Facebook

Partner - sponzor

Kdo je kdo

Profil: Jiří Sivák

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 15. 4. 1965 - Čt
Kde 
Bydliště Praha
Záliby Historie, výtvarné umění, kolo.
Foto Ve fotogalerii
Kontakt jirisivak[zaviná...
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

Tour de Brdy 2017 mapa a propozice
Tour de Brdy 2017 mapa a propozice23. 08. 2017
11.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

Datum závodu 7.10.2017 ve 13.hodin
Přihláška a ...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 201715. 02. 2017
http://kamera.penzion-brdy.cz/foto_1.jpg
2017 - ,, lyžování nejlepší za posledních 5 let,,
15.2. sníh leží ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

55.ročník Maloposki wiscig gorski nejlépe Michal Schuran

Po - 12. Červen 2017, 11:41 - Zdeněk Rubáš

Tříetapový závod horský závod okolo Malopolska z Krakova do Tater byl první zkouškou pro sparťanské nováčky v týmu. Michal Schuran v klasifikaci do 23let obsadil 20. místo a pro Josefa Hořejšího a Jiřího Svobodu byl závod prvním větším testem po přechodu do elitní kategorie. Tomáš Schuhler byl nejlépe ve 3.etapě s 5 horskými prémiemi a dojel na 40. místě.

Tour of Małopolska
ORGANIZERS: Małopolski Związek Kolarski
CHOCHOŁOWSKIE TERMY - NOWY TARG - 2017-06-10 Stage 3
CLASSIFICATION OF STAGE 3
DISTANCE (KM): 113 AVERAGE SPEED (KM/H): 40.035 km/h
RANK BIB UCI ID SURNAME, NAME TEAM RESULT GAP BON/PEN POINTS
1 4 100 040 322 51 PATERSKI Maciej CCC SPRANDI POLKOWICE 02:49:21
-10 3
2 61 100 064 923 14 BERNAS Paweł DOMIN SPORT 02:49:21
-6 2
3 72 100 097 658 60 *WILSLY Jonas Gregaard RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM 02:49:21
-6 1
4 53 100 022 987 79 RUTKIEWICZ Marek WIBATECH 7R FUJI 02:49:21
-3
5 131 100 060 613 69 STACHOWIAK Adam VOSTER UNIWHEELS TEAM 02:49:21
6 3 100 058 536 29 OWSIAN Łukasz CCC SPRANDI POLKOWICE 02:49:21
-1
7 24 100 086 658 21 *BUDYAK Anatoliy ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM 02:49:21
8 73 100 079 647 91 MYGIND Rasmus RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM 02:49:33 +12
9 66 100 046 406 24 ZIELIŃSKI Kamil DOMIN SPORT 02:49:33 +12
10 11 100 086 783 49 *KATRASNIK Gasper ADRIA MOBIL 02:49:33 +12
11 136 100 056 069 84 PODLASKI Michał VOSTER UNIWHEELS TEAM 02:49:33 +12
12 41 100 028 324 81 BOUBAL Martin CK PRIBRAM GASTRO 02:49:33 +12
13 132 100 028 580 46 KOMAR Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM 02:49:33 +12 -5
14 105 100 068 435 34 PIASKOWY Emanuel TEAM HUROM 02:49:33 +12
15 55 100 074 974 74 OBORSKI Dominik WIBATECH 7R FUJI 02:49:33 +12
16 52 100 055 196 84 HONKISZ Adrian WIBATECH 7R FUJI 02:49:33 +12
17 231 100 079 516 57 *KONWA Piotr TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 02:49:33 +12
18 114 100 071 811 15 HAMPL Petr SKC TUFO PROSTEJOV 02:49:33 +12
19 85 100 032 437 23 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 02:49:33 +12
20 154 100 098 301 24 MICHAŁEK Mariusz JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 02:49:33 +12
21 45 100 087 074 49 STOHR Jan CK PRIBRAM GASTRO 02:49:33 +12
22 241 100 126 639 38 WÓJCIK Adam MALOPOLSKA REGIONAL TEAM 02:49:33 +12
23 222 100 090 418 95 *DINKLER Jonathan PS TEAM THURINGEN 02:49:33 +12
24 51 100 028 661 30 MORAJKO Jacek WIBATECH 7R FUJI 02:49:33 +12
25 151 100 053 535 72 BRZÓZKA Piotr JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 02:49:33 +12
26 15 100 079 731 78 GROSELJ Ziga ADRIA MOBIL 02:49:33 +12
27 82 100 069 183 06 KLIMIANKOU Kanstantsin MINSK CYCLING CLUB 02:49:33 +12
28 16 100 012 991 74 ROGINA Radoslav ADRIA MOBIL 02:49:33 +12
29 6 100 086 590 50 *SCHLEGEL Michal CCC SPRANDI POLKOWICE 02:49:33 +12
30 12 100 131 832 90 BORSO Andrea ADRIA MOBIL 02:49:33 +12
31 14 100 109 687 61 *PER Gorazd ADRIA MOBIL 02:50:21 +1:00
32 103 100 068 909 23 WARCHOŁ Bartosz TEAM HUROM 02:49:33 +12
33 13 100 094 362 62 *RAJOVIC Dusan ADRIA MOBIL 03:02:00 +12:39
34 74 100 057 635 01 MORKOV Jesper RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM 03:02:00 +12:39
35 134 100 066 000 24 NOWACZEK Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:02:00 +12:39
36 226 100 097 460 56 *HAUPT Tarik PS TEAM THURINGEN 03:02:00 +12:39
37 174 100 364 594 52 JASER Nazir KED - STEVENS TEAM BERLIN 03:02:00 +12:39
38 56 100 150 932 81 *TRACZ Szymon WIBATECH 7R FUJI 03:02:00 +12:39
39 224 100 364 997 67 *RUDOLPH Poul PS TEAM THURINGEN 03:02:00 +12:39
40 94 100 152 243 34 SCHUHLER Tomas AC SPARTA PRAHA 03:02:00 +12:39
41 232 100 144 490 41 *WSÓŁ Damian TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:02:00 +12:39
2017-06-11 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 2
42 225 100 506 365 09 *KASSMANN Fabian PS TEAM THURINGEN 03:02:00 +12:39
43 234 100 158 481 64 *JATCZAK Artur TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:02:00 +12:39
44 253 100 130 161 68 FURCZYK Maciej DAR BUD TEAM 03:02:00 +12:39
45 54 100 062 711 33 BARTKIEWICZ Andrzej WIBATECH 7R FUJI 03:02:00 +12:39
46 235 100 150 929 78 *MURIAS Jakub TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:02:00 +12:39
47 75 100 500 303 58 *KONGSTAD MORCH Tobias RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM 03:02:00 +12:39
48 63 100 072 469 91 KOSTECKI Patryk DOMIN SPORT 03:02:00 +12:39
49 116 100 069 035 52 PSZCZOLARSKI Wojciech SKC TUFO PROSTEJOV 03:02:00 +12:39
50 152 100 088 380 94 PIASECKI Patryk JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 03:02:00 +12:39
51 236 100 158 514 00 *SZÓSTKA Paweł TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:02:00 +12:39 -1
52 111 100 087 085 60 ZAHALKA Matej SKC TUFO PROSTEJOV 03:02:00 +12:39
53 102 100 068 907 21 MIGDAŁ Wojciech TEAM HUROM 03:02:00 +12:39
54 171 100 091 727 46 *FRANZ Marcel KED - STEVENS TEAM BERLIN 03:02:00 +12:39
55 133 100 079 518 59 GRABIS Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM 03:02:00 +12:39
56 21 100 133 951 75 *ZUBENKO Mykyta ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM 03:02:00 +12:39
57 242 100 160 160 94 *WÓJS Krystian MALOPOLSKA REGIONAL TEAM 03:02:00 +12:39
58 96 100 474 056 01 SVOBODA Jiri AC SPARTA PRAHA 03:02:00 +12:39
59 95 100 092 204 38 *SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA 03:02:00 +12:39
60 113 100 095 008 29 *SIPOS Marek SKC TUFO PROSTEJOV 03:02:00 +12:39
61 243 100 599 967 06 *MUCHA Mateusz MALOPOLSKA REGIONAL TEAM 03:02:00 +12:39
62 202 100 151 552 22 *TRONCONI Davide SPEEDER WHEELS 03:02:00 +12:39
63 81 100 090 332 09 TSISHKOU Raman MINSK CYCLING CLUB 03:02:00 +12:39 -3
64 182 100 148 984 73 DACAL ALVAREZ Brais TEAM NOVO NORDISK 03:02:00 +12:39
65 112 100 150 930 79 *OTRUBA Jakub SKC TUFO PROSTEJOV 03:02:00 +12:39
66 25 100 096 409 72 *UDOD Rinat ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM 03:02:00 +12:39
67 181 100 158 098 69 BRAND Sam TEAM NOVO NORDISK 03:02:00 +12:39
68 62 100 033 143 50 DETKO Artur DOMIN SPORT 03:02:00 +12:39
69 42 100 023 186 84 HEBIK Martin CK PRIBRAM GASTRO 03:02:00 +12:39
70 64 100 055 194 82 CHARUCKI Paweł DOMIN SPORT 03:02:00 +12:39
71 46 100 087 075 50 STOHR Pavel CK PRIBRAM GASTRO 03:02:00 +12:39
72 65 100 098 205 25 SKARŻYŃSKI Piotr DOMIN SPORT 03:02:00 +12:39
73 43 100 095 037 58 *GRUBER Pavel CK PRIBRAM GASTRO 03:02:00 +12:39
74 233 100 139 624 25 *ADAMCZYK Dawid TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 03:02:00 +12:39
75 83 100 078 913 36 RAMANAU Raman MINSK CYCLING CLUB 03:02:00 +12:39 -3
76 84 100 026 701 10 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 03:02:00 +12:39
77 92 100 459 342 31 *HOREJSI Josef AC SPARTA PRAHA 03:02:00 +12:39
78 245 100 135 437 09 LEDUCHOWSKI Aleksander MALOPOLSKA REGIONAL TEAM 03:02:00 +12:39
79 155 100 037 289 25 HALEJAK Wojciech JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 03:02:00 +12:39
80 23 100 098 230 50 ZHUKOVSKYI Rostyslav ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM 03:02:00 +12:39
81 5 100 079 514 55 STOSZ Patryk CCC SPRANDI POLKOWICE 03:02:00 +12:39
82 252 100 026 110 01 DUDZIAK Tomasz DAR BUD TEAM 03:03:22 +14:01
83 173 100 101 782 13 *MAGDEBURG Tobias KED - STEVENS TEAM BERLIN 03:03:05 +13:44
1 100 109 949 32 *BANASZEK Alan CCC SPRANDI POLKOWICE DNF
2 100 086 286 37 *MAŁECKI Kamil CCC SPRANDI POLKOWICE DNF
91 100 093 865 50 *FIALA Petr AC SPARTA PRAHA DNF
106 100 028 376 36 MATYSIAK Bartłomiej TEAM HUROM DNF
135 100 108 070 93 *KRAWCZYK Szymon VOSTER UNIWHEELS TEAM DNF
172 100 143 861 91 *AUGUSTIN Hannes KED - STEVENS TEAM BERLIN DNF
175 100 364 590 48 HABASH Yalmaz KED - STEVENS TEAM BERLIN DNF
185 100 101 154 64 *PONKRATOV Dmitriy TEAM NOVO NORDISK DNF
221 100 536 737 20 KUHMEL Sandro PS TEAM THURINGEN DNF
2017-06-11 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 3
223 100 144 811 71 *FRANZ Toni PS TEAM THURINGEN DNF
251 100 158 452 35 *TROSZOK Robert DAR BUD TEAM DNF
254 100 158 482 65 *KLOC Dawid DAR BUD TEAM DNF
ON THE START 95
STARTED 95
FINISHED 83
DISQUALIFIED 0
TEAM CLASSIFICATION STAGE 3
RANK CODE TEAM COUNTRY RESULT GAP
1 CCC CCC SPRANDI POLKOWICE POL 08:28:15
2 VOS VOSTER UNIWHEELS TEAM POL 08:28:27 +12
3 WIB WIBATECH 7R FUJI POL 08:28:27 +12
4 ADR ADRIA MOBIL SLO 08:28:39 +24
5 RIW RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM DEN 08:40:54 +12:39
6 DSP DOMIN SPORT POL 08:40:54 +12:39
7 JBG JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM POL 08:41:06 +12:51
8 THU TEAM HUROM POL 08:41:06 +12:51
9 PFG CK PRIBRAM GASTRO CZE 08:41:06 +12:51
10 MCC MINSK CYCLING CLUB BLR 08:41:06 +12:51
11 IDS ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM UKR 08:53:21 +25:06
12 THU PS TEAM THURINGEN GER 08:53:33 +25:18
13 CHR TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW POL 08:53:33 +25:18
14 SKC SKC TUFO PROSTEJOV CZE 08:53:33 +25:18
15 MRT MALOPOLSKA REGIONAL TEAM POL 08:53:33 +25:18
16 ASP AC SPARTA PRAHA CZE 09:06:00 +37:45
17 KED KED - STEVENS TEAM BERLIN GER 09:07:05 +38:50
SPRINT PREMIE STAGE 3
10 KM Czarny Dunajec, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS BON
1 132 KOMAR Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM 3 -3
2 83 RAMANAU Raman MINSK CYCLING CLUB 2 -2
3 236 SZÓSTKA Paweł TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 1 -1
46 KM Maruszyna, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS BON
1 81 TSISHKOU Raman MINSK CYCLING CLUB 3 -3
2 132 KOMAR Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM 2 -2
3 83 RAMANAU Raman MINSK CYCLING CLUB 1 -1
68 KM Maruszyna, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS BON
1 53 RUTKIEWICZ Marek WIBATECH 7R FUJI 3 -3
2 72 WILSLY Jonas Gregaard RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM 2 -2
3 3 OWSIAN Łukasz CCC SPRANDI POLKOWICE 1 -1
2017-06-11 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 4
MOUNTAIN PREMIE STAGE 3
28 KM Skrzypne, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS
1 81 TSISHKOU Raman MINSK CYCLING CLUB 3
2 56 TRACZ Szymon WIBATECH 7R FUJI 2
3 222 DINKLER Jonathan PS TEAM THURINGEN 1
36 KM Pitoniówka, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS
1 132 KOMAR Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM 3
2 81 TSISHKOU Raman MINSK CYCLING CLUB 2
3 236 SZÓSTKA Paweł TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 1
50 KM Skrzypne, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS
1 236 SZÓSTKA Paweł TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 3
2 56 TRACZ Szymon WIBATECH 7R FUJI 2
3 81 TSISHKOU Raman MINSK CYCLING CLUB 1
58 KM Pitoniówka, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS
1 56 TRACZ Szymon WIBATECH 7R FUJI 3
2 132 KOMAR Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM 2
3 53 RUTKIEWICZ Marek WIBATECH 7R FUJI 1
72 KM Skrzypne, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS
1 131 STACHOWIAK Adam VOSTER UNIWHEELS TEAM 3
2 6 SCHLEGEL Michal CCC SPRANDI POLKOWICE 2
3 3 OWSIAN Łukasz CCC SPRANDI POLKOWICE 1
80 KM Pitoniówka, KAT. 1
RANK BIB SURNAME, NAME TEAM POINTS
1 53 RUTKIEWICZ Marek WIBATECH 7R FUJI 3
2 3 OWSIAN Łukasz CCC SPRANDI POLKOWICE 2
3 4 PATERSKI Maciej CCC SPRANDI POLKOWICE 1
2017-06-11 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 5
INDIVIDUAL GENERAL CLASSIFICATION - MAŁOPOLSKA
DISTANCE (KM): 376 AVERAGE SPEED (KM/H): 41.183 km/h
RANK BIB UCI ID SURNAME, NAME TEAM RESULT GAP RISING
1 4 100 040 322 51 PATERSKI Maciej CCC SPRANDI POLKOWICE 09:07:25
2 61 100 064 923 14 BERNAS Paweł DOMIN SPORT 09:08:43 +1:18 +2
3 72 100 097 658 60 *WILSLY Jonas Gregaard RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM 09:08:46 +1:21 +12
4 53 100 022 987 79 RUTKIEWICZ Marek WIBATECH 7R FUJI 09:08:47 +1:22 +1
5 3 100 058 536 29 OWSIAN Łukasz CCC SPRANDI POLKOWICE 09:08:51 +1:26 +8
6 131 100 060 613 69 STACHOWIAK Adam VOSTER UNIWHEELS TEAM 09:08:52 +1:27 +2
7 11 100 086 783 49 *KATRASNIK Gasper ADRIA MOBIL 09:08:54 +1:29 -5
8 66 100 046 406 24 ZIELIŃSKI Kamil DOMIN SPORT 09:08:54 +1:29 -5
9 73 100 079 647 91 MYGIND Rasmus RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM 09:09:02 +1:37 -3
10 105 100 068 435 34 PIASKOWY Emanuel TEAM HUROM 09:09:04 +1:39 -3
11 85 100 032 437 23 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 09:09:04 +1:39 -2
12 45 100 087 074 49 STOHR Jan CK PRIBRAM GASTRO 09:09:04 +1:39 -2
13 136 100 056 069 84 PODLASKI Michał VOSTER UNIWHEELS TEAM 09:09:04 +1:39 +1
14 231 100 079 516 57 *KONWA Piotr TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 09:09:04 +1:39 -3
15 16 100 012 991 74 ROGINA Radoslav ADRIA MOBIL 09:09:04 +1:39 -3
16 52 100 055 196 84 HONKISZ Adrian WIBATECH 7R FUJI 09:09:04 +1:39 +1
17 24 100 086 658 21 *BUDYAK Anatoliy ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM 09:09:04 +1:39 +5
18 15 100 079 731 78 GROSELJ Ziga ADRIA MOBIL 09:09:04 +1:39 -2
19 114 100 071 811 15 HAMPL Petr SKC TUFO PROSTEJOV 09:09:12 +1:47 -1
20 241 100 126 639 38 WÓJCIK Adam MALOPOLSKA REGIONAL TEAM 09:09:12 +1:47 -1
21 51 100 028 661 30 MORAJKO Jacek WIBATECH 7R FUJI 09:09:12 +1:47 -1
22 103 100 068 909 23 WARCHOŁ Bartosz TEAM HUROM 09:09:12 +1:47 -1
23 6 100 086 590 50 *SCHLEGEL Michal CCC SPRANDI POLKOWICE 09:11:01 +3:36 +1
24 41 100 028 324 81 BOUBAL Martin CK PRIBRAM GASTRO 09:16:55 +9:30 +1
25 82 100 069 183 06 KLIMIANKOU Kanstantsin MINSK CYCLING CLUB 09:16:55 +9:30 +1
26 12 100 131 832 90 BORSO Andrea ADRIA MOBIL 09:16:55 +9:30 +1
27 112 100 150 930 79 *OTRUBA Jakub SKC TUFO PROSTEJOV 09:21:43 +14:18 -4
28 132 100 028 580 46 KOMAR Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM 09:24:18 +16:53 +6
29 222 100 090 418 95 *DINKLER Jonathan PS TEAM THURINGEN 09:24:28 +17:03 +10
30 55 100 074 974 74 OBORSKI Dominik WIBATECH 7R FUJI 09:24:40 +17:15 +37
31 151 100 053 535 72 BRZÓZKA Piotr JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 09:24:40 +17:15 +41
32 154 100 098 301 24 MICHAŁEK Mariusz JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 09:24:40 +17:15 +43
33 14 100 109 687 61 *PER Gorazd ADRIA MOBIL 09:25:28 +18:03 +31
34 42 100 023 186 84 HEBIK Martin CK PRIBRAM GASTRO 09:29:22 +21:57 -6
35 65 100 098 205 25 SKARŻYŃSKI Piotr DOMIN SPORT 09:29:26 +22:01 -6
36 84 100 026 701 10 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 09:29:32 +22:07 -6
37 235 100 150 929 78 *MURIAS Jakub TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 09:29:34 +22:09 -6
38 5 100 079 514 55 STOSZ Patryk CCC SPRANDI POLKOWICE 09:31:15 +23:50 -6
39 62 100 033 143 50 DETKO Artur DOMIN SPORT 09:35:02 +27:37 -6
40 83 100 078 913 36 RAMANAU Raman MINSK CYCLING CLUB 09:36:52 +29:27 +4
41 13 100 094 362 62 *RAJOVIC Dusan ADRIA MOBIL 09:36:54 +29:29 -6
42 56 100 150 932 81 *TRACZ Szymon WIBATECH 7R FUJI 09:36:55 +29:30 -5
43 134 100 066 000 24 NOWACZEK Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM 09:36:55 +29:30 -1
44 232 100 144 490 41 *WSÓŁ Damian TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 09:36:55 +29:30 -3
45 54 100 062 711 33 BARTKIEWICZ Andrzej WIBATECH 7R FUJI 09:36:55 +29:30 -5
46 74 100 057 635 01 MORKOV Jesper RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM 09:36:55 +29:30 +3
47 21 100 133 951 75 *ZUBENKO Mykyta ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM 09:36:55 +29:30 -1
48 25 100 096 409 72 *UDOD Rinat ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM 09:36:55 +29:30 -5
2017-06-11 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 6
49 245 100 135 437 09 LEDUCHOWSKI Aleksander MALOPOLSKA REGIONAL TEAM 09:36:55 +29:30 -4
50 113 100 095 008 29 *SIPOS Marek SKC TUFO PROSTEJOV 09:36:55 +29:30 +1
51 171 100 091 727 46 *FRANZ Marcel KED - STEVENS TEAM BERLIN 09:36:55 +29:30 +2
52 64 100 055 194 82 CHARUCKI Paweł DOMIN SPORT 09:36:55 +29:30
53 133 100 079 518 59 GRABIS Mateusz VOSTER UNIWHEELS TEAM 09:37:03 +29:38 +1
54 46 100 087 075 50 STOHR Pavel CK PRIBRAM GASTRO 09:37:03 +29:38 +1
55 43 100 095 037 58 *GRUBER Pavel CK PRIBRAM GASTRO 09:37:03 +29:38 +1
56 81 100 090 332 09 TSISHKOU Raman MINSK CYCLING CLUB 09:37:04 +29:39 +13
57 236 100 158 514 00 *SZÓSTKA Paweł TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 09:37:06 +29:41 +11
58 102 100 068 907 21 MIGDAŁ Wojciech TEAM HUROM 09:37:07 +29:42 -1
59 225 100 506 365 09 *KASSMANN Fabian PS TEAM THURINGEN 09:37:07 +29:42 +3
60 95 100 092 204 38 *SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA 09:37:07 +29:42 -1
61 96 100 474 056 01 SVOBODA Jiri AC SPARTA PRAHA 09:37:07 +29:42 -1
62 75 100 500 303 58 *KONGSTAD MORCH Tobias RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM 09:37:07 +29:42 +3
63 111 100 087 085 60 ZAHALKA Matej SKC TUFO PROSTEJOV 09:37:07 +29:42 +3
64 243 100 599 967 06 *MUCHA Mateusz MALOPOLSKA REGIONAL TEAM 09:37:07 +29:42 -1
65 181 100 158 098 69 BRAND Sam TEAM NOVO NORDISK 09:37:07 +29:42 -4
66 63 100 072 469 91 KOSTECKI Patryk DOMIN SPORT 09:37:07 +29:42 +5
67 234 100 158 481 64 *JATCZAK Artur TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 09:37:07 +29:42 +6
68 253 100 130 161 68 FURCZYK Maciej DAR BUD TEAM 09:37:07 +29:42 +6
69 155 100 037 289 25 HALEJAK Wojciech JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 09:37:07 +29:42 +1
70 233 100 139 624 25 *ADAMCZYK Dawid TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 09:37:07 +29:42 +6
71 174 100 364 594 52 JASER Nazir KED - STEVENS TEAM BERLIN 09:37:13 +29:48 +7
72 242 100 160 160 94 *WÓJS Krystian MALOPOLSKA REGIONAL TEAM 09:37:13 +29:48 +5
73 182 100 148 984 73 DACAL ALVAREZ Brais TEAM NOVO NORDISK 09:37:56 +30:31 +7
74 252 100 026 110 01 DUDZIAK Tomasz DAR BUD TEAM 09:38:17 +30:52 -36
75 173 100 101 782 13 *MAGDEBURG Tobias KED - STEVENS TEAM BERLIN 09:38:18 +30:53 +4
76 152 100 088 380 94 PIASECKI Patryk JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM 09:38:59 +31:34 +5
77 94 100 152 243 34 SCHUHLER Tomas AC SPARTA PRAHA 09:39:47 +32:22 +5
78 224 100 364 997 67 *RUDOLPH Poul PS TEAM THURINGEN 09:39:47 +32:22 +5
79 226 100 097 460 56 *HAUPT Tarik PS TEAM THURINGEN 09:39:47 +32:22 +5
80 202 100 151 552 22 *TRONCONI Davide SPEEDER WHEELS 09:39:47 +32:22 +8
81 92 100 459 342 31 *HOREJSI Josef AC SPARTA PRAHA 09:39:47 +32:22 +5
82 23 100 098 230 50 ZHUKOVSKYI Rostyslav ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM 09:39:47 +32:22 +5
83 116 100 069 035 52 PSZCZOLARSKI Wojciech SKC TUFO PROSTEJOV 09:46:41 +39:16 +6
CLASSIFICATION OF COMPETITORS U-23 YEARS - PZKol
RANK BIB UCI ID SURNAME, NAME TEAM RESULT GAP
1 72 100 097 658 60 WILSLY Jonas Gregaard RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM 09:08:46
2 11 100 086 783 49 KATRASNIK Gasper ADRIA MOBIL 09:08:54 +8
3 231 100 079 516 57 KONWA Piotr TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 09:09:04 +18
4 24 100 086 658 21 BUDYAK Anatoliy ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM 09:09:04 +18
5 6 100 086 590 50 SCHLEGEL Michal CCC SPRANDI POLKOWICE 09:11:01 +2:15
6 112 100 150 930 79 OTRUBA Jakub SKC TUFO PROSTEJOV 09:21:43 +12:57
7 222 100 090 418 95 DINKLER Jonathan PS TEAM THURINGEN 09:24:28 +15:42
8 14 100 109 687 61 PER Gorazd ADRIA MOBIL 09:25:28 +16:42
9 235 100 150 929 78 MURIAS Jakub TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 09:29:34 +20:48
10 13 100 094 362 62 RAJOVIC Dusan ADRIA MOBIL 09:36:54 +28:08
11 56 100 150 932 81 TRACZ Szymon WIBATECH 7R FUJI 09:36:55 +28:09
12 232 100 144 490 41 WSÓŁ Damian TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 09:36:55 +28:09
13 21 100 133 951 75 ZUBENKO Mykyta ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM 09:36:55 +28:09
2017-06-11 Obsługa imprez sportowych: www.e-Zawody.pl - lukasz@e-zawody.pl - 505329118 7
14 25 100 096 409 72 UDOD Rinat ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM 09:36:55 +28:09
15 113 100 095 008 29 SIPOS Marek SKC TUFO PROSTEJOV 09:36:55 +28:09
16 171 100 091 727 46 FRANZ Marcel KED - STEVENS TEAM BERLIN 09:36:55 +28:09
17 43 100 095 037 58 GRUBER Pavel CK PRIBRAM GASTRO 09:37:03 +28:17
18 236 100 158 514 00 SZÓSTKA Paweł TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 09:37:06 +28:20
19 225 100 506 365 09 KASSMANN Fabian PS TEAM THURINGEN 09:37:07 +28:21
20 95 100 092 204 38 SCHURAN Michal AC SPARTA PRAHA 09:37:07 +28:21
21 75 100 500 303 58 KONGSTAD MORCH Tobias RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM 09:37:07 +28:21
22 243 100 599 967 06 MUCHA Mateusz MALOPOLSKA REGIONAL TEAM 09:37:07 +28:21
23 234 100 158 481 64 JATCZAK Artur TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 09:37:07 +28:21
24 233 100 139 624 25 ADAMCZYK Dawid TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW 09:37:07 +28:21
25 242 100 160 160 94 WÓJS Krystian MALOPOLSKA REGIONAL TEAM 09:37:13 +28:27
26 173 100 101 782 13 MAGDEBURG Tobias KED - STEVENS TEAM BERLIN 09:38:18 +29:32
27 224 100 364 997 67 RUDOLPH Poul PS TEAM THURINGEN 09:39:47 +31:01
28 226 100 097 460 56 HAUPT Tarik PS TEAM THURINGEN 09:39:47 +31:01
29 202 100 151 552 22 TRONCONI Davide SPEEDER WHEELS 09:39:47 +31:01
30 92 100 459 342 31 HOREJSI Josef AC SPARTA PRAHA 09:39:47 +31:01
TEAM CLASSIFICATION GAZETA KRAKOWSKA
RANK CODE TEAM COUNTRY RESULT GAP
1 CCC CCC SPRANDI POLKOWICE POL 27:25:44
2 WIB WIBATECH 7R FUJI POL 27:27:00 +1:16
3 ADR ADRIA MOBIL SLO 27:27:12 +1:28
4 VOS VOSTER UNIWHEELS TEAM POL 27:42:24 +16:40
5 DSP DOMIN SPORT POL 27:47:28 +21:44
6 RIW RIWAL PLATFORM CYCLING TEAM DEN 27:54:51 +29:07
7 THU TEAM HUROM POL 27:55:03 +29:19
8 MCC MINSK CYCLING CLUB BLR 27:55:21 +29:37
9 PFG CK PRIBRAM GASTRO CZE 27:55:21 +29:37
10 SKC SKC TUFO PROSTEJOV CZE 28:07:50 +42:06
11 CHR TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW POL 28:15:33 +49:49
12 IDS ISD - JORBI CONTINENTAL TEAM UKR 28:22:54 +57:10
13 MRT MALOPOLSKA REGIONAL TEAM POL 28:23:02 +57:18
14 JBG JBG-2 PROFESSIONAL MTB TEAM POL 28:26:27 +1:00:43
15 THU PS TEAM THURINGEN GER 28:38:30 +1:12:46
16 KED KED - STEVENS TEAM BERLIN GER 28:52:26 +1:26:42
17 ASP AC SPARTA PRAHA CZE 28:54:01 +1:28:17

Přidat do záložek:         pošli na vybrali.sme.sk        

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

IL Sano cup pokračuje ve středu 24.8.2017
IL Sano cup pokračuje ve středu 24.8.201723. 08. 2017
Propozice: silniční cyklistické závody pro mladší a starší žáky/žákyně
„ IL Sano Cup “ – O ...více

Týmový kemp sparta - junior
Týmový kemp sparta - junior14. 08. 2017
soustředění probíhá od 13.8 - 20.8. Žihle ,,RS Sklárna,,

TRÉNINKY v týdnu 28/2017
3. 07. 2017
pondělí 17.30 Stupno hřiště

Všechny zprávy

Cykloakademie

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2017
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201723rd August 2017
teamové foto 2017

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

AC SPARTA PRAHA cykloakademie
AC SPARTA PRAHA cykloakademie19th May 2016
Team cykloakademie AC Sparta Praha se zaměřuje na závody amatérské ligy a závody horských kol a pořádání závodů. ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru