Facebook

Kdo je kdo

Profil: 2015 Team AC SPARTA PRAHA cycling

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 15. 2. 2015 - Ne
Kde 
Bydliště 
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/2018
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/201823. 01. 2018
23.1. protaženo 4 km tratí nad Těškovem, nejlepší je okruh na louce před Penzionem 650 m.
18.1. strojová úprava ...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Roman Broniš 5. místo na Czech cycling tour

Roman Broniš 5. místo na Czech cycling tour

So - 10. Červenec 2010, 07:26 - roadcycling.cz

V druhé etapě dotáhla 9ti členná skupina 100 km dlouhý únik až do cíle. V první etapě časovce na 3,7 km obsadil L. Fabišovský 21. místo. Okrouhlický bohužel spadl.

2. etapa na 154 km z Olomouce do Prostějova byla ve znamení dlouhého úniku 9ti členné skupiny. Skupina získala až 7minut náskoku v cíli peloton stáhl na 2.30minuty. Zvítězil Leopold Konig PSK Whirpool, který před cílem z této skupiny odjel. Sparta je celkově druhá v soutěži týmů.
Czech Cycling Tour 2010
Etapa II, 9.7.2010, Olomouc, Horní náměstí - Prostějov
VÝSLEDKY/RESULT LIST
Vzdálenost/distance 154 km Průměrná rychlost/Average speed : 39.00 Km/hod
pořadí st.č. kód UCI jméno příjmení tým kategorie čas odstup bonifikace
rank Race No. UCI code name surname team category result diff. bonus
1 95 CZE19871115 König Leopold PSK Whirlpool - Author Elite 3:56:52 dop. 13
2 93 CZE19780307 Bucháček Tomáš PSK Whirlpool - Author Elite 3:57:39 dop. 12:00:47 dop. 14
3 32 CZE19790212 Homolka Adam Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA Elite 3:57:40 dop. 12:00:48 dop. 4
4 3 BEL19780810 Wellens Bart Telenet Fidea Cycling Team Elite 3:57:40 dop. 12:00:48 dop. 2
5 112 SVK19761017 Broniš Roman AC Sparta Praha Elite 3:57:40 dop. 12:00:48 dop.
6 121 CZE19741013 Kadlec Milan ASC Dukla Praha Elite 3:57:40 dop. 12:00:48 dop. 4
7 116 CZE19880828 Vobora Ondřej Team Fanflash-Nutrixxion U23 3:57:40 dop. 12:00:48 dop.
8 8 GER19870221 Fuchs Sergej Nutrixxon Elite 3:57:40 dop. 12:00:48 dop.
9 70 CZE19750523 Svoboda Jakub CK Kolokrám - Svijany Elite 3:57:45 dop. 12:00:53 dop.
10 99 CZE19761030 Mlynář Zdeněk Výběr Moravy Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
11 122 CZE19830719 Kaňkovský Alois ASC Dukla Praha Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
12 14 GER19900913 Sydlik Benjamin Nutrixxon U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
13 10 GER19870530 Janorschke Grischa Nutrixxon Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
14 77 CZE19820607 Hrubý Tomáš Výběr Jižní Čechy Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
15 16 GER19860325 Sydlik Robert Sparkasse Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
16 5 BEL19890618 Baestaens Vincent Telenet Fidea Cycling Team U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
17 115 CZE19860907 Šimek Jan Team Fanflash-Nutrixxion Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
18 49 NED19900112 Hamelink Jasper Line-LLOYD Foodwear Cycling Team U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
19 84 ESP19881020 Reynes Mimo Marc Mix Favorit Brno U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
20 2 CZE19761020 Dlask Petr Telenet Fidea Cycling Team Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
21 46 NED19890923 Stroet te Rens Line-LLOYD Foodwear Cycling Team U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
22 101 CZE19920501 Lasák Matěj Výběr Moravy U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
23 23 GER19890406 Rechenbach Philipp KDE-Bianchi Team Berlin U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
24 79 CZE19910424 Skalický Jiří Mix Favorit Brno U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
25 7 SVK19880115 Gavenda Robert Telenet Fidea Cycling Team U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
26 109 CZE19851204 Hlaváč Václav AC Sparta Praha Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
27 81 CZE19910923 Maňousek Josef Mix Favorit Brno U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
28 36 CZE19900203 Rohel Břetislav Forman Cycling Team U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
29 111 CZE19761019 Krotký Rostislav AC Sparta Praha Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
30 83 CZE19910928 Černý Viktor Mix Favorit Brno U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
31 105 CZE19900816 Maršálek Nikolas Výběr Moravy U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
32 85 CZE19910303 Novotný Oldřich CK Windoor´s Příbram U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
33 89 CZE19891207 Zaoral Marek CK Windoor´s Příbram U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
34 11 GER19730804 Müller Dirk Nutrixxon Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
35 74 CZE19830906 Šimůnek Radomír Výběr Jižní Čechy Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
36 87 CZE19910405 Stöhr Pavel CK Windoor´s Příbram U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
37 44 NED19911111 Groot de Daan Line-LLOYD Foodwear Cycling Team U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
38 57 SVK19890731 Mahďar Martin Mix Dukla Trenčín Merida U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
39 103 CZE19900717 Petruš Lubomír Výběr Moravy U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
40 45 NED19901203 Koning Peter Line-LLOYD Foodwear Cycling Team U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
41 68 CZE19861023 Novotný Petr CK Kolokrám - Svijany Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
42 30 AUT19781001 Geisler Wolfgang Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
43 6 CZE19910809 Hník Karel Telenet Fidea Cycling Team U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
44 96 CZE19800609 Kozubek Stanislav PSK Whirlpool - Author Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
45 97 CZE19820123 Mareš Martin PSK Whirlpool - Author Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
46 17 GER19900923 Mortka Matthias Sparkasse U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
47 80 CZE19911223 Hošek Josef Mix Favorit Brno U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
48 33 AUT19850521 Schoggl David Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
49 64 CZE19891209 Ehrenberger Jakub CK Kolokrám - Svijany U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
50 180 GER19840817 Friedemann Matthias Team Fanflash-Nutrixxion Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
51 72 CZE19870725 Bambula Ondřej Výběr Jižní Čechy Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
52 13 GER19821206 Mamos Philipp Nutrixxon Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
53 67 SVK19880323 Novák Jakub CK Kolokrám - Svijany U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
54 58 SVK19910117 Marek Boris Mix Dukla Trenčín Merida U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
55 1 CZE19851211 Štybar Zdeněk Telenet Fidea Cycling Team Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
56 65 CZE19880724 Hačecký Martin CK Kolokrám - Svijany U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
57 108 SRB19830327 Jovanović Nebojša AC Sparta Praha Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
58 27 GER19900821 Pachale Chris KDE-Bianchi Team Berlin U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
59 53 SVK19910116 Griger Tomáš Slovensko U23 U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
60 107 CZE19860512 Uher Martin AC Sparta Praha Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
61 61 CZE19850812 Svoboda Jan Mix Dukla Trenčín Merida Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
62 126 CZE19880504 Kuchař Tomáš ASC Dukla Praha U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
63 92 CZE19760129 Benčík Petr PSK Whirlpool - Author Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
64 50 SVK19900508 Rovniak Milan Slovensko U23 U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
65 94 CZE19821111 Hebík Martin PSK Whirlpool - Author Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
66 88 CZE19910405 Stöhr Jan CK Windoor´s Příbram U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
67 38 CZE19820702 Hudeček Petr Forman Cycling Team Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
68 4 BEL19840412 Pauwels Kevin Telenet Fidea Cycling Team Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
69 75 CZE19820322 Kyzivát Vladimír Výběr Jižní Čechy Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
70 24 GER19880302 Grunder Martin KDE-Bianchi Team Berlin U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
71 43 NED19881028 Ruckert Patrick Line-LLOYD Foodwear Cycling Team U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
72 123 CZE19770912 Bláha Martin ASC Dukla Praha Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
73 86 CZE19851105 Křivánek Jiří CK Windoor´s Příbram Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
74 127 CZE19891230 Šimek Adam ASC Dukla Praha U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
75 60 SVK19721104 Nagy Robert Mix Dukla Trenčín Merida Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
76 59 SVK19690106 Polievka Pavol Mix Dukla Trenčín Merida Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
77 114 CZE19870329 Zelinka Ondřej Team Fanflash-Nutrixxion Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
78 12 GER19770621 Obst Rene Nutrixxon Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
79 98 GER19741121 Schulze André PSK Whirlpool - Author Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
80 52 SVK19880617 Čanecký Marek Slovensko U23 U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
81 125 CZE19910712 Vendolský Ondřej ASC Dukla Praha U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
82 78 CZE19910121 Hirt Jan Mix Favorit Brno U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
83 69 CZE19771008 Říha Jiří CK Kolokrám - Svijany Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
84 54 SVK19901206 Hrbáček Miroslav Slovensko U23 U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
85 106 CZE19900312 Salaj Tomáš Výběr Moravy U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
86 28 GER19900129 Müller Tony KDE-Bianchi Team Berlin U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
87 25 GER19870618 Fiedler Jacob KDE-Bianchi Team Berlin Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
88 76 CZE19890908 Hunal Martin Výběr Jižní Čechy U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
89 19 GER19840526 Forberger Sven Sparkasse Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
90 51 SVK19910207 Mačak Matuš Slovensko U23 U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
91 26 GER19910614 Schulze Erik KDE-Bianchi Team Berlin U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
92 82 CZE19880923 Dudek Tomáš Mix Favorit Brno U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
93 73 CZE19820919 Kášek David Výběr Jižní Čechy Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
94 29 AUT19750427 Faltheiner Werner Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
95 110 CZE19810303 Fabišovský Ladislav AC Sparta Praha Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
96 48 NED19891219 Schreurs Mark Line-LLOYD Foodwear Cycling Team U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop. 1
97 47 NED19890220 Griffin Jake Line-LLOYD Foodwear Cycling Team U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
98 34 AUT19871017 Schorkmayer Patrick Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
99 113 CZE19851104 Okrouhlický Tomáš AC Sparta Praha Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
100 90 CZE19890502 Wolf Jan CK Windoor´s Příbram U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
101 40 CZE19911207 Marek Jaroslav Forman Cycling Team U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
102 102 CZE19891121 Plevák Ivo Výběr Moravy U23 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
103 66 CZE19860519 Hudeček Jiří CK Kolokrám - Svijany Elite 3:59:22 dop. 12:02:30 dop.
104 117 CZE19770113 Faltus Richard Team Fanflash-Nutrixxion Elite 3:59:43 dop. 12:02:51 dop.
105 9 GER19750809 Wackernagel Lars Nutrixxon Elite 3:59:43 dop. 12:02:51 dop.
106 128 AUT19871121 Hodlmoser Rupert Asko Tri Linz Elite 4:01:41 dop. 12:04:49 dop.
107 18 FRA19881011 Menvile Leo Sparkasse U23 4:02:54 dop. 12:06:02 dop.
108 41 CZE19790206 Tomeček Lubomír Forman Cycling Team Elite 4:02:54 dop. 12:06:02 dop.
109 130 AUT19890515 Klaner Christoph Asko Tri Linz U23 4:03:15 dop. 12:06:23 dop.
110 104 CZE19770318 Fiala Jan Výběr Moravy Elite 4:03:19 dop. 12:06:27 dop.
111 129 SVK19881129 Liptak Matej Asko Tri Linz U23 4:03:19 dop. 12:06:27 dop.
112 124 CZE19861001 Hochmann Jiří ASC Dukla Praha Elite 4:08:41 dop. 12:11:49 dop.
113 37 CZE19910921 Hynek Dominik Forman Cycling Team U23 4:08:41 dop. 12:11:49 dop.
DNF 15 GER19901008 Thomaschowski Matthias Sparkasse U23 DNF
DNF 39 CZE19830707 Bezunk Ondřej Forman Cycling Team Elite DNF
DNF 42 CZE19790707 Heinrich Lukáš Forman Cycling Team Elite DNF
DNS 71 CZE19830521 Bína Martin Výběr Jižní Čechy Elite DNS
DNF 131 AUT19900914 Hofer Lukas Asko Tri Linz U23 DNF
počet startujících/number of competitors: 117 celkový počet týmů/number of teams: 19
nenastoupili/DNS: 1
nedokončili/DNF : 4
Sbor rozhodčích trestá závodníka číslo 144 podle pravidel rychlostní cyklistiky článek 5.23.22 pokutou 300Kč a penalizicí 10sec.
Processing&Data Timming by On line system, s.r.o

Czech Cycling Tour 2010
Etapa II, 9.7.2010, Olomouc, Horní náměstí - Prostějov
VÝSLEDKY po II.etapě/ RESULT LIST
Vzdálenost/distance 154 km Průměrná rychlost/Average speed : 38.94 Km/hod
pořadí st.č. kód UCI jméno příjmení tým kategorie čas odstup
rank Race No. UCI code name surname team category result diff.
1 95 CZE19871115 König Leopold PSK Whirlpool - Author Elite 4:01:54 dop.
2 93 CZE19780307 Bucháček Tomáš PSK Whirlpool - Author Elite 4:02:33 dop. 12:00:39 dop.
3 121 CZE19741013 Kadlec Milan ASC Dukla Praha Elite 4:02:43 dop. 12:00:49 dop.
4 3 BEL19780810 Wellens Bart Telenet Fidea Cycling Team Elite 4:02:50 dop. 12:00:56 dop.
5 70 CZE19750523 Svoboda Jakub CK Kolokrám - Svijany Elite 4:02:56 dop. 12:01:02 dop.
6 32 CZE19790212 Homolka Adam Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA Elite 4:02:58 dop. 12:01:04 dop.
7 8 GER19870221 Fuchs Sergej Nutrixxon Elite 4:03:05 dop. 12:01:11 dop.
8 116 CZE19880828 Vobora Ondřej Team Fanflash-Nutrixxion U23 4:03:07 dop. 12:01:13 dop.
9 112 SVK19761017 Broniš Roman AC Sparta Praha Elite 4:03:14 dop. 12:01:20 dop.
10 98 GER19741121 Schulze André PSK Whirlpool - Author Elite 4:04:13 dop. 12:02:19 dop.
11 4 BEL19840412 Pauwels Kevin Telenet Fidea Cycling Team Elite 4:04:21 dop. 12:02:27 dop.
12 94 CZE19821111 Hebík Martin PSK Whirlpool - Author Elite 4:04:21 dop. 12:02:27 dop.
13 11 GER19730804 Müller Dirk Nutrixxon Elite 4:04:22 dop. 12:02:28 dop.
14 96 CZE19800609 Kozubek Stanislav PSK Whirlpool - Author Elite 4:04:22 dop. 12:02:28 dop.
15 122 CZE19830719 Kaňkovský Alois ASC Dukla Praha Elite 4:04:24 dop. 12:02:30 dop.
16 49 NED19900112 Hamelink Jasper Line-LLOYD Foodwear Cycling Team U23 4:04:25 dop. 12:02:31 dop.
17 97 CZE19820123 Mareš Martin PSK Whirlpool - Author Elite 4:04:26 dop. 12:02:32 dop.
18 2 CZE19761020 Dlask Petr Telenet Fidea Cycling Team Elite 4:04:27 dop. 12:02:33 dop.
19 45 NED19901203 Koning Peter Line-LLOYD Foodwear Cycling Team U23 4:04:27 dop. 12:02:33 dop.
20 123 CZE19770912 Bláha Martin ASC Dukla Praha Elite 4:04:28 dop. 12:02:34 dop.
21 1 CZE19851211 Štybar Zdeněk Telenet Fidea Cycling Team Elite 4:04:29 dop. 12:02:35 dop.
22 46 NED19890923 Stroet te Rens Line-LLOYD Foodwear Cycling Team U23 4:04:29 dop. 12:02:35 dop.
23 92 CZE19760129 Benčík Petr PSK Whirlpool - Author Elite 4:04:29 dop. 12:02:35 dop.
24 101 CZE19920501 Lasák Matěj Výběr Moravy U23 4:04:29 dop. 12:02:35 dop.
25 125 CZE19910712 Vendolský Ondřej ASC Dukla Praha U23 4:04:29 dop. 12:02:35 dop.
26 110 CZE19810303 Fabišovský Ladislav AC Sparta Praha Elite 4:04:30 dop. 12:02:36 dop.
27 14 GER19900913 Sydlik Benjamin Nutrixxon U23 4:04:33 dop. 12:02:39 dop.
28 180 GER19840817 Friedemann Matthias Team Fanflash-Nutrixxion Elite 4:04:34 dop. 12:02:40 dop.
29 10 GER19870530 Janorschke Grischa Nutrixxon Elite 4:04:35 dop. 12:02:41 dop.
30 103 CZE19900717 Petruš Lubomír Výběr Moravy U23 4:04:35 dop. 12:02:41 dop.
31 66 CZE19860519 Hudeček Jiří CK Kolokrám - Svijany Elite 4:04:36 dop. 12:02:42 dop.
32 80 CZE19911223 Hošek Josef Mix Favorit Brno U23 4:04:36 dop. 12:02:42 dop.
33 7 SVK19880115 Gavenda Robert Telenet Fidea Cycling Team U23 4:04:37 dop. 12:02:43 dop.
34 65 CZE19880724 Hačecký Martin CK Kolokrám - Svijany U23 4:04:37 dop. 12:02:43 dop.
35 111 CZE19761019 Krotký Rostislav AC Sparta Praha Elite 4:04:37 dop. 12:02:43 dop.
36 6 CZE19910809 Hník Karel Telenet Fidea Cycling Team U23 4:04:38 dop. 12:02:44 dop.
37 25 GER19870618 Fiedler Jacob KDE-Bianchi Team Berlin Elite 4:04:39 dop. 12:02:45 dop.
38 48 NED19891219 Schreurs Mark Line-LLOYD Foodwear Cycling Team U23 4:04:39 dop. 12:02:45 dop.
39 13 GER19821206 Mamos Philipp Nutrixxon Elite 4:04:40 dop. 12:02:46 dop.
40 19 GER19840526 Forberger Sven Sparkasse Elite 4:04:41 dop. 12:02:47 dop.
41 84 ESP19881020 Reynes Mimo Marc Mix Favorit Brno U23 4:04:41 dop. 12:02:47 dop.
42 5 BEL19890618 Baestaens Vincent Telenet Fidea Cycling Team U23 4:04:42 dop. 12:02:48 dop.
43 17 GER19900923 Mortka Matthias Sparkasse U23 4:04:42 dop. 12:02:48 dop.
44 29 AUT19750427 Faltheiner Werner Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA Elite 4:04:42 dop. 12:02:48 dop.
45 33 AUT19850521 Schoggl David Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA Elite 4:04:43 dop. 12:02:49 dop.
46 43 NED19881028 Ruckert Patrick Line-LLOYD Foodwear Cycling Team U23 4:04:43 dop. 12:02:49 dop.
47 47 NED19890220 Griffin Jake Line-LLOYD Foodwear Cycling Team U23 4:04:43 dop. 12:02:49 dop.
48 61 CZE19850812 Svoboda Jan Mix Dukla Trenčín Merida Elite 4:04:43 dop. 12:02:49 dop.
49 30 AUT19781001 Geisler Wolfgang Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA Elite 4:04:44 dop. 12:02:50 dop.
50 34 AUT19871017 Schorkmayer Patrick Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA Elite 4:04:44 dop. 12:02:50 dop.
51 72 CZE19870725 Bambula Ondřej Výběr Jižní Čechy Elite 4:04:44 dop. 12:02:50 dop.
52 81 CZE19910923 Maňousek Josef Mix Favorit Brno U23 4:04:44 dop. 12:02:50 dop.
53 108 SRB19830327 Jovanović Nebojša AC Sparta Praha Elite 4:04:45 dop. 12:02:51 dop.
54 126 CZE19880504 Kuchař Tomáš ASC Dukla Praha U23 4:04:45 dop. 12:02:51 dop.
55 60 SVK19721104 Nagy Robert Mix Dukla Trenčín Merida Elite 4:04:46 dop. 12:02:52 dop.
56 89 CZE19891207 Zaoral Marek CK Windoor´s Příbram U23 4:04:46 dop. 12:02:52 dop.
57 99 CZE19761030 Mlynář Zdeněk Výběr Moravy Elite 4:04:46 dop. 12:02:52 dop.
58 115 CZE19860907 Šimek Jan Team Fanflash-Nutrixxion Elite 4:04:46 dop. 12:02:52 dop.
59 24 GER19880302 Grunder Martin KDE-Bianchi Team Berlin U23 4:04:47 dop. 12:02:53 dop.
60 64 CZE19891209 Ehrenberger Jakub CK Kolokrám - Svijany U23 4:04:47 dop. 12:02:53 dop.
61 12 GER19770621 Obst Rene Nutrixxon Elite 4:04:48 dop. 12:02:54 dop.
62 16 GER19860325 Sydlik Robert Sparkasse Elite 4:04:48 dop. 12:02:54 dop.
63 102 CZE19891121 Plevák Ivo Výběr Moravy U23 4:04:48 dop. 12:02:54 dop.
64 107 CZE19860512 Uher Martin AC Sparta Praha Elite 4:04:48 dop. 12:02:54 dop.
65 127 CZE19891230 Šimek Adam ASC Dukla Praha U23 4:04:48 dop. 12:02:54 dop.
66 59 SVK19690106 Polievka Pavol Mix Dukla Trenčín Merida Elite 4:04:49 dop. 12:02:55 dop.
67 68 CZE19861023 Novotný Petr CK Kolokrám - Svijany Elite 4:04:49 dop. 12:02:55 dop.
68 88 CZE19910405 Stöhr Jan CK Windoor´s Příbram U23 4:04:49 dop. 12:02:55 dop.
69 90 CZE19890502 Wolf Jan CK Windoor´s Příbram U23 4:04:49 dop. 12:02:55 dop.
70 106 CZE19900312 Salaj Tomáš Výběr Moravy U23 4:04:49 dop. 12:02:55 dop.
71 109 CZE19851204 Hlaváč Václav AC Sparta Praha Elite 4:04:49 dop. 12:02:55 dop.
72 74 CZE19830906 Šimůnek Radomír Výběr Jižní Čechy Elite 4:04:50 dop. 12:02:56 dop.
73 76 CZE19890908 Hunal Martin Výběr Jižní Čechy U23 4:04:50 dop. 12:02:56 dop.
74 113 CZE19851104 Okrouhlický Tomáš AC Sparta Praha Elite 4:04:50 dop. 12:02:56 dop.
75 114 CZE19870329 Zelinka Ondřej Team Fanflash-Nutrixxion Elite 4:04:50 dop. 12:02:56 dop.
76 38 CZE19820702 Hudeček Petr Forman Cycling Team Elite 4:04:51 dop. 12:02:57 dop.
77 40 CZE19911207 Marek Jaroslav Forman Cycling Team U23 4:04:52 dop. 12:02:58 dop.
78 77 CZE19820607 Hrubý Tomáš Výběr Jižní Čechy Elite 4:04:52 dop. 12:02:58 dop.
79 83 CZE19910928 Černý Viktor Mix Favorit Brno U23 4:04:52 dop. 12:02:58 dop.
80 23 GER19890406 Rechenbach Philipp KDE-Bianchi Team Berlin U23 4:04:53 dop. 12:02:59 dop.
81 28 GER19900129 Müller Tony KDE-Bianchi Team Berlin U23 4:04:53 dop. 12:02:59 dop.
82 44 NED19911111 Groot de Daan Line-LLOYD Foodwear Cycling Team U23 4:04:53 dop. 12:02:59 dop.
83 52 SVK19880617 Čanecký Marek Slovensko U23 U23 4:04:53 dop. 12:02:59 dop.
84 54 SVK19901206 Hrbáček Miroslav Slovensko U23 U23 4:04:53 dop. 12:02:59 dop.
85 87 CZE19910405 Stöhr Pavel CK Windoor´s Příbram U23 4:04:53 dop. 12:02:59 dop.
86 57 SVK19890731 Mahďar Martin Mix Dukla Trenčín Merida U23 4:04:54 dop. 12:03:00 dop.
87 67 SVK19880323 Novák Jakub CK Kolokrám - Svijany U23 4:04:55 dop. 12:03:01 dop.
88 26 GER19910614 Schulze Erik KDE-Bianchi Team Berlin U23 4:04:56 dop. 12:03:02 dop.
89 36 CZE19900203 Rohel Břetislav Forman Cycling Team U23 4:04:56 dop. 12:03:02 dop.
90 50 SVK19900508 Rovniak Milan Slovensko U23 U23 4:04:56 dop. 12:03:02 dop.
91 58 SVK19910117 Marek Boris Mix Dukla Trenčín Merida U23 4:04:57 dop. 12:03:03 dop.
92 27 GER19900821 Pachale Chris KDE-Bianchi Team Berlin U23 4:04:59 dop. 12:03:05 dop.
93 82 CZE19880923 Dudek Tomáš Mix Favorit Brno U23 4:04:59 dop. 12:03:05 dop.
94 51 SVK19910207 Mačak Matuš Slovensko U23 U23 4:05:00 dop. 12:03:06 dop.
95 105 CZE19900816 Maršálek Nikolas Výběr Moravy U23 4:05:00 dop. 12:03:06 dop.
96 69 CZE19771008 Říha Jiří CK Kolokrám - Svijany Elite 4:05:02 dop. 12:03:08 dop.
97 85 CZE19910303 Novotný Oldřich CK Windoor´s Příbram U23 4:05:02 dop. 12:03:08 dop.
98 79 CZE19910424 Skalický Jiří Mix Favorit Brno U23 4:05:03 dop. 12:03:09 dop.
99 75 CZE19820322 Kyzivát Vladimír Výběr Jižní Čechy Elite 4:05:04 dop. 12:03:10 dop.
100 73 CZE19820919 Kášek David Výběr Jižní Čechy Elite 4:05:05 dop. 12:03:11 dop.
101 86 CZE19851105 Křivánek Jiří CK Windoor´s Příbram Elite 4:05:08 dop. 12:03:14 dop.
102 78 CZE19910121 Hirt Jan Mix Favorit Brno U23 4:05:09 dop. 12:03:15 dop.
103 53 SVK19910116 Griger Tomáš Slovensko U23 U23 4:05:10 dop. 12:03:16 dop.
104 117 CZE19770113 Faltus Richard Team Fanflash-Nutrixxion Elite 4:05:25 dop. 12:03:31 dop.
105 9 GER19750809 Wackernagel Lars Nutrixxon Elite 4:05:26 dop. 12:03:32 dop.
106 128 AUT19871121 Hodlmoser Rupert Asko Tri Linz Elite 4:08:16 dop. 12:06:22 dop.
107 41 CZE19790206 Tomeček Lubomír Forman Cycling Team Elite 4:08:26 dop. 12:06:32 dop.
108 18 FRA19881011 Menvile Leo Sparkasse U23 4:08:36 dop. 12:06:42 dop.
109 104 CZE19770318 Fiala Jan Výběr Moravy Elite 4:08:49 dop. 12:06:55 dop.
110 129 SVK19881129 Liptak Matej Asko Tri Linz U23 4:08:58 dop. 12:07:04 dop.
111 130 AUT19890515 Klaner Christoph Asko Tri Linz U23 4:09:02 dop. 12:07:08 dop.
112 124 CZE19861001 Hochmann Jiří ASC Dukla Praha Elite 4:13:53 dop. 12:11:59 dop.
113 37 CZE19910921 Hynek Dominik Forman Cycling Team U23 4:14:21 dop. 12:12:27 dop.
počet startujících/number of competitors: 117 celkový počet týmů/number of teams: 19
nenastoupili/DNS: 1
nedokončili/DNF : 4







Processing&Data Timming by On line system, s.r.o

Bodování prémií:
Rychlostní prémie
1. 95 König Leopold PSK Whirlpool - Author 3 sec
93 Bucháček Tomáš PSK Whirlpool - Author 2 sec
48 Schreurs Mark Line-LLOYD Foodwear Cycling Team 1 sec

2. 93 Bucháček Tomáš PSK Whirlpool - Author 3 sec
121 Kadlec Milan ASC Dukla Praha 2 sec
32 Homolka Adam Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA 1 sec

3. 93 Bucháček Tomáš PSK Whirlpool - Author 3 sec
121 Kadlec Milan ASC Dukla Praha 2 sec
32 Homolka Adam Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA 1 sec

Vrchařská prémie
1. 32 Homolka Adam Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA 5 bodů
116 Vobora Ondřej Team Fanflash-Nutrixxion 4 body
3 Wellens Bart Telenet Fidea Cycling Team 3 body
8 Fuchs Sergej Nutrixxon 2 body
121 Kadlec Milan ASC Dukla Praha 1 bod

Nositele trikotů
žlutý 95 König Leopold PSK Whirlpool - Author
vrchař - bílý s červenými puntíky 32 Homolka Adam Union Radland Karnten
bodovací soutěž - bílo fialový trikot 93 Bucháček Tomáš PSK Whirlpool - Author
U23 -zelený trikot 116 Vobora Ondřej Team Fanflash-Nutrixxion

Pořadí mechanických vozů pro 3.etapu
1 PSK Whirpool
2 ASC Dukla Praha
3 Telenet Fidea Cycling Team
4 CK Kolokrám - Svijany
5 Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA
6 Nutrixon
7 Team Fanflash-Nutrixxion
8 AC Sparta Praha
9 Line-LLOYD Foodwear Cycling Team
10 Výběr Moravy
11 Mix Favorit Brno
12 KDE-Bianchi Team Berlin
13 Sparkasse
14 Mix Dukla Trenčín Merida
15 Výběr Jižní Čechy
16 CK Windoor´s Příbram
17 Forman Cycling Team
18 Slovensko U23
19 Asko Tri Linz





Bodovací soutěž
pořadí Race No. jméno klub body
1 95 König Leopold PSK Whirlpool - Author 26
2 93 Bucháček Tomáš PSK Whirlpool - Author 20
3 32 Homolka Adam Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA 16
4 112 Broniš Roman AC Sparta Praha 12
5 122 Kaňkovský Alois ASC Dukla Praha 10
6 26 Schulze André PSK Whirlpool - Author 10
7 121 Kadlec Milan ASC Dukla Praha 10
8 4 Pauwels Kevin Telenet 9
9 116 Vobora Ondřej Team Fanflash-Nutrixxion 9
10 94 Hebík Martin PSK Whirlpool - Author 8
11 11 Muller Dirk Nutrixxon 7
12 70 Svoboda Jakub CK Kolokrám - Svijany 7
13 96 Kozubek Stanislav PSK Whirlpool - Author 6
14 99 Mlynář Zdeněk Výběr Moravy 6
15 49 Hamelink Jasper Line-LLOYD Foodwear Cycling Team 4
16 14 Sydlik Benjamin Nutrixxon 4
17 97 Mareš Martin PSK Whirlpool - Author 3
18 10 Janorschke Grischa Nutrixxon 3
19 45 Koning Peter Line-LLOYD Foodwear Cycling Team 2
20 77 Hrubý Tomáš Výběr Jižní Čechy 2
21 16 Sydlik Robert Sparkasse 1

Vrchařská prémie
pořadí Race No. jméno klub body
1. 32 Homolka Adam Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA 5
2. 116 Vobora Ondřej Team Fanflash-Nutrixxion 4
3. 3 Wellens Bart Telenet Fidea Cycling Team 3
4. 8 Fuchs Sergej Nutrixxon 2
5. 121 Kadlec Milan ASC Dukla Praha 1



Soutěž družstev/Teams points
pořadí čas klub
1 11:53:53 dop. PSK Whirlpool - Author
2 11:56:24 dop. AC Sparta Praha
3 11:56:24 dop. ASC Dukla Praha
4 11:56:24 dop. Nutrixxon
5 11:56:24 dop. Team Fanflash-Nutrixxion
6 11:56:24 dop. Telenet Fidea Cycling Team
7 11:56:24 dop. Union Radland Karnten-VIPERbike-WSA
8 11:56:29 dop. CK Kolokrám - Svijany
9 11:58:06 dop. CK Windoor´s Příbram
10 11:58:06 dop. Forman Cycling Team
11 11:58:06 dop. KDE-Bianchi Team Berlin
12 11:58:06 dop. Line-LLOYD Foodwear Cycling Team
13 11:58:06 dop. Mix Dukla Trenčín Merida
14 11:58:06 dop. Mix Favorit Brno
15 11:58:06 dop. Slovensko U23
16 11:58:06 dop. Sparkasse
17 11:58:06 dop. Výběr Jižní Čechy
18 11:58:06 dop. Výběr Moravy
19 12:08:15 odp. Asko Tri Linz

Přidat do záložek:         pošli na vybrali.sme.sk        

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

ČP mládeže Vidnava- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo a 4 medaile z KP Plzně
ČP mládeže Vidnava- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo a 4 medaile z KP Plzně12. 06. 2018
výsledky ČP mládeže na silnici Vidnava / Jeseníky- Matouš Rubáš 5. místo a Ondřej Šafránek 8.místo AC SPARTA ...více

Chemnitzer Radsportage: silniční závod v Grosswadershofu vyhrál Matouš Rubáš
Chemnitzer Radsportage: silniční závod v Grosswadershofu vyhrál  Matouš Rubáš28. 05. 2018
Chemnitzer Radsportage - 26.5. kritérium Chemnitz 5.místo Matouš Rubáš (9bodů) a 27.5.2018 druhá etapa - silniční ...více

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ AC SPARTA PRAHA CYCLING - JUNIOR
17. 05. 2018
TERMÍN :
OD 11 DO 18. 8 2018
MÍSTO :
Pension a Restaurace Radvanice
Radvanice 170
542 12 ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

Tour de Brdy 2018 mapa a propozice 6.10.2018
Tour de Brdy 2018 mapa a propozice 6.10.201817th July 2018
12.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

startuje se v sobotu 6.října 2018 ve 13,00 hodin u ...more

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2017
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201723rd August 2017
teamové foto 2017

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru