Facebook

Kdo je kdo

Profil: 2014 team AC SPARTA PRAHA cycling

Status Oficiální člen týmu AC Sparta Praha
Narozen 11. 12. 2014 - Čt
Kde 
Bydliště 
Záliby 
Kontakt 
.: Chcete vědět více? :.

Nástěnka

2020 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.
2020 Členské spolkové poplatky AC SPARTA PRAHA cycling z.s.16. 09. 2020
Vzhledem k zákonné povinnosti vybírat členské poplatky, prosím všechny členy ACS, kteří mají licenci ČSC o uhrazení
...více

Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 2019
Ski areál Těškov a Strašice + aktuální stav sněhu a lyžařských stop 201914. 02. 2019
14.2. sníh je už jen na loukách na severní straně Radče, tzn. nástup u fotbalového hřiště ve Lhotě pod Radčem a
...více

Fanshop AC SPARTA Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,
Fanshop AC SPARTA  Betlémské náměstí 7 a recepce restaurace Chodovar ,,Ve Skále,,5. 10. 2016
Dresy a kraťasy a další oblečení cyklistické Sparty můžete získat přímo přes http://www.sparta-cycling.cz/fanshop
...více

Všechny zprávičky

Kalendář

Tour de Brdy -Velká cena Strašic Info
9. Říjen 21 - So, 12:00
15. ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic

startuje v sobotu 9.října 2021 ve 12:00 hodin ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elite, U23, masters, juniory a kadety. Závod je vypsán na jedné silniční 67 km dlouhé trati CHKO Brdy. V tomto ročníku je připravena trasa, která zavede účastníky na nejvyšší vrcholy Brd, tzn. vrch Tok a Praha. Na trase je ,,Gravel,, úsek na prašných a lesních cestách. Přihlášky k závodu najdete na www.sparta-cycling.cz
PROPOZICE:
Datum závodu: sobota 9.10 ve 12:00 hodin
Přihláška a přehled přihlášených: sportsoft.cz
Trasy :
1,Trasa A: 67 km Road Cup - Velká cena obce Strašice,,– start: Strašice – cyklostezky voj. prostoru směr Zaječov – Tok –Praha – Malý Tok- Tři Trubky –Padrťské rybníky – skoro Trokavec – Kolvín - lesní cesta Vlásenka – Josefka – Zámeček – Strašice - cíl cca ve 14 hodin

Start vhodný na silničním, cyklokrosovém, gravel a horském kole – výsledky bez rozdílu použitých kol. Doprovod neoznačených mechanických vozů v prostoru CHKO Brdy je nepřípustný. Stacionární depo je možné v obcích na okraji CHKO Brdy a to na výjezdu z obce Zaječov a Kolvín. Pořadatel poskytne neutrální mechanický vůz pro první skupinu na trase 67 km. Je vhodné mít s sebou 2 náhradní duše a pumpičku.

Vyhlášení vítězů hlavního závodu a dětí ihned po dojezdu v 14.00 h. po dojezdu
Celkové vyhlášení a tombola v 15.00 hodin pro 1.- 3. místo v kategorii.
Startovné : - 300,- Kč pro předem přihlášené a 500,- Kč pro přihlášky před startem
Úhrada startovného na účet č.: 78-3637910267/0100 KB
Jako variabilní symbol platby uveďte prosím vygenerovaný kód z přihlášky.
Kategorie hodnocené :
RoadCup - Trasa A ( 67 km)
muži A1 - 19 - 39 let
muži C1 - 40 - 49 let
muži D1 -50 a více let
ženy Z1 - 15 a více let junioři/ kadeti 15 – 18 let
Prezentace: sobota od 9:30 do 11:00h vyzvednutí čísel.
Kancelář :Strašice Kino/ Restaurace (u bývalých Kasáren)
Sprchy a šatny: Muzeum a turistická ubytovna Strašice
Ředitel závodu: Zdeněk Rubáš, 603 917 656
Další info http://www.sparta-cycling.cz/

Historičtí vítězové Tour de Brdy:

2020 – 1. Maciej Paterski -Pol./Wibatech Merx, 2. Matěj Zahálka-Elkov Kasper, 3. Patrik Stosz Voster ATS – ČP Škoda Cup 110 km
2019 – 1. Martin Stošek Vitalo Future, 2. Tomáš Kalojíros AC SPARTA PRAHA,
3.Henri Uhlig Německo/ Kelheim
2018 – 1.Tomáš Kalojíros.2. Petr Malán oba AC SPARTA PRAHA, 3,František Honsa ČS
2017 - 1.Tomáš Kalojíros.Topforex 2.Vojtěch Sedláček CK Příbram ,3. Josef Hořejší AC SPARTA PRAHA
2016 – 1.Tomáš Kalojíros 2 Denis Rugovac 3 Václav Viktorin všichni AC SPARTA PRAHA
2015 – 1. Tomáš Kalojíros PSK Whirpool .2.Petr Fiala 3.Jonáš Vojtěch AC SPARTA PRAHA
2014 – 1.Martin Hunal PSK Whirpool 2.Martin Hačecký Dukla Praha 3. Jindřich Dlask U23 ex
2013- 1. Martin Hunal AC SPARTA PRAHA, 2. Stanislav Kozubek 3.František Paďour oba Bauknecht
2012 – 1.Rostislav Krotký (AC SPARTA PRAHA), 2.Adam Homolka, 3. František Paďour
2011 – 1.Jiří Bareš (ASC Dukla Praha), 2.Milan Kadlec, 3.Lukáš Smola
2010 – 1.Ondřej Cink – (Merida) 2. Milan Kadlec,Dukla Praha 3. Jiří Hudeček
2009 – 1.Rostislav Krotký (AC SPARTA PRAHA), 2. Michal Kesl, 3. Richard Faltus
2007 – 1.Zdeněk Křížek( AC SPARTA PRAHA), 2.Roman Hanzelín, 3. FrantišekRaboň
2004 - 1.Radek Bečka AC SPARTA PRAHA, MTB

Více událostí v kalendáři

Z fotogalerie

SKI areál Těškov - úpravy stop a lyžování termíny závodů
CHODOVAR SKI TOUR 2017 - návrh
11.1.2017 večerní Tříkrálový běh - Těškov volně(10) hromadný Teškov
14.1.2017 Okolo Mariánskolázeňských pramenů
18.1.2017 večerní závod Těškov volně(10) hromadný Teškov
25.1.2017(5.2.) Chodovar Ski večern
Fotogalerie - Procházení

Tour de Brdy 2016
fotogalerie
Fotogalerie - Procházení

Stojí za návštěvu

Sportimage
aktuální sportovní informace
Brdská stopa - info z Brd
aktuální zpravodajství z Brd nejen sněhové + webkamery
BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.





Článek

Norsko - GP ROGOLAND 1.2 UCI: M. Prázdnovský na 10. místě, LIDICE, 4. etapa: O. Zelinka druhý

Po - 2. Červen 2008, 09:02 - Jiří Sivák

Zatímco trojice sparťanů Krotký - Okrouhlický - Uher bojovala na Slovensku, Ondřej Zelinka staroval na etapovém závodě LIDICE 2008 a šestice Prázdnovský - Hebík - Kesl - Křížek - Soukup - Pávek odjela na závody do Norska. V neděli se zde jel závod GP ROGOLAND, ve středu se tato šestice závodníků postaví etapového závodu GP RINGERIKE.a

V poslední etapě Lidi odjeli z pelotonu Ondřej Zelinka spolu s Bláhou z Dukly Praha a svůj únik dotáhli do konce, kdy Bláha těsně Ondru porazil. ,,Vzal jsem Bláhu na dlouhého spurta a on mi to tam v posledních metrech vsadil", okomentoval Ondra závěr závodu.
Celkavým vítězem se stal René Andrle z PSK Whirpool.



V závodě GP ROG0LAND se podařilo Martinovi Hebíkovi odjet spolu s pěticí dalších závodníků v polovině závodu. Šestice závodníků vzorně spolupracovala a vytvořila si až tříminutový náskok.V závěrečných kilometrech však poloton výrazně zvýšil tempo a pouhé 3 kilometry před cílem uprchlíky dojel. Martin Prázdnovský pak ve spurtu vedoucí skupiny obsadil pěkné 10. místo.

Výsledky:

1 Michael Tronborg Kristensen (Den) Team Designa Køkken 4.42.25 (40.6 km/h)
2 Alexander Kristoff (Nor) Team Joker Bianchi 0.37
3 Alex Rasmussen (Den) Team Designa Køkken
4 Russ Downing (GBr) Pinarello RT
5 Malcolm Elliott (GBr) Pinarello RT
6 Daniel Holm Foder (Den) Team Løgstør Cycling For Health
7 Morten Hegreberg (Nor) Team Sparebanken Vest
8 Allan Johansen (Den) Team Designa Køkken
9 Jacob Moe (Den) Team GLS Pakke Shop
10 Martin Prázdnovský (Svk) AC Sparta Praha
11 Michael Berling (Den) Glud & Marstrand Horsens
12 Otto Eikeset (Nor) Fana IL Sykkel
13 Martin Pedersen (Den) Team GLS Pakke Shop
14 Michael Mørkøv (Den) Team GLS Pakke Shop
15 Casper Jørgensen (Den) Team GLS Pakke Shop
16 Lars Ulrich (Den) Team Odense Energi
17 Thomas Oredsson (Den) Team Designa Køkken
18 Simon Lerbech (Den) Team Løgstør Cycling For Health 0.44
19 Geir Inge Berg (Nor) Sandnes SK
20 Christer Rake (Nor) Team Sparebanken Vest
21 Roy Hegreberg (Nor) Team GLS Pakke Shop
22 Glenn Bak (Den) Team GLS Pakke Shop
23 Kasper Jebjerg (Den) Team Designa Køkken
24 Michael Reihs (Den) Team Designa Køkken
25 Stian Remme (Nor) Team Sparebanken Vest
26 Ondrej Pávek (Cze) AC Sparta Praha
27 Martin Hebík (Cze) AC Sparta Praha 0.53
28 Jacob Kollerup Jensen (Den) Team Løgstør Cycling For Health 1.03
29 Zdenek Krížek (Cze) AC Sparta Praha 1.17
30 Espen Skoglund (Nor) Nesset CK
31 Torgeir Folkestad (Nor) Fana IL Sykkel 1.35
32 Dmytro Krivtsov (Ukr) ISD Sport Donetsk
33 Even Sangnes (Nor) Team Trek Adecco 1.40
34 Peter Williams (GBr) Pinarello RT 1.43
35 Michael Bjørn Johansen (Den) Team Løgstør Cycling For Health 1.48
36 Kasper Jørgensen Linde (Den) Team Odense Energi
37 Josef Soukup (Cze) AC Sparta Praha 1.53
38 Oleksandr Sheydyk (Ukr) ISD Sport Donetsk 2.16
39 Jacob Nielsen (Den) Glud & Marstrand Horsens 3.02
40 Østen Bergum (Nor) SK Rye 3.23
41 Askild Vatnbakk Larsen (Nor) SK Rye 4.06
42 Anders Gode Fialla (Den) Team Odense Energi 4.25
43 Kristian Fløysvik (Nor) Sandnes SK
44 Sondre Gjerdevik Sørtveit (Nor) Team Sparebanken Vest 4.28
45 Ole Kristian Fagerli (Nor) RaumerRytter
46 Jørgen Eide (Nor) Fana IL Sykkel
47 Thomas Murray (GBr) Pinarello RT
48 Benjamin Justesen (Den) Team Løgstør Cycling For Health
49 Svein Erik Vold (Nor) Team Joker Bianchi
50 Martin Grashev (Bul) Cycling Team Nessebar
51 Lars Strand (Nor) Sandnes SK 5.04
52 Lukasz Galka (Pol) SK Rye 5.58
53 Niklas Åkvik (Nor) RaumerRytter 7.48
54 Frode Solberg (Nor) Sandnes SK 9.18
55 Tor Inge Espeland (Nor) Sandnes SK 10.15
56 Atle Ekenberg (Nor) Lillehammer CK
57 Kristian Engen Forbord (Nor) Nesset CK 10.43
58 Vegard Robinson Bugge (Nor) RaumerRytter 14.07
59 Magnus F. Bergseth (Nor) Sandnes SK 18.35
60 Espen Halvorsen Bjørgan (Nor) Trondhjems VK
61 Pål Bjørke (Nor) Team Skagerak
62 Ole Kristian Bøen (Nor) Bærum og Omegn Cykleklubb
63 Morten Christiansen (Den) Glud & Marstrand Horsens
64 Frode Dalen (Nor) SK Rye
65 Ola Inge Drøpping (Nor) Nesset CK
66 Edgar Eidsheim (Nor) Nesset CK
67 Kjetil Ertsås (Nor) Trondhjems VK
68 Tommy Frengen Evensen (Nor) Trondhjems VK
69 Jørn Fjeldavlie (Nor) Team Skagerak
70 Nils Einar Grutle (Nor) Fana IL Sykkel
71 Jon Anders Grøndahl (Nor) RaumerRytter
72 Joakim Gunnerrud (Nor) Team Trek Adecco
73 Christian Hansen (Den) Team Odense Energi
74 Joar Hansen (Nor) Lillehammer CK
75 Truls Erik Holm (Nor) SK Rye
76 Ole Haavardsholm (Nor) Team Joker Bianchi
77 Marius Ness Haave (Nor) Bærum og Omegn Cykleklubb
78 Freddy Johansson (Swe) Pinarello RT
79 Ivailo Kolev (Bul) Cycling Team Nessebar
80 John Erik Krangsås (Nor) Trondhjems VK
81 Michael Larsen (Den) Team Odense Energi
82 Tamas Lengyel (Hun) Team Sparebanken Vest
83 Sveinung Djukastein Mala (Nor) Team Skagerak
84 Tomas Moen (Nor) Lillehammer CK
85 Vegard Nyhus (Nor) Bærum og Omegn Cykleklubb
86 Kristian Platou (Nor) Lillehammer CK
87 Joakim Prestmo (Nor) Trondhjems VK
88 Bjarte Rød (Nor) Nesset CK
89 Håkon Frahm Stokka (Nor) Team Skagerak
90 Ingar Stokstad (Nor) Team Joker Bianchi
91 Anatoliy Yugov (Ukr) ISD Sport Donetsk
92 Stanislav Zaraliev (Bul) Cycling Team Nessebar
93 Yuriy Agarkov (Ukr) ISD Sport Donetsk
DNF Jan Almblad (Den) Team Løgstør Cycling For Health
DNF Jon Einar Bergsland (Nor) Team Skagerak
DNF Ole Eikeset (Nor) Fana IL Sykkel
DNF Arne Gunnar Ensrud (Nor) Lillehammer CK
DNF Knut Anders Fostervold (Nor) Nesset CK
DNF Øystein Fundingsrud (Nor) Team Trek Adecco
DNF Georgi Georgiev (Bul) Cycling Team Nessebar
DNF Spas Gyurov (Bul) Cycling Team Nessebar
DNF Martin Hansen (Den) Team Odense Energi
DNF Anders Iversby Hvideberg (Nor) Team Trek Adecco
DNF Michal Kesl (Cze) AC Sparta Praha
DNF Vitaly Kondrut (Ukr) ISD Sport Donetsk
DNF Anders Lund (Nor) Team Sparebanken Vest
DNF Jesper Odgaard Nielsen (Den) Glud & Marstrand Horsens
DNF Ole-Kristian Ringnes (Nor) Bærum og Omegn Cykleklubb
DNF Vobdymyr Rybin (Ukr) ISD Sport Donetsk
DNF Trond Kristian Schweder (Nor) Bærum og Omegn Cykleklubb
DNF Bogdan Stoychev (Bul) Cycling Team Nessebar
DNF Leif Jonny Stødle (Nor) SK Rye
DNF Lars-Ove Thoresen (Nor) Team Trek Adecco
DNS Joachim Bøhler (Nor) Team Joker Bianchi
DNS Morten Mørland (Nor) Fana IL Sykkel

 

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 137x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2008/Norsko-1-cast/ nebo Otevřít procházecí fotogalerii
norsko-1.jpg
norsko-2.jpg
norsko-3.jpg
norsko-4.jpg
norsko-5.jpg

Vaše reakce:

Reakce jsou řazeny od nejstarších po nejnovější.
-Přidat příspěvek
Přidání příspěvku
Jméno (nepovinné, ale podpis je vítán):


Email:


Nadpis vaší reakce, téma:


Text (povinné):

Reakce na příspěvek č.
Pokud chcete reagovat přímo na konkrétní příspěvek vložte číslo tohoto příspěvku.
(nebo stačí kliknout na odkaz Reagovat a číslo příspěvku se doplní samo).

Váš email bude ochráněn před spamovými roboty.

Webmaster si vyhrazuje právo nevhodné příspěvky smazat.
To se týká hlavně vulgárních, komerčních, nesmyslných a lživých příspěvků.

Obohaťte své texty o tyto smajlíky:
Www
Opište kód z obrázku A proč jako?
Ptáte se proč opisovat kód z obrázku? Protože, nebýt tohoto kódu měli bychom tu plno nesmyslných příspěvků od spamových robotů, kteří denně procházejí internet a vyplňují samými nesmysly všechny možné formuláře. Jenže u nás narazí. Nedokáží totiž (narozdíl od člověka) přečíst text schovaný v obrázku. Oni ho vidí pouze jako obdelník s neznámým obsahem
     

Sparta Junior

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 2. 12. 2019
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

ACS juniorka - rozpis tréninků a informace
ACS juniorka - rozpis tréninků a informace21. 08. 2019
najdete na https://www.facebook.com/groups/vladkroc/
Akademie cyklistických sportů z.s. vedoucí trenér Vladimír Kroc ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Všechny zprávy

Cykloakademie

15.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
15.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic24th March 2021
startuje se v sobotu 9.října 2021 ve 12,00 hodin od domu kultury ve Strašicích . RoadCup je určen pro amatéry, elitu, ...more

Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní
Michal Koš mistrem UAC a Hana Doležalová vícemistryní1st August 2016
Skupina A - 107 KM
1. 2 1. A Novák Vít CFC Kladno 03:02:46,60 35,12 120
2. 104 2. A Schuran Michal AC Sparta ...more

AC SPARTA PRAHA cykloakademie
AC SPARTA PRAHA cykloakademie19th May 2016
Team cykloakademie AC Sparta Praha se zaměřuje na závody amatérské ligy a závody horských kol a pořádání závodů. ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

killGom: Como se llamo esto
Como se llamo esto i am from SPAIN
Přidáno 6. 05. 2021 ke článku: Na GP Sachsenring obsadil Tomáš Holub 6. místo > Reakce
 
Valculp: Home page
https://credit.co.ua/
Přidáno 6. 05. 2021 ke článku: Katarína Hranaiová 6. místo na M ČR v časovce jednotlivců > Reakce

Příspěvky z fóra

annettead60: New project started to be available today, check it out
Enjoy our scandal amateur galleries that looks incredibly dirty
http://abie.hotnatalia.com/?anita
completerly free gay porn movie downloads user porn site spanish porn books eve angel cum porn mikes free porn videos

...[zkráceno]
Přidáno 6. 05. 2021 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno
 
emomhreduruh: Minor ligament; fails omentum, gut.
[url=http://slkjfdf.net/]Usutapf" target="_blank"> Qelames vfl.fmzf.sparta-cycling.cz.jdt.kd http://slkjfdf.net/
Přidáno 6. 05. 2021 do vlákna: Kniha hostů - stálé vlákno

Nejnovější diskusní vlákno:
Kniha hostů - stálé vlákno

Zobrazit všechna vlákna ve fóru