Facebook

Partner - sponzor

Kdo je kdo

Profil: AC SPARTA PRAHA cycling 2012

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
PřezdívkaSPARTA 2012
Narozen 16. 11. 1893 - Čt
Kde Praha
Bydliště Nad Královskou oborou 51, 170 00 PRAHA
Záliby Cyklistika
Foto Ve fotogalerii
Kontakt sparta.praha@sezn...
http://sparta-cycling.cz
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

Tour de Brdy 2017 mapa a propozice
Tour de Brdy 2017 mapa a propozice23. 08. 2017
11.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

Datum závodu 7.10.2017 ve 13.hodin
Přihláška a ...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 201715. 02. 2017
http://kamera.penzion-brdy.cz/foto_1.jpg
2017 - ,, lyžování nejlepší za posledních 5 let,,
15.2. sníh leží ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Pavel Stöhr obsadil 3.místo ve čtvrté etapě Vysočina tour

Pavel Stöhr obsadil 3.místo ve čtvrté etapě Vysočina tour

Po - 10. Srpen 2015, 10:13 - Zdeněk Rubáš

a posunul na 8. místo celkového hodnocení. V poslední vrchařské etapě na 82 km nejdříve odjel Jan Stöhr v 6tičlenné skupině, která získala minutový náskok na hlavní pole. Na pěti okruzích s 4 km stoupáním zůstala na čele pelotonu dvacítka závodníků. Nejprve zaútočil Petr Fiala ve dvojici s Holanďanem Jongem a poté Tomáš Kalojíros s Pavel Stöhrem a pozdějším celkovým vítězem Michaelem Gaubitzrem. Trojice si získala rozhodující náskok a rozdělila si etapové vítězství. Celkově tým AC SPARTA Praha obsadil 3. místo v týmové soutěži. Bohužel zaváhání v první etapě stálo Spartu mnohem lepší celkový výsledek.

Roadcycling píše:Rakušan Michael Gaubitzer z výběru ARBÖ zvrátil vývoj závodu v závěrečné etapě Vysočiny a raduje se z celkového triumfu. Gaubitzer dokázal ujet společně s dalšími dvěma závodníky a oblékl se do žlutého trikotu. Na dosavadního lídra Jonathana Dinklera zbylo druhé místo, třetí příčku získal český cyklista Martin Boubal.
Závěrečná krátká etapa v Bystřici nad Perštejnem se jela pouze na 82,6 kilometru, přesto byla nakonec nejdůležitější z celého závodu. Náročný okruh vybízel k útokům. Nejdříve odjela šestice cyklistů, k nimž se přidali další tři a vytvořili tak devítičlennou skupinu na čele závodu. Byli však dostiženi.

Ve čtvrtém okruhu, dvě kola před cílem, odjela dvojice Martijn De Jong (Restore Cycling) a Petr Fiala (Sparta Praha). Holanďan de Jong byl z hlediska celkového pořadí velmi nebezpečným závodníkem, protože na žlutého Dinklera ztrácel jen pár vteřin.


Ani těmto dvěma však únik nevyšel až do závěru a byli dojeti v posledním šestém okruhu. To byla příležitost pro další úniky a útoky. Žlutý Dinkler měl velmi těžkou pozici, protože se bránil útokům sám, tým mu už nepomohl. Na čele zbylo dvacet závodníků, mezi kterými se mělo rozhodnout nejen o etapě, ale i o celkovém vítězství.

Po předposlední vrchařské prémii odjeli tři závodníci, kteří měli velký zájem spolupracovat. Michaela Gaubitzera doplnili v úniku Tomáš Kalojíros (Whirlpool-Author) a Pavel Stöhr (Sparta Praha). Gaubitzer byl velkým ohrožením pro Dinklera, ale německý cyklista těžko mohl sám s vývojem závodu cokoliv udělat. Gaubitzer před etapou ztrácel 20 vteřin a držel osmou pozici, ale využil svých dvanáct let zkušeností navíc oproti Dinklerovi a podařilo se mu uniknout.


V závěru se bojovalo i o etapové vítězství, které nakonec získal Tomáš Kalojíros, když dojel s náskokem 2 vteřin před Gaubitzerem a 5 vteřin před Stöhrem. bylo to velmi zasloužené vítězství, vždyť Kalojíros útočil v každé etapě a přitom neměl žádnou týmovou podporu. Kromě etapového vítězství si z Vysočiny odváží i neoficiální titul nejagresivnějšího závodníka.

Šestnáctičlenná skupina s Dinklerem a dalšími závodníky ztratila 27 vteřin na vítěze a 25 vteřin na Gaubitzera. To Rakušanovi společně s bonifikačními vteřinami stačilo na celkové vítězství s náskokem pouhých 11 vteřin před Jonathanem Dinklerem a 15 vteřin před Martinem Boubalem.

V bodovací soutěži uhájil vedení Lucas Carstensen (KED Stevens Berlin) před Dinklerem a Boubalem. Nejlepším vrchařem se stal Petr Hampl, který aktivně bránil zelený trikot i ve čtvrté etapě, vyhrál jednu prémii a porazil Kalojírose a Gaubitzera. Ocenění pro nejlepším tým putuje do brněnského Favoritu.

VYSOČINA 2015
Délka etapy / Distance : Rychlost vítěze / Average speed 82,6 km of the winner : 36,998 km/h
.ETAPA / STAGE
Bystřice nad Pernštejnem - okruhy
VÝSLEDKOVÁ LISTINA ETAPY / INDIVIDUAL CLASSIFICATION
Pořadatel / Organisor : TJ Slovan a firma Plocek Žďár nad Sázavou Datum / Date : 9.8.2015
Poř St.čís. Kod UCI Příjmení / jmén Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl Bo/Pe
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place No. UCI Code Surname / Nam Team Code / Team
Time: Gap Bo/Pe
sec
IRM
IRM
1.. 92 . CZE19940803 KALOJÍROS Tomáš . . . . MX1 Whirlpool-Author . . . . . . . 2: 13 : 57 + 00 : 00 10
2.. 37 . AUT19831002 GAUBITZER Michael . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . 2: 13 : 59 + 00 : 02 6
3.. 76 . CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . 2: 14 : 02 + 00 : 05 4
4.. 43 . CZE19770912 BLÁHA Martin . . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
5.. 109 . CZE19941004 MINKA Jakub . . . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
6.. 15 . GER19940616 CARSTENSEN Lucas . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
7.. 33 . NED19950524 DE JONG Martijn . . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
8.. 53 . GER19950508 DINKLER Jonathan . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
9.. 106 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
10.. 79 . CZE19951023 NEUMAN Dominik . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
11.. 30 . GER19880920 WEBER Marcel . . . . . . . . VCR VC Ratisbona Regensburg 2: 14 : 24 + 00 : 27
12.. 75 . CZE19910405 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
13.. 1 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTR 2: 14 : 24 + 00 : 27
14.. 71 . CZE19830913 ČERVENKA Martin . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
15.. 16 . GER19950513 NIEDERLAG Luca . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
16.. 17 . GER19920129 WOTSCHKE Sebastian . . KED KED Stevens Berlin . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
17.. 78 . CZE19950713 SEKANINA Adam . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
18.. 72 . CZE19950830 FIALA Petr . . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
19.. 77 . CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 14 : 24 + 00 : 27
20.. 82 . CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 18 : 17 + 04 : 20
21.. 63 . GER19960220 FRANZ Marcel . . . . . . . . . GER German National Team . . 2: 19 : 21 + 05 : 24
22.. 97 . CZE19960618 PETRUŠ Jiří . . . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . 2: 19 : 21 + 05 : 24
23.. 88 . CZE19870725 BAMBULA Ondřej . . . . . MX1 ČEZ CT Tábor . . . . . . . . . 2: 19 : 21 + 05 : 24
24.. 84 . SVK19930601 VIŠŇOVSKÝ Tomáš . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . 2: 19 : 21 + 05 : 24
25.. 101 . GER19931127 SCHULZ Julian . . . . . . . . MX2 Berlín U23 . . . . . . . . . . . . 2: 19 : 21 + 05 : 24
26.. 110 . CZE19910726 ANDRLE David . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . 2: 19 : 21 + 05 : 24
27.. 2 . CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTR 2: 19 : 21 + 05 : 24
28.. 64 . GER19951206 STRITZINGER Joshua . . . GER German National Team . . 2: 19 : 21 + 05 : 24
29.. 9 . AUT19870320 ETZLSTORFER Stefan . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . 2: 19 : 37 + 05 : 40
30.. 105 . CZE19941115 KOPECKÝ Pavel . . . . . . MX3 Loko Beroun . . . . . . . . . . . 2: 19 : 42 + 05 : 45
31.. 8 . AUT19841127 DÜRAGER Alexander . . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . 2: 19 : 42 + 05 : 45
32.. 35 . NED19920409 DEELEN Diederik . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . 2: 19 : 45 + 05 : 48
33.. 95 . CZE19830928 RADOLF Tomáš . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . 2: 19 : 45 + 05 : 48
34.. 73 . CZE19891023 VOJTĚCH Jonáš . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . 2: 19 : 45 + 05 : 48
35.. 21 . NED19910105 BOS Henk . . . . . . . . . . . . WVO WV Wardo Otto Ebbens . . 2: 19 : 50 + 05 : 53
36.. 25 . GER19910312 JESSENBERGER Marius VCR VC Ratisbona Regensburg 2: 22 : 12 + 08 : 15
37.. 113 . CZE19810729 PELÁNEK Luboš . . . . . . MX3 Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . 2: 22 : 57 + 09 : 00
38.. 39 . AUT19871222 OCHSENHOFER Peter . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . 2: 22 : 57 + 09 : 00
39.. 90 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . MX1 NejlevnějšíPNEU Cycling 2: 22 : 57 + 09 : 00
40.. 40 . AUT19870616 DÜNSER Lukas . . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . 2: 23 : 16 + 09 : 19
41.. 47 . CZE19930123 KRAUS Jan . . . . . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . 2: 23 : 16 + 09 : 19
42.. 107 . CZE19901010 SLÁMA Jaroslav . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . 2: 23 : 16 + 09 : 19
43.. 29 . GER19961112 VON COELLN Lukas . . . VCR VC Ratisbona Regensburg 2: 24 : 23 + 10 : 26
44.. 10 . AUT19931010 KONCZER Michael . . . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . 2: 24 : 23 + 10 : 26
45.. 104 . CZE19900611 KRUPIČKA Vlastimil . . . MX3 Loko Nymburk . . . . . . . . . 2: 24 : 23 + 10 : 26
46.. 108 . CZE19950209 VLČEK Pavel . . . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . 2: 24 : 30 + 10 : 33
47.. 34 . NED19961030 MARTENS Thom . . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . 2: 24 : 40 + 10 : 43
48.. 81 . CZE19960516 SCHMIDT Vít . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 25 : 48 + 11 : 51
49.. 14 . GER19941228 KRETSCHY Florian . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . 2: 26 : 26 + 12 : 29
50.. 83 . SVK19850812 KARAS Juraj . . . . . . . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . 2: 26 : 26 + 12 : 29
51.. 13 . GER19960212 SCHUBERT Erik . . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . 2: 26 : 26 + 12 : 29
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 1 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 9.8.2015 - 13:12:11
.. STEIDTEN Lukas 52 58 . GER19951211 . . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . 2: 26 : 26 + 12 : 29
53.. 18 . GER19890808 CORINTH Yannic . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . 2: 26 : 26 + 12 : 29
54.. 57 . GER19960922 STEHLIN Yannick . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . 2: 26 : 26 + 12 : 29
55.. 87 . SVK19920310 HOJDÍK Vladimír . . . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . 2: 26 : 32 + 12 : 35
56.. 45 . CZE19870329 HAČECKÝ Vojtěch . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
57.. 100 . GER19950614 EHLERS Christopher . . . MX2 Berlín U23 . . . . . . . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
58.. 112 . CZE19961003 HONZÍK Jakub . . . . . . . . MX3 AC Sparta Praha . . . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
59.. 70 . SVK19941227 KRAJÍČEK Matej . . . . . . . SVU Slovensko U23 . . . . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
60.. 80 . CZE19960424 GRUBER Pavel . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
61.. 89 . CZE19931215 SKÁLA Jakub . . . . . . . . . MX1 ČEZ CT Tábor . . . . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
62.. 42 . AUT19860728 PÖLL Stefan . . . . . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
63.. 27 . GER19920228 MUCHE Christopher . . . VCR VC Ratisbona Regensburg 2: 26 : 43 + 12 : 46
64.. 94 . CZE19930209 MEDEK Tomáš . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
65.. 46 . CZE19861001 HOCHMANN Jiří . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
66.. 61 . GER19940315 SCHOMBER Nils . . . . . . GER German National Team . . 2: 26 : 43 + 12 : 46
67.. 19 . NED19850727 WEENING Andries . . . . WVO WV Wardo Otto Ebbens . . 2: 27 : 50 + 13 : 53
68.. 24 . NED19861008 DE BRUIN Marc . . . . . . . WVO WV Wardo Otto Ebbens . . 2: 27 : 50 + 13 : 53
69.. 67 . SVK19960612 BAŠKA Denis . . . . . . . . . SVU Slovensko U23 . . . . . . . . . 2: 27 : 50 + 13 : 53
70.. 7 . CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . 2: 27 : 50 + 13 : 53
71.. 85 . SVK19960307 SKLENÁRIK Filip . . . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . 2: 28 : 44 + 14 : 47
72.. 91 . CZE19921229 DOLEŽAL Jiří . . . . . . . . MX1 NejlevnějšíPNEU Cycling 2: 28 : 44 + 14 : 47
73.. 49 . CZE19951016 ADÁMEK Šimon . . . . . . TDU Team Dukla Praha U23 . . 2: 28 : 44 + 14 : 47
74.. 68 . SVK19961114 BABIČ Adrián . . . . . . . . SVU Slovensko U23 . . . . . . . . . 2: 28 : 44 + 14 : 47
75.. 3 . SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTR 2: 28 : 44 + 14 : 47
76.. 5 . CZE19920202 SMOLA Lukáš . . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTR 2: 28 : 49 + 14 : 52
77.. 32 . NED19950920 ROLING Jerry . . . . . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . 2: 29 : 48 + 15 : 51
78.. 50 . CZE19960118 KOHOUT Michal . . . . . . . TDU Team Dukla Praha U23 . . 2: 29 : 48 + 15 : 51
79.. 11 . AUT19871121 HÖDLMOSER Rupert . . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . 2: 29 : 48 + 15 : 51
80.. 98 . CZE19920120 SVORADA Jan . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . 2: 33 : 24 + 19 : 27
81.. 99 . CZE19920508 MITAS Lukáš . . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . 2: 33 : 24 + 19 : 27
82.. 38 . AUT19920827 LANG Philipp . . . . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . 2: 33 : 28 + 19 : 31
AB .. 20 . NED19961218 VISSER Eit . . . . . . . . . . . WVO WV Wardo Otto Ebbens . .
AB .. 41 . AUT19890515 KLANER Christoph . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . .
AB .. 44 . CZE19910505 FÜRST Roman . . . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . .
AB .. 54 . GER19951225 GEßNER Konrad . . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . .
AB .. 55 . GER19960418 JÄGELER Robert . . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . .
AB .. 56 . GER19950507 STEGER Lukas . . . . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . .
Uvedené časy jsou bez bonifikací a penalizací. / All times are without bonifications and penalties.
Nombre de partans/Number of startes/Počet startujících : 88
Coureurs hors délai/Riders finishing out of time limit/Počet závodníků po limitu : 0
AB=Abandon/Did not Finish/Vzdal DNS=Non partant/ Did not Start/Nenastoupil na start
DQ=Disqualifié/Disqualified/Diskvalifikace DOP=Dopage/Doping/Doping
OTL=Hors délai/Outside Time Limit/Po časovém limitu
Coureurs ayant abandonné/Riders abandoning the Race /Počet vzdalých závodníků : 6
ODV=Odvolán
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BODOVACÍ SOUTĚŽ v etapě / INDIVIDUAL POINTS COMPETITION in stage:
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
Place No. Surname / Name Points Place No. Surname / Name Points
1 9.2 KALOJÍROS Tomáš . . . . . . . . . 25 9 10.6 KROTKÝ Rostislav . . . . . . . . . 7
2 3.7 GAUBITZER Michael . . . . . . . 20 10 7.9 NEUMAN Dominik . . . . . . . . . 6
3 7.6 STÖHR Pavel . . . . . . . . . . . . . . 16 11 3.0 WEBER Marcel . . . . . . . . . . . . . 5
4 4.3 BLÁHA Martin . . . . . . . . . . . . . 14 12 7.5 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . . . . . . 4
5 10.9 MINKA Jakub . . . . . . . . . . . . . 12 13 .1 BOUBAL Martin . . . . . . . . . . . 3
6 1.5 CARSTENSEN Lucas . . . . . . . . 10 14 7.1 ČERVENKA Martin . . . . . . . . . 2
7 3.3 DE JONG Martijn . . . . . . . . . . . . 9 15 1.6 NIEDERLAG Luca . . . . . . . . . . 1
8 5.3 DINKLER Jonathan . . . . . . . . . 8 .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 2 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 9.8.2015 - 13:12:11
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
DRUŽSTVA v / TEAMS CLASSIFICATION in : 4 . ETAPA / STAGE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team Code / Team
Time: Gap
Place Team Code / Team
Time: Gap
1.ACS AC Sparta Praha . . . . . . 6: 42 : 50 + 00 : 00 | 10. ADC Arbö Denzel Cliff Wien . 7: 03 : 42 + 20 : 52
2.KED KED Stevens Berlin . . . 6: 43 : 12 + 00 : 22 | 11. TDP Team Dukla Praha . . . . . 7: 04 : 23 + 21 : 33
3.FAV Favorit Brno . . . . . . . . . 6: 43 : 12 + 00 : 22 | 12. GER German National Team . 7: 05 : 25 + 22 : 35
4.REV Region Vysočina . . . . . . 6: 48 : 09 + 05 : 19 | 13. PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . 7: 05 : 49 + 22 : 59
5.MX1 MIX1 . . . . . . . . . . . . . . 6: 56 : 15 + 13 : 25 | 14. MX3 MIX3 . . . . . . . . . . . . . . . 7: 07 : 02 + 24 : 12
6.RES Restore Cycling . . . . . . . 6: 58 : 49 + 15 : 59 | 15. PTT P&S Team Thüringen . . . 7: 07 : 16 + 24 : 26
7.ARB ARBÖ SKR Bundesteam 7: 00 : 12 + 17 : 22 | 16. PRE PROefekt Team . . . . . . . . 7: 12 : 19 + 29 : 29
8.VCR VC Ratisbona Regensbur 7: 00 : 59 + 18 : 09 | 17. WVO WV Wardo Otto Ebbens 7: 15 : 30 + 32 : 40
9.CKP CK Příbram-Fany GAST 7: 02 : 29 + 19 : 39 | 18. SVU Slovensko U23 . . . . . . . . 7: 23 : 17 + 40 : 27
VRCHAŘSKÉ PRÉMIE v / MOUNTAIN PRIME in : 4 . ETAPA / STAGE
Čtyři Dvory 31km Čtyři Dvory 51km
1 .. 82 HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAV Favorit Brno 4 b | 1 .. 82 . HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAV Favorit Brno . 4 b
2 .. 37 GAUBITZER Michael . . . ARB ARBÖ SKR 2 b | 2 .. 37 . GAUBITZER Michael . . . ARB ARBÖ SKR B 2 b
3 .. 92 KALOJÍROS Tomáš . . . . . MX1 Whirlpool-A 1 b | 3 .. 92 . KALOJÍROS Tomáš . . . . . MX1 MIX1 . . . . . . 1 b
Čtyři Dvory 71km Lesoňovice 79km
1 .. 37 GAUBITZER Michael . . . ARB ARBÖ SKR 4 b | 1 .. 92 . KALOJÍROS Tomáš . . . . . MX1 MIX1 . . . . . . 4 b
2 .. 92 KALOJÍROS Tomáš . . . . . MX1 Whirlpool-A 2 b | 2 .. 76 . STÖHR Pavel . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Pra 2 b
3 .. 82 HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAV Favorit Brno 1 b | 3 .. 37 . GAUBITZER Michael . . . ARB ARBÖ SKR B 1 b
CELKOVÉ VÝSLEDKY po / GENERAL CLASSIFICATION 4 . ETAPĚ / STAGE
Celková délka / Distance : 465,4 km Rychlost vítěze / Average speed of winner : 37,765 km/h
Poř St.čís. Kod UCI Příjmení / Jméno Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Place No. UCI Code Surname / Nam Team Code / Team
Time: Gap
C E L K O V É V Ý S L E D K Y Z Á V O D U
FINAL :
1 . 37 . AUT19831002 GAUBITZER Michael . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . . 12: 19 : 19 + 00:00
2 . 53 . GER19950508 DINKLER Jonathan . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . . . . 12: 19 : 30 + 00:11
3 . 1 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTRO . . 12: 19 : 34 + 00:15
4 . 79 . CZE19951023 NEUMAN Dominik . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 12: 19 : 42 + 00:23
5 . 33 . NED19950524 DE JONG Martijn . . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . . . . 12: 19 : 42 + 00:23
6 . 17 . GER19920129 WOTSCHKE Sebastian . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . 12: 19 : 42 + 00:23
7 . 78 . CZE19950713 SEKANINA Adam . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 12: 19 : 50 + 00:31
8 . 76 . CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 12: 22 : 15 + 02:56
9 . 15 . GER19940616 CARSTENSEN Lucas . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . 12: 22 : 25 + 03:06
10 . 106 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . . . . 12: 22 : 41 + 03:22
11 . 16 . GER19950513 NIEDERLAG Luca . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . 12: 22 : 41 + 03:22
12 . 71 . CZE19830913 ČERVENKA Martin . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 12: 22 : 41 + 03:22
13 . 109 . CZE19941004 MINKA Jakub . . . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . . . . 12: 22 : 41 + 03:22
14 . 72 . CZE19950830 FIALA Petr . . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 12: 22 : 41 + 03:22
15 . 77 . CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 12: 22 : 41 + 03:22
16 . 63 . GER19960220 FRANZ Marcel . . . . . . . . . GER German National Team . . . . . 12: 27 : 32 + 08:13
17 . 88 . CZE19870725 BAMBULA Ondřej . . . . . MX1 ČEZ CT Tábor . . . . . . . . . . . . 12: 27 : 38 + 08:19
18 . 92 . CZE19940803 KALOJÍROS Tomáš . . . . MX1 Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 12: 27 : 48 + 08:29
19 . 9 . AUT19870320 ETZLSTORFER Stefan . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . . . . 12: 27 : 54 + 08:35
20 . 35 . NED19920409 DEELEN Diederik . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . . . . 12: 28 : 02 + 08:43
21 . 43 . CZE19770912 BLÁHA Martin . . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . . . . 12: 28 : 25 + 09:06
22 . 30 . GER19880920 WEBER Marcel . . . . . . . . . VCR VC Ratisbona Regensburg . . . 12: 28 : 25 + 09:06
23 . 75 . CZE19910405 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 12: 28 : 25 + 09:06
24 . 90 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . MX1 NejlevnějšíPNEU Cycling . . . 12: 31 : 14 + 11:55
25 . 25 . GER19910312 JESSENBERGER Marius VCR VC Ratisbona Regensburg . . . 12: 31 : 50 + 12:31
26 . 42 . AUT19860728 PÖLL Stefan . . . . . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . . 12: 32 : 01 + 12:42
27 . 105 . CZE19941115 KOPECKÝ Pavel . . . . . . MX3 Loko Beroun . . . . . . . . . . . . . . 12: 32 : 16 + 12:57
28 . 21 . NED19910105 BOS Henk . . . . . . . . . . . . WVO WV Wardo Otto Ebbens . . . . . 12: 32 : 37 + 13:18
29 . 97 . CZE19960618 PETRUŠ Jiří . . . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . 12: 33 : 22 + 14:03
30 . 73 . CZE19891023 VOJTĚCH Jonáš . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 12: 33 : 46 + 14:27
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 3 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 9.8.2015 - 13:12:11
. ANDRLE David . 31 110 . CZE19910726 . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . . . . 12: 34 : 43 + 15:24
32 . 8 . AUT19841127 DÜRAGER Alexander . . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . . . . 12: 36 : 06 + 16:47
33 . 82 . CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 12: 36 : 40 + 17:21
34 . 113 . CZE19810729 PELÁNEK Luboš . . . . . . MX3 Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . 12: 37 : 17 + 17:58
35 . 2 . CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTRO . . 12: 41 : 44 + 22:25
36 . 29 . GER19961112 VON COELLN Lukas . . . VCR VC Ratisbona Regensburg . . . 12: 42 : 29 + 23:10
37 . 39 . AUT19871222 OCHSENHOFER Peter . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . . 12: 42 : 41 + 23:22
38 . 58 . GER19951211 STEIDTEN Lukas . . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . . . . 12: 44 : 49 + 25:30
39 . 27 . GER19920228 MUCHE Christopher . . . . VCR VC Ratisbona Regensburg . . . 12: 45 : 09 + 25:50
40 . 57 . GER19960922 STEHLIN Yannick . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . . . . 12: 46 : 21 + 27:02
41 . 40 . AUT19870616 DÜNSER Lukas . . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . 12: 46 : 53 + 27:34
42 . 64 . GER19951206 STRITZINGER Joshua . . . GER German National Team . . . . . 12: 47 : 16 + 27:57
43 . 10 . AUT19931010 KONCZER Michael . . . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . . . . 12: 47 : 57 + 28:38
44 . 18 . GER19890808 CORINTH Yannic . . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . 12: 47 : 59 + 28:40
45 . 101 . GER19931127 SCHULZ Julian . . . . . . . . MX2 Berlín U23 . . . . . . . . . . . . . . . 12: 52 : 58 + 33:39
46 . 95 . CZE19830928 RADOLF Tomáš . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . 12: 53 : 22 + 34:03
47 . 107 . CZE19901010 SLÁMA Jaroslav . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . . . . 12: 53 : 28 + 34:09
48 . 7 . CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . . . . 12: 53 : 37 + 34:18
49 . 84 . SVK19930601 VIŠŇOVSKÝ Tomáš . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . . . . 12: 53 : 48 + 34:29
50 . 45 . CZE19870329 HAČECKÝ Vojtěch . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . . . . 12: 57 : 09 + 37:50
51 . 61 . GER19940315 SCHOMBER Nils . . . . . . . GER German National Team . . . . . 13: 00 : 20 + 41:01
52 . 47 . CZE19930123 KRAUS Jan . . . . . . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . . . . 13: 01 : 32 + 42:13
53 . 34 . NED19961030 MARTENS Thom . . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . . . . 13: 01 : 35 + 42:16
54 . 83 . SVK19850812 KARAS Juraj . . . . . . . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . . . . 13: 04 : 25 + 45:06
55 . 94 . CZE19930209 MEDEK Tomáš . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . 13: 05 : 17 + 45:58
56 . 11 . AUT19871121 HÖDLMOSER Rupert . . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . . . . 13: 05 : 19 + 46:00
57 . 24 . NED19861008 DE BRUIN Marc . . . . . . . WVO WV Wardo Otto Ebbens . . . . . 13: 06 : 06 + 46:47
58 . 91 . CZE19921229 DOLEŽAL Jiří . . . . . . . . MX1 NejlevnějšíPNEU Cycling . . . 13: 06 : 43 + 47:24
59 . 104 . CZE19900611 KRUPIČKA Vlastimil . . . MX3 Loko Nymburk . . . . . . . . . . . . 13: 08 : 13 + 48:54
60 . 98 . CZE19920120 SVORADA Jan . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . 13: 09 : 32 + 50:13
61 . 14 . GER19941228 KRETSCHY Florian . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . 13: 09 : 36 + 50:17
62 . 89 . CZE19931215 SKÁLA Jakub . . . . . . . . . MX1 ČEZ CT Tábor . . . . . . . . . . . . 13: 09 : 53 + 50:34
63 . 70 . SVK19941227 KRAJÍČEK Matej . . . . . . . SVU Slovensko U23 . . . . . . . . . . . . 13: 09 : 53 + 50:34
64 . 68 . SVK19961114 BABIČ Adrián . . . . . . . . SVU Slovensko U23 . . . . . . . . . . . . 13: 12 : 11 + 52:52
65 . 49 . CZE19951016 ADÁMEK Šimon . . . . . . TDU Team Dukla Praha U23 . . . . . 13: 12 : 11 + 52:52
66 . 32 . NED19950920 ROLING Jerry . . . . . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . . . . 13: 12 : 58 + 53:39
67 . 13 . GER19960212 SCHUBERT Erik . . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . 13: 15 : 57 + 56:38
68 . 100 . GER19950614 EHLERS Christopher . . . MX2 Berlín U23 . . . . . . . . . . . . . . . 13: 16 : 02 + 56:43
69 . 108 . CZE19950209 VLČEK Pavel . . . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . . . . 13: 16 : 07 + 56:48
70 . 5 . CZE19920202 SMOLA Lukáš . . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTRO . . 13: 18 : 23 + 59:04
71 . 50 . CZE19960118 KOHOUT Michal . . . . . . . TDU Team Dukla Praha U23 . . . . . 13: 20 : 28 +1: 01:09
72 . 19 . NED19850727 WEENING Andries . . . . . WVO WV Wardo Otto Ebbens . . . . . 13: 23 : 27 +1: 04:08
73 . 81 . CZE19960516 SCHMIDT Vít . . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 13: 23 : 28 +1: 04:09
74 . 80 . CZE19960424 GRUBER Pavel . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 13: 24 : 06 +1: 04:47
75 . 99 . CZE19920508 MITAS Lukáš . . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . 13: 24 : 09 +1: 04:50
76 . 3 . SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTRO . . 13: 26 : 07 +1: 06:48
77 . 87 . SVK19920310 HOJDÍK Vladimír . . . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . . . . 13: 26 : 56 +1: 07:37
78 . 67 . SVK19960612 BAŠKA Denis . . . . . . . . . SVU Slovensko U23 . . . . . . . . . . . . 13: 31 : 31 +1: 12:12
79 . 112 . CZE19961003 HONZÍK Jakub . . . . . . . . MX3 AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 13: 33 : 27 +1: 14:08
80 . 46 . CZE19861001 HOCHMANN Jiří . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . . . . 13: 35 : 51 +1: 16:32
81 . 38 . AUT19920827 LANG Philipp . . . . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . . 13: 37 : 20 +1: 18:01
82 . 85 . SVK19960307 SKLENÁRIK Filip . . . . . . PRE PROefekt Team . . . . . . . . . . . . 13: 38 : 45 +1: 19:26
DRUŽSTVA po / TEAMS CLASSIFICATION after : 4 . ETAPĚ / STAGE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team Code / Team
Time: Gap
Place Team Code / Team
Time: Gap
1. FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . 37: 02: 13 + 00 : 00 | 10 . RES Restore Cycling . . . . . . . . 37: 49 : 19 + 47: 06
2. KED KED Stevens Berlin . . . . 37: 05: 04 + 02 : 51 | 11 . CKP CK Příbram-Fany GAST 37: 53 : 44 + 51: 31
3. ACS AC Sparta Praha . . . . . . . 37: 07: 41 + 05 : 28 | 12 . TDP Team Dukla Praha . . . . . 38: 03 : 01 + 1: 00: 48
4. REV Region Vysočina . . . . . . . 37: 20: 05 + 17 : 52 | 13 . GER German National Team . 38: 15 : 14 + 1: 13: 01
5. MX1 MIX1 . . . . . . . . . . . . . . . 37: 23: 59 + 21 : 46 | 14 . MX3 MIX3 . . . . . . . . . . . . . . . 38: 17 : 46 + 1: 15: 33
6. ARB ARBÖ SKR Bundesteam . 37: 28: 50 + 26 : 37 | 15 . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . 38: 18 : 01 + 1: 15: 48
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 4 - . . . www.vysocinatour.sweb.cz . . . 9.8.2015 - 13:12:11
Ředitel závodu / Rice Director Sbor rozhodčích / President of the Commissaires Panel
Milan Plocek Pavel Raus
ROZDĚLENÍ TRIKOTŮ po / PRESENTATION JERSEY after :
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4 . ETAPĚ / STAGE
Žlutý trikot/Maillot jaune . . . . . .
Fialový trikot/Maillot violet . . . .
Zelený trikot/Maillot vert . . . . .
37
15
82
AUT19831002 .
.
.
GER19940616 .
CZE19930209 .
GAUBITZER Michael . . .
CARSTENSEN Lucas . . .
HAMPL Petr . . . . . . . .
ARB ARBÖ SKR Bundesteam
KED KED Stevens Berlin
FAV Favorit Brno
:
:
:
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bodovací soutěž/ Points competition . . . . . Fialový trikot/Maillot violet (Prvních 10 závodníků.)
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 15 GER19940616 CARSTENSEN Lucas . . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . . 58
2 . 53 GER19950508 DINKLER Jonathan . . . . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . . . . . 42
3 . 1 CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . . . . . CKP CK Příbram-Fany GASTRO . . . 42
4 . 45 CZE19870329 HAČECKÝ Vojtěch . . . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . . . . . 36
5 . 79 CZE19951023 NEUMAN Dominik . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 32
6 . 63 GER19960220 FRANZ Marcel . . . . . . . . . . . . GER German National Team . . . . . . 28
7 . 37 AUT19831002 GAUBITZER Michael . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . . . 27
8 . 92 CZE19940803 KALOJÍROS Tomáš . . . . . . . MX1 Whirlpool-Author . . . . . . . . . . . 25
9 . 94 CZE19930209 MEDEK Tomáš . . . . . . . . . . . PUC Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . . 25
10 . 76 CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 25
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vrchařská soutěž/Mountains classification . . . Zelený trikot/Maillot vert
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 82 CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 28
2 . 92 CZE19940803 KALOJÍROS Tomáš . . . . . . . MX1 Whirlpool-Author . . . . . . . . . . . 20
3 . 37 AUT19831002 GAUBITZER Michael . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . . . 19
4 . 113 CZE19810729 PELÁNEK Luboš . . . . . . . . . MX3 Puskinak.cz . . . . . . . . . . . . . . . 8
5 . 33 NED19950524 DE JONG Martijn . . . . . . . . . . RES Restore Cycling . . . . . . . . . . . . 6
6 . 42 AUT19860728 PÖLL Stefan . . . . . . . . . . . . . ARB ARBÖ SKR Bundesteam . . . . . . 6
7 . 7 CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš . . . . . ADC Arbö Denzel Cliff Wien . . . . . . 5
8 . 30 GER19880920 WEBER Marcel . . . . . . . . . . . . VCR VC Ratisbona Regensburg . . . . 4
9 . 77 CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 4
10 . 78 CZE19950713 SEKANINA Adam . . . . . . . . FAV Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 3
11 . 76 CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 2
12 . 106 CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . . . . 2
13 . 53 GER19950508 DINKLER Jonathan . . . . . . . . PTT P&S Team Thüringen . . . . . . . . 1
14 . 109 CZE19941004 MINKA Jakub . . . . . . . . . . . . REV Region Vysočina . . . . . . . . . . . 1
15 . 43 CZE19770912 BLÁHA Martin . . . . . . . . . . . TDP Team Dukla Praha . . . . . . . . . . 1
16 . 75 CZE19910405 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . . . . ACS AC Sparta Praha . . . . . . . . . . . 1
17 . 14 GER19941228 KRETSCHY Florian . . . . . . . KED KED Stevens Berlin . . . . . . . . . 1
7. PTT P&S Team Thüringen . . . 37: 41: 49 + 39 : 36 | 16 . WVO WV Wardo Otto Ebbens 38: 35 : 49 + 1: 33: 36
8. VCR VC Ratisbona Regensburg 37: 42: 44 + 40 : 31 | 17 . PRE PROefekt Team . . . . . . . . 39: 25 : 09 + 2: 22: 56
9. ADC Arbö Denzel Cliff Wien . 37: 46: 57 + 44 : 44 | 18 . SVU Slovensko U23 . . . . . . . . 39: 47 : 14 + 2: 45: 01
Zelenka -

Přidat do záložek:         pošli na vybrali.sme.sk        

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

TRÉNINKY juniorky: https://www.facebook.com/spartaprahacycling/
TRÉNINKY juniorky: https://www.facebook.com/spartaprahacycling/2. 10. 2017
https://www.facebook.com/spartaprahacycling/

Tréninky v týdnu 40/2017
Pondělí 2.10.2017 od 17:30 hodin ...více

TRÉNINKY V TÝDNU 38/2017
17. 09. 2017
Pondělí dne 18.9.2017 od 17:30 hodin- MTB Stupno,sraz na hřišti
Středa dne 20.9.2017 od 17:30 hodin - MTB Habr, sraz ...více

TRÉNINKY V TÝDNU 37/2017
11. 09. 2017

Pondělí 11.9.2017 od 17:30 hodin - MTB Habr, sraz u odbočky ke studánce
Středa 13.9.2017 od 17:30 hodin - ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

XC Úholičky - mistrovský závod UAC v MTB
XC Úholičky - mistrovský závod UAC v MTB12th September 2017
AS Sparta pořádá MTB závod XC Úholičky, kde se bude bojovat o mistrovské dresy UAC!

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2017
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201723rd August 2017
teamové foto 2017

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru