BikeStream
Cyklistický webzine
Penzion - Výhledy na Brdy
Pronájem apartmánů/ penzion a ubytování od 290,- Kč/osoba v Těškově na Rokycansku.
V zimě běžecké lyžování ve Ski areál Těškov a v létě cyklistika nejen v Brdech. Dostupnost 3 km od dálnice D5 exit 50.
Tomáš Hrubý - Axiory
Portfolio management - Tomáš Hrubý

Více odkazů.

Článek

Chorvat Kvasina vyhrál cyklistický závod Praha-K.Vary-Praha

Po - 18. Září 2006, 00:00 - Zdeněk Rubáš

- Sparťané Martin Hebík na 9. místě, Petr Pučelík na 15. místě.
- Zdeněk Křížek a Tomáš Hrubý v 175 km dlouhém úniku získali až 6ti minutový náskok.

Praha - Chorvatský cyklista Matija Kvasina ze slovinské stáje Perutinja Ptuj se stal vítězem závodu Praha - Karlovy Vary - Praha, který se...

Chorvat Kvasina vyhrál cyklistický závod Praha -K. Vary - Praha,

Praha - Chorvatský cyklista Matija Kvasina ze slovinské stáje Perutinja Ptuj se stal vítězem závodu Praha - Karlovy Vary - Praha, který se dnes jel na tradiční trati poprvé po šestnáctileté přestávce. Po 262 kilometrech v cíli 61. ročníku závodu porazil o tři sekundy českého reprezentanta Lubora Tesaře a o další tři sekundy později projel cílovou páskou na Letné Petr Benčík z českého celku PSK Whirlpool.
Na trať nejtěžšího českého závodu se vydalo 124 cyklistů ze šesti zemí a hned po startu vyrazila vpřed šestičlenná skupina uprchlíků. Jejich únik sice neměl dlouhého trvání, zato inspiroval ostatní soupeře. Aktivně si počínali Hrubý a Křížek ze Sparty, Slovák Broniš a Slovinec Omulec a neustále zvyšovali náskok až na 6 minut. Na prémii Panorámka v Karlových Varech měli k dobru dvě a půl minuty. Náskok drželi až před Krušovice, kdy je postupně pohltil peloton.

Vpředu se pak vytvořila třináctičlenná skupina v níž byli hodně aktivní cyklisté slovinské stáje Perutinja Ptuj. Z Čechů byli v popředí Benčík, Hebík ze Sparty, Přecechtěl z týmu Svorada WCR, Kadlec z pražské Dukly a Tesař.

Dvacet kilometrů před cílem nastoupil Tesař, spolu s ním se vydal do úniku slovenský reprezentant Kováč a Chorvat Rogina. Tento nástup ale ještě nevyšel, pronásledovatelé je pohltili, když Kováč a Rogina nechtěli střídat.

Tesař vyprovokoval další únik, ale soupeři z Ptuje si jej hlídali. V zatáčce před cílem vedoucí cyklisté museli brzdit a vytěžil z toho Kvasina.
Rozhodujících pár metrů náskoku udržel až do cíle.
Pod Strahovem , 5km před cílem, bohužel byla špatně nasměrována druhá skupina s Martinem Hebíkem a tím ztratila možnost bojovat o nejvyšší příčky, kdy se z 10 s ztráty na první skupinu stala rázem 1 minutová ztráta.
Až na tyto problémy byl závod výborně zajištěn po celé trase, neuvěřitelné závodní nasazení i po 230km, kdy nástup sřídal nástup a cílová motivace s dotací na cenách 310 tis. Kč byla obrovská.

Výsledky - 262 km:

1. Kvasina (Chorv.) 6:38:20, 2. Tesař (ČR) -3, 4. Benčík (PSK Whirlpool) -6, 4. Mihojevič (Chorv.) -16, 5. Božič (Slovin.) -17, 6. Jurčo (SR) -26. 9.
Hebík Martin . 12. Pučelík Petr oba AC SPARTA PRAHA

Ukázka fotek z fotogalerie (celkem 6x fotek):

INFO: Celou fotogalerii k tématu naleznete zde: Fotogalerie/2006/Praha-KarlovyVary nebo Otevřít procházecí fotogalerii
RSS pro články, RSS pro nástěnku
Tento článek neumožnuje sledovat reakce.
Přidat do oblíbených

Sparta Junior

CYCLE PARKING - stojany na zavěšení jízdních kol
CYCLE PARKING - stojany na zavěšení jízdních kol5. 08. 2021
jedinečný systém zavěšení jízdních kol a koloběžek od Sparta cycling.
Univerzální venkovní stojan pro 7 ...více

Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893
Fanshop AC Sparta Praha cycling 1893 2. 12. 2019
sparťanské sportovní oblečení na kolo, fotbal, hokej, atletiku a originální dárkové zboží nejen pro Sparťany najdete ...více

Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě
Horské kritérium Dachau v kadetech Matouš Rubáš spurtoval na 3. mistě21. 08. 2019
a zvítězil v kategorii kadetů na Dukovanských okruzích 72 km a na JAL v Blatné 70 km

Všechny zprávy

Cykloakademie

15.ročník TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic
15.ročník  TOUR DE BRDY – Velká cena Strašic14th September 2021
startuje v sobotu 9.října 2021 ve 12:00 hodin ve Strašicích . Závod je určen pro amatéry, U23, masters, elite, ...more

Všechny zprávy Sparty B

RSS vlákno (B)

Reakce u článků

Josephtheft: ??????? ?? ??????
???????? ???????????? ????? ???????????? ???????? ? ?????????? ????????. ??? ?????????? ?????, ?????? ??? ????????? ???? ?????, ??????? ?????? ??????? ??????? ?????? ? ????????. ???? ????? ?? ?????? ? ????? ???????? ?????????. ??????????????? ...[zkráceno]
Přidáno 27. 10. 2021 ke článku: Katarína Hranaiová 6. místo na M ČR v časovce jednotlivců > Reakce

MelvinAlina: bosch ???????? ??????????
?????? ????? bosch ? ?????? bosch ?????? ?????? ????? http://fzquan.vip/home.php?mod=space&username=isirem bosch ??????????? ?????? 9o9i