Facebook

Partner - sponzor

Kdo je kdo

Profil: Petr Fiala

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
PřezdívkaFiki
Narozen 30. 11. -0001 - Po
Kde Cheb
Bydliště Cheb
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/2018
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyž. stop 2017/201817. 12. 2017
17.12.2017 - napadlo 5 cm sněhu, večer upraveny rolbou okruhy ve Ski areálu v Těškově. cca 5km. místy vystupuje tráva. ...více

Tour de Brdy 2017 mapa a propozice
Tour de Brdy 2017 mapa a propozice23. 08. 2017
11.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

Datum závodu 7.10.2017 ve 13.hodin
Přihláška a ...více

46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan 8.května 2017 v Rokycanech
46. ročník Mezinárodní trofej Rokycan  8.května 2017 v Rokycanech4. 08. 2017
Televizní záznam z archívu ČT najdete na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10103510062-spurt/217471291099005 ...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Sparťané Tomáš Kalojíros, Denis Rugovac a Václav Viktorin ovládli Tour de Brdy

Sparťané Tomáš Kalojíros, Denis Rugovac a Václav Viktorin ovládli Tour de Brdy

So - 1. Říjen 2016, 23:53 - Zdeněk Rubáš

10. ročník Tour de Brdy - Velká cena obce Strašice se jel za rekordní účasti 441 závodníků. Na trati 67 km odjel z pelotonu nejdříve sparťan Petr Malán a Vojtěch Sedláček z CK Příbram, které po dostihnutí nahradil další závodník Sparty Vojtěch Jonáš. Ve stoupání z Obecnice na 25 km byl Vojtěch dostihnut a na vrcholu stoupání se podařilo odjet dvojici Denis Rugovac a Tomáš Kalojíros. Dvojice získala náskok okolo 1 minuty na stíhající sedmičku závodníků. Okolo Padrťských rybníků zaútočil z pelotonu Tomáš Kohout z Dukly Praha, ale měl v následujícím šotolinovém úseku okolo Kolvína defekt. Čelní dvojice měla již náskok okolo 2 minut, když 10 km před cílem měl defekt i Denis Rugovac. Denis na píchlém kole jel 4 km než se mu podařilo najít přihlížejícího diváka u trati, který mu půjčil svoje zadní kolo. Malý náskok před pronásledovateli se mu podařilo uhájit až do cíle a obsadil celkově 2. místo za Tomášem Kalojírosem. Spurt o 3. místo vyhrál Václav Viktorin před Ladislavem Fabišovským. Na krátké trati 30 km zvítězil junior Lukáš Blažek z týmu Nilfisk v čase 57:57min. Doprovod čela pelotonu na krátké trati zajišťoval jezdec na elektrokole značky AGOGS zapůjčené firmou Ekolo.cz .

kategorii žen na 67 km vyhrála Hana Doležalová AC SPARTA PRAHA 2:01. 34 h
kategorii žen na 30 km vyhrála Eva Kornalíková Galaxy -Cyklošvec 1:12:07 h
kategorii mladších žáků na 30 km vyhrál Matouš Rubáš AC SPARTA Praha 1:16.30 h
kategorii starších žáků na 30 km vyhrál Jan Vondráček CK Příbram 1:08.34

VÝSLEDKY najdete na

http://sport-base.cz/vysledky/2016/z-galaxy-brdy-16?flt[trat]=K

foto na https://www.facebook.com/spartaprahacycling/?fref=ts

Tour de Brdy 2016 67 km výsledky absolutně
1
Kalojíros Tomáš
1994
AC SPARTA PRAHA cycling
A1
1
67 km - MTB/silnice
1:43:58

2
9
Rugovac Denis
1993
AC Sparta Praha /> A1
2
67 km - MTB/silnice
1:45:24
0:01:26
3
4
Viktorin Vaclav
1993
AC Sparta Praha /> A1
3
67 km - MTB/silnice
1:46:34
0:02:35
4
649
Fabišovský Ladislav
1981
Sweep cycling
B1
1
67 km - MTB/silnice
1:46:35
0:02:37
5
25
Hořejší Josef
1995
Author Team Stupno
A1
4
67 km - MTB/silnice
1:46:36
0:02:38
6
29
Sedláček Vojtěch
1997
CK Příbram
A1
5
67 km - MTB/silnice
1:46:40
0:02:41
7
94
Svoboda Vladimír
1987
CK - Kramolín
A1
6
67 km - MTB/silnice
1:46:42
0:02:43
8
644
Bouška Vladimír
1982
Ramala - Muška
B1
2
67 km - MTB/silnice
1:46:47
0:02:49
9
8
Malán Petr
1995
AC Sparta Praha /> A1
7
67 km - MTB/silnice
1:47:48
0:03:50
10
20
Smola Lukáš
1992
Galaxy Cyklošvec
A1
8
67 km - MTB/silnice
1:47:51
0:03:53
11
68
Zárybnický Jiří
1976
CK Vinohradské Šlapky
C1
1
67 km - MTB/silnice
1:48:10
0:04:12
12
7
Holub Tomáš
1990
AC Sparta Praha /> A1
9
67 km - MTB/silnice
1:48:36
0:04:38
13
615
Čapek Tomáš
1997
Team Dukla Praha
A1
10
67 km - MTB/silnice
1:48:37
0:04:38
14
619
Strupek Matyáš
1997
Team Dukla Praha
A1
11
67 km - MTB/silnice
1:48:37
0:04:39
15
620
Kubicek Michal
1984
CK Vinohradské Šlapky
B1
3
67 km - MTB/silnice
1:48:42
0:04:43
16
617
Kohout Michal
1996
Team Dukla Praha
A1
12
67 km - MTB/silnice
1:50:30
0:06:32
17
609
Pechoš Miroslav
1966
SB cyklo Olympia
D1
1
67 km - MTB/silnice
1:51:51
0:07:53
18
139
Kozák Tomáš
1971
Focus Rapido racing
C1
2
67 km - MTB/silnice
1:51:52
0:07:54
19
610
Jiřička Miroslav
1972
Cyklo Jiřička České Budějovice
C1
3
67 km - MTB/silnice
1:51:54
0:07:56
20
142
Kopáč Pavel
1967
Sportcycling Mariánské lázně
C1
4
67 km - MTB/silnice
1:51:54
0:07:56
21
143
Chamrád Jiří
1981
Svidnov
B1
4
67 km - MTB/silnice
1:52:15
0:08:17
22
654
Kobík Petr
1967
ELEVEN CUBE RIDERS
C1
5
67 km - MTB/silnice
1:52:24
0:08:26
23
31
Kovářík Tomáš
1982
www.vikingfootwear.cz
B1
5
67 km - MTB/silnice
1:52:28
0:08:30
24
621
Juráň Karel
1974
DIABLO SPORT Č. Krumlov
C1
6
67 km - MTB/silnice
1:52:35
0:08:37
25
148
Ackermann Kamil
1975
AXON SPORT TEAM
C1
7
67 km - MTB/silnice
1:52:35
0:08:37
26
636
Gramblička Matouš
1994
CT WEBER
A1
13
67 km - MTB/silnice
1:55:11
0:11:13
27
55
Temniak Jiří
1974
SKH - Racing
C1
8
67 km - MTB/silnice
1:55:38
0:11:40
28
145
Černý Václav
1960
Šťáhlavice
D1
2
67 km - MTB/silnice
1:55:43
0:11:44
29
632
Franc Lubomír
1978
CK Petřvald
B1
6
67 km - MTB/silnice
1:55:50
0:11:52
30
113
Kejzlar Stanislav
1977
www.vikingfootwear.cz
B1
7
67 km - MTB/silnice
1:55:50
0:11:52
31
101
Šír Daniel
1976
Kola Šír Bělohrad
C1
9
67 km - MTB/silnice
1:55:54
0:11:56
32
616
Adámek Šimon
1995
Team Dukla Praha
A1
14
67 km - MTB/silnice
1:56:00
0:12:02
33
2
Vojtěch Jonáš
1989
AC Sparta Praha cycling
A1
15
67 km - MTB/silnice
1:56:01
0:12:03
34
11
Červenka Martin
1983
AC SPARTA PRAHA /> B1
8
67 km - MTB/silnice
1:56:01
0:12:03
35
98
Čechura Petr
1982
Axon Sport Team
B1
9
67 km - MTB/silnice
1:56:02
0:12:04
36
624
Míka Oldřich
1968
Galaxy Cyklošvec
C1
10
67 km - MTB/silnice
1:56:02
0:12:04
37
75
Vála Michal
1968
Rožmitál B.H.A.
C1
11
67 km - MTB/silnice
1:56:05
0:12:07
38
629
Kalojíros Tondáno
1968
Bemaniax-Madbike
C1
12
67 km - MTB/silnice
1:56:07
0:12:08
39
639
Tomášek Jaroslav
1972
Cyklotrénink.com
C1
13
67 km - MTB/silnice
1:56:15
0:12:17
40
618
Vendolský Ondřej
1991
Team Dukla Praha
A1
16
67 km - MTB/silnice
1:56:17
0:12:19
41
3
Fiala Petr
1995
AC Sparta Praha /> A1
17
67 km - MTB/silnice
1:57:00
0:13:01
42
146
Janko Emil
1960
ČS team, Favorit Rokycany
D1
3
67 km - MTB/silnice
1:57:38
0:13:39
43
601
Pexa Tomáš
1978

B1
10
67 km - MTB/silnice
1:57:38
0:13:40
44
630
Beneš Jan
1982
Kola Šír Bělohrad
B1
11
67 km - MTB/silnice
1:58:22
0:14:24
45
141
Procházka Radek
1982
ELEVEN CUBE RIDERS
B1
12
67 km - MTB/silnice
1:59:07
0:15:09
46
21
Kyndl Lukáš
1993
BSK racing
A1
18
67 km - MTB/silnice
1:59:26
0:15:28
47
140
Löbl ml. Richard
1979
Axon Sport Team
B1
13
67 km - MTB/silnice
1:59:26
0:15:28
48
13
Souček Jiří
1970
Cyklo Atom cycling team
C1
14
67 km - MTB/silnice
1:59:27
0:15:28
49
106
Vít Martin
1980
RadyneBike.cz
B1
14
67 km - MTB/silnice
1:59:34
0:15:35
50
645
Šňupáček Václav
1995
Superior Cyklofit Cycling Team
A1
19
67 km - MTB/silnice
1:59:35
0:15:37
51
631
Pfeifer Jiří
1974
AC SPARTA PRAHA /> C1
15
67 km - MTB/silnice
1:59:42
0:15:44
52
102
Kudlák Tomáš
1993
BIKE TEAM VODŇANY
A1
20
67 km - MTB/silnice
1:59:45
0:15:47
53
651
Holubec Jakub
1972
Sportcycling Mariánské Lázně
C1
16
67 km - MTB/silnice
1:59:48
0:15:50
54
59
Veselý Miloš
1973
FOR BIKES cycling team
C1
17
67 km - MTB/silnice
2:00:41
0:16:43
55
26
Klabouch Petr
1997
Velo-Club Cirkl Č.Budějovice
A1
21
67 km - MTB/silnice
2:01:05
0:17:07
56
127
Zástava Pavel
1987
BIKE TEAM Vodňany
A1
22
67 km - MTB/silnice
2:01:11
0:17:12
57
642
Doležalová Hana
1977
AC SPARTA PRAHA /> H1
1
67 km - MTB/silnice
2:01:34
0:17:36
58
641
Candra Václav
1976
AC SPARTA PRAHA /> C1
18
67 km - MTB/silnice
2:01:35
0:17:37
59
655
Strieženec Martin
1985
Explosiv Bike Terror Crew
B1
15
67 km - MTB/silnice
2:02:53
0:18:55
60
130
Kališ Petr
1984
Osová Bítýška
B1
16
67 km - MTB/silnice
2:03:39
0:19:41
61
27
Němeček Aleš
1991

A1
23
67 km - MTB/silnice
2:03:43
0:19:45
62
637
Soušek Josef
1966
Cyklotrenink.com
D1
4
67 km - MTB/silnice
2:03:49
0:19:50
63
72
Šnebergr Martin
1969
Ramala Šilhavý
C1
19
67 km - MTB/silnice
2:03:49
0:19:51
64
623
Hašek Lukáš
1987
For Bikes cycling team
A1
24
67 km - MTB/silnice
2:03:49
0:19:51
65
603
Šesták Martin
1969
Cyklotrénink.com
C1
20
67 km - MTB/silnice
2:03:52
0:19:54
66
134
Ježek Kamil
1968
CK - Kramolín ŠUAC
C1
21
67 km - MTB/silnice
2:03:53
0:19:54
67
602
Stupka Jiří
1987

A1
25
67 km - MTB/silnice
2:03:53
0:19:55
68
650
Blažek Jiří
1961
Sportcycling Mariánské Lázně
D1
5
67 km - MTB/silnice
2:03:54
0:19:56
69
640
Vacík Karel
1969
CK Kramolín
C1
22
67 km - MTB/silnice
2:03:54
0:19:56
70
80
Kdýr Petr
1964
BSK racing
D1
6
67 km - MTB/silnice
2:03:55
0:19:56
71
57
Khek Roman
1967
Kraken team Dobříš
C1
23
67 km - MTB/silnice
2:03:55
0:19:56
72
135
Kocian Aleš
1973
CYKLO KOHOUT JAL
C1
24
67 km - MTB/silnice
2:04:02
0:20:03
73
93
Sousek Karel
1978
CK Vinohradské šlapky
B1
17
67 km - MTB/silnice
2:04:03
0:20:04
74
606
Nykles Jan
1976
Sokol Staňkov
C1
25
67 km - MTB/silnice
2:04:05
0:20:06
75
107
Oktábec Radek
1972
Chanel racing
C1
26
67 km - MTB/silnice
2:04:11
0:20:12
76
76
Hladík Ondřej
1976
ELEVEN MERCEDES MITAS
C1
27
67 km - MTB/silnice
2:04:16
0:20:18
77
78
Temniak Martin
1975
SKH - Racing
C1
28
67 km - MTB/silnice
2:07:34
0:23:35
78
66
Laňka Karel
1968
Písek
C1
29
67 km - MTB/silnice
2:07:45
0:23:46
79
633
Westfal Radek
1982
AC SPARTA PRAHA /> B1
18
67 km - MTB/silnice
2:07:49
0:23:51
80
109
Šůcha Jan
1981
321start
B1
19
67 km - MTB/silnice
2:07:55
0:23:57
81
628
Smáha Karel
1967
Cykloservis - Jan Malát
C1
30
67 km - MTB/silnice
2:07:58
0:23:59
82
69
Korous Tomas
1975
Axon sport team
C1
31
67 km - MTB/silnice
2:07:58
0:24:00
83
77
Bubla Ladislav
1959
Milevsko L.R.T.
D1
7
67 km - MTB/silnice
2:08:00
0:24:02
84
634
Henig Jan
1967
AXON sport team
C1
32
67 km - MTB/silnice
2:08:04
0:24:06
85
71
Fic Martin
1974
Trimet Dobříš
C1
33
67 km - MTB/silnice
2:08:19
0:24:21
86
87
Skala Milan
1962

D1
8
67 km - MTB/silnice
2:08:24
0:24:26
87
14
Soukup Josef
1981
Cyklo Atom cycling team
B1
20
67 km - MTB/silnice
2:08:32
0:24:34
88
638
Matoušek Bohumil
1970
Ramala
C1
34
67 km - MTB/silnice
2:08:34
0:24:36
89
132
Mácha Jiří
1969
IN ENERGY BIKE Dobříš
C1
35
67 km - MTB/silnice
2:08:37
0:24:39
90
121
Tůma Michal
1969
HYDROcontrol
C1
36
67 km - MTB/silnice
2:08:38
0:24:40
91
32
Basař Ondřej
1983
BSK Racing
B1
21
67 km - MTB/silnice
2:09:19
0:25:20
92
614
Hochman Filip
1973
FLOPY software
C1
37
67 km - MTB/silnice
2:09:23
0:25:25
93
150
Čechovský Radek
1981
SportCycling Mar.Lázně
B1
22
67 km - MTB/silnice
2:09:33
0:25:34
94
41
Šeller Adam
1978

B1
23
67 km - MTB/silnice
2:09:33
0:25:35
95
605
Nohejl Stanislav
1982

B1
24
67 km - MTB/silnice
2:09:35
0:25:37
96
82
Černý Jiří
1955

D1
9
67 km - MTB/silnice
2:09:38
0:25:40
97
56
Pivec Vlastislav
1971
BS JOMA Jindřichův Hradec
C1
38
67 km - MTB/silnice
2:10:54
0:26:56
98
16
Filip Vojtěch
1988
Cyklo Atom cycling team
A1
26
67 km - MTB/silnice
2:10:58
0:27:00
99
19
Vrbka Tomáš
1965
Cyklo Atom cycling team
D1
10
67 km - MTB/silnice
2:11:09
0:27:11
100
15
Hořejší Jiří
1973
Cyklo Atom cycling team
C1
39
67 km - MTB/silnice
2:11:09
0:27:11
101
137
Šrejma Marek
1975
Bavorák
C1
40
67 km - MTB/silnice
2:11:10
0:27:12
102
147
Tuháček Vladimír
1963
Sport Bike Skála
D1
11
67 km - MTB/silnice
2:12:03
0:28:05
103
120
Zíbr Roman
1967
Kraken Team Dobříš
C1
41
67 km - MTB/silnice
2:12:05
0:28:07
104
131
Benhák Ladislav
1954
Kohout
D1
12
67 km - MTB/silnice
2:12:29
0:28:31
105
65
Burian Pavel
1974

C1
42
67 km - MTB/silnice
2:12:31
0:28:33
106
111
Krejci Milan
1980
Nilfisk pro cycling
B1
25
67 km - MTB/silnice
2:12:33
0:28:35
107
42
Škola Pavel
1986

B1
26
67 km - MTB/silnice
2:12:35
0:28:36
108
48
Hnětkovský Jiří
1986

B1
27
67 km - MTB/silnice
2:12:50
0:28:52
109
62
marek david
1975
agro kolín
C1
43
67 km - MTB/silnice
2:13:44
0:29:46
110
96
Vodicka Jiri
1977

B1
28
67 km - MTB/silnice
2:13:48
0:29:49
111
74
Miler Marek
1973
Kola Šilhavý
C1
44
67 km - MTB/silnice
2:13:58
0:30:00
112
40
tvrdík adolf
1980

B1
29
67 km - MTB/silnice
2:14:02
0:30:03
113
37
Otáhal Luca
1980
Eleven Mercedes Benz Mitas
B1
30
67 km - MTB/silnice
2:14:12
0:30:13
114
648
Novák Luděk
1980

B1
31
67 km - MTB/silnice
2:14:14
0:30:16
115
53
Voráček Jiří
1979
CK Kramolín
B1
32
67 km - MTB/silnice
2:14:22
0:30:24
116
647
Skála Martin
1977
Pro music prolog bike
B1
33
67 km - MTB/silnice
2:14:27
0:30:29
117
646
Beneš Radek
1968
Lawi Granfondo
C1
45
67 km - MTB/silnice
2:14:27
0:30:29
118
117
Vlach Martin
1971

C1
46
67 km - MTB/silnice
2:15:03
0:31:05
119
612
Šváha Martin
1964
Nelahozeves
D1
13
67 km - MTB/silnice
2:17:13
0:33:15
120
70
Kratochvil Michal
1971

C1
47
67 km - MTB/silnice
2:17:14
0:33:16
121
112
Vostracký Karel
1967
Brdy Beer Bears
C1
48
67 km - MTB/silnice
2:17:15
0:33:17
122
136
Šrejma Jiří
1948
Bavorák
D1
14
67 km - MTB/silnice
2:17:21
0:33:23
123
622
lacina jiri
1950
ck kramolin
D1
15
67 km - MTB/silnice
2:17:21
0:33:23
124
84
Švajcr Miroslav
1964
CK Kramolín
D1
16
67 km - MTB/silnice
2:17:22
0:33:23
125
138
Lejsek Tomáš
1964

D1
17
67 km - MTB/silnice
2:17:23
0:33:25
126
51
Helt Tomáš
1978

B1
34
67 km - MTB/silnice
2:17:33
0:33:35
127
123
Mošťková Jitka
1994

Z1
1
67 km - MTB/silnice
2:17:48
0:33:50
128
22
Regula Jakub
1988
FOR BIKES cycling team
A1
27
67 km - MTB/silnice
2:19:08
0:35:10
129
611
Rybařík Pavel
1979
MTB Svijany Tábor
B1
35
67 km - MTB/silnice
2:19:16
0:35:17
130
36
Provazník Jan
1979
Bohutín
B1
36
67 km - MTB/silnice
2:19:20
0:35:21
131
653
Goga Martin
1983
Špinavý záda
B1
37
67 km - MTB/silnice
2:19:25
0:35:27
132
92
Nováková Veronika
1994
Oceloví letci
Z1
2
67 km - MTB/silnice
2:19:35
0:35:37
133
91
Novák Václav
1961
Oceloví Letci ATOMBIKE
D1
18
67 km - MTB/silnice
2:19:35
0:35:37
134
110
Hájek Michal
1990
Hobík team Hájek PB
A1
28
67 km - MTB/silnice
2:19:55
0:35:57
135
115
Ullrich Jiří
1979
Team Louny
B1
38
67 km - MTB/silnice
2:20:51
0:36:53
136
35
Řezníček Rostislav
1980
Bohutín
B1
39
67 km - MTB/silnice
2:20:57
0:36:59
137
608
Šíma Miroslav
1963
Ramala - ŠUAC
D1
19
67 km - MTB/silnice
2:21:13
0:37:14
138
126
Kantor Martin
1970
CZECH LION
C1
49
67 km - MTB/silnice
2:21:56
0:37:58
139
44
Holman Lukáš
1983
Eleven Mercedes Mitas
B1
40
67 km - MTB/silnice
2:22:29
0:38:31
140
607
Kadlec Michal
1985

B1
41
67 km - MTB/silnice
2:23:15
0:39:17
141
24
Faiman Tomáš
1989
Brdská závislost Blovice
A1
29
67 km - MTB/silnice
2:23:23
0:39:25
142
104
Hradecký Jaroslav
1963
Ski Paudera Staré Splavy
D1
20
67 km - MTB/silnice
2:24:12
0:40:14
143
149
Sazima Miloslav
1954
Sportcyclig Mariánské Lázně
D1
21
67 km - MTB/silnice
2:24:44
0:40:45
144
627
Neščák Ján
1967
Cykloservis Jan Malát
C1
50
67 km - MTB/silnice
2:25:16
0:41:17
145
18
Černý Karel
1964
Cyklo Atom Plzeň
D1
22
67 km - MTB/silnice
2:25:31
0:41:32
146
656
Zelený Jaroslav
1966
Cyklo club Malát - Klatovy
D1
23
67 km - MTB/silnice
2:25:36
0:41:38
147
38
Šmolík František
1978
ACC Mirošov
B1
42
67 km - MTB/silnice
2:26:04
0:42:06
148
118
Hnětkovský Zdeněk
1982

B1
43
67 km - MTB/silnice
2:26:09
0:42:11
149
105
Kalvas Tomáš
1963
Hannah
D1
24
67 km - MTB/silnice
2:28:03
0:44:05
150
635
Dyrczyk Jan
1989
CK - Kramolín
A1
30
67 km - MTB/silnice
2:28:08
0:44:10
151
625
Dlask Jindřich
1991
AC SPARTA PRAHA /> A1
31
67 km - MTB/silnice
2:31:54
0:47:56
152
133
Zlámalík Jaromír
1956
Cyklo Jiřička
D1
25
67 km - MTB/silnice
2:32:23
0:48:25
153
47
Hlinovský Václav
1982

B1
44
67 km - MTB/silnice
2:32:27
0:48:29
154
39
Sazima Vladimír
1978
Mirošov
B1
45
67 km - MTB/silnice
2:32:27
0:48:29
155
613
Sobolík Václav
1972
Takenaka Pavlovsko
C1
51
67 km - MTB/silnice
2:32:28
0:48:30
156
124
Staněk Jiří
1982
More Than Bikers
B1
46
67 km - MTB/silnice
2:33:11
0:49:13
157
58
Vosáhlo Roman
1973
www.vikingfootwear.cz
C1
52
67 km - MTB/silnice
2:33:13
0:49:15
158
46
Martan Jiří
1980

B1
47
67 km - MTB/silnice
2:34:51
0:50:53
159
128
Eybl Petr
1972
Strakonice
C1
53
67 km - MTB/silnice
2:36:30
0:52:32
160
86
Háva Jaroslav
1965
HS Šneci
D1
26
67 km - MTB/silnice
2:36:37
0:52:38
161
43
Skala Jiří
1983
HS ŠNECI
B1
48
67 km - MTB/silnice
2:36:40
0:52:42
162
97
Kratochvíl Martin
1983
BBC
B1
49
67 km - MTB/silnice
2:36:50
0:52:52
163
122
Švandrlík Milan
1972
Zaječov
C1
54
67 km - MTB/silnice
2:38:45
0:54:47
164
45
Chalupa Jan
1981
Fabiánův Prostředník
B1
50
67 km - MTB/silnice
2:38:46
0:54:48
165
103
Zahálka Pavel
1973
Na Chlum
C1
55
67 km - MTB/silnice
2:39:01
0:55:03
166
54
Žídek Tomáš
1980

B1
51
67 km - MTB/silnice
2:39:45
0:55:46
167
304
Hájek Vladimír
1968

C1
56
67 km - MTB/silnice
2:39:53
0:55:55
168
125
Bláha Pavel
1982
Němčice
B1
52
67 km - MTB/silnice
2:40:17
0:56:19
169
129
Brehovská Lenka
1984
BIKE TEAM Vodňany
H1
2
67 km - MTB/silnice
2:41:14
0:57:16
170
63
Vrana Jiri
1974
Ck Vinohradské šlapky
C1
57
67 km - MTB/silnice
2:42:56
0:58:58
171
90
Greguš Antonín
1955
Sportcycling Mariánské Lázně
D1
27
67 km - MTB/silnice
2:43:27
0:59:29
172
49
Král Zdeněk
1979
Čelivo
B1
53
67 km - MTB/silnice
2:43:51
0:59:53
173
50
Trach Josef
1980

B1
54
67 km - MTB/silnice
2:47:26
1:03:28
174
108
Bareš Ondřej
1978

B1
55
67 km - MTB/silnice
2:50:28
1:06:30
175
85
Janák Petr
1966
SAPAL
D1
28
67 km - MTB/silnice
2:51:15
1:07:17
176
61
Sládek Václav
1969

C1
58
67 km - MTB/silnice
2:52:04
1:08:06
177
114
Ráb Jaroslav
1989
CK Kramolín
A1
32
67 km - MTB/silnice
2:52:38
1:08:40
178
67
Krejčiřík Tomáš
1976

C1
59
67 km - MTB/silnice
2:52:53
1:08:55
179
116
Kučerová Jiřina
1985
CK-Kramolín
H1
3
67 km - MTB/silnice
2:53:36
1:09:38
180
73
Knězů Marek
1971
GEPRO
C1
60
67 km - MTB/silnice
2:59:40
1:15:41
181
626
Jůza miloslav
1953
cykloservis Malát Klatovy
D1
29
67 km - MTB/silnice
3:00:09
1:16:11
182
83
Skala Jiří
1955
HS ŠNECI
D1
30
67 km - MTB/silnice
3:04:29
1:20:31

Tour de Brdy 30 km
1
398
Blažek Lukáš
1998
Nilfisk pro cycling
M3
1
30 km - MTB
0:57:57

2
317
Hyšpler Robin
1986
PRODOLI Racing Team
B2
1
30 km - MTB
0:58:39
0:00:42
3
308
Stropnický Ondra
1987
Prodoli Racing Team
A2
1
30 km - MTB
0:58:40
0:00:43
4
397
Blažek Jakub
1998
Nilfisk pro cycling
M3
2
30 km - MTB
0:59:47
0:01:50
5
336
Minařík Petr
1976

C2
1
30 km - MTB
0:59:48
0:01:50
6
387
Stehlík Petr
1977
BI ESSE
B2
2
30 km - MTB
0:59:49
0:01:52
7
783
Šneberger Jan
1985
TT Příbram
B2
3
30 km - MTB
0:59:50
0:01:53
8
333
Ingriš Patrik
1974
MTB-Nýřany
C2
2
30 km - MTB
0:59:58
0:02:01
9
745
Zima Ota
1984
Kellys bike ranch team
B2
4
30 km - MTB
1:00:28
0:02:30
10
360
Lukš David
1998
Cyklo Atom cycling team
M3
3
30 km - MTB
1:02:11
0:04:14
11
394
Šrail Tomáš
1992
AC SPARTA PRAHA /> A2
2
30 km - MTB
1:02:12
0:04:15
12
323
Šulc David
1973
Třebusice
C2
3
30 km - MTB
1:02:14
0:04:17
13
305
Novotný František
1981
Bikepart.cz
B2
5
30 km - MTB
1:02:39
0:04:42
14
363
Kluch Luboš
2000

M3
4
30 km - MTB
1:03:31
0:05:34
15
663
Kučera Jan
1985
For BIKES team
B2
6
30 km - MTB
1:03:32
0:05:35
16
741
Hadáček František
1975
GS cyklo team Jistebnice
C2
4
30 km - MTB
1:04:21
0:06:24
17
700
Fojt Petr
1987
R2
A2
3
30 km - MTB
1:04:43
0:06:46
18
349
Ošmera Jan
1954
RoNaKol Pravíkov
E2
1
30 km - MTB
1:04:53
0:06:56
19
740
Slavík Lubomír
1952
Linie design studio
E2
2
30 km - MTB
1:04:53
0:06:56
20
337
Zvolský Roman
1965
KELLYS BIKERANCH TEAM
D2
1
30 km - MTB
1:04:53
0:06:56
21
748
Novotný Ladislav
1959
CYCLING TEAM KBELY
D2
2
30 km - MTB
1:04:54
0:06:57
22
743
Skalka Pavel
1970
CBC TEAM
C2
5
30 km - MTB
1:04:55
0:06:57
23
344
Skácel Pavel
1966
BBC Zaječov
D2
3
30 km - MTB
1:05:00
0:07:03
24
684
Pospíšil Lukáš
1998
AUTHOR TEAM STUPNO
M3
5
30 km - MTB
1:06:24
0:08:27
25
361
Kdýr Matěj
2000
BSK racing
M3
6
30 km - MTB
1:06:41
0:08:44
26
319
Pfeffer Pavel
1978
Zruč-Senec
B2
7
30 km - MTB
1:06:43
0:08:46
27
342
Tácha Petr
1965
Dexter cycling
D2
4
30 km - MTB
1:06:43
0:08:46
28
321
Zástava Karel
1969
Aisin Písek
C2
6
30 km - MTB
1:07:02
0:09:05
29
364
Souček Petr
1999
Bikemarast
M3
7
30 km - MTB
1:07:09
0:09:12
30
381
Šůcha Václav
1977
Author Team Stupno
B2
8
30 km - MTB
1:07:15
0:09:18
31
757
Čermák Rostislav
1998
Author Team Stupno
M3
8
30 km - MTB
1:07:19
0:09:21
32
377
Hora Luděk
1980
MTB-Nýřany
B2
9
30 km - MTB
1:07:38
0:09:41
33
388
Šrot Radek
1949
HM Sport Český Krumlov
E2
3
30 km - MTB
1:07:52
0:09:55
34
325
Pfeffer Miroslav
1976
AUTHOR TEAM STUPNO
C2
7
30 km - MTB
1:07:57
0:10:00
35
750
Venkrbec Tomáš
1975
Dexter cyling
C2
8
30 km - MTB
1:08:25
0:10:28
36
339
Tuháček Milan
1964
TO EUROPE
D2
5
30 km - MTB
1:08:30
0:10:33
37
392
Vondráček Jan
2003
ck příbram
MZ2
1
30 km - MTB
1:08:34
0:10:37
38
365
Ingriš Marek
1998
MTB-Nýřany
M3
9
30 km - MTB
1:08:35
0:10:37
39
327
Novák Vladimír
1972
GS cyklo team Jistebnice
C2
9
30 km - MTB
1:09:13
0:11:16
40
737
Kopecký Václav
1967
GS JISTEBNICE
C2
10
30 km - MTB
1:09:50
0:11:53
41
735
Bartoš Zdeněk
1952
Theosport - Tukan Bike Team
E2
4
30 km - MTB
1:09:50
0:11:53
42
518
Kolakovský Robin
2000
Rockmachine Cyklomax
M3
10
30 km - MTB
1:10:14
0:12:17
43
781
Mrázek Zdeněk
2000
MHM Stream
M3
11
30 km - MTB
1:10:34
0:12:37
44
362
Štěpán Jiří
2002
WWW.VIKINGFOOTWEAR.CZ
M3
12
30 km - MTB
1:10:34
0:12:37
45
347
Jírů Jan
1966
AC Sparta Praha cykloakademie
D2
6
30 km - MTB
1:10:35
0:12:37
46
755
Stádník Marek
1976
DEXTER CYCLING
C2
11
30 km - MTB
1:10:35
0:12:37
47
733
Bělohlávek Aleš
1976
Podbrdy
C2
12
30 km - MTB
1:10:35
0:12:38
48
379
Štěpán Vondráček
1973
ck příbram
C2
13
30 km - MTB
1:10:38
0:12:41
49
313
Václavík Jan
1978
HINTON České Budějovice
B2
10
30 km - MTB
1:10:40
0:12:42
50
309
Vacek Zdeněk
1988
SKP RAPID
A2
4
30 km - MTB
1:10:59
0:13:02
51
727
Koktavý Jiří
2002

MZ2
2
30 km - MTB
1:11:00
0:13:02
52
343
Komínek Stanislav
1961
BBC Zaječov
D2
7
30 km - MTB
1:11:13
0:13:16
53
749
Kratochvíl Jan
1982
ELEVEN MERCEDES MITAS
B2
11
30 km - MTB
1:11:17
0:13:20
54
350
Dimmer Jan
1953
ŠILHAVÝ-RAMALA
E2
5
30 km - MTB
1:11:27
0:13:30
55
302
Kornalíková Eva
1976
Galaxy Cyklošvec
F2
1
30 km - MTB
1:12:07
0:14:10
56
391
Pavelka Jan
1952

E2
6
30 km - MTB
1:12:09
0:14:12
57
324
Záhorec Pavel
1976

C2
14
30 km - MTB
1:12:10
0:14:12
58
338
Homolka Pavel
1963
TO EUROPE
D2
8
30 km - MTB
1:12:10
0:14:13
59
390
Kleinhampl Josef
1974

C2
15
30 km - MTB
1:12:11
0:14:13
60
789
Slabý Karel
1975
Biketime Bulls Písek
C2
16
30 km - MTB
1:12:12
0:14:15
61
754
Procházka Jakub
2000
METAL PRODEX Plzeň
M3
13
30 km - MTB
1:12:12
0:14:15
62
306
Hodr Filip
1987
Assa Abloy
A2
5
30 km - MTB
1:12:31
0:14:33
63
732
Hodáňová Jitka
1975
SK Prima Polička
F2
2
30 km - MTB
1:12:50
0:14:53
64
382
Charvátová Kateřina
1976
AC Sparta Praha B
F2
3
30 km - MTB
1:12:50
0:14:53
65
731
Hodáň Petr
1968
SK Prima Polička
C2
17
30 km - MTB
1:12:51
0:14:54
66
352
Klimeš Miloš
1955
KC Brno
E2
7
30 km - MTB
1:13:21
0:15:24
67
747
Mada Bogdan
1991

A2
6
30 km - MTB
1:13:23
0:15:26
68
777
Aubrecht Jakub
1984
AGRO 21 - ROKYCANY
B2
12
30 km - MTB
1:13:37
0:15:40
69
372
Morozov Václav
1963
Agro 21
TD
1
30 km - MTB
1:14:23
0:16:26
70
359
Veselá Kateřina
1977
TJ Spartak Třebíč
H2
1
30 km - MTB
1:14:26
0:16:29
71
782
Holzäpfl Milan
2000
MHM Stream
M3
14
30 km - MTB
1:14:29
0:16:32
72
661
Olbertová Jana
1985
For BIKES
H2
2
30 km - MTB
1:15:24
0:17:27
73
775
Podaná Jana
1974
AC SPARTA PRAHA /> F2
4
30 km - MTB
1:15:49
0:17:52
74
322
Jeníček Robert
1974

C2
18
30 km - MTB
1:16:01
0:18:04
75
315
Šebela Sláva
1979
66 KEEP CHALLENGING
B2
13
30 km - MTB
1:16:03
0:18:06
76
357
Nováková Nikola
1998
Gs Cyklo Team Jistebnice
Z3
1
30 km - MTB
1:16:03
0:18:06
77
314
Hodek Milan
1983

B2
14
30 km - MTB
1:16:04
0:18:06
78
346
Havelka Petr
1959
Hradecký spinning klub
D2
9
30 km - MTB
1:16:04
0:18:07
79
345
Kučera Ivan
1960
Hradecký Spinning Klub
D2
10
30 km - MTB
1:16:04
0:18:07
80
779
Mrštíková Zuzana
1989
More Than Bikers
Z2
1
30 km - MTB
1:16:13
0:18:16
81
366
Rubáš Matouš
2004
AC SPARTA PRAHA /> MZ1
1
30 km - MTB
1:16:30
0:18:33
82
318
Drmla Pavel
1982

B2
15
30 km - MTB
1:17:49
0:19:52
83
786
Zuzanek Paul
1956
Mtb-Team-Böbrach
E2
8
30 km - MTB
1:17:51
0:19:54
84
341
Kroupa Stanislav
1959
České Budějovice
D2
11
30 km - MTB
1:17:53
0:19:56
85
753
Procházka Aleš
1973
METAL PRODEX Plzeň
C2
19
30 km - MTB
1:17:56
0:19:58
86
672
Vondrák Zdeněk
1979

B2
16
30 km - MTB
1:18:21
0:20:23
87
331
Benedikt Roman
1974
COPR Přeštice
C2
20
30 km - MTB
1:18:21
0:20:24
88
785
Hauerland Karel
1951
Nymburk
E2
9
30 km - MTB
1:18:23
0:20:26
89
752
slama Jiří
1968
rock racing
C2
21
30 km - MTB
1:18:29
0:20:31
90
334
Mareš Jiří
1972

C2
22
30 km - MTB
1:18:29
0:20:32
91
316
Svárovský Jan
1982

B2
17
30 km - MTB
1:18:32
0:20:35
92
375
Budilová Hana
1982

H2
3
30 km - MTB
1:18:34
0:20:36
93
734
Karník Luboš
1955
PINKTEAM
E2
10
30 km - MTB
1:19:01
0:21:04
94
772
Jarníková Jitka
1968
Ohrobecký Tajfun
F2
5
30 km - MTB
1:19:50
0:21:53
95
784
Adámková Dana
1980
DIABLO SPORT Č. Krumlov
H2
4
30 km - MTB
1:19:55
0:21:58
96
759
Otta Josef
2003
Fany Gastro Příbram
MZ2
3
30 km - MTB
1:20:36
0:22:38
97
787
Witkowski Marek
2003
junior cycling project team Písek
MZ2
4
30 km - MTB
1:20:38
0:22:41
98
728
Truksa Ivan
1980

B2
18
30 km - MTB
1:20:39
0:22:42
99
668
Kroc Vladimír
2005
AUTHOR STUPNO TEAM
MZ1
2
30 km - MTB
1:21:22
0:23:25
100
758
Kubů Pavlína
2000
GS cyklo team Jistebnice
Z3
2
30 km - MTB
1:21:22
0:23:25
101
303
Dušek Radek
1966
Galaxy Cyklošvec
D2
12
30 km - MTB
1:21:29
0:23:32
102
790
Šulc Petr
1968
Galaxy Bike Tálín
C2
23
30 km - MTB
1:21:30
0:23:33
103
376
Pivcová Bohunka
1977
CT Kardašova Řečice
H2
5
30 km - MTB
1:21:31
0:23:34
104
353
Osadčí Pavel
1956
Galaxy CykoloŠvec
E2
11
30 km - MTB
1:21:36
0:23:39
105
355
Kovářová Petra
1973

F2
6
30 km - MTB
1:21:43
0:23:46
106
320
Čábela Michal
1984

B2
19
30 km - MTB
1:22:05
0:24:08
107
393
Vaingat Tomáš
1977

B2
20
30 km - MTB
1:22:05
0:24:08
108
788
Klimešová Monika
1987
Brno
Z2
2
30 km - MTB
1:22:45
0:24:48
109
756
Ryšavý Václav
1979

B2
21
30 km - MTB
1:23:51
0:25:54
110
729
Procházka Stanislav
2004
JUNIOR CYCLING PROJECT TEAM PÍSEK
MZ1
3
30 km - MTB
1:24:28
0:26:31
111
725
Hort Aleš
1985

B2
22
30 km - MTB
1:25:00
0:27:03
112
370
Vavroušek Ondřej
2006
CK Příbram
MZ1
4
30 km - MTB
1:25:06
0:27:09
113
665
Ungr Radek
1977
Assa Abloy
B2
23
30 km - MTB
1:25:28
0:27:31
114
660
Ramba Martin
1964

D2
13
30 km - MTB
1:26:23
0:28:26
115
358
Nováková Kristýna
1998
Gs Cyklo Team Jistebnice
Z3
3
30 km - MTB
1:26:28
0:28:31
116
301
Váchalová Marie
1953
Radyně Bike team
F2
7
30 km - MTB
1:26:29
0:28:32
117
760
Žáček Jakub
2005
SKC VELOVIS ŠVIHOV
MZ1
5
30 km - MTB
1:27:41
0:29:44
118
371
Slavík Filip
2002

MZ2
5
30 km - MTB
1:28:13
0:30:16
119
395
Pánek Adam
2002

MZ2
6
30 km - MTB
1:28:34
0:30:37
120
378
Kroc Jan
1961

D2
14
30 km - MTB
1:28:39
0:30:41
121
771
Huml Jiří
1956
VELOSPORT Domažlice
E2
12
30 km - MTB
1:29:02
0:31:05
122
742
Charvát Martin
2004
AC SPARTA PRAHA /> MZ1
6
30 km - MTB
1:29:10
0:31:13
123
385
Kroupa David
1979
KROUBANG RACING
B2
24
30 km - MTB
1:29:13
0:31:16
124
354
Vnuková Jaroslava
1951
BSK Racing
F2
8
30 km - MTB
1:31:11
0:33:14
125
389
Šivic Josef
1944

E2
13
30 km - MTB
1:31:32
0:33:35
126
746
Bazgier Milan
1960
Spining Hradec Králové
D2
15
30 km - MTB
1:31:56
0:33:59
127
348
Kolář Jan
1958
Sport-umění-peří
D2
16
30 km - MTB
1:32:09
0:34:12
128
744
Tomíková Dagmar
1973
Řevnice
F2
9
30 km - MTB
1:32:27
0:34:30
129
335
Rychter Pavel
1974

C2
24
30 km - MTB
1:32:34
0:34:37
130
383
Polák Rostislav
1977
AUTHOR Team Stupno
B2
25
30 km - MTB
1:33:26
0:35:29
131
368
Záhorec Matěj
2006
AUTHOR TEAM STUPNO
MZ1
7
30 km - MTB
1:33:27
0:35:30
132
773
Křesáková Leona
1974
FOR BIKES cycling team
F2
10
30 km - MTB
1:33:27
0:35:30
133
326
Červený Václav
1971
bike mtb Újezd Domažlice
C2
25
30 km - MTB
1:33:28
0:35:31
134
681
Vaněk Miroslav
1953
SK Poběžovice
E2
14
30 km - MTB
1:34:37
0:36:39
135
736
Kopecká Lenka
1976
GS JISTEBNICE
F2
11
30 km - MTB
1:35:55
0:37:58
136
738
Herejk Daniel
2005
Z BIKE TEAM
MZ1
8
30 km - MTB
1:35:58
0:38:01
137
751
Batelka Libor
2005
Osová Bítýška
MZ1
9
30 km - MTB
1:36:19
0:38:22
138
310
Kulčák Kryštof
1997

A2
7
30 km - MTB
1:36:21
0:38:24
139
396
Švec Libor
2004
Galaxy Cyklošvec
MZ1
10
30 km - MTB
1:36:53
0:38:55
140
332
Slavík Michal
1976

C2
26
30 km - MTB
1:37:07
0:39:10
141
369
Kuba Filip
2006
CK Příbram
MZ1
11
30 km - MTB
1:38:05
0:40:08
142
356
Ošmerová Zdeňka
1956
RoNaKol Pravíkov
F2
12
30 km - MTB
1:38:30
0:40:32
143
774
Cibulka Tereza
2006
FOR BIKES cycling team
ZZ1
1
30 km - MTB
1:38:37
0:40:40
144
730
Zadražil Vít
2005
Z Bike team Třeboň
MZ1
12
30 km - MTB
1:41:06
0:43:09
145
384
Hladík Petr
2005
SKC velovis švihov
MZ1
13
30 km - MTB
1:44:04
0:46:07
146
726
arleth richard
2006
Z BIKE team Třeboň
MZ1
14
30 km - MTB
1:44:08
0:46:11
147
329
Švarcpik Petr
1970
Mubea
C2
27
30 km - MTB
1:46:34
0:48:37
148
399
Mojžíšová Jaroslava
1955
Podbořany
F2
13
30 km - MTB
1:48:22
0:50:25
149
400
Mojžíš Jaromír
1954
Podbořany
E2
15
30 km - MTB
1:48:23
0:50:26
150
778
Vondráček Martin
1970

C2
28
30 km - MTB
1:48:32
0:50:35
151
652
Návrat Radim
1982
Duratec - cykloservex
B2
26
30 km - MTB
1:49:13
0:51:16
152
386
Kozák Tomáš
1966
KROUBANG RACING
D2
17
30 km - MTB
1:49:28
0:51:31
153
307
Bořil Jan
1989
AC Rozdělov
A2
8
30 km - MTB
1:53:09
0:55:12
154
739
Fialová Klára
2006
GS JISTEBNICE
ZZ1
2
30 km - MTB
1:54:11
0:56:14
155
701
Tyxa Václav
1945
Kladno
E2
16
30 km - MTB
1:55:28
0:57:31
156
374
Smitka Jan
1976

C2
29
30 km - MTB
1:57:10
0:59:13
157
312
Kozák Vojtěch
1983
ASSA ABLOY
B2
27
30 km - MTB
2:02:14
1:04:17
158
328
Hladík Petr
1969
SKC velovis švihov
C2
30
30 km - MTB
2:07:04
1:09:06
159
367
Svoboda Filip
2004

MZ1
15
30 km - MTB
2:07:04
1:09:07

Přidat do záložek:         pošli na vybrali.sme.sk        

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 52x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2016/Tour-de-Brdy/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
1-Eliska-1.m.jpg
Barna-food-bar.jpg
Cermak-Tdb.jpg
Cervenka-Jonas-a.jpg
Charvatovi-TdBrdy.jpg

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Tréninky v týdnu 51/2017
17. 12. 2017

Pondělí dne 18.12.2017 od 18:00 hodin - tělocvična ZŠ °Radnice
Středa dne 20.12.2017 od 18:00 hodin - ...více

TRÉNINKY v týdnu 50/2017
10. 12. 2017

Pondělí dne 11.12.2017 od 18:00 hodin - Tělocvična ZŠ Radnice
Středa dne 13.12.2017 od 18:00 hodin - Běh ...více

TRÉNINKY V TÝDNU 47/2017
19. 11. 2017

Pondělí dne 20.11.2017 od 18:00 hodin- tělocvična ZŠ Radnice
Středa dne 22.11.2017 od 18:00 hodin - běh ...více

Všechny zprávy

Cykloakademie

XC Úholičky - mistrovský závod UAC v MTB
XC Úholičky - mistrovský závod UAC v MTB12th September 2017
AS Sparta pořádá MTB závod XC Úholičky, kde se bude bojovat o mistrovské dresy UAC!

Team AC SPARTA PRAHA cycling 2017
Team AC SPARTA PRAHA cycling 201723rd August 2017
teamové foto 2017

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

ronrogers: thanks
I am very happy to read this post.Thanks for sharing this beautiful post.Getting new information.Required information are included in your blog and I am very happy to read this post.Do you want to perform well at your essay competitions,take custom ...[zkráceno]
Přidáno 3. 04. 2017 ke článku: Noční let nad Těškovem vyhráli Jakub Novák před Ladislavem Provodem z Plzně + výsledky > Reakce
 
Miloslav Brabec
Chyba v mailové adrese - posílám znovu
Přidáno 2. 01. 2017 ke článku: Jan Rajchart vytvořil nový rekord trati při novoročním závodu o velkou cenu Eko komíny s.r.o. a odnesl si prémii 10 000,- Kč. > Reakce

Příspěvky z fóra

Lukáš: tip pro vás
Na měsíc září máme připravený videoseminář, který bude všem zájemcům dostupný ZDARMA. Probereme témata laktát, laktátová křivka, zažité stereotypy v tréninku, trénink atd. Věnovat se budeme také vašim dotazům. Stačí, ...[zkráceno]
Přidáno 18. 08. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Lukáš: Tip pro trénink
Snad to nebude vnímáno jako "spam", ale jako tip pro váš trénink: Každý, kdo na úvodní straně webu www.cykloseminare.cz zaregistruje svůj e-mail k odběru novinek, získá přístup k videosemináři zaměřeného na techniku ...[zkráceno]
Přidáno 4. 01. 2016 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru