Facebook

Partner - sponzor

Kdo je kdo

Profil: Team AC SPARTA Praha 2020

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 1. 1. 2020 - St
Kde 
Bydliště 
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2020 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2020 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.16. 09. 2020
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop
...více

Všechny zprávičky

Kalendář

Tour de Brdy -Velká cena Strašic Info
9. Říjen 21 - So, 12:00
15. ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

startuje v sobotu 9.října 2021 ve 12:00 hodin ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elite, U23, masters, juniory a kadety. Závod je vypsán na jedné silniční 67 km dlouhé trati CHKO Brdy. V tomto ročníku je připravena trasa, která zavede účastníky na nejvyšší vrcholy Brd, tzn. vrch Tok a Praha. Na trase je ,,Gravel,, úsek na prašných a lesních cestách. Přihlášky k závodu najdete na www.sparta-cycling.cz
PROPOZICE:
Datum závodu: sobota 9.10 ve 12:00 hodin
Přihláška a přehled přihlášených: sportsoft.cz
Trasy :
1,Trasa A: 67 km Road Cup - Velká cena obce Strašice,,– start: Strašice – cyklostezky voj. prostoru směr Zaječov – Tok –Praha – Malý Tok- Tři Trubky –Padrťské rybníky – skoro Trokavec – Kolvín - lesní cesta Vlásenka – Josefka – Zámeček – Strašice - cíl cca ve 14 hodin

Start vhodný na silničním, cyklokrosovém, gravel a horském kole – výsledky bez rozdílu použitých kol. Doprovod neoznačených mechanických vozů v prostoru CHKO Brdy je nepřípustný. Stacionární depo je možné v obcích na okraji CHKO Brdy a to na výjezdu z obce Zaječov a Kolvín. Pořadatel poskytne neutrální mechanický vůz pro první skupinu na trase 67 km. Je vhodné mít s sebou 2 náhradní duše a pumpičku.

Vyhlášení vítězů hlavního závodu a dětí ihned po dojezdu v 14.00 h. po dojezdu
Celkové vyhlášení a tombola v 15.00 hodin pro 1.- 3. místo v kategorii.
Startovné : - 300,- Kč pro předem přihlášené a 500,- Kč pro přihlášky před startem
Úhrada startovného na účet č.: 78-3637910267/0100 KB
Jako variabilní symbol platby uveďte prosím vygenerovaný kód z přihlášky.
Kategorie hodnocené :
RoadCup - Trasa A ( 67 km)
muži A1 - 19 - 39 let
muži C1 - 40 - 49 let
muži D1 -50 a více let
ženy Z1 - 15 a více let junioři/ kadeti 15 – 18 let
Prezentace: sobota od 9:30 do 11:00h vyzvednutí čísel.
Kancelář :Strašice Kino/ Restaurace (u bývalých Kasáren)
Sprchy a šatny: Muzeum a turistická ubytovna Strašice
Ředitel závodu: Zdeněk Rubáš, 603 917 656
Další info http://www.sparta-cycling.cz/

Historičtí vítězové Tour de Brdy:

2020 – 1. Maciej Paterski -Pol./Wibatech Merx, 2. Matěj Zahálka-Elkov Kasper, 3. Patrik Stosz Voster ATS – ČP Škoda Cup 110 km
2019 – 1. Martin Stošek Vitalo Future, 2. Tomáš Kalojíros AC SPARTA PRAHA,
3.Henri Uhlig Německo/ Kelheim
2018 – 1.Tomáš Kalojíros.2. Petr Malán oba AC SPARTA PRAHA, 3,František Honsa ČS
2017 - 1.Tomáš Kalojíros.Topforex 2.Vojtěch Sedláček CK Příbram ,3. Josef Hořejší AC SPARTA PRAHA
2016 – 1.Tomáš Kalojíros 2 Denis Rugovac 3 Václav Viktorin všichni AC SPARTA PRAHA
2015 – 1. Tomáš Kalojíros PSK Whirpool .2.Petr Fiala 3.Jonáš Vojtěch AC SPARTA PRAHA
2014 – 1.Martin Hunal PSK Whirpool 2.Martin Hačecký Dukla Praha 3. Jindřich Dlask U23 ex
2013- 1. Martin Hunal AC SPARTA PRAHA, 2. Stanislav Kozubek 3.František Paďour oba Bauknecht
2012 – 1.Rostislav Krotký (AC SPARTA PRAHA), 2.Adam Homolka, 3. František Paďour
2011 – 1.Jiří Bareš (ASC Dukla Praha), 2.Milan Kadlec, 3.Lukáš Smola
2010 – 1.Ondřej Cink – (Merida) 2. Milan Kadlec,Dukla Praha 3. Jiří Hudeček
2009 – 1.Rostislav Krotký (AC SPARTA PRAHA), 2. Michal Kesl, 3. Richard Faltus
2007 – 1.Zdeněk Křížek( AC SPARTA PRAHA), 2.Roman Hanzelín, 3. FrantišekRaboň
2004 - 1.Radek Bečka AC SPARTA PRAHA, MTB

Více událostí v kalendáři

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Jan Ryba se stal vícemistrem ČR v akademické časovce jednotlivců

Jan Ryba se stal vícemistrem ČR v akademické časovce jednotlivců

St - 19. Srpen 2020, 21:50 - Zdeněk Rubáš

při Velké ceně Temelína. Zaostal o 13 sekund za vítězným Jiřím Šormem. Nedělní hromadný závod jednotlivců na 100 km vyhrál Michal Schuran , Petr Fiala dojel na 4. místě,

Pořadí Poř. kat. St. č. Příjmení Jméno Ročník Tým Vysoká škola Cíl Ztráta Body
1 1 A 257 Šorm Jiří 1997 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1. LÉKAŘSKÁ FAKULTA UK Praha 00:26:46
2 2 A 259 Ryba Jan 1995 AC Sparta cycling z.s. Západočeská univerzita 00:26:59 +0:00:13
3 3 A 263 Hrstka Jan 1994 Rafkarna IDEA Cycling Team 00:27:13 +0:00:27
4 1 C 465 Drábek Zdeněk 1978 DZ BEX CYCLING TEAM 00:27:34 +0:00:48
5 4 A 266 Schuran Michal 1996 CK Příbram Fany Gastro UP FTK 00:27:44 +0:00:58
6 1 B 320 Jelínek Pavel 1984 KC Slavia Praha 00:27:46 +0:01:00 150
7 5 A 254 Tvrz Matěj 1999 Team Bikehouse ČZU 00:27:59 +0:01:13
8 6 A 270 Hradecký Jaroslav 1996 SportRaces Cycling Team UJEP 00:28:15 +0:01:29
9 2 C 407 Jiřička Miroslav 1972 Cyklo Jiřička Litvínovice 00:28:37 +0:01:51 150
10 3 C 445 Průcha Bedřich 1973 Bikeheart 00:28:38 +0:01:52 145
11 2 B 358 Malík Tomáš 1984 Sportovní klub MS Auto 00:28:57 +0:02:11
12 4 C 454 Vodička Václav 1972 CYCLING BRNO 00:28:59 +0:02:13
13 5 C 463 Vyplel Jakub 1980 Author Team Stupno 00:28:59
14 6 C 440 Vávra Marek 1976 Sport-Bike ST 00:28:59 141
15 7 C 455 Zezula Tomaš 1980 CYCLING BRNO 00:29:00 +0:02:14
16 8 C 406 Plechata Radek 1977 Velo club Tábor 00:29:02 +0:02:16 138
17 1 D 552 Thaler Jürgen 1968 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl 00:29:03 +0:02:17
18 9 C 444 Belfín Jiří 1975 KOVO BELFÍN cyklo team 00:29:12 +0:02:26 136
19 10 C 412 Horký David 1973 RC-H 1919 Nürnberg 00:29:20 +0:02:34 135
20 2 D 521 Tůma Roman 1965 00:29:24 +0:02:38 134
21 7 A 252 Tvrz Lukáš 1994 Team Bikehouse ČZU 00:29:25 +0:02:39
22 3 D 523 Krbec Tomáš 1969 Diablo Český Krumlov 00:29:27 +0:02:41 133
23 8 A 229 Koblic Radek 1993 CT Weber 00:29:34 +0:02:48 145
24 9 A 251 Šňupárek Václav 1995 Team Novo Nordisk Development UK FTVS 00:29:38 +0:02:52
25 4 D 525 Ježek Kamil 1968 CK - Kramolín 00:30:01 +0:03:15 132
26 10 A 265 Chlupáč Jan 1994 Sportovní Klub MS Auto Univerzita Hradec Králové 00:30:06 +0:03:20
27 5 D 526 Matoušek Bohumil 1970 CK Kramolín 00:30:22 +0:03:36 131
28 11 A 262 Korecký Štěpán 1996 00:30:23 +0:03:37
29 11 C 400 Juráň Karel 1974 Diablo sport Český Krumlov 00:30:23 130
30 3 B 359 Veselý Pavel 1981 Sportovní klub MS auto 00:30:33 +0:03:47
31 6 D 508 Feferle František 1961 Čistý sport 00:30:36 +0:03:50 129
32 12 C 458 Šrain Jiří 1979 Dexter Cycling 00:30:46 +0:04:00
33 7 D 123 Semerád Josef 1969 Sportovní klub MS AUTO 00:31:00 +0:04:14
34 13 C 457 Chadim Václav 1980 Haka Racing Team 00:31:07 +0:04:21
35 4 B 336 Mikulášek Michal 1981 CK Kralomín 00:31:12 +0:04:26 141
36 14 C 430 Ploner Robert 1977 RPR Římov 00:31:13 +0:04:27 128
37 8 D 553 Vodička Lukáš 1963 CK Omlazení.cz 00:31:15 +0:04:29
38 15 C 452 Částka Kryštof 1977 ABC Team Železná Ruda 00:31:23 +0:04:37
39 16 C 447 Plánička Jaroslav 1977 Kovo Belfin cyklo team 00:31:30 +0:04:44 127
40 17 C 464 Janoušek Hynek 1977 Betri 00:31:33 +0:04:47
41 1 E 625 Klíma Zdeněk 1955 AK OLYMP Brno 00:31:34 +0:04:48 126
42 1 Z 668 Milec,Jiřincová Jana 1986 00:31:38 +0:04:52 125
43 12 A 213 Kudlák Tomáš 1993 Galaxy CykloŠvec Stevens 00:31:44 +0:04:58 138
44 9 D 514 Kloub Martin 1967 CB Trauma 00:31:45 +0:04:59 124
45 2 Z 678 Doležalová Hana 1977 Ac Sparta Praha 00:31:47 +0:05:01 123
46 5 B 125 Kopáček Pavel 1984 Bežerovice 00:31:49 +0:05:03
47 18 C 408 Krátký Vladan 1973 Cyklo Jiricka 00:31:50 +0:05:04 122
48 13 A 215 Joza Miroslav 1995 Cyklo Kohout Multicar-CB VŠO 00:31:52 +0:05:06 136
49 6 B 319 Vopat Jan 1981 Diablo sport Český Krumlov 00:31:54 +0:05:08 135
50 3 Z 682 Heřmanovská Hana 2000 Andy Schleck Cycles - Immo Losch VŠO 00:32:05 +0:05:19
51 7 B 360 Dupkanič Vladimír 1982 SpectrumBike ČB 00:32:16 +0:05:30
52 14 A 267 Hála Lukáš 1994 Open Cycling Academy MU FSpS 00:32:18 +0:05:32
53 4 Z 681 Trčková Daniela 1998 Restore cycling UK, FSV 00:32:19 +0:05:33
54 8 B 350 Suchý Jaromír 1981 www.RadyneBike.cz 00:32:20 +0:05:34
55 2 E 616 Klabouch Jan 1959 AC Sparta cykl. akademy 00:32:23 +0:05:37 121
56 5 Z 677 Zadáková Klára 1988 SportRaces Cycling Team 00:32:25 +0:05:39
57 10 D 524 Okruhlica Petr 1969 CKKV Praha 00:32:27 +0:05:41 120
58 6 Z 679 Čunderlová Daniela 1997 Mapei Merida Kaňkovský Fakulta tělesné kultury Univerzity Palac 00:32:27
59 11 D 530 Strnad Ivo 1964 CKKV Praha 00:32:32 +0:05:46 119
60 7 Z 673 Randová Iveta 1972 CK Kramolín 00:33:08 +0:06:22 118
61 15 A 250 Primas Aron 1998 Felák (jezdím sám, ale ať tam něco je na ČVUT FEL 00:33:13 +0:06:27
62 19 C 456 Kučera Ondřej 1974 00:33:15 +0:06:29
63 3 E 600 Vopat Jan 1954 Diablo sport Český Krumlov 00:33:32 +0:06:46 117
64 9 B 260 Vítek Milan 1990 00:33:37 +0:06:51
65 4 E 628 Růžička Luboš 1959 00:33:40 +0:06:54
66 8 Z 676 Pany Irene 1973 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl 00:33:51 +0:07:05
67 9 Z 653 Matlášková Jana 1966 Cyklo Jiřička 00:33:54 +0:07:08 116
68 16 A 256 Primas Benjamín 1994 Primas 00:33:55 +0:07:09
69 10 B 357 Uhlíř Lukáš 1989 00:33:57 +0:07:11
70 10 Z 680 Slámová Denisa 2000 00:33:59 +0:07:13
71 17 A 233 Dychtl Michal 1993 00:34:06 +0:07:20 134
72 5 E 615 Buřič Karel 1958 Cyklo Kohout multicar-cb 00:34:08 +0:07:22 115
73 11 B 351 Jerhot Jakub 1987 BK Nezmar 00:34:29 +0:07:43
74 20 C 100 Veselka Lubomír 1978 SAK Rumburk 00:34:41 +0:07:55
75 6 E 613 Kohout Ladislav 1958 Cyklo Kohout Multicar CB 00:34:48 +0:08:02 114
76 7 E 620 Peltan Zdeněk 1959 Cyklo Jiřička 00:34:53 +0:08:07 113
77 12 D 513 Ježek Martin 1966 3M 00:35:06 +0:08:20 112
78 21 C 434 Novák Vladimír 1972 Hůrka 00:35:09 +0:08:23 111
79 13 D 551 Šmíd Pavel 1962 WestRock 00:35:22 +0:08:36
80 11 Z 666 Adámková Dana 1980 Diablo sport Český Krumlov 00:35:33 +0:08:47 110
81 12 B 334 Mlynář Jan 1988 Cyklo Jiřička 00:36:06 +0:09:20 133
82 12 Z 684 Strnadová Alexandra 2001 CK Příbram - Fany GASTRO 00:36:22 +0:09:36
83 8 E 618 Jiřík Zdeněk 1959 Bikesport Mohelnice 00:37:08 +0:10:22

závod na 100 km
Pořadí Poř. kat. St. č. Příjmení Jméno Tým Ročník Vysoká škola Cíl Ztráta Body
1 1 A 266 Schuran Michal CK Příbram Fany Gastro 1996 UP FTK 02:37:57
2 2 A 278 Schlegel Michal Elkov 1995 02:38:00 +0:00:03
3 3 A 257 Šorm Jiří BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE 1997 1. LÉKAŘSKÁ FAKULTA UK Praha 02:38:01 +0:00:04
4 4 A 293 Fiala Petr AC Sparta Praha 1995 02:38:22 +0:00:25
5 5 A 259 Ryba Jan AC Sparta cycling z.s. 1995 Západočeská univerzita 02:38:22
6 6 A 263 Hrstka Jan Rafkarna IDEA Cycling Team 1994 02:38:35 +0:00:38
7 7 A 285 Mayer Daniel KC Hlinsko 1997 Střední zdravotnická škola a Vyšší odbor 02:38:45 +0:00:48
8 1 B 356 Gaubitzer Michael RC Raiba Kosmopiloten Zwettl 1983 02:38:47 +0:00:50
9 8 A 286 Kadlec Jakub Velosport Valenta Scott Team 1997 VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 02:38:50 +0:00:53
10 9 A 295 Rugovac Denis AC Sparta Praha 1993 02:39:10 +0:01:13
11 10 A 288 Schühler Tomáš AC SPARTA PRAHA 1994 02:39:42 +0:01:45
12 11 A 294 Kalojíros Tomáš AC Sparta Praha Cycling 1994 02:40:10 +0:02:13
13 12 A 292 Brňák Jan Team Cyklotrener 1996 ŠKODA AUTO Vysoká škola o.p.s. 02:40:49 +0:02:52
14 2 B 361 Hopfgartner Paul ARBÖ headstart ON Fahrrad 1990 02:40:52 +0:02:55
15 13 A 297 Stöhr Jan AC Sparta Praha cycling 1991 02:41:00 +0:03:03

 

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 2. 12. 2019
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

ACS juniorka - rozpis tréninků a informace
ACS juniorka - rozpis tréninků a informace21. 08. 2019
najdete na https://www.facebook.com/groups/vladkroc/
Akademie cyklistických sportů z.s. vedoucí trenér Vladimír Kroc ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Všechny zprávy

Cykloakademie

15.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
15.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic24th March 2021
startuje se v sobotu 9.října 2021 ve 12,00 hodin od domu kultury ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elitu, ...more

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

AC SPARTA PRAHA cykloakademie
AC SPARTA PRAHA cykloakademie19th May 2016
Team cykloakademie AC Sparta Praha se zaměřuje na závody amatérské ligy a závody horských kol a pořádání závodů. ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

NeoldPax: Hello world
:):):)
Přidáno 19. 04. 2021 ke článku: Katarína Hranaiová 6. místo na M ČR v časovce jednotlivců > Reakce
 
poophop: Home page
https://zagadki-rebusy.com/
Přidáno 19. 04. 2021 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce

Příspěvky z fóra

georgiana69: Enjoy daily galleries
Free Porn Pictures and Best HD Sex Photos
http://comstockparkcelenaroxxporn.miaxxx.com/?jazmyn
casting amatuer porn laarge feamile porn itouch free porn download just porn pictures free junkie girl funds habit with porn

...[zkráceno]
Přidáno 19. 04. 2021 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
odeveximjetil: E disseminate symptoms, depolarizes slaves.
http://slkjfdf.net/ - Ipokise Anisuco wbs.fdso.forum.sparta-cycling.cz.ojw.vc http://slkjfdf.net/
Přidáno 19. 04. 2021 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru