Facebook

Partner - sponzor

Kdo je kdo

Profil: Michal Schuran

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 30. 6. 1996 - Ne
Kde 
Bydliště Praha
Záliby Cyklistika, běžky, BMX, studium
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2020 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2020 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.16. 09. 2020
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop
...více

Všechny zprávičky

Kalendář

Tour de Brdy -Velká cena Strašic Info
9. Říjen 21 - So, 12:00
15. ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

startuje v sobotu 9.října 2021 ve 12:00 hodin ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elite, U23, masters, juniory a kadety. Závod je vypsán na jedné silniční 67 km dlouhé trati CHKO Brdy. V tomto ročníku je připravena trasa, která zavede účastníky na nejvyšší vrcholy Brd, tzn. vrch Tok a Praha. Na trase je ,,Gravel,, úsek na prašných a lesních cestách. Přihlášky k závodu najdete na www.sparta-cycling.cz
PROPOZICE:
Datum závodu: sobota 9.10 ve 12:00 hodin
Přihláška a přehled přihlášených: sportsoft.cz
Trasy :
1,Trasa A: 67 km Road Cup - Velká cena obce Strašice,,– start: Strašice – cyklostezky voj. prostoru směr Zaječov – Tok –Praha – Malý Tok- Tři Trubky –Padrťské rybníky – skoro Trokavec – Kolvín - lesní cesta Vlásenka – Josefka – Zámeček – Strašice - cíl cca ve 14 hodin

Start vhodný na silničním, cyklokrosovém, gravel a horském kole – výsledky bez rozdílu použitých kol. Doprovod neoznačených mechanických vozů v prostoru CHKO Brdy je nepřípustný. Stacionární depo je možné v obcích na okraji CHKO Brdy a to na výjezdu z obce Zaječov a Kolvín. Pořadatel poskytne neutrální mechanický vůz pro první skupinu na trase 67 km. Je vhodné mít s sebou 2 náhradní duše a pumpičku.

Vyhlášení vítězů hlavního závodu a dětí ihned po dojezdu v 14.00 h. po dojezdu
Celkové vyhlášení a tombola v 15.00 hodin pro 1.- 3. místo v kategorii.
Startovné : - 300,- Kč pro předem přihlášené a 500,- Kč pro přihlášky před startem
Úhrada startovného na účet č.: 78-3637910267/0100 KB
Jako variabilní symbol platby uveďte prosím vygenerovaný kód z přihlášky.
Kategorie hodnocené :
RoadCup - Trasa A ( 67 km)
muži A1 - 19 - 39 let
muži C1 - 40 - 49 let
muži D1 -50 a více let
ženy Z1 - 15 a více let junioři/ kadeti 15 – 18 let
Prezentace: sobota od 9:30 do 11:00h vyzvednutí čísel.
Kancelář :Strašice Kino/ Restaurace (u bývalých Kasáren)
Sprchy a šatny: Muzeum a turistická ubytovna Strašice
Ředitel závodu: Zdeněk Rubáš, 603 917 656
Další info http://www.sparta-cycling.cz/

Historičtí vítězové Tour de Brdy:

2020 – 1. Maciej Paterski -Pol./Wibatech Merx, 2. Matěj Zahálka-Elkov Kasper, 3. Patrik Stosz Voster ATS – ČP Škoda Cup 110 km
2019 – 1. Martin Stošek Vitalo Future, 2. Tomáš Kalojíros AC SPARTA PRAHA,
3.Henri Uhlig Německo/ Kelheim
2018 – 1.Tomáš Kalojíros.2. Petr Malán oba AC SPARTA PRAHA, 3,František Honsa ČS
2017 - 1.Tomáš Kalojíros.Topforex 2.Vojtěch Sedláček CK Příbram ,3. Josef Hořejší AC SPARTA PRAHA
2016 – 1.Tomáš Kalojíros 2 Denis Rugovac 3 Václav Viktorin všichni AC SPARTA PRAHA
2015 – 1. Tomáš Kalojíros PSK Whirpool .2.Petr Fiala 3.Jonáš Vojtěch AC SPARTA PRAHA
2014 – 1.Martin Hunal PSK Whirpool 2.Martin Hačecký Dukla Praha 3. Jindřich Dlask U23 ex
2013- 1. Martin Hunal AC SPARTA PRAHA, 2. Stanislav Kozubek 3.František Paďour oba Bauknecht
2012 – 1.Rostislav Krotký (AC SPARTA PRAHA), 2.Adam Homolka, 3. František Paďour
2011 – 1.Jiří Bareš (ASC Dukla Praha), 2.Milan Kadlec, 3.Lukáš Smola
2010 – 1.Ondřej Cink – (Merida) 2. Milan Kadlec,Dukla Praha 3. Jiří Hudeček
2009 – 1.Rostislav Krotký (AC SPARTA PRAHA), 2. Michal Kesl, 3. Richard Faltus
2007 – 1.Zdeněk Křížek( AC SPARTA PRAHA), 2.Roman Hanzelín, 3. FrantišekRaboň
2004 - 1.Radek Bečka AC SPARTA PRAHA, MTB

Více událostí v kalendáři

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Berner Rundfahrt, kriterium Konstanz a Gangkofen

Berner Rundfahrt, kriterium Konstanz a Gangkofen

Út - 13. Květen 2014, 16:02 - Zdeněk Rubáš

Tomáš Medek obsadil 4. místo mezi sprintery v Konstanz / Tomáš Holub 7. na jubilejním kriteriu v Gangkofenu / Jan Fiala dojel UCI 1.2 kat. Berner Rundfahrt ve Švýcarsku na 59. místě.

UCI ROAD RACE ME 1.2
Samstag 10. Mai 2014
Organisator : Pro Radsport Seeland
ELITE
Strecke : 169.75 km
Durchschnitt : 42.0 km/h
Pos. N° Nom Code UCI Equipe Temps total Ecart avec 1er Nb. tours
1 2 BRÄNDLE Matthias AUT19891207 IAM CYCLING 04:02:35. - 5
2 168 ZAHNER Simon SUI19830306 EKZ RACING TEAM 04:02:35. - 5
3 5 LANG Pirmin SUI19841125 IAM CYCLING 04:02:56. 21. 5
4 104 GRAND Arnaud SUI19900828 BMC DEVELOPMENT TEAM 04:02:56. 21. 5
5 74 CHIRICO Luca ITA19920716 MG KVIS - TREVIGIANI 04:02:56. 21. 5
6 15 KVASINA Matija CRO19811204 TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS 04:02:56. 21. 5
7 4 HOLLENSTEIN Reto SUI19850822 IAM CYCLING 04:02:59. 24. 5
8 105 KÜNG Stefan SUI19931116 BMC DEVELOPMENT TEAM 04:03:14. 39. 5
9 146 MAINARD Jérôme FRA19860825 CHEMINS ROANNE 04:03:14. 39. 5
10 73 BUSATO Matteo ITA19871220 MG KVIS - TREVIGIANI 04:03:14. 39. 5
11 62 BALLONI Alfredo ITA19890920 NANKANG - FONDRIEST 04:03:14. 39. 5
12 136 MARTIN Guillaume FRA19930609 CC ETUPES 04:03:14. 39. 5
13 16 PAULUS Dennis AUT19940922 TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS 04:03:14. 39. 5
14 102 BOHLI Tom SUI19940117 BMC DEVELOPMENT TEAM 04:03:14. 39. 5
15 91 BELYKH Sergey RUS19900304 DEVELOPMENT TEAM 21 04:03:14. 39. 5
16 145 ICARD Florent FRA19900928 CHEMINS ROANNE 04:03:44. 1:09. 5
17 108 SPENGLER Lukas SUI19940916 BMC DEVELOPMENT TEAM 04:03:57. 1:22. 5
18 144 GIRARD Thomas FRA19890523 CHEMINS ROANNE 04:03:57. 1:22. 5
19 148 WELTER Thomas FRA19890102 CHEMINS ROANNE 04:03:57. 1:22. 5
20 114 PACHER Quentin FRA19920106 AVC AIX-EN-PROVENCE 04:03:57. 1:22. 5
21 156 MARCOLIN Matteo ITA19901210 CYCLING TEAM FRIULI 04:03:57. 1:22. 5
22 198 SAGGIORATO Mirco SUI19880416 TEAM SWISS CYCLING 04:03:57. 1:22. 5
23 54 KRIEGER Alexander GER19911128 TEAM STUTTGART 04:03:57. 1:22. 5
24 112 TRARIEUX Julien FRA19920819 AVC AIX-EN-PROVENCE 04:03:57. 1:22. 5
25 37 GOGL Michael AUT19931104 GEBRÜDER WEISS OBERDORFNER 04:03:57. 1:22. 5
26 147 SAUVAGE Paul FRA19950902 CHEMINS ROANNE 04:03:57. 1:22. 5
27 126 ROUX Julien FRA19950121 CHAMBERY CYCLISME FORMATION 04:03:57. 1:22. 5
28 23 HONIG Reinier NED19831028 TEAM VORARLBERG 04:03:57. 1:22. 5
29 203 CANECKY Marek SVK19880617 AMPLATZ - BMC 04:03:57. 1:22. 5
30 164 LIENHARD Fabian SUI19930903 EKZ RACING TEAM 04:03:57. 1:22. 5
31 52 HOLLER Nikodemus GER19910504 TEAM STUTTGART 04:03:57. 1:22. 5
32 162 FRIESECKE Gian SUI19941126 EKZ RACING TEAM 04:03:57. 1:22. 5
33 21 BALDO Nicolas FRA19840610 TEAM VORARLBERG 04:03:57. 1:22. 5
34 193 KELLER Jan SUI19910518 TEAM SWISS CYCLING 04:03:57. 1:22. 5
35 182 KNIPP Niels SUI19940905 TEAM ROTH-FELT 04:03:57. 1:22. 5
36 71 ROTA Lorenzo ITA19950523 MG KVIS - TREVIGIANI 04:03:57. 1:22. 5
37 141 CALLAOU Yvan FRA19930109 CHEMINS ROANNE 04:03:57. 1:22. 5
38 143 GAGLIARDI Axel FRA19900913 CHEMINS ROANNE 04:03:57. 1:22. 5
39 206 TRATNIK Jan SLO19900223 AMPLATZ - BMC 04:03:57. 1:22. 5
40 64 BELLI Matteo ITA19880617 NANKANG - FONDRIEST 04:03:57. 1:22. 5
41 14 KONRAD Patrick AUT19911013 TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS 04:03:57. 1:22. 5
42 1 WYSS Marcel SUI19860625 IAM CYCLING 04:03:57. 1:22. 5
43 106 LYNCH Paul USA19930106 BMC DEVELOPMENT TEAM 04:03:57. 1:22. 5
44 113 KRASILNIKAU Andrei BLR19890425 AVC AIX-EN-PROVENCE 04:03:57. 1:22. 5
45 6 REICHENBACH Sébastien SUI19890528 IAM CYCLING 04:03:57. 1:22. 5
46 11 GOLCER Jure SLO19771207 TEAM GOURMETFEIN SIMPLON WELS 04:03:57. 1:22. 5
47 8 TSCHOPP Johann SUI19820701 IAM CYCLING 04:03:57. 1:22. 5
48 187 TEKLEHAYMANOT Temesgen ERI19910103 TEAM ROTH-FELT 04:03:57. 1:22. 5
49 3 FUMEAUX Jonathan SUI19880307 IAM CYCLING 04:03:57. 1:22. 5
50 207 PÖLL Stefan AUT19860728 AMPLATZ - BMC 04:03:57. 1:22. 5
51 123 DENZ Nico GER19940215 CHAMBERY CYCLISME FORMATION 04:04:06. 1:31. 5
52 134 LAUBER Edouard FRA19880913 CC ETUPES 04:04:06. 1:31. 5
53 107 NOVAK Jacub CZE19901230 BMC DEVELOPMENT TEAM 04:04:15. 1:40. 5
54 204 KUSZTOR Peter HUN19841227 AMPLATZ - BMC 04:04:19. 1:44. 5
55 66 GOZZI Matteo ITA19871211 NANKANG - FONDRIEST 04:04:24. 1:49. 5
56 121 BOSSIS Tom FRA19940221 CHAMBERY CYCLISME FORMATION 04:04:55. 2:20. 5
57 163 STAÜBLE Reto SUI19931007 EKZ RACING TEAM 04:06:49. 4:14. 5
58 196 PAGE Dylan SUI19931105 TEAM SWISS CYCLING 04:09:11. 6:36. 5
59 82 FIALA Petr CZE19950830 AC SPARTA PRAHA 04:09:11. 6:36. 5
.....

KONSTANZ Elite:
1 Schweizer Michael Harvestehuder RSV v. 1909
2 Vogel Kevin Andreas Melsunger TG 1861
3 Kühn Marcus TSV Schmiden
4 Medek Tomas AC Sparta Praha
5 Ryba Jan AC Sparta Praha
6 Priewich Maximilian Radsport pur Team Magnesium Pur
7 Buntschu Pascal RMSV Mühlhausen
8 Rubas Zdenek

kategorie Masters
1 Schweizer Michael Harvestehuder RSV v. 1909
2 Vogel Kevin Andreas Melsunger TG 1861
3 Kühn Marcus TSV Schmiden
4 Medek Tomas AC Sparta Praha
5 Ryba Jan AC Sparta Praha
6 Priewich Maximilian Radsport pur Team Magnesium Pur
7 Buntschu Pascal RMSV Mühlhausen
8 Rubas Zdenek AC SPARTA Praha />
Kritérium Gangkofen: 70 km
1Janorschke Grischa Team Vorarlberg 10
2 Thömel Tino KT-Team Stuttgart 8
3 Lampater Leif RSV Irschenberg Maloja Pushbikers 6
4 Boubal Martin Veloclub Ratisbona Regensburg
5 Schnaidt Fabian Team Vorarlberg 4
6 Illenberger Paul RC Gourmetfein Wels
7 Holub Tomas AC Sparta Praha
8 Baumgarten Hannes Team Baier Landshut 1
9 Schoibl Mario RC Gourmetfein Wels
10 Grasmann Christian RSV Irschenberg Maloja Pushbikers
11 Lienert Thomas RSV Concordia Forchheim Team Jäger und Keppel - Wipotec
12 Müller Alexander Team Isaac Torgau
13 Trettwer Helmut RSV Irschenberg Maloja Pushbikers
14 Bissinger Florian WSA-Greenlife
15 Zeller Lukas RC Gourmetfein Wels
16 Okrouhlicky Tomas AC Sparta Praha



 

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 2. 12. 2019
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

ACS juniorka - rozpis tréninků a informace
ACS juniorka - rozpis tréninků a informace21. 08. 2019
najdete na https://www.facebook.com/groups/vladkroc/
Akademie cyklistických sportů z.s. vedoucí trenér Vladimír Kroc ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Všechny zprávy

Cykloakademie

15.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
15.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic24th March 2021
startuje se v sobotu 9.října 2021 ve 12,00 hodin od domu kultury ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elitu, ...more

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

AC SPARTA PRAHA cykloakademie
AC SPARTA PRAHA cykloakademie19th May 2016
Team cykloakademie AC Sparta Praha se zaměřuje na závody amatérské ligy a závody horských kol a pořádání závodů. ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

Danielmop: write my essay online review - how to write essay letter
Visit buying essays







Students who consider the option to buy essay often have second thoughts when paying for such a service.We don??™t overload you with useless ...[zkráceno]
Přidáno 23. 04. 2021 ke článku: Katarína Hranaiová 6. místo na M ČR v časovce jednotlivců > Reakce
 
CasinoPinUp: ??? ?? ??????
???? ?????? ???? ?????? ? ?????????? ???????? ?? ??????? ?????? ??????, ?? ????? ?????? ? ??????????????? ??????? ???????? ??? ?? ? ?????? ?? ??????????? ?????!
Přidáno 22. 04. 2021 ke článku: Petr Fiala vyhrál na Českém poháru v Ostravě kategorii do 23 let, Jiří Nesveda šestý na Memoriálu J. Veselého > Reakce

Příspěvky z fóra

evangelinayy1: Hardcore Galleries with hot Hardcore photos
Nude Sex Pics, Sexy Naked Women, Hot Girls Porn
http://milf.porn.sexjanet.com/?montana
interracial movies wife porn free angeline marie porn how to get into tranny porn port saint lucie porn free well hung shemale porn

...[zkráceno]
Přidáno 23. 04. 2021 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
ernapm18: New sexy website is available on the web
New project started to be available today, check it out
http://hotornot.pornwixom.adablog69.com/?paola
free cleb fake porn lena black dick anal porn video naughty latina porn boots porn free my new satellite tv reviews porn
...[zkráceno]
Přidáno 23. 04. 2021 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru