Facebook

Kdo je kdo

Profil: Pavel Šubrt

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 30. 11. -0001 - Po
Kde 
Bydliště Praha
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

Ski areál BRDY - Těškov - Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2022/23
Ski areál BRDY - Těškov - Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2022/2313. 02. 2023
12.2. Projeta trasa Lipovsko - Hlava - Houpák - Bunkry - Tok - křižovatka Na Třetí - Bor - Hořovská - U Bártová Dubu -
...více

2022 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2022 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.24. 06. 2022
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop
...více

Všechny zprávičky

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.

Článek

VC Maďarska Budepešť - Pannohalma - sparťan Tomáš Kalojíros v úniku

Po - 25. Červenec 2022, 12:30 - roadcycling.cz

tříčlenné skupiny získal na peloton v průběhu 150 km dlouhého závodu až 5min40 s náskoku. Unik byl dojet 10 km před cílem v Pannonhalma . Nejlépe dojel Jan Ryba na 64. místě. 72.- 74. Kelemen, Kalojíros, Brňák...

Adam Ťoupalík z Elkov-Kasper byl stejně jako v českém závodě seriálu Visegrad 4 Brno -Mikulov - Brno první na vrcholu dlážděného kilometrového stoupání, jímž vrcholila dnešní Velká cena Maďarska. Nechal za sebou na třetím místě i Barnabáse Peáka z prvodivizního Intermarché, startujícího tady v dresu maďarské reprezentace.

První dva závody Visegrad 4 se uskutečnily před 14 dny nejprve u nás a poté v Polsku a čeští cyklisté si na nich připsali umístění na kompletních stupních vítězů, když Brno - Mikulov - Brno vyhrál Adam Ťoupalík (Elkov-Kasper) a 3. místo obsadil Jan Kašpar a při GP Polska dospurtoval na 2. místě Tomáš Bárta (oba ATT Investments). Na ně o tomto víkendu navazují zbylé dva závody této série. Dnes se závodilo v Maďarsku a zítra je na pořadu slovenská verze.

Dalo by se předpokládat, že v rovinatém Maďarsku to bude podobně jako v Polsku o sprinterech. Jenže omyl. I v Maďarsku našli terén, který schopnosti sprinterů eliminoval natolik, že jich na startu moc nebylo.

Jelo se z Budapešti do Pannonhalmy na trase dlouhé 157 km a celkový součet nastoupaných metrů nebyl velký, pouze 1371 metrů. Jenže spíše jen mírně zvlněný terén vygradoval v samém závěru. Na kopci u malého města Pannonhalma (Panonský vrch) totiž stojí klášterní komplex zapsaný na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO a k němu vede cesta. A je pořádně prudká. Má sotva jeden kilometr, ale je dlážděná a její průměrný sklon vykazuje přes 9%, obsahuje však úseky přesahující 15%. A aby selekce byla více než značná, naložili ho pořadatelé cyklistům dvakrát. Po prvním výjezdu zbývalo do cíle 5,5 km, v nichž cyklisté klesli pod kopec, objeli ho a znovu nahoru, tentokrát už do cíle.Trasa závodu je shodná s tou loňskou, kdy se jako první vyšplhal do cíle Michal Schlegel (tehdy Elkov-Kasper), 4. byl Adam Ťoupalík, 11. Matúš Štoček, 13. Tomáš Kalojíros, 16. Pavel Gruber a 20. Michal Rotter (tehdy Favorit Brno).

Letos tu končil maďarský šampionát, který vyhrál Attila Valter (Groupama-FDJ), cíle se dočkalo 16 závodníků a dojíždělo se po jednom s výjimkou prvních dvou, kdy druhý Márton Dina (EOLO-Kometa) prohrál o pouhé 3 vteřiny.Na startu maďarské V4 se sešlo hodně Maďarů, ale nejvíc bylo Čechů, soustředěných do šesti týmů: AC Sparta, ATT Investments, Dukla Praha, Elkov-Kasper, Favorit Brno a Tufo-Pardus Prostějov. Největšími soupeři měly být především kontinentální týmy, zvláště ty polské HRE Mazowsze a Voster ATS, také italský Beltrami a rakouský Hrinkow. Do této kategorie patřila i Dukla Bánská Bystrica, německo-polský Santic-Wibatech a Kuwait Pro Cycling. Celkem 155 cyklistů v 28 týmech a 17 národností.

Elkov-Kasper postavil nejspíš to nejlepší, čím do takového terénu aktuálně disponuje: Jakub Otruba, Adam a Jakub Ťoupalíkové, Jan Bárta, Michael Kukrle a Filip Řeha (průměrný věk 26 let a 4 měsíce). Obdobné se dalo říci i o ATT Investments: Michal Schuran, Jan Kašpar, Karel Camrda, Tomáš Jakoubek, Matúš Štoček a Mika Heming (22/10). Největší předpoklady uspět z Tufo-Pardus (24/2) měl Pavel Gruber, z Dukly Praha (23/8) Petr Fiala, z Favoritu (21/2) Martin Voltr a v týmu Sparty (26/1) bylo zajímavé sledovat, jak se dostává zpět do formy po těžkém pádu v Nizozemsku z poloviny dubna Tomáš Kalojíros.Petr Fiala, Michal Schuran a za nimi Martin Voltr.

Od odmávnutí ostrého startu, který se odehrál za skoro jasného počasí a 36°C, přičemž výhled mluvil až o 38°C, začal boj o účast v úniku. Nejprve získalo malý náskok 6 jezdců, poté 20, pak zase 5, ale po 20 km byl peloton stále pohromadě. A nic se na tom nezměnilo ani po dalších 10 km. Teprve 36 km po startu se podařilo odjet trojici Lars Quaedvlieg (nizozemský klubový Global), Jordan Andrejev (Bulharsko) a Tomáš Kalojíros (AC Sparta Praha). Po 45 km získali odstup 2:20 min. Maxima dosáhli po 95 km, kdy náskok činil 5:45 min. Pak začal díky úsilí především jezdců Elkov-Kasper a ATT Investments rychle klesat a po 130 km bylo po úniku.Po prvním průjezdu Pannohalmou se oddělila skupina 23 cyklistů s malým náskokem na další skupinu. V samotném cílovém stoupání útočil jako první Elkov-Kasper. A podobně jako v české verzi ve stoupání na Špilberk (viz titulní snímek) byl i na vrcholu stoupání k benediktinskému klášternímu komplexu nejdříve Adam Ťoupalík (Elkov-Kasper). Druhý s odstupem 15 vteřin dojel Thomas Pesenti z Beltrami TSA Tre Colli a třetí o dalších 7 vteřin zpět Barnabas Peák z maďarské reprezentace.

„V cílových okruzích jsme se snažili držet si čelní pozici. To se podařilo a v posledním kilometrovém stoupání jsem nastoupil hned odspodu, protože jsem věděl, že do cíle bude lepší dojet v menší skupině. Nakonec to ale dalo až na cílovou pásku, tak jsem za celý tým spokojený,“ řekl Adam Ťoupalík.

Z českých týmů se v první desítce umístili ještě Mika Heming na 5. a Karel Camrda na 6. místě (oba ATT Investments). "Samozřejmě pódium by bylo hezčí, ale kluci pracovali celý den velmi dobře. Zítra na Slovensku máme další šanci," řekl po závodě pro RoadCycling.CZ Petr Kaltofen, sportovní ředitel ATT Investments.

V druhé desítce dokončilo dalších pět českých cyklistů, výhradně z ATT Investments (14. Tomáš Jakoubek, 18. Michal Schuran) a Elkov-Kasper (15. Jakub Otruba, 17. Filip Řeha a 19. Jakub Ťoupalík). Víc jak jednoho závodníka v první dvacítce měly pouze HRE Mazowsze (7. Jakub Kaczmarek a 13. Piotr Brozyna) a Hrinkow (11. Daniel Eichinger a 16. Timon Loderer), takže oba české týmy závod zcela ovládly. V součtu časů prvních tří z každého týmu byl nejlepší Elkov-Kasper o 15 vteřin před ATT Investments.

Adam Ťoupalík rozšířil týmovou sbírku UCI bodů o dalších 40, Mika Heming a Karel Camrda dali dohromady bodů 25.

 

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Team Sparta 2022
Team Sparta 202221. 11. 2022
Sestava týmu AC SPARTA PRAHA 2022

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 24. 06. 2022
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

Team foto AC SPARTA PRAHA cycling 2021
Team foto AC SPARTA PRAHA cycling 202123. 01. 2022
týmové foto 2021 V SEKCI ke stažení

Všechny zprávy

Cykloakademie

16.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
16.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic5th September 2022
startuje v sobotu 8.října 2022 ve 12:00 hodin ve Strašicích . Závod je určen pro amatéry, U23, masters, elite, ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

KevinGlacy: ??????? ????????. ????????? ??????????.
??????? ????????. ????????? ??????????. https://dzen.ru/video/watch/64250874d07a4b332cb63537
Přidáno 31. 03. 2023 ke článku: VC Hlovovce - obhájí Sparta vítězství? > Reakce
 
KevinGlacy: ??????? ????????. ????????? ??????????.
??????? ????????. ????????? ??????????. https://dzen.ru/video/watch/64250874d07a4b332cb63537
Přidáno 30. 03. 2023 ke článku: VC Hlovovce - obhájí Sparta vítězství? > Reakce

Příspěvky z fóra

KizUnivy: Try our gaming website CoolMathGames
A lot of thanks for all your hard work on this blog and alo try to play kizi10 games . Ellie takes pleasure in setting aside time for investigations and it’s really simple to grasp why. My spouse and i hear all concerning the compelling method ...[zkráceno]
Přidáno 15. 09. 2022 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
Fruntex: generic cialis viagra levitra
Cialis Et Ulcere buy stromectol for people tablets Buy Tretinoid Cream Online
Přidáno 28. 08. 2022 do vlákna:

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru