Jakub
1972
Sportcycling Mariánské Lázně
C1
16
67 km - MTB/silnice
1:59:48
0:15:50
54
59
Veselý Miloš
1973
FOR BIKES cycling team
C1
17
67 km - MTB/silnice
2:00:41
0:16:43
55
26
Klabouch Petr
1997
Velo-Club Cirkl Č.Budějovice
A1
21
67 km - MTB/silnice
2:01:05
0:17:07
56
127
Zástava Pavel
1987
BIKE TEAM Vodňany
A1
22
67 km - MTB/silnice
2:01:11
0:17:12
57
642
Doležalová Hana
1977
AC SPARTA PRAHA /> H1
1
67 km - MTB/silnice
2:01:34
0:17:36
58
641
Candra Václav
1976
AC SPARTA PRAHA /> C1
18
67 km - MTB/silnice
2:01:35
0:17:37
59
655
Strieženec Martin
1985
Explosiv Bike Terror Crew
B1
15
67 km - MTB/silnice
2:02:53
0:18:55
60
130
Kališ Petr
1984
Osová Bítýška
B1
16
67 km - MTB/silnice
2:03:39
0:19:41
61
27
Němeček Aleš
1991

A1
23
67 km - MTB/silnice
2:03:43
0:19:45
62
637
Soušek Josef
1966
Cyklotrenink.com
D1
4
67 km - MTB/silnice
2:03:49
0:19:50
63
72
Šnebergr Martin
1969
Ramala Šilhavý
C1
19
67 km - MTB/silnice
2:03:49
0:19:51
64
623
Hašek Lukáš
1987
For Bikes cycling team
A1
24
67 km - MTB/silnice
2:03:49
0:19:51
65
603
Šesták Martin
1969
Cyklotrénink.com
C1
20
67 km - MTB/silnice
2:03:52
0:19:54
66
134
Ježek Kamil
1968
CK - Kramolín ŠUAC
C1
21
67 km - MTB/silnice
2:03:53
0:19:54
67
602
Stupka Jiří
1987

A1
25
67 km - MTB/silnice
2:03:53
0:19:55
68
650
Blažek Jiří
1961
Sportcycling Mariánské Lázně
D1
5
67 km - MTB/silnice
2:03:54
0:19:56
69
640
Vacík Karel
1969
CK Kramolín
C1
22
67 km - MTB/silnice
2:03:54
0:19:56
70
80
Kdýr Petr
1964
BSK racing
D1
6
67 km - MTB/silnice
2:03:55
0:19:56
71
57
Khek Roman
1967
Kraken team Dobříš
C1
23
67 km - MTB/silnice
2:03:55
0:19:56
72
135
Kocian Aleš
1973
CYKLO KOHOUT JAL
C1
24
67 km - MTB/silnice
2:04:02
0:20:03
73
93
Sousek Karel
1978
CK Vinohradské šlapky
B1
17
67 km - MTB/silnice
2:04:03
0:20:04
74
606
Nykles Jan
1976
Sokol Staňkov
C1
25
67 km - MTB/silnice
2:04:05
0:20:06
75
107
Oktábec Radek
1972
Chanel racing
C1
26
67 km - MTB/silnice
2:04:11
0:20:12
76
76
Hladík Ondřej
1976
ELEVEN MERCEDES MITAS
C1
27
67 km - MTB/silnice
2:04:16
0:20:18
77
78
Temniak Martin
1975
SKH - Racing
C1
28
67 km - MTB/silnice
2:07:34
0:23:35
78
66
Laňka Karel
1968
Písek
C1
29
67 km - MTB/silnice
2:07:45
0:23:46
79
633
Westfal Radek
1982
AC SPARTA PRAHA /> B1
18
67 km - MTB/silnice
2:07:49
0:23:51
80
109
Šůcha Jan
1981
321start
B1
19
67 km - MTB/silnice
2:07:55
0:23:57
81
628
Smáha Karel
1967
Cykloservis - Jan Malát
C1
30
67 km - MTB/silnice
2:07:58
0:23:59
82
69
Korous Tomas
1975
Axon sport team
C1
31
67 km - MTB/silnice
2:07:58
0:24:00
83
77
Bubla Ladislav
1959
Milevsko L.R.T.
D1
7
67 km - MTB/silnice
2:08:00
0:24:02
84
634
Henig Jan
1967
AXON sport team
C1
32
67 km - MTB/silnice
2:08:04
0:24:06
85
71
Fic Martin
1974
Trimet Dobříš
C1
33
67 km - MTB/silnice
2:08:19
0:24:21
86
87
Skala Milan
1962

D1
8
67 km - MTB/silnice
2:08:24
0:24:26
87
14
Soukup Josef
1981
Cyklo Atom cycling team
B1
20
67 km - MTB/silnice
2:08:32
0:24:34
88
638
Matoušek Bohumil
1970
Ramala
C1
34
67 km - MTB/silnice
2:08:34
0:24:36
89
132
Mácha Jiří
1969
IN ENERGY BIKE Dobříš
C1
35
67 km - MTB/silnice
2:08:37
0:24:39
90
121
Tůma Michal
1969
HYDROcontrol
C1
36
67 km - MTB/silnice
2:08:38
0:24:40
91
32
Basař Ondřej
1983
BSK Racing
B1
21
67 km - MTB/silnice
2:09:19
0:25:20
92
614
Hochman Filip
1973
FLOPY software
C1
37
67 km - MTB/silnice
2:09:23
0:25:25
93
150
Čechovský Radek
1981
SportCycling Mar.Lázně
B1
22
67 km - MTB/silnice
2:09:33
0:25:34
94
41
Šeller Adam
1978

B1
23
67 km - MTB/silnice
2:09:33
0:25:35
95
605
Nohejl Stanislav
1982

B1
24
67 km - MTB/silnice
2:09:35
0:25:37
96
82
Černý Jiří
1955

D1
9
67 km - MTB/silnice
2:09:38
0:25:40
97
56
Pivec Vlastislav
1971
BS JOMA Jindřichův Hradec
C1
38
67 km - MTB/silnice
2:10:54
0:26:56
98
16
Filip Vojtěch
1988
Cyklo Atom cycling team
A1
26
67 km - MTB/silnice
2:10:58
0:27:00
99
19
Vrbka Tomáš
1965
Cyklo Atom cycling team
D1
10
67 km - MTB/silnice
2:11:09
0:27:11
100
15
Hořejší Jiří
1973
Cyklo Atom cycling team
C1
39
67 km - MTB/silnice
2:11:09
0:27:11
101
137
Šrejma Marek
1975
Bavorák
C1
40
67 km - MTB/silnice
2:11:10
0:27:12
102
147
Tuháček Vladimír
1963
Sport Bike Skála
D1
11
67 km - MTB/silnice
2:12:03
0:28:05
103
120
Zíbr Roman
1967
Kraken Team Dobříš
C1
41
67 km - MTB/silnice
2:12:05
0:28:07
104
131
Benhák Ladislav
1954
Kohout
D1
12
67 km - MTB/silnice
2:12:29
0:28:31
105
65
Burian Pavel
1974

C1
42
67 km - MTB/silnice
2:12:31
0:28:33
106
111
Krejci Milan
1980
Nilfisk pro cycling
B1
25
67 km - MTB/silnice
2:12:33
0:28:35
107
42
Škola Pavel
1986

B1
26
67 km - MTB/silnice
2:12:35
0:28:36
108
48
Hnětkovský Jiří
1986

B1
27
67 km - MTB/silnice
2:12:50
0:28:52
109
62
marek david
1975
agro kolín
C1
43
67 km - MTB/silnice
2:13:44
0:29:46
110
96
Vodicka Jiri
1977

B1
28
67 km - MTB/silnice
2:13:48
0:29:49
111
74
Miler Marek
1973
Kola Šilhavý
C1
44
67 km - MTB/silnice
2:13:58
0:30:00
112
40
tvrdík adolf
1980

B1
29
67 km - MTB/silnice
2:14:02
0:30:03
113
37
Otáhal Luca
1980
Eleven Mercedes Benz Mitas
B1
30
67 km - MTB/silnice
2:14:12
0:30:13
114
648
Novák Luděk
1980

B1
31
67 km - MTB/silnice
2:14:14
0:30:16
115
53
Voráček Jiří
1979
CK Kramolín
B1
32
67 km - MTB/silnice
2:14:22
0:30:24
116
647
Skála Martin
1977
Pro music prolog bike
B1
33
67 km - MTB/silnice
2:14:27
0:30:29
117
646
Beneš Radek
1968
Lawi Granfondo
C1
45
67 km - MTB/silnice
2:14:27
0:30:29
118
117
Vlach Martin
1971

C1
46
67 km - MTB/silnice
2:15:03
0:31:05
119
612
Šváha Martin
1964
Nelahozeves
D1
13
67 km - MTB/silnice
2:17:13
0:33:15
120
70
Kratochvil Michal
1971

C1
47
67 km - MTB/silnice
2:17:14
0:33:16
121
112
Vostracký Karel
1967
Brdy Beer Bears
C1
48
67 km - MTB/silnice
2:17:15
0:33:17
122
136
Šrejma Jiří
1948
Bavorák
D1
14
67 km - MTB/silnice
2:17:21
0:33:23
123
622
lacina jiri
1950
ck kramolin
D1
15
67 km - MTB/silnice
2:17:21
0:33:23
124
84
Švajcr Miroslav
1964
CK Kramolín
D1
16
67 km - MTB/silnice
2:17:22
0:33:23
125
138
Lejsek Tomáš
1964

D1
17
67 km - MTB/silnice
2:17:23
0:33:25
126
51
Helt Tomáš
1978

B1
34
67 km - MTB/silnice
2:17:33
0:33:35
127
123
Mošťková Jitka
1994

Z1
1
67 km - MTB/silnice
2:17:48
0:33:50
128
22
Regula Jakub
1988
FOR BIKES cycling team
A1
27
67 km - MTB/silnice
2:19:08
0:35:10
129
611
Rybařík Pavel
1979
MTB Svijany Tábor
B1
35
67 km - MTB/silnice
2:19:16
0:35:17
130
36
Provazník Jan
1979
Bohutín
B1
36
67 km - MTB/silnice
2:19:20
0:35:21
131
653
Goga Martin
1983
Špinavý záda
B1
37
67 km - MTB/silnice
2:19:25
0:35:27
132
92
Nováková Veronika
1994
Oceloví letci
Z1
2
67 km - MTB/silnice
2:19:35
0:35:37
133
91
Novák Václav
1961
Oceloví Letci ATOMBIKE
D1
18
67 km - MTB/silnice
2:19:35
0:35:37
134
110
Hájek Michal
1990
Hobík team Hájek PB
A1
28
67 km - MTB/silnice
2:19:55
0:35:57
135
115
Ullrich Jiří
1979
Team Louny
B1
38
67 km - MTB/silnice
2:20:51
0:36:53
136
35
Řezníček Rostislav
1980
Bohutín
B1
39
67 km - MTB/silnice
2:20:57
0:36:59
137
608
Šíma Miroslav
1963
Ramala - ŠUAC
D1
19
67 km - MTB/silnice
2:21:13
0:37:14
138
126
Kantor Martin
1970
CZECH LION
C1
49
67 km - MTB/silnice
2:21:56
0:37:58
139
44
Holman Lukáš
1983
Eleven Mercedes Mitas
B1
40
67 km - MTB/silnice
2:22:29
0:38:31
140
607
Kadlec Michal
1985

B1
41
67 km - MTB/silnice
2:23:15
0:39:17
141
24
Faiman Tomáš
1989
Brdská závislost Blovice
A1
29
67 km - MTB/silnice
2:23:23
0:39:25
142
104
Hradecký Jaroslav
1963
Ski Paudera Staré Splavy
D1
20
67 km - MTB/silnice
2:24:12
0:40:14
143
149
Sazima Miloslav
1954
Sportcyclig Mariánské Lázně
D1
21
67 km - MTB/silnice
2:24:44
0:40:45
144
627
Neščák Ján
1967
Cykloservis Jan Malát
C1
50
67 km - MTB/silnice
2:25:16
0:41:17
145
18
Černý Karel
1964
Cyklo Atom Plzeň
D1
22
67 km - MTB/silnice
2:25:31
0:41:32
146
656
Zelený Jaroslav
1966
Cyklo club Malát - Klatovy
D1
23
67 km - MTB/silnice
2:25:36
0:41:38
147
38
Šmolík František
1978
ACC Mirošov
B1
42
67 km - MTB/silnice
2:26:04
0:42:06
148
118
Hnětkovský Zdeněk
1982

B1
43
67 km - MTB/silnice
2:26:09
0:42:11
149
105
Kalvas Tomáš
1963
Hannah
D1
24
67 km - MTB/silnice
2:28:03
0:44:05
150
635
Dyrczyk Jan
1989
CK - Kramolín
A1
30
67 km - MTB/silnice
2:28:08
0:44:10
151
625
Dlask Jindřich
1991
AC SPARTA PRAHA /> A1
31
67 km - MTB/silnice
2:31:54
0:47:56
152
133
Zlámalík Jaromír
1956
Cyklo Jiřička
D1
25
67 km - MTB/silnice
2:32:23
0:48:25
153
47
Hlinovský Václav
1982

B1
44
67 km - MTB/silnice
2:32:27
0:48:29
154
39
Sazima Vladimír
1978
Mirošov
B1
45
67 km - MTB/silnice
2:32:27
0:48:29
155
613
Sobolík Václav
1972
Takenaka Pavlovsko
C1
51
67 km - MTB/silnice
2:32:28
0:48:30
156
124
Staněk Jiří
1982
More Than Bikers
B1
46
67 km - MTB/silnice
2:33:11
0:49:13
157
58
Vosáhlo Roman
1973
www.vikingfootwear.cz
C1
52
67 km - MTB/silnice
2:33:13
0:49:15
158
46
Martan Jiří
1980

B1
47
67 km - MTB/silnice
2:34:51
0:50:53
159
128
Eybl Petr
1972
Strakonice
C1
53
67 km - MTB/silnice
2:36:30
0:52:32
160
86
Háva Jaroslav
1965
HS Šneci
D1
26
67 km - MTB/silnice
2:36:37
0:52:38
161
43
Skala Jiří
1983
HS ŠNECI
B1
48
67 km - MTB/silnice
2:36:40
0:52:42
162
97
Kratochvíl Martin
1983
BBC
B1
49
67 km - MTB/silnice
2:36:50
0:52:52
163
122
Švandrlík Milan
1972
Zaječov
C1
54
67 km - MTB/silnice
2:38:45
0:54:47
164
45
Chalupa Jan
1981
Fabiánův Prostředník
B1
50
67 km - MTB/silnice
2:38:46
0:54:48
165
103
Zahálka Pavel
1973
Na Chlum
C1
55
67 km - MTB/silnice
2:39:01
0:55:03
166
54
Žídek Tomáš
1980

B1
51
67 km - MTB/silnice
2:39:45
0:55:46
167
304
Hájek Vladimír
1968

C1
56
67 km - MTB/silnice
2:39:53
0:55:55
168
125
Bláha Pavel
1982
Němčice
B1
52
67 km - MTB/silnice
2:40:17
0:56:19
169
129
Brehovská Lenka
1984
BIKE TEAM Vodňany
H1
2
67 km - MTB/silnice
2:41:14
0:57:16
170
63
Vrana Jiri
1974
Ck Vinohradské šlapky
C1
57
67 km - MTB/silnice
2:42:56
0:58:58
171
90
Greguš Antonín
1955
Sportcycling Mariánské Lázně
D1
27
67 km - MTB/silnice
2:43:27
0:59:29
172
49
Král Zdeněk
1979
Čelivo
B1
53
67 km - MTB/silnice
2:43:51
0:59:53
173
50
Trach Josef
1980

B1
54
67 km - MTB/silnice
2:47:26
1:03:28
174
108
Bareš Ondřej
1978

B1
55
67 km - MTB/silnice
2:50:28
1:06:30
175
85
Janák Petr
1966
SAPAL
D1
28
67 km - MTB/silnice
2:51:15
1:07:17
176
61
Sládek Václav
1969

C1
58
67 km - MTB/silnice
2:52:04
1:08:06
177
114
Ráb Jaroslav
1989
CK Kramolín
A1
32
67 km - MTB/silnice
2:52:38
1:08:40
178
67
Krejčiřík Tomáš
1976

C1
59
67 km - MTB/silnice
2:52:53
1:08:55
179
116
Kučerová Jiřina
1985
CK-Kramolín
H1
3
67 km - MTB/silnice
2:53:36
1:09:38
180
73
Knězů Marek
1971
GEPRO
C1
60
67 km - MTB/silnice
2:59:40
1:15:41
181
626
Jůza miloslav
1953
cykloservis Malát Klatovy
D1
29
67 km - MTB/silnice
3:00:09
1:16:11
182
83
Skala Jiří
1955
HS ŠNECI
D1
30
67 km - MTB/silnice
3:04:29
1:20:31

Tour de Brdy 30 km
1
398
Blažek Lukáš
1998
Nilfisk pro cycling
M3
1
30 km - MTB
0:57:57

2
317
Hyšpler Robin
1986
PRODOLI Racing Team
B2
1
30 km - MTB
0:58:39
0:00:42
3
308
Stropnický Ondra
1987
Prodoli Racing Team
A2
1
30 km - MTB
0:58:40
0:00:43
4
397
Blažek Jakub
1998
Nilfisk pro cycling
M3
2
30 km - MTB
0:59:47
0:01:50
5
336
Minařík Petr
1976

C2
1
30 km - MTB
0:59:48
0:01:50
6
387
Stehlík Petr
1977
BI ESSE
B2
2
30 km - MTB
0:59:49
0:01:52
7
783
Šneberger Jan
1985
TT Příbram
B2
3
30 km - MTB
0:59:50
0:01:53
8
333
Ingriš Patrik
1974
MTB-Nýřany
C2
2
30 km - MTB
0:59:58
0:02:01
9
745
Zima Ota
1984
Kellys bike ranch team
B2
4
30 km - MTB
1:00:28
0:02:30
10
360
Lukš David
1998
Cyklo Atom cycling team
M3
3
30 km - MTB
1:02:11
0:04:14
11
394
Šrail Tomáš
1992
AC SPARTA PRAHA /> A2
2
30 km - MTB
1:02:12
0:04:15
12
323
Šulc David
1973
Třebusice
C2
3
30 km - MTB
1:02:14
0:04:17
13
305
Novotný František
1981
Bikepart.cz
B2
5
30 km - MTB
1:02:39
0:04:42
14
363
Kluch Luboš
2000

M3
4
30 km - MTB
1:03:31
0:05:34
15
663
Kučera Jan
1985
For BIKES team
B2
6
30 km - MTB
1:03:32
0:05:35
16
741
Hadáček František
1975
GS cyklo team Jistebnice
C2
4
30 km - MTB
1:04:21
0:06:24
17
700
Fojt Petr
1987
R2
A2
3
30 km - MTB
1:04:43
0:06:46
18
349
Ošmera Jan
1954
RoNaKol Pravíkov
E2
1
30 km - MTB
1:04:53
0:06:56
19
740
Slavík Lubomír
1952
Linie design studio
E2
2
30 km - MTB
1:04:53
0:06:56
20
337
Zvolský Roman
1965
KELLYS BIKERANCH TEAM
D2
1
30 km - MTB
1:04:53
0:06:56
21
748
Novotný Ladislav
1959
CYCLING TEAM KBELY
D2
2
30 km - MTB
1:04:54
0:06:57
22
743
Skalka Pavel
1970
CBC TEAM
C2
5
30 km - MTB
1:04:55
0:06:57
23
344
Skácel Pavel
1966
BBC Zaječov
D2
3
30 km - MTB
1:05:00
0:07:03
24
684
Pospíšil Lukáš
1998
AUTHOR TEAM STUPNO
M3
5
30 km - MTB
1:06:24
0:08:27
25
361
Kdýr Matěj
2000
BSK racing
M3
6
30 km - MTB
1:06:41
0:08:44
26
319
Pfeffer Pavel
1978
Zruč-Senec
B2
7
30 km - MTB
1:06:43
0:08:46
27
342
Tácha Petr
1965
Dexter cycling
D2
4
30 km - MTB
1:06:43
0:08:46
28
321
Zástava Karel
1969
Aisin Písek
C2
6
30 km - MTB
1:07:02
0:09:05
29
364
Souček Petr
1999
Bikemarast
M3
7
30 km - MTB
1:07:09
0:09:12
30
381
Šůcha Václav
1977
Author Team Stupno
B2
8
30 km - MTB
1:07:15
0:09:18
31
757
Čermák Rostislav
1998
Author Team Stupno
M3
8
30 km - MTB
1:07:19
0:09:21
32
377
Hora Luděk
1980
MTB-Nýřany
B2
9
30 km - MTB
1:07:38
0:09:41
33
388
Šrot Radek
1949
HM Sport Český Krumlov
E2
3
30 km - MTB
1:07:52
0:09:55
34
325
Pfeffer Miroslav
1976
AUTHOR TEAM STUPNO
C2
7
30 km - MTB
1:07:57
0:10:00
35
750
Venkrbec Tomáš
1975
Dexter cyling
C2
8
30 km - MTB
1:08:25
0:10:28
36
339
Tuháček Milan
1964
TO EUROPE
D2
5
30 km - MTB
1:08:30
0:10:33
37
392
Vondráček Jan
2003
ck příbram
MZ2
1
30 km - MTB
1:08:34
0:10:37
38
365
Ingriš Marek
1998
MTB-Nýřany
M3
9
30 km - MTB
1:08:35
0:10:37
39
327
Novák Vladimír
1972
GS cyklo team Jistebnice
C2
9
30 km - MTB
1:09:13
0:11:16
40
737
Kopecký Václav
1967
GS JISTEBNICE
C2
10
30 km - MTB
1:09:50
0:11:53
41
735
Bartoš Zdeněk
1952
Theosport - Tukan Bike Team
E2
4
30 km - MTB
1:09:50
0:11:53
42
518
Kolakovský Robin
2000
Rockmachine Cyklomax
M3
10
30 km - MTB
1:10:14
0:12:17
43
781
Mrázek Zdeněk
2000
MHM Stream
M3
11
30 km - MTB
1:10:34
0:12:37
44
362
Štěpán Jiří
2002
WWW.VIKINGFOOTWEAR.CZ
M3
12
30 km - MTB
1:10:34
0:12:37
45
347
Jírů Jan
1966
AC Sparta Praha cykloakademie
D2
6
30 km - MTB
1:10:35
0:12:37
46
755
Stádník Marek
1976
DEXTER CYCLING
C2
11
30 km - MTB
1:10:35
0:12:37
47
733
Bělohlávek Aleš
1976
Podbrdy
C2
12
30 km - MTB
1:10:35
0:12:38
48
379
Štěpán Vondráček
1973
ck příbram
C2
13
30 km - MTB
1:10:38
0:12:41
49
313
Václavík Jan
1978
HINTON České Budějovice
B2
10
30 km - MTB
1:10:40
0:12:42
50
309
Vacek Zdeněk
1988
SKP RAPID
A2
4
30 km - MTB
1:10:59
0:13:02
51
727
Koktavý Jiří
2002

MZ2
2
30 km - MTB
1:11:00
0:13:02
52
343
Komínek Stanislav
1961
BBC Zaječov
D2
7
30 km - MTB
1:11:13
0:13:16
53
749
Kratochvíl Jan
1982
ELEVEN MERCEDES MITAS
B2
11
30 km - MTB
1:11:17
0:13:20
54
350
Dimmer Jan
1953
ŠILHAVÝ-RAMALA
E2
5
30 km - MTB
1:11:27
0:13:30
55
302
Kornalíková Eva
1976
Galaxy Cyklošvec
F2
1
30 km - MTB
1:12:07
0:14:10
56
391
Pavelka Jan
1952

E2
6
30 km - MTB
1:12:09
0:14:12
57
324
Záhorec Pavel
1976

C2
14
30 km - MTB
1:12:10
0:14:12
58
338
Homolka Pavel
1963
TO EUROPE
D2
8
30 km - MTB
1:12:10
0:14:13
59
390
Kleinhampl Josef
1974

C2
15
30 km - MTB
1:12:11
0:14:13
60
789
Slabý Karel
1975
Biketime Bulls Písek
C2
16
30 km - MTB
1:12:12
0:14:15
61
754
Procházka Jakub
2000
METAL PRODEX Plzeň
M3
13
30 km - MTB
1:12:12
0:14:15
62
306
Hodr Filip
1987
Assa Abloy
A2
5
30 km - MTB
1:12:31
0:14:33
63
732
Hodáňová Jitka
1975
SK Prima Polička
F2
2
30 km - MTB
1:12:50
0:14:53
64
382
Charvátová Kateřina
1976
AC Sparta Praha B
F2
3
30 km - MTB
1:12:50
0:14:53
65
731
Hodáň Petr
1968
SK Prima Polička
C2
17
30 km - MTB
1:12:51
0:14:54
66
352
Klimeš Miloš
1955
KC Brno
E2
7
30 km - MTB
1:13:21
0:15:24
67
747
Mada Bogdan
1991

A2
6
30 km - MTB
1:13:23
0:15:26
68
777
Aubrecht Jakub
1984
AGRO 21 - ROKYCANY
B2
12
30 km - MTB
1:13:37
0:15:40
69
372
Morozov Václav
1963
Agro 21
TD
1
30 km - MTB
1:14:23
0:16:26
70
359
Veselá Kateřina
1977
TJ Spartak Třebíč
H2
1
30 km - MTB
1:14:26
0:16:29
71
782
Holzäpfl Milan
2000
MHM Stream
M3
14
30 km - MTB
1:14:29
0:16:32
72
661
Olbertová Jana
1985
For BIKES
H2
2
30 km - MTB
1:15:24
0:17:27
73
775
Podaná Jana
1974
AC SPARTA PRAHA /> F2
4
30 km - MTB
1:15:49
0:17:52
74
322
Jeníček Robert
1974

C2
18
30 km - MTB
1:16:01
0:18:04
75
315
Šebela Sláva
1979
66 KEEP CHALLENGING
B2
13
30 km - MTB
1:16:03
0:18:06
76
357
Nováková Nikola
1998
Gs Cyklo Team Jistebnice
Z3
1
30 km - MTB
1:16:03
0:18:06
77
314
Hodek Milan
1983

B2
14
30 km - MTB
1:16:04
0:18:06
78
346
Havelka Petr
1959
Hradecký spinning klub
D2
9
30 km - MTB
1:16:04
0:18:07
79
345
Kučera Ivan
1960
Hradecký Spinning Klub
D2
10
30 km - MTB
1:16:04
0:18:07
80
779
Mrštíková Zuzana
1989
More Than Bikers
Z2
1
30 km - MTB
1:16:13
0:18:16
81
366
Rubáš Matouš
2004
AC SPARTA PRAHA /> MZ1
1
30 km - MTB
1:16:30
0:18:33
82
318
Drmla Pavel
1982

B2
15
30 km - MTB
1:17:49
0:19:52
83
786
Zuzanek Paul
1956
Mtb-Team-Böbrach
E2
8
30 km - MTB
1:17:51
0:19:54
84
341
Kroupa Stanislav
1959
České Budějovice
D2
11
30 km - MTB
1:17:53
0:19:56
85
753
Procházka Aleš
1973
METAL PRODEX Plzeň
C2
19
30 km - MTB
1:17:56
0:19:58
86
672
Vondrák Zdeněk
1979

B2
16
30 km - MTB
1:18:21
0:20:23
87
331
Benedikt Roman
1974
COPR Přeštice
C2
20
30 km - MTB
1:18:21
0:20:24
88
785
Hauerland Karel
1951
Nymburk
E2
9
30 km - MTB
1:18:23
0:20:26
89
752
slama Jiří
1968
rock racing
C2
21
30 km - MTB
1:18:29
0:20:31
90
334
Mareš Jiří
1972

C2
22
30 km - MTB
1:18:29
0:20:32
91
316
Svárovský Jan
1982

B2
17
30 km - MTB
1:18:32
0:20:35
92
375
Budilová Hana
1982

H2
3
30 km - MTB
1:18:34
0:20:36
93
734
Karník Luboš
1955
PINKTEAM
E2
10
30 km - MTB
1:19:01
0:21:04
94
772
Jarníková Jitka
1968
Ohrobecký Tajfun
F2
5
30 km - MTB
1:19:50
0:21:53
95
784
Adámková Dana
1980
DIABLO SPORT Č. Krumlov
H2
4
30 km - MTB
1:19:55
0:21:58
96
759
Otta Josef
2003
Fany Gastro Příbram
MZ2
3
30 km - MTB
1:20:36
0:22:38
97
787
Witkowski Marek
2003
junior cycling project team Písek
MZ2
4
30 km - MTB
1:20:38
0:22:41
98
728
Truksa Ivan
1980

B2
18
30 km - MTB
1:20:39
0:22:42
99
668
Kroc Vladimír
2005
AUTHOR STUPNO TEAM
MZ1
2
30 km - MTB
1:21:22
0:23:25
100
758
Kubů Pavlína
2000
GS cyklo team Jistebnice
Z3
2
30 km - MTB
1:21:22
0:23:25
101
303
Dušek Radek
1966
Galaxy Cyklošvec
D2
12
30 km - MTB
1:21:29
0:23:32
102
790
Šulc Petr
1968
Galaxy Bike Tálín
C2
23
30 km - MTB
1:21:30
0:23:33
103
376
Pivcová Bohunka
1977
CT Kardašova Řečice
H2
5
30 km - MTB
1:21:31
0:23:34
104
353
Osadčí Pavel
1956
Galaxy CykoloŠvec
E2
11
30 km - MTB
1:21:36
0:23:39
105
355
Kovářová Petra
1973

F2
6
30 km - MTB
1:21:43
0:23:46
106
320
Čábela Michal
1984

B2
19
30 km - MTB
1:22:05
0:24:08
107
393
Vaingat Tomáš
1977

B2
20
30 km - MTB
1:22:05
0:24:08
108
788
Klimešová Monika
1987
Brno
Z2
2
30 km - MTB
1:22:45
0:24:48
109
756
Ryšavý Václav
1979

B2
21
30 km - MTB
1:23:51
0:25:54
110
729
Procházka Stanislav
2004
JUNIOR CYCLING PROJECT TEAM PÍSEK
MZ1
3
30 km - MTB
1:24:28
0:26:31
111
725
Hort Aleš
1985

B2
22
30 km - MTB
1:25:00
0:27:03
112
370
Vavroušek Ondřej
2006
CK Příbram
MZ1
4
30 km - MTB
1:25:06
0:27:09
113
665
Ungr Radek
1977
Assa Abloy
B2
23
30 km - MTB
1:25:28
0:27:31
114
660
Ramba Martin
1964

D2
13
30 km - MTB
1:26:23
0:28:26
115
358
Nováková Kristýna
1998
Gs Cyklo Team Jistebnice
Z3
3
30 km - MTB
1:26:28
0:28:31
116
301
Váchalová Marie
1953
Radyně Bike team
F2
7
30 km - MTB
1:26:29
0:28:32
117
760
Žáček Jakub
2005
SKC VELOVIS ŠVIHOV
MZ1
5
30 km - MTB
1:27:41
0:29:44
118
371
Slavík Filip
2002

MZ2
5
30 km - MTB
1:28:13
0:30:16
119
395
Pánek Adam
2002

MZ2
6
30 km - MTB
1:28:34
0:30:37
120
378
Kroc Jan
1961

D2
14
30 km - MTB
1:28:39
0:30:41
121
771
Huml Jiří
1956
VELOSPORT Domažlice
E2
12
30 km - MTB
1:29:02
0:31:05
122
742
Charvát Martin
2004
AC SPARTA PRAHA /> MZ1
6
30 km - MTB
1:29:10
0:31:13
123
385
Kroupa David
1979
KROUBANG RACING
B2
24
30 km - MTB
1:29:13
0:31:16
124
354
Vnuková Jaroslava
1951
BSK Racing
F2
8
30 km - MTB
1:31:11
0:33:14
125
389
Šivic Josef
1944

E2
13
30 km - MTB
1:31:32
0:33:35
126
746
Bazgier Milan
1960
Spining Hradec Králové
D2
15
30 km - MTB
1:31:56
0:33:59
127
348
Kolář Jan
1958
Sport-umění-peří
D2
16
30 km - MTB
1:32:09
0:34:12
128
744
Tomíková Dagmar
1973
Řevnice
F2
9
30 km - MTB
1:32:27
0:34:30
129
335
Rychter Pavel
1974

C2
24
30 km - MTB
1:32:34
0:34:37
130
383
Polák Rostislav
1977
AUTHOR Team Stupno
B2
25
30 km - MTB
1:33:26
0:35:29
131
368
Záhorec Matěj
2006
AUTHOR TEAM STUPNO
MZ1
7
30 km - MTB
1:33:27
0:35:30
132
773
Křesáková Leona
1974
FOR BIKES cycling team
F2
10
30 km - MTB
1:33:27
0:35:30
133
326
Červený Václav
1971
bike mtb Újezd Domažlice
C2
25
30 km - MTB
1:33:28
0:35:31
134
681
Vaněk Miroslav
1953
SK Poběžovice
E2
14
30 km - MTB
1:34:37
0:36:39
135
736
Kopecká Lenka
1976
GS JISTEBNICE
F2
11
30 km - MTB
1:35:55
0:37:58
136
738
Herejk Daniel
2005
Z BIKE TEAM
MZ1
8
30 km - MTB
1:35:58
0:38:01
137
751
Batelka Libor
2005
Osová Bítýška
MZ1
9
30 km - MTB
1:36:19
0:38:22
138
310
Kulčák Kryštof
1997

A2
7
30 km - MTB
1:36:21
0:38:24
139
396
Švec Libor
2004
Galaxy Cyklošvec
MZ1
10
30 km - MTB
1:36:53
0:38:55
140
332
Slavík Michal
1976

C2
26
30 km - MTB
1:37:07
0:39:10
141
369
Kuba Filip
2006
CK Příbram
MZ1
11
30 km - MTB
1:38:05
0:40:08
142
356
Ošmerová Zdeňka
1956
RoNaKol Pravíkov
F2
12
30 km - MTB
1:38:30
0:40:32
143
774
Cibulka Tereza
2006
FOR BIKES cycling team
ZZ1
1
30 km - MTB
1:38:37
0:40:40
144
730
Zadražil Vít
2005
Z Bike team Třeboň
MZ1
12
30 km - MTB
1:41:06
0:43:09
145
384
Hladík Petr
2005
SKC velovis švihov
MZ1
13
30 km - MTB
1:44:04
0:46:07
146
726
arleth richard
2006
Z BIKE team Třeboň
MZ1
14
30 km - MTB
1:44:08
0:46:11
147
329
Švarcpik Petr
1970
Mubea
C2
27
30 km - MTB
1:46:34
0:48:37
148
399
Mojžíšová Jaroslava
1955
Podbořany
F2
13
30 km - MTB
1:48:22
0:50:25
149
400
Mojžíš Jaromír
1954
Podbořany
E2
15
30 km - MTB
1:48:23
0:50:26
150
778
Vondráček Martin
1970

C2
28
30 km - MTB
1:48:32
0:50:35
151
652
Návrat Radim
1982
Duratec - cykloservex
B2
26
30 km - MTB
1:49:13
0:51:16
152
386
Kozák Tomáš
1966
KROUBANG RACING
D2
17
30 km - MTB
1:49:28
0:51:31
153
307
Bořil Jan
1989
AC Rozdělov
A2
8
30 km - MTB
1:53:09
0:55:12
154
739
Fialová Klára
2006
GS JISTEBNICE
ZZ1
2
30 km - MTB
1:54:11
0:56:14
155
701
Tyxa Václav
1945
Kladno
E2
16
30 km - MTB
1:55:28
0:57:31
156
374
Smitka Jan
1976

C2
29
30 km - MTB
1:57:10
0:59:13
157
312
Kozák Vojtěch
1983
ASSA ABLOY
B2
27
30 km - MTB
2:02:14
1:04:17
158
328
Hladík Petr
1969
SKC velovis švihov
C2
30
30 km - MTB
2:07:04
1:09:06
159
367
Svoboda Filip
2004

MZ1
15
30 km - MTB
2:07:04
1:09:07

Přidat do záložek:         pošli na vybrali.sme.sk        

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 52x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2016/Tour-de-Brdy/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
1-Eliska-1.m.jpg
Barna-food-bar.jpg
Cermak-Tdb.jpg
Cervenka-Jonas-a.jpg
Charvatovi-TdBrdy.jpg

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Mistovství Saska v kriteriu 6. místo Matouš Rubáš a 6. místo v Meiningenu
17. 09. 2018
Spurt na kritériu v Meiningenu,kde Matouš Rubáš obsadil 6.misto a Vladimír Kroc dojel na 12. mistě. Na sobotním ...více

Matouš Rubáš třetí na IL Sano Cupu
Matouš Rubáš třetí na IL Sano Cupu3. 09. 2018
14.díl IL Sano Cupu vyhrál opět Richard Kobr.
První body v kategorii mladších žáků získali David Icha z ...více

ČP mládeže Vidnava- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo a 4 medaile z KP Plzně
ČP mládeže Vidnava- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo a 4 medaile z KP Plzně12. 06. 2018
výsledky ČP mládeže na silnici Vidnava / Jeseníky- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo AC SPARTA ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

Tour de Brdy 2018 mapa a propozice 6.10.2018
Tour de Brdy 2018 mapa a propozice 6.10.20183rd September 2018
12.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

startuje se v sobotu 6.října 2018 ve 13,00 hodin u ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2017
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201723rd August 2017
teamové foto 2017

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru